English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Tvejn

Schopnost blbnout odlišuje člověka od zvířat nejvýrazněji. Snad dokonce spolehlivěji než schopnost myslet či smát se.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Otazka pre pani Tamaru_ co bude?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Otazka pre pani Tamaru_ co bude?

astra3
04.02.17
19:48
Reg. před 2016

Dobrý večer pani Tamara. Volám sa Eva (nar.26.9.1954). Som uz na dochodku a doteraz som zila takym relativne "pohodovym" dochodcovskym zivotom /partnera nemam - tak som trochu cestovala, chodila cvicit, navstevovala univerzitu tretieho veku..). Vsetko sa zmenilo 4.januara, ked zomrela mama a zostala po nej fenka Lola. Vznikol problem - co so psikom? Nikto ju nechcel (ma uz 11 rokov a po uraze prisla o oko).. Kedze som bola proti jej utrateniu - zostala mi. Priniesla som si ju domov a celkom sa mi zmenil zivot.. Ona nikdy nebola sama a tazko znasa moje odchody z bytu /ona place a aj ja som v riadnom strese). Byvam v inom meste ako zili rodicia, v bytovke kde nemam susedov, ktorí by boli ochotní psika postrazit, napr. ked idem k lekarovi.. Zaujimalo by ma, co mam pochopit ..a co mi este prinesie tento rok .. /v priebehu januara este zomrela jedna spoluziacka a teraz aj sestrenica) ? Dakujem za odpoved Eva.
 
astra3
11.02.17
20:07
Reg. před 2016

V utorok je Lola (fenka) objednana na operaciu zubov a oka.. Pribuzni mi radia, aby som ju uz netrapila.. Otazka je ci ju mam nechat uspat, alebo este zit..?
 
astra3
11.02.17
20:07
Reg. před 2016

V utorok je Lola (fenka) objednana na operaciu zubov a oka.. Pribuzni mi radia, aby som ju uz netrapila.. Otazka je ci ju mam nechat uspat, alebo este zit..?
 
astra3
15.02.17
10:20
Nereg.

IP: 188.167.240.*
Rozhodla som sa Lolu si nechat. Ma po operacii - vytrhli jej 7 zubkov (ocko budu riesit v buducnosti).
 
pro astru3
15.02.17
17:07
Nereg.

IP: 92.245.5.*
Evičko rozhodla jste se správně. Přeji hodně lásky s vaší Lolou.Určitě vám odpoví pani Tamara. Já se omlouvám že jsem se zapojila ale nedalo mi to.
 
astra3
16.02.17
17:33
Nereg.

IP: 85.216.149.*
prosim o odpoved k zakladnej otazke _ ak sa da.. vopred dakujem
 
Tamara A.
16.02.17
17:45
Reg.6.8.16

pro_astro, děkuji za komentář, potřebovala jsem si karty vyložit několikrát, proto to zdržení.

Milá paní Evo. Omlouvám se za pozdní odpověď a tuším, že jsme mi dokonce psala na e-mail. Vaše rozhodnutí ujmout se Loly je chvályhodné. Karty mi ukazují, že spolu ještě nějakou dobu pobudete. Nebojte se dát třeba takový ten papírový inzerát po okolí, kde bydlíte, že hledáte hlídání pejska. Věřte, že se najde několik lidí, kteří by rádi pejska měli a prostě tu možnost nemají. A věřte, že si v domě najdete známé. Přeji Vám i Lole hodně štěstí a zdraví. TA
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)