English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Ruskin

Obětovat svůj život, své štěstí, je vždy pouze smutnou a výjimečnou nutností, nikoli naplněním věčného zákona životního.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

odpútať sa,ale ako?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

odpútať sa,ale ako?

dominikaswe
21.02.16
16:24
Nereg.

IP: 81.230.128.*
Prosím Vás čo by ste mi poradili,aby som za sebou nechala minulosť ( muža).Táto situácia trvá už veľmi dlho,nevládzem.Myseľ ma neuposlúcha.Zase začali sny s mužom od ktorého som čakala viac,mala som pocit,že som stretla spriaznenu dušu.Som vo vzťahu s niekým iným a to už zopár rokov,ale chyba mi tam niečo,čo by vedel splniť ten druhý.Už to takto ďalej nejde,nemám silu,trapim sa.Dakujem pekne ak mi niekto poradí.(12.5.1992).Dominika
 
Dracizena
25.02.16
22:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Musíš tuto svou situaci prostě PROŽÍT... musí skrze ni projít, jako zamořeným územím, nebo tunelem... To si přeje Tvůj Anděl... Nemůžeš mít všechno... nemůžeš mít muže dokonalého... lidé zde žijí, aby opravovali svou nedokonalost a proto máš muže/nebo přítele/ takového, jak jsi Ty sama nedokonalá... Já také nemám dokonalého muže a mám ho proto, abych v sobě viděla tu nedokonalost, kterou on má v povaze... Jo, život není peříčko...
 
dominikaswe
26.02.16
07:24
Nereg.

IP: 81.230.128.*
Dakujem,len ono sa to lahko hovori..uz nech je to za mnou,takto to uz dalej nejde..uz to trv zopar rokov.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)