English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Jirotka

Naše úsudky o bližních by nikdy neměly být prohlašovány s konečnou platností. Člověk je příliš složitý, než aby mohl být tříděn a vtěsnán do nějaké formule.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Ochranné kouzlo

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Ochranné kouzlo

Lilly
19.02.15
10:58
Reg. před 2016

Dobrý den,
před třemi lety se mi dostala do rukou kniha, ve které byl návod na ochranné kouzlo. Vyzkoušela jsem ho na někom (bez jeho vědomí), o kom jsem věděla, že má problémy, kouzlo fungovalo.Ale ten člověk je nešťastný. Nešťastný byl i před tím, na čas bylo vše v pořádku, ale znovu se to vrací zpět.Mám výčitky, že je tato situace mají vinou. Zajímal by mě názor někoho zkušenějšího. Děkuji za odpovědi.
 
Theodor
21.02.15
14:29
Reg. před 2016

Ahoj Lilly, můžeš být úplně v pohodě, protože kouzlo, které jsi našla v knize nefunguje tak, jak si myslíš a proto jeho/její pocit neštěstí (který byl navíc přítomen již před tvým amatérským pokusem o čarování) nikterak nesouvisí s Tvým konáním, protože jsi pravděpodobně vůbec žádného efektu nedocílila.

Tvé svědomí může v tomto ohledu zůstat čisté. Ale příště to nedělej. Svět energií je složitější a nelze ho jen tak "očarovat".
 
Izabella
01.03.15
21:58
Reg. před 2016

Dobrý den.Mám obrovský strach o jednu osobu.Má před sebou těžké období a já bych chtěla aby vše bylo jinak než má.Mohla bych o to ochrané kouzlo poprosit?Je to opravdu nutné a už nevím co pro to mám udělat.Děkuji mooc!
 
Lilly
02.03.15
10:58
Reg. před 2016

Izabello, omlouvám se, ale jsou to 3 roky a už si to kouzlo ani jméno knihy přesně nevybavuji. Ale pokud máte strach o někoho blízkého, zkuste požádat o pomoc anděly. Osobně se mi líbí knihy od Doreen Virtue a Angely McGerr. Hodně štěstí.
 
Izabella
02.03.15
11:00
Reg. před 2016

Nevadí..Děkuji moc za další tipy.Snad mi to pomůže
 
Lilly
02.03.15
11:01
Reg. před 2016

Ještě bych měla dodat, že v mém případě, kdy jsem opravdu potřebovala pomoc, andělé zafungovali. Ale prosila jsem o tu pomoc já sama za sebe.
 
Izabella
04.03.15
19:27
Reg. před 2016

Myslíte jako že jste žádala o to aby to pomohlo vám?
 

helenkah
28.03.15
06:46
Nereg.

IP: 31.31.228.*
Dostala sem ,,khamsu,,,ochranný amulet... ..mám dvě,jednu prodám... ..nemá někdo zájem... ..
 
janajjch
28.03.15
23:20
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Helenkah kdybych dostala "khamsu" darovala bych jí dál. Jestli věříš kouzlu, tak na něm nevydělávej. Na čem vyděláš - snadno proděláš.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)