English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Opakujúce sa sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Opakujúce sa sny

Perla2
02.02.13
16:10
Nereg.

IP: 84.16.39.*
Prosím o názor na moje-pre mňa-hrôzostrašné sny, sníva sa mi opakovane,že môj bývalý manžel sa vracia k nám do bytu-raz sú to kľúče v zámku,raz sedí na gauči, potom ma kritizuje, že mám neporiadok a pod., je toho veľa,nechcem to všetko spomínať-ale stále sú to výčitky, kritika ... ..
Trvá to už 11 rokov,on odišiel od nás ku priateľke, ktorá ho asi po 3 rokov poslala preč.Rozviedla som sa sním po 50-tke-pre psychické týranie.Budem rada, ak mi pomôžete s vysvetlením tých snov a na Váš názor.Ďakujem
 
Dracizena
02.02.13
19:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Víš, ono je to trochu jinak, jak si člověk myslí. Sen není pohádkou a zábavou v hlavě, nebo nějakým napínavým filmem.
Sen nás vede k očištění lidských vibrací, které se do Tvého těla zapíchly, zaháčkovaly a pak jeden člověk stahuje druhého a neví o tom...
Proč zakopneš a spadneš? Protože se Tvůj organismus zbavuje těch vibrací, které by Tě potopili do nemocí těch druhých, kteří se Tě vibračně drží, i z minulých životů atd...
Kdo se nemůžeš zbavit myšlenek na svého bývalého, to znamená, že Tě s ním spojují vibrace kritiky a hrubého slova... Nejsou to jen tyto vibrace, ale začni čistit svou kritiku směrovanou k němu. Kritika je energie, která je živá, ono každé slovo je živé, ale lidé si to neuvědomují a pak se nedaří...
Proč trpíš Ty a on ne? Protože žena je v jiném aurickém světle, jak muž. Má o jeden otvor do těla více jak muž a proto je v jemnějším cítění a muž v hrubém a proto on svou hrubostí si lépe ošmirgluje ženu z myšlení, jak žena muže...
Pak je mezi vámi další rozdíl, Ty jsi ve zrání duchovním a on je materialista a tys do něj byla zamilovaná s jiným citem, jak on do Tebe. Tys dovolila, aby jeho vibrace se do Tebe vsunul, až moc do hloubky a on se za Tebe zaháčkoval jen na povrchu... To znamená, že on byl pro Tebe vším a Tys byla pro něj jen stroj, sice k účelu pro něj dobrému, ale jen na určitou dobu...
A dnes si neseš následky... Ale některé dvojice se mají najít jen na krátkou dobu, aby si vyměnily nějaké energie/dušičky/ a zase šli dál...
Běda ženě, která se zamiluje do partnera více, jak on do ní...
Ale Tobě jde o opakovaný sen, který Ti chce říci, aby ses opakovaně vracela ke svým milostným hrátkám a prožívala jsi je ve vizi... takto se pomalu, ale jistě budou jeho vibrace vysouvat s Tvého těla, z nervových center...
Pomáhej si afirmací, vizí, vykresluj, vypiš svůj rozchod s ním atd...
 
Perla2
03.02.13
11:17
Nereg.

IP: 84.16.39.*
Ďakujem Dracizena,je to pravda,skúsim si pomôcť ako mi radíš,
Ak sa mi to podarí, oznámim Ti to, ešte raz veľká vďaka,v podvedomí som fakt dúfala, že mi Ty odpovieš,poradíš.Obdivujem Ťa že pomáhaš ,že Ti nie sú osudy ľudí- a ich trápenie ľahostajné.S veľkou vďakou -Perla
 
MartinH.
01.04.13
18:48
Nereg.

IP: 90.178.119.*
Rád byc se zeptal, jaký je význam stále se opakujícího snu o tom, že mě někdo neustále fyzicky napadá, a když ho chci udeřit, ruka mi ztěžkne a zpomalí se. Nemůžu se bránit.Je to STRAŠNÉ!Předem děkuji za odpověď.
 
Dracizena
01.04.13
22:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Martine odpověděl sis... .píšeš, je to STRAŠNÉ=STRACH...
Oslovuje Tě skrze sen Tvá energie strachu, která cestuje tělem ve velmi důležitém koloběhu...
Ona ve skutečnosti není ustrašená, jen má svůj odpad, který nám sype do smyslů a my ten odpad cítíme v podobě strachu.Ale kdo se naučí čistit své tělo z odpadních látek, které vylučují orgány, pak strachem netrpí, protože je veden svým Duchem a ten dává svému člověku vědět o jeho stavu...
Opakující sny jsou velmi důležité. K něčemu člověka nutí, aby obešel překážku, přes kterou stále padá a může, i téci krev...
Ve Tvém případě... co máš za neřesti, kouříš?
Je více úhlů pohledů, kterými se na sen musíme podívat...
Určitě nevracej lidem to, co oni posílají Tobě, i když to jsou třeba nadávky. Vše je živé, i nadávky, a oni nadávkové energie rostou když si je lidé pingpongují a jejich pomyslný pytel se roztrhne a zasype zase jen toho, kdo je mírumilovnější, pozitivnější, duchovnější.
Tak pozor na toto a snaž se být splachovací a tím lidské křiklouny uzemňujeme...
Nebudeš mi HNED úplně rozumět, ale časem ano... napiš mi, když budeš mít otázky. Udělám si na Tebe někdy více času...
Budu se Ti muset podívat do písmenkového toku Tvého celého jména, i data narození atd.Je třeba vyčistit zóny lidí kolem Tebe atd... ..Nechám to na Tobě... pááá
 
Hedviga
02.04.13
09:36
Reg. před 2016

táto téma je pre mňa veľmi zaujímavá, mám totiž opakujúci sa sen s rôznymi variantami, no podstata je tá istá - vlaky, cestovanie a vždy sa to spája s problémami, buď nestíham, nasadnem na poslednú chvíľu, alebo na nesprávny spoj, častokrát mám problémy s batožinou, rozsype sa mi po vlaku, pri vystupovaní nestihnem pobrať všetko, občas cestujem aj so svojimi deťmi a tie sa mi postrácajú, hľadám ich po vlaku, je to des... niekedy sú tie vlaky úplne prapodivné, bez strechy, niekedy len otvorený vagón, alebo len konštrukcia no kolesách, ktorej sa musím pridržiavať... niečo mi dáva zmysel, trebárs tá batožina, že vláčim so sebou zbytočnosti, ale prečo tie vlaky?
 
Dracizena
02.04.13
22:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hedviga... ano batožina Ti dává vědět, že do těla nabaluješ to, co neumíš zase vyklepat. Některé dlouhosáhlé povídání od kamarádek zase vypouštěj druhým uchem ven, jak se říká a toto je moc důležité. Lidé se takto přeplňují zbytečnými řečmi a pak mají nevyrovnaný tlak, bolení hlavy, jsou ospalí apod.
VLAK... je nejvyšší čas, abys vystoupila ze stereotypu a dělala změny. Pak se nediv, že věci řešíš silou vůle, kterou máš zatím ještě slabou. Myslím tu vůli... Já také řeším silou vůle, ale vůli mám silnou a proto mnohé vyřeším... svou vůli nutno posilovat jako sval... poradím více na meilu...
To, že vlaky jsou jen konstrukce, znamená ve Tvém případě,že nevěříš svému slovu a dohaduješ se se svými myšlenkami.
Jakou máš modlitbu? A tam to začíná. Chce to, abys slezla ze snového pojízdného prostředku a šla hledat jinou cestu... Sleduj další sny, budou Ti ukazovat směr... určitě Ti pomohu...
 

Merit
03.04.13
07:45
Reg. před 2016

ahoj ty nase Draci ;-* ..
jak ja te tu rada vidim ve "snech".. :-) .. je to moc fajn, ze tu jsi s nami! :-)
D E K U J I T I :-)* .. holka nase zlata :-)
objimam te!

 
Hedviga
03.04.13
10:32
Reg. před 2016

Dracizeno, ďakujem, ten stereotyp, to je presne to, čo ma v reálnom živote ubíja, cítim sa zviazaná a neviem, ako z toho von... môj mail vedla.sk@gmail.com budem ti vďačná, ak mi napíšeš
 
Dracizena
03.04.13
22:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Merit, také Tě ZDRAVÍM a ani se nebudu ptát, jak u vás probíhal velikonoční sváte... U nás byl blázinec díky vnoučatům... :)))
Nějako nám to venku nekvete...
 
Dracizena
03.04.13
22:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vlaky... to je ten stereotyp... vlak vydává stejný zvuk a to znamená, že Ty takto podobně žiješ a pak si to člověk ani neuvědomuje a stále se i opakuje... .Chce to změny, do kterých se zprvu musíš, i nutit
Například...
ZAČNI SI DĚLAT ZMĚNU ZÓNY V BYTĚ...
MĚŇ ZÓNY LIDEM, KTERÉ ČASTO POTKÁVÁŠ... .
JDI VEN A VENKU UDĚLEJ TO, CO BYS NORMÁLNĚ NEUDĚLALA... třeba zařvi, dotkni se rukou o barák, dotkni se osvětlení a tím se budeš uzemňovat a Země Ti dá další sen.Vše má pokračování a skrze sny k nám mluví celý svět, i planety, hvězdy, Měsíc, i Země a jiné... .

Doma začni cinkat se skleničkami a vnímej, že zvuk mění zónu v bytě. Zabubnuj si třeba na stole, bouchej často do stěny, do topení a pod.
Vytváříš zvuk a ten mění i myšlení, nálady, čeří stagnace atd...

Lidi pomyslně obaluj do duhy, nech na ně ve vizi pršet zelený déšť, stříbrné hvězdíčky.

Větru dávej také všechny možné barvy a nech, aby Tě vítr profoukl skrz na skrz naskrz...

Ohněm se pomyslně omývej a chovej se jako malý šamánek a o tom to je... vyfukuj oheň kolem sebe. Hraj si na to a vyhraješ zdavý, duchaplný život...

A tomu se říká cesta a tou se jde, ne jen že se na ni kouká a nebo něco se čte v knihách...
Mávej kolem sebe i rukama a vnímej, že ty černošedé pomyslné mráčky rozháníš. Ty je nevidíš, ale já ano a jsou tam a čekají, až si dáš energie kolem těla do pohybu... oni jsou živé a velmi živé, živější jak Tvé tělo...
Prostě blbni si, jak Ti to okolí dovolí a uvidíš, že se Ti i zvedne nálada...
 
Filis
04.04.13
20:05
Nereg.

IP: 78.108.152.*
často se mi zdá o vlacích, vlastně už roky, různé situace v nich prožívám, nechápu to, i když sjem byla svobodná a nikoho jsem neměla, i když jsem vdaná, prostě stále, moc by mě zajímalo, co to znamená, buď na vlak čekám, nebo v něm hledám místo
 
Dracizena
04.04.13
22:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vlak je rychlý a ukolébává... a proto máš tyto sny, aby Tě život neukolébal, jako ve vlaku... abys nedělala stále stejné chyby.
Např. když muže káráš, změň své průpovídky. I když s ním nesouhlasíš, zkus souhlasit. Jen na určitou dobu hraj tuto hru, než se Ti otevře vnímání vyššího smyslu...
Čekáš na něj, nebo hledáš místo... jasně Ti Tvé duchovno ukazuje, abys dělala změny a změny a změny... Chyť se třeba těch, o kterých zde píši
pro Hedvigu...
 
anonym-Lucka
06.04.13
17:52
Nereg.

IP: 46.13.94.*
Ahoj chtěla bych se zeptat.Také mám sen který se mi stále opakuje, jsem buď na samotě u jezera kde je opravdu krásně a jsem tam spokojená, šťastná.Vím že tam nežiju sama,ale s nějákým starším pánem.Nebo se nacházím na náměstí krásnýho starýho města (cesty jsou jeste z "kočičích hlav" a krásné domy) o kterém vím(ikdyž netuším proč),že je kousek právě od té samoty.Sen se mi zda posledni 2 roky a přijde mi,že čím dál častěji. Budu ráda za odpověď a přeju hezký den
 
Dracizena
08.04.13
16:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucko, jednou by Tě svírala samota. Samota je karmická lepivá energie, která se s člověkem vleče mnoho životů a když člověk sobě nerozumí, nenajde způsob, jak samotu ze sebe odlepit.
Tvé snové vědomí Tě vede do minulých životů a ukazuje místa, která jsou zdravou zónou, kam se vracej...
Jdi k tomu snovému jezeru, sedej si tam a toto místo měj jako svůj svatostánek, kudy se jde /řekněme/ k Bohu...
Střídej toto místo s náměstím, z doby X...
Jednou pochopíš, kdo Ti dělal v tehdejší době společnost u snového jezera...
Meditací na těchto místech se energie jménem Samota bude odlepovat a přetvářet a o to jde...
Nejspíš už dnes cítíš nenaplněnost /vnitřní nespokojenost/, i když máš kolem sebe lidi...
Budeš umět si přemýšlet a dost půjdeš do hloubky... ale to je dobře, ale v těchto myšlenkách buď u toho jezera, aby dnešní žravé zóny Ti nebraly energii...
Ono meditovat, nebo zamyslet se do hloubky a nevědět, v jaké zóně se nacházíš, je pro mnohé až nebezpečné. Oslabuje to ochranné pláště, které jsou nezbytné např. při řádění chřipkových viróz...
 
María
30.04.13
19:42
Nereg.

IP: 78.111.127.*
Opakovaně každou noc (už 16 dní) se mi zdá o tom že půjdu do školy sním strejdou (mě je 14 jemu 17) nevim co to je mamka mi říká že asi budeme spolu chodit do školy ale jak když už za chvíli víde z učeliště a já tak teprv jdu nechápu to a vrtá mi to hlavu moc ráda bych věděla co to znamená PROSIM nevíte co to je..?
 
María
30.04.13
19:43
Nereg.

IP: 78.111.127.*
Opakovaně každou noc (už 16 dní) se mi zdá o tom že půjdu do školy sním strejdou (mě je 14 jemu 17) nevim co to je mamka mi říká že asi budeme spolu chodit do školy ale jak když už za chvíli víde z učeliště a já tak teprv jdu nechápu to a vrtá mi to hlavu moc ráda bych věděla co to znamená PROSIM nevíte co to je..?
 
María
30.04.13
19:43
Nereg.

IP: 78.111.127.*
Opakovaně každou noc (už 16 dní) se mi zdá o tom že půjdu do školy sním strejdou (mě je 14 jemu 17) nevim co to je mamka mi říká že asi budeme spolu chodit do školy ale jak když už za chvíli víde z učeliště a já tak teprv jdu nechápu to a vrtá mi to hlavu moc ráda bych věděla co to znamená PROSIM nevíte co to je..?
 
María
30.04.13
19:43
Nereg.

IP: 78.111.127.*
Opakovaně každou noc (už 16 dní) se mi zdá o tom že půjdu do školy sním strejdou (mě je 14 jemu 17) nevim co to je mamka mi říká že asi budeme spolu chodit do školy ale jak když už za chvíli víde z učeliště a já tak teprv jdu nechápu to a vrtá mi to hlavu moc ráda bych věděla co to znamená PROSIM nevíte co to je..?
 
María
30.04.13
19:43
Nereg.

IP: 78.111.127.*
Opakovaně každou noc (už 16 dní) se mi zdá o tom že půjdu do školy sním strejdou (mě je 14 jemu 17) nevim co to je mamka mi říká že asi budeme spolu chodit do školy ale jak když už za chvíli víde z učeliště a já tak teprv jdu nechápu to a vrtá mi to hlavu moc ráda bych věděla co to znamená PROSIM nevíte co to je..?
 
María
30.04.13
19:43
Nereg.

IP: 78.111.127.*
Opakovaně každou noc (už 16 dní) se mi zdá o tom že půjdu do školy sním strejdou (mě je 14 jemu 17) nevim co to je mamka mi říká že asi budeme spolu chodit do školy ale jak když už za chvíli víde z učeliště a já tak teprv jdu nechápu to a vrtá mi to hlavu moc ráda bych věděla co to znamená PROSIM nevíte co to je..?
 
María
30.04.13
19:43
Nereg.

IP: 78.111.127.*
Opakovaně každou noc (už 16 dní) se mi zdá o tom že půjdu do školy sním strejdou (mě je 14 jemu 17) nevim co to je mamka mi říká že asi budeme spolu chodit do školy ale jak když už za chvíli víde z učeliště a já tak teprv jdu nechápu to a vrtá mi to hlavu moc ráda bych věděla co to znamená PROSIM nevíte co to je..?
 
Nathalia
30.04.13
19:46
Reg. před 2016

Ahoj, opakovaně se mi zdá o mim dědovi co žije v cizině že semnou mluví normálně ptá se na mamku a co novýho na sourozence se mě ptá (nejsme v kontaktu) tak nevim co to znamená a zdá se mi to každy den už 7 den... prosim vás řekněte mi co toje...
 
Nathalia
30.04.13
19:46
Reg. před 2016

Ahoj, opakovaně se mi zdá o mim dědovi co žije v cizině že semnou mluví normálně ptá se na mamku a co novýho na sourozence se mě ptá (nejsme v kontaktu) tak nevim co to znamená a zdá se mi to každy den už 7 den... prosim vás řekněte mi co toje...
 
Dracizena
01.05.13
01:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Modli se za něj... ne pobožně, ale zbožně... nauč se to, je to pro Tebe důležité...
 
veru
09.04.14
16:40
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Tak já mám opakované sny o všech osobách, které jsem milovala na jiném místě v jiném čase. Již 11 let žiju 360 km od svého rodiště, a přesto se mi zdálo posledních pár nocí stále o třech lidech, které jsem tehdy milovala nejvíc, a také o Benovi, vlčákovi mých rodičů. Pojí mne se všemi silné citové pouto, nerozumím však, proč najednou po deseti letech je to znovu živé. Sny ve mně vyvolaly city dávno zapomenuté a vůbec mne tak nějak odcizily od lidí tady a teď, jako by ani nebyli důležití... Minulost by přece měla zůstatminulostí a deset let je dlouhá doba. V těch snech k nim cítím lásku, sny nemají děj, jsou plné citu a s některými z nich vedu rozhovor, ale nevím, o čem. To je jako v mlze, zastřené.Nevím, zda mají význam konkrétní osoby, ale jsou to ti, kteří mne v nelehkém dětství drželi nad vodou. Učitelka, učitel a ředitelka školy... Nedokážu si toto vyložit.
 
Dracizena
21.04.14
16:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Veru... musíš si uvědomit, že každý člověk vyzařuje svůj druh světla s kterým druhému pomáhá, ale i léčí.
A jestli Ti jdou do snů určití lidé, to znamená, že toho Tvého léčivého světla mají v sobě málo.Ono teče i po myšlence.
Pomož jim a skrze hvězdné nebe jim slovně, ale i vizuálně pošli proud svého léčivého světla v podobě duhy.
Anděl snový Tě o toto žádá. Oni pomohli dříve Tobě, Ty dnes pomož jim a pomož duchovně... a o tom to je... .
 
janulka331
21.04.14
21:31
Nereg.

IP: 88.212.36.*
Mám dva sny, ktoré sa mi opakujú v rôznych intervaloch, v rôznych obdobiach. Keď som mala okolo 14 rokov, tak sa mi neustále snívalo o hadoch, boli nočné mory, bála som sa vystrčiť nohu spod paplóna, či stúpiť na zem, ísť na WC. Aj keď som už bola zobudená. Napokon som si vymyslela "rozhovory" s nimi. Aj teraz sa mi tento sen zvykne snívať, ale teraz kričím zo sna. Druhý sen je, že sa nedokážem dostať do alebo z nejakej miestnosti. Je tam malý otvor, cez ktorí neviem ako sa mám dostať, či mám liezť dovnútra hlavou, či nohami,pripomína to tak trochu tunel.
 
veru
19.06.14
22:54
Nereg.

IP: regular_user.*
Ahojky, zdál se mi zvláštní sen o mně a jedné ženě, kterou vídám, ale neznám ji. V tom snu bydlíme v jednom domě a každá z nás obývá polovinu domu. Žijeme tak vedle sebe, ale do svých částí domu si nechodíme a ani se spolu nestýkáme či nebavíme. Vše plyne v poklidu. Pak náhle vycházím ze svého obýváku a vcházím do toho jejího. Ve snu není jasné, proč tam jdu a ani mi to nepřipadá divné.Uvědomím si, že ona v místnosti není a tudíž můžu zběžně místnost omrknout. Tu náhle se otevírají dveře vedlejšího pokoje a ona vchází. Nevím jak, ale vím, že jde z ložnice. Leknu se a chci utéct, panikařím, když mne náhle napadá, že nemám proč utíkat, když už mne beztak vidí a pravda tedy vyšla najevo. Ona mlčí, stojí, dívá se na mne a čeká. A já taky stojím a dívám se na ni. Tím ten sen skončil. Mívám věštecké sny a vždy je rozpoznám. Toto je jeden z nich, ale není mi zcela jasný jeho význam. Díky za případné osvětlení.
 
Dracizena
20.06.14
21:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Veru, i Janulka, rozložím vám vaše sny na meilíku...
Když vám jdou sny, nazvu to, že jdou z Duše. A do těchto snů se musím duchovně ponořit a k tomu není dobrá tato zdejší a široká veřejnost...
 
veru
20.06.14
22:58
Nereg.

IP: 109.80.3.*
Dobrá tedy, můj mail je tweret@seznam.cz
 
janulka331
30.06.14
14:50
Nereg.

IP: 88.212.36.*
môj mail je jankaa.k@centrum.sk
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)