English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Mickiewicz

Každý den pozoruji, jak mládež trpí tím, že neexistují školy v nichž by se učila žít s lidmi a se světem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Osudový vs karmický vztah - jak poznám?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Osudový vs karmický vztah - jak poznám?

Lucinka1990
07.05.16
00:30
Nereg.

IP: 89.103.102.*
Prosím někoho zasvěceného, aby mi objasnil, co tyto pojmy, které už jsem několikrát slyšela, vlastně znamenají.
Tak nějak tuším, co si pod nimi představit, ovšem nevím, zda mé domněnky jsou správné. Je tu spousta otazníků, které mi vrtají hlavou...

OSUDOVÝ VZTAH - Vztah s osobou, která bude nejdůležitější v mém životě? Je to jedinečný vztah nebo těch osudových vztahů může být za jeden život více? A existuje něco jako více možných "osudových partnerů", s nimiž můžu mít osudový vztah nebo je to jen jeden jediný na celém světě, a když ho nepoznám, tak strávím zbytek života s tím nebo těmi "nesprávnými"? A znamená vůbec "osudový vztah" - šťastný, naplněný vztah a vzájemnou nekonečnou lásku a nebo to může být i vztah nešťastný?

KARMICKÝ VZTAH - Už jsem někde četla, že to má spojitost s minulými životy. Že ti dva spolu mají nějaké "nevyřízené účty" z minulých životů a osud je svedl v tomto životě dohromady, aby nějak "vyrovnaly" ten dluh a až tak učiní, už je nic nedrží a nespojuje, jsou volní a mohou jít dál..Je to tak? Musí nutně každý karmický vztah končit rozchodem? Může se stát, že i karmický vztah, po překonání překážek a vyjasnění křivd z minulosti, bude pokračovat a bude lepší? Může se z karmického vztahu vyvinout osudový? Může být nějaký vztah karmický i osudový zároveň?

Jde vlastně nějak poznat, zda partner, se kterým zrovna jsem, je "osudový"? Když toho "osudového" poprvé spatřím, ucítím "něco" co mi napoví, že je to on? Nebo vlastně to, jestli bude "osudový" či nikoli není předem dané a ukáže to až čas?

Mám nějakou filozofickou chvilku a přemýšlím, jestli vůbec budu někdy šťastná :( Jestli vůbec existuje někdo, s kým můžu být šťastná :( Také nechápu, proč mi osud neustále vrací některé mé bývalé partnery a známosti, když se k sobě zjevně nehodíme :( Zvláště u jednoho člověka to nechápu. Na jednu stranu spolu nemůžeme být, na druhou se už několik let nedokážeme odpoutat. Když jsem se k tomu odhodlala a vymazala ho v afektu ze svého života. Uběhlo pár měsíců a je zpátky. Cítím se neskutečně rozpolceně. Na jednu stranu jsem ráda, že jsme opět v kontaktu a na druhou cítím stísněnost, protože jsou tu stále překážky na to, abychom byli spolu :(

Vím, je to mnoho otázek a nečekám, že mi je někdo všechny zodpoví :( Přesto prosím, jestli někdo máte na tohle téma svůj názor, podělte se :)
Co si o tom myslíte vy? :)



 
Ve Ry
06.06.16
04:13
Nereg.

IP: 194.228.76.*
Ráda bych zodpovedela Vaše dotazy, ale spíš mohu jen podotknout, že jste mi úplně vyrazila dech! Jako bych četla sama o sobě, slovo od slova... jsem v podobne situaci, premitam nad úplně stejnými otázkami a neustále se potykam a problémem jak se odpoutat od mého "pana božského" jež je otcem mého dítěte jedinou opravdovou láskou mého života a zároveň po desetiletem vztahu cca uz rok a půl mým expartnerem... údajně je naše spojení karmicke, i když ja sama jsem byla názoru ze osudové. Také si nejsem jistá, zda se tyto dva fenomeny nevylučují... nas vztah je opravdu zvláštní a cosi nás táhne neustále k sobě jako dva magnety at UŽ js situace jakákoliv a to v maximálně pozitivním i negativním smyslu... .dokonce i přes to, že ma již přes rok novou pritelkyni, se kterou žije... jakoby pořád utíkal ke mne. Ja sama jsem single, po pár neúspěšných pokusech o sblížení se s jinými muži jsem to vzdala. Žádný me "nebavi" a to v žádném směru... uvědomila jsem si, ze někde v hloubi duše ani nikoho jiného nechci a moc toužím po tom, svého expartnera získat zpátky. A to i přes to, ze nas rozchod byl velmi palcivy... nicméně stálo se toho mezi námi příliš nez aby to máš vztah dokázal unést, což byl vlastně důvod naseho rozchodu a nyní je důvodem, proč jsme se nevrátili k sobě a nezkusili to znovu. Potacime se tedy v bludném kruhu situace nemůžeme být spolu ani bez sebe... jsem z toho uz velmi vyčerpaná, ale vím, ze nemá smysl to v sobě nějak lámat, celých 18let co se známe mezi námi vždy muselo všechno nějak samo prirozeně vyplynout... dle astrologickeho rozboru naseho vztahu a kompatibility se k sobě budeme neustále vracet át uz jeden ci druhý z nás bude mít zaječí úmysly a situace se bude neustále opakovat dokud se buď náš vztah natolik zocelí, ze uz nas nikdy nic nerozdělí, anebo oba dospějeme do stavu, že už toho mezi námi bylo dost a nechceme pokračovat dál. Nicméně tento možný závěr prý nalezneme oba naprosto shodně a přirozeně a oba to budeme cítit totozne... toto vím minimálně 3 roky a stále to nevypadá, ze by jiskra a city mezi námi pohasinaly... tak nějak jsen se s tim uz naucila žít, i když jsou dny kdy propadam hluboké depresi na hraně schopností fungovat a pravidelně se mi o něm zdají sny nejrozlicnejsich témat, někdy áz "noční mury". Několikrát jsem se od něj snažila odpoutat, jelikož racionálně vím velmi dobře a dlouho, ze je to to nejlepší co bych mohla udělat. Absolutně bez šance... .
 
Dracizena
06.06.16
15:07
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Osudový a karmický, je jedno a to samé... a každý vztah je karmicky osudový... proto se vaše těla k sobě sekla... a když si vyměníte energie, zase těla jdou od sebe... Když cítíš po rozvodu, že Tě to za bývalým táhne, rozvedli jste se dříve, jak bylo zdrávo... nevyměnily se energie, které se vyměnit měly a proto na sebe myslíte a ty neviditelné energie se vyměňují i touto cestou... Je pomalá, trápí oba, ale má účel...
 
filip01
07.06.16
23:07
Reg. před 2016

Dracizeno - děkuji!!!! já to tu čtu a chlupy mi vstávaj."karmický" vztah je každý,jakékoliv setkání s kýmkoliv.to nemusí být jen milenecký vztah,to může být i pracovní ... cokoli
 
Dracizena
03.07.16
15:18
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Potkáváme se s těmi lidmi, s kterými si vyměňujeme určitý druh energie/vibrační hodnotu, nebo to nazvu, výměna dušiček/...
každého člověka s kterým se očividně spojíš a cítíš, Tě Tebou něco projelo, máš blízký vztah z minulých životů... Byli jste přáteli, v rodině, milenci a nebo jako děti jste si hrály... Nazvu to duchovním spojením a duševní spojení je vztah pohlavně rozmnožovací a ten bych přirovnala k tomu osudovému... Mnozí si ale pletou osudové spojení s duchovním... Když máš rodinu a muže a doma to klape, neznamená, že když potkáš muže a dostaneš na něj pohlavní chuť, že je osudový... To jen si tělo bičuje hormony aby byly ve zdravé kondici, ale neznamená to, že si máš zbořit dobré manželství.Říká se tomu pokušení, a to je stav, kdy se mysl učí odolávat a tím si vyrábí své svaly... a když svaly v mysli narostou, pak máš sílu vůle a s tou můžeš uzdravovat i nádory... Ale silová myšlenka se musí tvarovat, jako v posilovně se tvarují svaly...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)