English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Ovlivňuje mě prostředí

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Ovlivňuje mě prostředí

zorina
16.07.15
07:02
Reg. před 2016

Dobrý den, mám kancelář na zámku. Už zde pracuji 4 měsíce. Od začátku mám pocit, že se tu nemůžu moc soustředit na práci (nemám tu ale rušivé elementy). Poslední dobou je to ale čím dál horší. Točí se mi hlava jsem jako v mrákotách, myslím, že po zdravotní stránce jsem v pořádku. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Děkuji
 
Dracizena
16.07.15
17:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zorina... jsi to Ty, kdo tam musí čistit zónu, na kterou jsi citlivá. Druzí ji nemusí cítit a bude jim tam dobře a do jejich nervové soustavy může ta zóna proniknout, až o několik let později...
Určitě, když přijdeš do kanceláře, zamedituj si, aspoň minutku... odříkej si nějakou afirmaci a nejlépe bude, když si odříkáš 30x své jméno... nepočítej to, vezmi to odhadem...
Určitě si dej na pracovní stůl kámen, ve velikosti pěsti... přivez si ho z dovolené a nebo z horského potoka, ale i na poli najdeš svůj kámen.Ucítíš ho, nohy Tě k němu přivedou, jako k magnetu... A teď to důležité, jak léčit tu zónu...
Jsou to vizuální terapie, které trvají jen mžik:
Pokryj celou místnost mořským pískem a udělej si představu, že v něm chodíš bosa, i když si v práci chodíš obuta...
Ale ta představa, ta je důležitá...
Židli, na které sedíš, udělej si představu, že je z dubového dřeva a Ty na ni sedíš bez polštářku, jak na tom tvrdém prkně... je to opět jen vteřinková představa...
A až budeš doma, dělej si vize, že mořská voda, v podobě vlny vteče do zámku a vyčistí všechny místnosti a podobně to dělej i s ohněm a chtěj se vidět, jak svou kancelář, i další místnosti vyčistíš ohněm... V představě projdi všemi místnostmi a v ruce ať ti plápolá pochodeň. Oheň je síla Země a tato energie, když ji začneš vnímat pohledem duchovním, tak Ti pomůže.Ona je živější, jak člověk, myslím, duchovně živější... Pak je třeba si uvědomit, kolik lidí za celý věk tím zámkem prošlo a zanechalo tam svou stopu a kolik lidí tam zemřelo a jejich energie je neodvedená...
Jsi to Ty, kdo dušičky zemřelých bude odvádět a je to jednoduché... Udělej si představu, že duha na nebi se stočí do spirály a tou spirálou dušičky odcházejí a na Tvé vroucí přání... A až zhmotníš tu skutečnou spirálu a představíš si Ty dušičky, jak stoupají ke hvězdným, potečou Ti z ničeho nic slzy... a to je ONO, to je moment, kdy tvoříš očistu toho místa a se svým Andělem hvězdným...
Budu telepaticky s Tebou a budu Ti pomáhat i na dálku... umím to a proto nic nezkazíš, neboj... A pak to bude chtít si dělat, i terapie s tělem během dne a to poradím, až...
 
zorina
17.07.15
06:50
Reg. před 2016

Děkuji jdu na to.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)