English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Ovládání Živlů

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Ovládání Živlů

Callie
16.08.13
18:43
Nereg.

IP: 90.178.150.*
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo neumí ovládat živly(stačí 1) a mohl by mě to přes e-mail naučit. Můj nejoblíbenější živel je vzduch . Moc ráda bych se ho chtěla naučit ,ale jestli někdo ovládá jiný živel neodmítám se ho naučit. Tak jestli to někdo umí prosím moc napište mi na e-mail : cookienkaa@seznam.cz díky za všechny odpovědi :D
 
Nikita23
17.08.13
00:04
Reg. před 2016

Já také. Oheň či voda ale ostatním živlů se nebráním. Můj email je nicole-kantorikova@email.cz … děkuji Nicol
 
Drakulaura8
19.08.13
00:50
Reg. před 2016

Myslím, že dokážu ovládat všech 5 živlů ... ale newím, jak se naučit s nimi spolupracovat .. muj email je jostaci@seznam.cz .. prosím napište :)
 
Camilla2000
23.08.13
15:56
Reg. před 2016

Zdravím! Na e-mail se nemohu dostat tak to napíšu sem :) Ovládání živlů když se v poho naučíš tak se stane :") Já třeba přenáším tak věci, když chci něco udělat jen na to pomyslím a přenesu to 1,2 :") Držím palce. Jinak to najdeš na internetě apod. ;") Měj se hezky ahoj.
 
Hoow
24.08.13
04:19
Reg. před 2016

camilla2000... ... . to je něco jineho než živly ... ... ... ... ... nebudu vám to psát na maily.Ale živly a jejich ovládání zapomeňte prosím vás všichni na děkování, předávání sil a jine blbosti. To je pro ty co si vysvětlují vše nadpřirozenem... .. které je taky z našich hlav. ... ... ... .. Takže živly spolu souvisejí. tzn. pro ovlivnění jednoho musíme znát pusobení zbývajicích živlů na náš ovlivnovaný. Živly se nedají ovládat ale ovlivnovat. Musíte svět kolem sebe vnímat jako hmotu na atomové úrovni. Tak např. vzduch: ... ... . jak zvedneme vítr?? ... .. musíme si uvědomit v jakém prostředí jsme. Když je to venku tak si musíme uvědomit teplotu stávajícího vzduchu teplotu země (půdy). A i okolních překážek okolo jejich materiály a jak mohou ovlivnit naše počínaní. Vítr s vytváří spojením dvou teplot chladného a tepleho vzduchu. Tím kolem sebe zvednete vítr, který samozřejmně musíte pořád dokrmovat ... . třeba vzduch kolem stěny budovy kde je s tín je chladný a vzduch nad rozpáleném chodníku teply. Vy musíte myšlenkama donutit tok elektronů a zíroven premistení atomů jednoho i druheho vzduchu a tím jak je spojíte se zvedne vítr. ... ... .. musíte prostě vědět jak které látky na co reagujou ... ... ... a na jaké urovni jste schopni to ovlivnit. Teplotu tělesa zvýšíme tak že, donutíme atomy aby kmitali. čám rychleji tím bude žhavější rychleji... ... ale nevzplane nám to je zas jiná rekce ... .. oheň reaguje se vzducem. plamen má ohnisko. které musí byt plněno palivem ... . plamen v samotném vzduchu vydrží jen chvílku zlomek vteřiny pokud nemá palivo. Tak, že pokud chcete již hotový plamen přesunout na jiné palivo musíte mít připravenou jeho cestu ... .a to i vzduch a zem kolem... ... ... .. je to ještě na dlouho musíte to prostě pochopit vše od základu ... ... chtěl jsem tím říct, že je třeba mít podrobné znalosti o všech, abychom mohli ovlovnit jeden ... .. OVLINIT NÉ OVLÁDNOUT
 
Hoow
24.08.13
04:19
Reg. před 2016

camilla2000... ... . to je něco jineho než živly ... ... ... ... ... nebudu vám to psát na maily.Ale živly a jejich ovládání zapomeňte prosím vás všichni na děkování, předávání sil a jine blbosti. To je pro ty co si vysvětlují vše nadpřirozenem... .. které je taky z našich hlav. ... ... ... .. Takže živly spolu souvisejí. tzn. pro ovlivnění jednoho musíme znát pusobení zbývajicích živlů na náš ovlivnovaný. Živly se nedají ovládat ale ovlivnovat. Musíte svět kolem sebe vnímat jako hmotu na atomové úrovni. Tak např. vzduch: ... ... . jak zvedneme vítr?? ... .. musíme si uvědomit v jakém prostředí jsme. Když je to venku tak si musíme uvědomit teplotu stávajícího vzduchu teplotu země (půdy). A i okolních překážek okolo jejich materiály a jak mohou ovlivnit naše počínaní. Vítr s vytváří spojením dvou teplot chladného a tepleho vzduchu. Tím kolem sebe zvednete vítr, který samozřejmně musíte pořád dokrmovat ... . třeba vzduch kolem stěny budovy kde je s tín je chladný a vzduch nad rozpáleném chodníku teply. Vy musíte myšlenkama donutit tok elektronů a zíroven premistení atomů jednoho i druheho vzduchu a tím jak je spojíte se zvedne vítr. ... ... .. musíte prostě vědět jak které látky na co reagujou ... ... ... a na jaké urovni jste schopni to ovlivnit. Teplotu tělesa zvýšíme tak že, donutíme atomy aby kmitali. čám rychleji tím bude žhavější rychleji... ... ale nevzplane nám to je zas jiná rekce ... .. oheň reaguje se vzducem. plamen má ohnisko. které musí byt plněno palivem ... . plamen v samotném vzduchu vydrží jen chvílku zlomek vteřiny pokud nemá palivo. Tak, že pokud chcete již hotový plamen přesunout na jiné palivo musíte mít připravenou jeho cestu ... .a to i vzduch a zem kolem... ... ... .. je to ještě na dlouho musíte to prostě pochopit vše od základu ... ... chtěl jsem tím říct, že je třeba mít podrobné znalosti o všech, abychom mohli ovlovnit jeden ... .. OVLINIT NÉ OVLÁDNOUT
 
kacka51
30.08.13
10:36
Reg. před 2016

umím ovládat vzduch vítr ikdyž mě ani on neposlouchá protože je vlastně takový uličník.musíš se soustředit a pořád dokola říke třeba foukej foukej nebo co po něm chceš
 
meel.
05.09.13
12:54
Nereg.

IP: 90.176.236.*
Kdo se chce naučit ovládat živly.. Tak napište.. Rád se o tom pobavím s kýmkoliv komu je 21 let a víc..

meell@centrum.cz
 

VEVERÍSEK
03.12.13
20:04
Reg. před 2016

Já si myslím že živly se nedají ovládnout fyzikou nebo nějakou vědou. Podle mně je třeba začít se snadně ovladatelným živlem třeba vzduchem nebo vodou, ale rozhodně ne ohněm?? Živly mají svoje hlavy. ANO jsou to osobnosti slyšíte dobře a nehodlaj sloužit jen tak někomu!! Ani mně neposlouchaj všechny živly. Musíte se snima dohodnout a Né je ovládnout !!
 
dfasura
15.01.14
16:48
Nereg.

IP: 88.100.134.*
Ahoj chtel bych se moc rad naučit ovládat živel větru jestli má někdo nějaký rady rád je přijmu moje e-mailova adresa je: dfasura@gmail.com děkuju
 
Dracizena
16.01.14
15:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
dám také důležitou radu...
PŘESNĚ TAK JAK PÍŠE VEVERÍSEK... S ŽIVLEM SE MUSÍME DOHODNOUT A NEPOROUČET MU...
TY MUSÍŠ BÝT PÁNEM A ŽIVEL SLUHOU... ALE TVÉ PANOVÁNÍ NESPOČÍVÁ V ROZKAZECH, ALE V NASLOUCHÁNÍ SVÉMU TĚLU, KTERÉ JE TVÝM SLUHOU...
A JAK KDO SVÉHO SLUHU VEDE, TAK ŽIJE...

1. pokud cítíš, že ti to jde, že myšlenkou vládneš s ohněm, u něj
je to nejlépe vidět, tak budeš hýbat s ohýnkem u svíčky tak dlouho, až vyčerpáš svůj ohnivý zdroj ve svém aurickém těle a pak, až budeš potřebovat, svůj oheň, nebudeš ho mít...
A k čemu je ta ohnivá energie v auře? Dá ti např. včas vědět, žes neodstavil varnou konvici, která ti má založit třeba i požár.Záleží, kdo a co neseš za tragédie ve své karmě... atd.

2.S živelnými duchy je třeba navázat kontakt, aby ti sloužily pro zdraví a ne pro frajeřinu před druhými...

3. A jak se s nimi spřátelit? Např. vizuálně si stoupej do ohniště
a vzývej Ducha ohně ale ON s tebou bude komunikovat, když ty budeš čistit sebe i jiné lidi tím ohněm. Vizuálně, to znamená šamansky...
Dej si do představy aspoň 3 nemocné lidi a vezmi je za ruce a projdi s nimi ohnivou stěnou. Ale předem si vypros shůry hvězdnou ochranu
a vedení a pak dlouze děkuj... Trénuješ takto vizuální sval v mysli, ale pro ty druhé jsi léčitelem, protože je čistíš vědomě ohněm...
A bytosti světla i temna, tvé kroky ocení, ne hned, ale až pak, kdy tobě bude ouvej, tak se zázrakem z problému dostaneš a ten zázrak bude, ten neviditelný a živý Duch ohně... je to ohnivá bytost, ale žije v jiné formě, jak je tvá představa.

4... .s vodou je to podobné... musíme nechávat protékat kapičky deště skrze tělo a vnímat, že každá kapka se dělí na mimiaturní kapičky které si najdou každou buňku a o tom to je.
Pak buňky tvého těla cítí tvou duchovní zralost a vypustí čakerní toky které rostou z pórů jako tráva a tyto toky jsou vlastně antény
a těmito anténkami pak můžeme modelovat i mraky do různých obrazců... Oni se nám modelují, ale nedělá to zatím tvá aura, ale tvůj andělský Duch, který Ti ukazuje směr... A tyto čakerní antény dokáží najít svému tělu i partnera, i pohodu životní atd...
A s větrem je to stejné... nechávejme si tělo profukovat větrem, jako kdyby mělo síťovou stavbu...
Časem se s tebou zatočí svět a nebudeš věřit, že to ONO s tebou komunikuje a že ho v hlavě slyšíš a vede ti kroky, které budou pevné...
Co je ale nutné, předávat dál co víš, že je světelné a pod ochranou hvězdných dimenzí... Kdo svůj duchovní um drží pod pokličkou, pak
ho to potrestá
 
Sára podaná
14.02.15
18:14
Nereg.

IP: 90.183.224.*
prosím naučte mě alespon jeden živel budu za to velmi ráda muj email je sarapodana@seznam.cz
 
Dracizena
14.02.15
19:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sáro, do nebe se jde po duchovních schodech a ty jsou z průhledné duhy a každý schod má jinou barvu.
Jestli jsi vyzrálá do tohoto duchovního směru, snadno poznáš.
Udělej si vizi, že se před Tebou rozmotal duhový běhoun-koberec a má tvar schodů. Celá se vyklepej ze stagnujících energií, protři si kůži, vydýchej se a asi 10 minut ámenuj a pak v pokoře a s úctou šlápni na první, druhý a třetí schod.
Koukej na sebe, jako koukáš v kině na plátno, na film a jestli se budou schody pod Tebou propadat, nějaký čas počkej a zatím si jen ámenuj, ale třeba i se spolužačkami. Mám za to, že jsi mladá. A za 3 měsíce zase zkoušej a zkoušej, až jednou budeš mít živou vizi, že Tě někdo drží a Ty stoupáš. Více jak na 9. schod nestoupej. Ani v lůně matky déle dítě nezraje a pak se v pokoře vrať a děkuj a děkuj...
A až ucítíš, že Ti po nohách stoupá od chodidel zvláštní mražení, jemná husí kůže, tak to bude Anděl živelný, který si Tě přijde prohlédnou a podívat se, jaký, že člověčí červíček ho volá.
A co udělej? Spoj si dlaně a ámenuj jako o závod , aby tento Duch věděl, že ho voláš se svou vážností a ne z legrace... a můj Duch si Tě bude ochraňovat...
Vždy když dávám duchovní rady, posílám k lidem svého Anděla Strážného... a o tom to je...
 
Janinka2
16.02.15
17:44
Nereg.

IP: 37.188.138.*
.
 
petr
07.02.16
20:44
Nereg.

IP: 93.185.2.*
ahoj jsem petr je mi 14 let a chtel bych se naucit naky živel jaky koliv muj oblibeny je ohen ale jesli nekdo umi jakykoliv prijmam pls napistemi muj email je petr.petr10@gmail.com dikky ozvete se pls bud moc vdecny naucim se to pres email
 
Wind
27.12.19
20:00
Nereg.

IP: 37.48.41.*
Nemůžete ovládat živel který se vám zamane,ale ten který je vám nejbližší.🤝 Třeba když máte rádi modrou barvu ale bojíte se vody nemá cenu se s vodou zabývat.👎
Elementům nemůžete vládnout 👸 a oni vás ani nebudou poslouchat, 👂musíte se stát jejich součástí. 👥Nemůžete ani ovládat všechny elementy.🌪 ;️& ;#127795;🔥💧 Pro každý element je jen jeden vyvolený.🧚 Ti ostatní jen využívají jejich moc.🥀 Třeba já jsem vyvolená větru🌪️ a moje kamarádka je vyvolená vody.💧
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)