English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Sinatra

Zkušeností žen si cení člověk nejvíce, když pocházejí od něho.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pavouk

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pavouk

Macetka
29.11.14
15:34
Reg. před 2016

Byla jsem se skupinou kamarádek (které jsem ve snu nerozeznala) někde mimo domov a v pokoji kde jsme spaly se objevil velký černobílý pavouk, né monstrum, ale takový ten větší exotický. Všechny jsme šílely ale byl rychlý a zalezl někam kolem postele a už jsem o něm nevěděly. Nakonec se objevil u mě v posteli v mé přítomnosti a když jsem sebou začla házet abych ho setřásla tak jen spadl mrtvý k zemi. K pavoukům mám jako většina odpor, ale není to věc ze které mám největší strach a na kterou bych se v myšlenkách nějak upínala. Má tento sen nějaký smysl?
 
Dracizena
02.12.14
13:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Macetka... ten pavouk se jmenuje sklípkan a z tohoto názvu vycházej,
proč Ti shůry přišel tento sen...
Sklípkan=SKLEP a co je ve Tvém těle sklepním prostorem?
Tělo je jako dům. Rozlož si ho na dvě čísti, od srdíčka nahoru a dolů. Deset světelnými pater nahoru a deset temných pater dolů, které je tím sklepením... A proto pavouk byl černobílý a víme, že tělo je složeno z černé a bílé polarity... A kam Ti sen ukazuje směr?
Pavouka -sklípkana jsi usmrtila a to znamená, že se dnes začni všímat svého spodního těla, aby ve stáří v něm něco předčasně neodumřelo.
Více Ti vysvětlím meilem, jde o zdlouhavější vysvětlení...
 
Macetka
02.12.14
19:36
Reg. před 2016

Moc děkuji za odpověď, kdybys měla čas u chuť mi tento sen podrobněji vysvětlit, tady je můj mail: M.Krajova@seznam.cz
 
Macetka
03.12.14
12:36
Reg. před 2016

Pokračování: V noci na dnešek se mi zase zdál sen ve kterém byl pavouk - byla jsem (asi pro zábavu) někde v lesíku kolem skály a uvnitř skály vchod do jeskyně kam jsem se chtěla podívat. Nějak jsem se bez jištění dostala k tomu vchodu, ale před ním byl obrovský (asi v lidské velikosti) pavouk - tentokrát úplně černý, ale zase takový ten chlupatý exotický :). Nevím jestli měl jeskyni hlídat nebo tam odpočíval, každopádně si mě nevšímal - prostě tam jen byl a jakmile jsem ho spatřila mě touha navštívit jeskyni opustila :) a vrátila jsem se zpátky.
 
Dracizena
03.12.14
15:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Macetko, pavouci zastupují říši mimosmyslových bytostí a proto se Ti snově pavouk předvedl ve velikosti lidské postavy...
Není náhoda, že existuje i film jménem Moucha, kde moucha vládne velikými rozměry s inteligencí lidskou a vyšší.Ono vše existuje, jen v jiných rozměrech.
Pavouk byl v černé barvě, která symbolizuje mimosmyslové rozměry a proto sen Ti také ukazuje, že to neviditelno, že Tě jistilo na té skále...
Pavouk hlídal vchod do jeskyně, která je Tvou 13. komnatou.
Dnes Tě ještě nevpustil ke Tvému zlatému štěstí paprsku, ale jednou budeš zlatým světlem obdarovaná...
Ale do té doby si musíš čistit mnoha vizuálními terapiemi, svých pět základních smyslů, aby se Ti mohl otevřít smysl 6. a možná, že i vyšší... Záleží, z jaké strany vejdeš do svého středu, který by měl mít tvar pěticípé hvězdice... Zatím nerozumíš, nevadí... budeš mít další sny které Ti budou vyjasňovat smyslnost...
Stojíš na prahu své 13. komnaty a toho si važ...
To, že ses od jeskyně vrátila zpět, tuto touhu Ti vyhmotnil ten pavoučí Duch. On je symbolem Tvé Duše, Tvé duchovní zralosti..
Neměj z pavouků strach, měj z nich dobrý pocit...
Lidské tělo nese v sobě faunu, i floru celé Země a záleží na druhu člověčího myšlení a podle toho se mu zjevují snově, nebo i vnitřním viděním /k jeho vnímání blízká/ jeho zvířata, rostliny, nebo hadi, pavouci a jiná havěť a pod.
 
Lusis
25.05.15
20:23
Nereg.

IP: 178.20.137.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Lusis
25.05.15
20:26
Nereg.

IP: 178.20.137.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
tram
30.09.16
19:56
Reg.30.9.16

Dracizena - rád bych Ti také svěřil svůj sen a následnou souhru náhod, kterou neumím možná správně pochopit... .
 

Dracizena
30.09.16
22:59
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Tram... a kde máš svůj sen?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)