Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je úterý, 24.1.2017
Svátek slaví Milena, zítra Miloš.

Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Opravdu už divné sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář
Opravdu už divné sny
angel 87
(30.01.10 / 08:53)
Ahojky lidičky,
no nevím čím mám začít, poslední dobou mám fakt strašný sny. Tak nikdy jsem neměla růžový, ale tohle už je hrozný. Většinou se mi zdá jak někdo někoho chce zabít a já mu bráním aby to neudělal... Jsou to většinou příšery obludy zrůdy a nebo psychopati... hnus.. Včera se mi zdálo a bylo to fakt živý, že v Bohnicích v lečebně udělali pro pacienty pouť a že tam byl ruský kolo.. No a že se všichni náramně bavili. Najednou se otočí a vidím jak to kolo začne padat a na mě a na všechny ty lidi.. Běžím okolo mě lítají ty součástky z toho kola slyším jak to padá.. A já strašně rychle běžím.. Pak jsem se probrala.. Jelikož to se nedalo.
No a další sny jak pod barákem leží mrtvola a má useklej zadek a ten kus leží od ní dál. Jsou tam u toho policie a řeší ten případ a u toho dvě auta nabouraný. že toho člověka srazilo auto.. A že ten kdo boural byl můj soused. A já mu říkala vidíte už nemáte řídit, říkala jsem Vám to. je to starší pán. No a opět o nějaké příšeře že házela lidi do ohně... a já že jsem zachránila kamarádku a přítele a sama jsem jí do toho ohně hodila.. A fakt to byla hnusná nestvůra.. Nějaká mrtvá holka.. No a poslední sen se mi zdál, že jsme se s přítelem stěhovali, jelikož se do bytu mého vrátila máma, tak jsme se stěhovali aby jsme měli soukromý.
Tak to je dlouhý co??? Se mi zdá plno snů, ale zajímalo by mě co tohle má znamenat. Budu moc ráda za každou odpověď.
Moc děkuji a přeji krásný den

janv
(03.02.10 / 08:22)
IP: .*
Pokud na nás někdo nebo něco útočí, značí to nepřátele nebo obecně negativní vlivy. Dějí se ti nepříjemnosti i v bdělém stavu? To by jen potvrzovalo výrok Védánty, ze některé sny způsobují duchové. Zkus si to ověřit pomocí nějaké mantické metody.

Sny, ve kterých prožíváme utrpení, jsou formy subtilní karmy. Např. nemáme tak špatnou karmu, abychom se řízli ve skutečnosti, tak se pořežeme ve snu a trpíme tím jen krátce.

1eliska1
(04.02.10 / 22:15)
Já jsem dneska měla divnej sen, nechápu ho. Byla jsem zdravá a najednou se něco stalo ale nevím co, potom jsem v sobě měla napíchlé hadičky ve kterých musela protíkat krev, pokud netekla musela jsem něco udělat aby tekla, potom si vspomínám že jsem si jednu hadičku nechtěně vytrhla, rostrhla se mi i kůže. Když sem se podívala dovnitř vyděla jsem vnitřnosti, pak jsem usítila v puse krev. S rodiči jsem pak jela k doktorovy, byla jsem v bílé místnosti proti mně svítili ostře světla, na stole ležel časopis s obrázky mím nejoblíbenějším zvířetem,koněm, pak jsem slišela hlas mého táty jak říká že to dělám pro koně.Divnej sen.

ružena
(07.02.10 / 20:12)
taky vas všchny zdravim jes tu nova ale nevim jak začit mam pořad sen že jsem zavřena v base a je to pořed dokola

divisek
(20.07.14 / 09:21)
IP: 93.89.110.*
Ahoj, dneska se mi zdál strašně divný sen. Sem z toho v šoku. Zdálo se mi,že ve světě byla založena metoda,že v 15 letech zmizíme svým rodičům,a už se spolu nikdy neuvidíme. Bylo to fakt hrozný. Byl to tak živý sen. Viděl jsem,jak se můj bratr loučí s mojí matkou,a pomalu mizel. A já strašně plakal, a plakal jsem i v reálu.. Tak emotivní sen jsem ještě nikdy neměl. Možná se tomu teďka smějete a připadá vám to jako úplná hloupost ale je to tak..

divisek
(20.07.14 / 09:22)
IP: 93.89.110.*
Ahoj, dneska se mi zdál strašně divný sen. Sem z toho v šoku. Zdálo se mi,že ve světě byla založena metoda,že v 15 letech zmizíme svým rodičům,a už se spolu nikdy neuvidíme. Bylo to fakt hrozný. Byl to tak živý sen. Viděl jsem,jak se můj bratr loučí s mojí matkou,a pomalu mizel. A já strašně plakal, a plakal jsem i v reálu.. Tak emotivní sen jsem ještě nikdy neměl. Možná se tomu teďka smějete a připadá vám to jako úplná hloupost ale je to tak..

Niké.
(11.08.14 / 00:50)
IP: 37.48.33.*
Divísku,
jiné osoby ve snech stejně ukazují snícímu něco z nich samých. V případě pokrevních příbuzných to bývá spíš z vyšších úrovní bytí, anebo z hlubšího nitra - co Ti připadá pochopitelnější. Toť k bratrovi. Patnáctka tam může znamenat nejenom období dospívání, ale symbolicky i číslo "ďábelské" (nelekej se), kdy je tím míněna závislost. Myslím, že to znamená, že si budeš s něčím muset poradit sám. ...A to na škodu být nemusí, i když je to třeba těžké.

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)

Dracizena
(11.08.14 / 17:19)
IP: 213.151.77.*
Divísku, sen nám naznačuje, ne utvrzuje a proto snů se nikdy neboj.
Že v patnácti zmizíme svým rodičům, tím se myslí, že dospělost Tě vzdálí od rodičovských názorů.
Sen Ti chce říct, že v patnácti se přetáčí člověku dimenzní tok, asi jako se obrací přesýpací hodiny a tato doba mění mladistvému myšlení, i vhled atd.
Bratr se vzdaluje matce a to znamená, že přijde doba, kdy si s matkou nebude tak úplně rozumět a protože tento sen máš Ty, můžeš měnit jejich vztah.
Patnáctka není závislost, ale rozbouřená povaha a v této době i mnozí do závislosti padají, to všichni víme...není to díky číslu patnáct, ale díky oslabené pubertální zóně.
V patnácti dostaneš občanku a už díky jí, se jakoby, vzdaluješ rodičům...Patnáctka Ti uzavírá určitou životní etapu a tento úsek své životní cesty si máš uvědomit do hloubky, do hloubky hvězd...jestli mi nerozumíš, napiš na meil dracizena@seznam.cz

Nike.
(12.08.14 / 20:32)
IP: 37.48.36.*
Divísku,
závislosti jsem měla na mysli vztahové a ono to z kontextu vyplývá. Že to někdo nepochopil, jeho problém, ale doplňuji, ať Tě to nezavádí. .
U dospívajících vůči rodičům normální, bohužel tím to končit nutně nemusí. Naprosto běžně v rodinách lidi poutají druhé i sebe sama, vkládají jeden do druhého svoje představy, očekávání, ambice, příliš toho druhého formují atd. atd. Lidé tohle dokáží odhalit ještě tak tehdy, když se to děje dostatečně viditelně, je tam tlak znát, ale už málokdo tehdy, když se to odehrává tzv. v dobrém. I mezi dospělými...

Ale tady nejde o pouhé osamostatňování se od rodičů. V reálu to ty děcka přece většinou nebolí, spíš naopak se do toho velice hrnou, jenže ve Tvém snu je bolest. A máš tam taky odchod bratra. To zpravidla znamená, že si budeš muset v nějaké záležitosti poradit sám. Znovu říkám, žádný strach, jednou musíš začít

Dracizena
(12.08.14 / 21:01)
navazuji na výklad Nike...ano, straň se kopírovat bratra, abys Ty držel jeho a nespadl jsi jedou do jeho závislostí...proto Ti sen napovídá, že se, jakoby vzdálíš, ale ne tělesně, jen povahově...

Brokolicd
(12.08.15 / 11:00)
IP: 46.234.161.*
Říká se že sny vznikají z něčeho co jste někdy viděli a nebo to co se někdy
Stane takže je možné že jste se koukal(a) na film a tam jste to viděl(a) a nebo se to v blízké době stane. Já ty sny také znám například se mi zdálo o paní která skočí z mostu a druhý den sem tu paní potkal na ulici

Děkuji za přečtení Michal

Brokolicd
(12.08.15 / 11:01)
IP: 46.234.161.*
Říká se že sny vznikají z něčeho co jste někdy viděli a nebo to co se někdy
Stane takže je možné že jste se koukal(a) na film a tam jste to viděl(a) a nebo se to v blízké době stane. Já ty sny také znám například se mi zdálo o paní která skočí z mostu a druhý den sem tu paní potkal na ulici

Děkuji za přečtení Michal

Dracizena
(12.08.15 / 15:06)
Brokolicd...tu paní znáš velmi dobře z minulých životů a dnes jsi ji potkal, ale ani jeden jste se už nepoznali z těch dávných časů a tolik jste si v minulém životě slibovali, že se poznáte...

sik
(12.08.15 / 17:49)
IP: 194.228.20.*
Mám trochu jiný sen, než zabíjení, utíkání, apod. a opakuje se. Teď tomu budou už tak 2 roky, naposledy včera a poslední dobou až nepříjemně často:
Sen je z mého pokoje, kde ležím, ať už sám nebo s přítelkyní. Pokaždé vypadá jako realita (počasí, společnost, věci kolem atp.). Sem sám ve svém těle, žádne projekce, jen otevřené oči. Po chvíli mi vždy dojde, že tohle není realita, neb se nemůžu hýbat/mluvit ani vykonávat jinou činnost a něco v mém podvědomí mi silně říká, že se musím z tohohle dostat, jinak je zle. Proto se "silou vůle", která dobře nejde popsat snažim se snu vzbudit. To se dřív nebo později povede, ovšem dost často pouze do dalšího - stejného snu, který musím opět "prokouknout". Takhle se to opakuje, pokaždé cca. 2-5x za "sen". Když se probudím, sem minimálně 30 minut zadýchaný a mám namožené nohy i ruce (přítelkyně mi přesto říkala, že sebou nijak neškubu, ani se nepohybuju).
Bývá to kolem 2-3 hodiny a už pak neusnu.
Někdo o tom už někdy slyšel?

sik
(12.08.15 / 17:52)
IP: 194.228.20.*
Ještě bych dodal, že "vybojovat" se z toho snu, je neuvěřitelné namáhavá psychická činnost (aspoň pocitově - v něm).

Dracizena
(14.08.15 / 14:03)
SIK...tak sobě děkuj, že jsi se rozhodl sen zveřejnit zde, na věštírně, kde jsem si Tě všimla...děkuj sobě, ale dovnitř, do těla, té tělesné energii, která je Tvou Duší. Ucpi si ukazováčkama uši a naslouchej hukot těla.je to zvuk turbíny a takto dýchá Tvá Duše...A touto cestou se svou Duší začni komunikovat...To podvědomí, které Ti říká, že se z toho musíš dostat, to je Tvá Duše....A co se s tebou děje? Energie tělesné si sami umí rovnat ty energie, které jsou v těle rozházené a berou předčasně životy.Ale je to rozum, který se musí své přestavby zúčastnit a vše regulovat. Ty energie neví, že Tě dostávají do nebezpečného stavu, kdy by Ti mohlo selhat i srdíčko...Všeobecně se ví, že lidé umírají při spaní, ale neví se, že mohou vydechnout naposledy a to ve spojení se snem...I snové energie jsou živé...chceš-li, jsou to duchové a aby Ti neublížily, nutno se stát jejich přítelem a věř, že věrným...pak oni budou jen a jen a dobře sloužit Tvému tělu.
A jak na to? Denně, před spaním, si udělej malý rituálek...Asi 30x vyslov slovo ÁMEN a tím si voláš energie pro svou ochranu...pak si dej dlaně na pupek a 3x se krátce nadýchni a dlouze vydýchni...dále se chvilku tři dlaně a polož je na kolena, v sedě a s nohama skříženýma a vydrž, protože se ruce energeticky propojují s nohama...pak jdi spát a buď si počítej do 30, až do 100 a nebo ámenuj s myšlenkou na mou osobu a o ostatní se postarám já a můj Duch, chceš-li, můj mimozemský Anděl světla...Začni na sobě dnes takto pracovat a dostanu Tě z toho...Pokud budeš chtít, napiš mi, abych Ti předala další terapie...Toto je jen začátek...Tuto energii Ti zpracuji, i na dálku, už Tě nebude strašit, ale ta energie bude od Tebe čekat další kroky očisty těla, i mysli...

Divísku
(29.10.15 / 10:18)
IP: 78.45.145.*
Ahoj,
zdál se mi strašný sen! Když jsem se ráno probudila, ještě jsem si ho pamatovala, ale když jsem znova usnula a normálně vstala, pamatuji si jen detaily. Zdálo se mi o nějaké pohromě. Se svou třídou jsme se schovávali ve skříňkách, utíkali jsme před něčím, ale já si nepamatuji před čím, ale myslím si že před vodou nebo co. A pak si jen vzpomínám na to, že můj spolužák Martin nějak umřel, v té části snu jak pořád utíkáme a schováváme se. Já hrozně brečela, protože nějaký dospělý říkal, že když se nebudeme schovávat, že to tak může dopadnout. Hledali jsme ho, brouzdali se vodou. Ani nevím jak se ztratil a jak umřel.
Ale moc bych chtěla si na to vzpomenout!!! nevíte jak???
Děkuji!

KuTo
(20.01.16 / 21:28)
IP: 188.120.201.*
Taky se mi zdál dost divný sen Jen tak na začátek, je mi 13 let. Tak jdeme na to. Okolo 5 ráno jsem se vzbudil. Mamka s bráchou už byli v práci, tak jsem šel spát dál. Bylo to dobrý, protože jsem měl jseště 1-2 hoďky spánku do 7, takže super! Tak jsem spal... Bohužel jenom 5 minut... Ten sen, byl...uh... No zdálo se mi, že jsem u notebooku s kámoškou Denisou. Nevím proč, ale zapli jsme prohlížeč TOR neboli DEEP WEB. Jenže já jsem na začátku zapomněl vypnout javascript. Což je u deep webu dost důležité... Tak jsme tedy šli na hidden wiki a pak jsem si z ničeho nic řekl: "Sakra! Javascript!". Pak se najednou obrazovka vypnula a na ní bylo napsané javascript error. Začalo tam něco jakoby hnusně pískat a když jsem se snažil vzbudit, tak mě brnělo celé tělo a nešlo se mi vzbudit. Pak, kdžy se mi podařilo se vzbudit, tak jsem byl celý spocený a to nejhorší bylo to, že se mi podobné sny zdály ještě celých 25 minut se stejným špatným buzením... Pak jsem si prostě rozsvítil a zkoušel být vzhůru. Mezitím jse si říkal: "Co to sakra bylo?!". Okolo 6:00 jsme to vzdal a usnul jsem. Naštěstí už to byly normální sny. Pak jsem už normálně vstával do školy. Nevím co to mělo znamenat, ale byl jsem dost vyděšený.

Dracizena
(21.01.16 / 13:05)
Divisku...sen Tě vede do jednoho z minulých životů, kde máme kolem sebe některé lidi, i z dnešního života...opak je pravdou, z minulých životů máme některé lidi, ty důležité pro život, i vedle sebe a třeba i ve školní lavici, nebo sousedy a nebo je pravidelně potkáváme, třeba na chodníku...Tohoto chlapce jsi měla ve své blízkosti i v minulých životech, kdy se opravdu zvedla voda a on se topil, ale neutopil...To by se nenarodil do dnešního času. Jen jste mysleli, že se utopil. velká voda ho odnesla a už jste se nenašli, až v dnešním životě...Nakresli si ho na papír a začmárej tu postavičku červenou pastelkou a tím mu dělá Tvůj Anděl ochranu...Červená barva je energie, která ho bude i ve stáří ochraňovat před zavodňováním organismu...To trauma, které si nese z toho minulého života, kdy se topil, mu snadno v těle zadělá na potíži s nadměrným vodnatěním a to je potíž ledvin.Stáváš se jeho léčivou formou a to je nádhera.Pak jeho Anděl zase někdy pomůže Tobě a nemusíš o tom vůbec vědět. Jen si řekneš, že zázrakem se Ti nic nestalo, ale tím zázrakem jsou andělé lidí, kterým pomáháme..pááá

Dracizena
(21.01.16 / 13:19)
KuTo...na 13 let píšeš perfektně a bez chyb...jako dospělák...
Vím co to u tebe bylo...když ti napíši pravdu, budeš se bát, ale ve skutečnosti, není čeho se bát...Vysvětlím ti to takto...kolem lidských těl bloudí mnoho energií ve tvaru hadovitém...Máme kolem sebe hadovité energie které i nebloudí a zpracovávají člověku, jeho aurický prostor...Ale motají se nám tam i energie, které zbloudily a neví, kam se zařadit a ten energetický čakerní prostor zbytečně narušují a ničí...A tobě se přihlásila jedna z mnoha energií a prosí tě, abys ji poslal do její dimenze...Stačí, že vejdeš opět do snového příběhu a toho pomyslného hada zabalíš do nádherné, svítivé, modré barvy a počítej do 30...I odříkání čísel je světelnou modlitbou...Budou se ti podobné sny opakovat, protože ty energie budou chtít tebou dát také do barev. Barvy a tvé počítání je nasměruje do jejich dimenze a takto hravě, i jinak se čistí energie kolem těla a pak nebude mít tělo úrazy...Pak mi napiš na meil a když budu mít čas, poradím jak dál...jsem seznam.cz...pááá

Hitman
(10.07.16 / 01:41)
IP: 46.135.83.*
podle mého se démonům podařilo do tvých snů dát noční můry
pronikli do tvé mysli a tímto tě mučí aby tě zlomili

nebo to má skrytý význam a musíš ho najít
takže vidíš budoucnost

pošli odpověd na xxxoperation33@seznam.cz

Lenna IV
(04.01.17 / 16:37)
IP: 109.202.85.*
Ahoj lidi,
Prosím o radu nebo nějakou zkušenost. Jmenuju se Lenka a je mi 24let.
Jednou za čas se mi stane, že se v noci probudim s tim, že je někdo v místnosti (jakoby zlý duch) a pak mě buď škrtí nebo jinak ubližuje, jde to špatně popsat, jsem jak zparalizovaná (ale mám otevřené oči a vnímám), nemůžu se bránit,ani křičět a je to fakt hodně nepříjemný, jsem vždycky šíleně vyděšená a strašně pak brečím a bojím se jít spát..:( Naposledy to vzbudilo přítele a jak na mě šáhnul, tak to přestalo a zas jsem hodně brečela, ani to nešlo zastavit a přítel říkal, že než na mě šáhnul, brečela jsem jako kdyby mě někdo dusil..neveřím v boha, ale divných věcí se mi v životě stává hodně (hlavně doma když jsem sama)a jsem teda hodně citlivá..
Vážím si jakékoli Vaší reakce. Díky :)

Lenna IV
(04.01.17 / 16:42)
IP: 109.202.85.*
Když tak mě prosím kontaktujte na Lenayti@seznam.cz, děkuju!

Dracizena
(08.01.17 / 14:48)
IP: 92.62.225.*
Lena, nediv se...dnes je rok v desítce a citliví lidé budou vyciťovat to, co materiální ne...Musíš na sobě pracovat...jinak Ti duchovno nedá pokoj...Ale neboj se ho, energie které se k Tobě přibližují, nejsou zlé...nesou Ti Dar vědění...

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte aktuální dění na Facebooku!:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)