English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Tolstoj

Člověk se podobá zlomku, jehož čitatel vyjadřuje, co vskutku je, a jmenovatel, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší zlomek.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Obrazce z hvězd a strach

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Obrazce z hvězd a strach

Nikki
11.04.17
23:34
Reg.25.2.19

Tak bych se tu opět ráda podělila o svůj sen, při kterém jsem se probudila se silným bušením srdce.

Kde bych začala - S malou skupinkou mých spolužáků jsem byla někde na výletě, kde jsme stanovali. Půda pod námi byla skalnatá. Až poté jsem si uvědomila, že jsme měli rozestláno někde na kopci, jehož vršek přecházel do skály. Blížil se večer a my se chystali spát. Já jsem se ale po chvilce rozhodla, že vstanu a půjdu se podívat k chatce, kde byli ubytováni učitelé. Obešla jsem chatu kolem dokola a poté jsem se podívala na nebe. Hvězdy byly seskupeny do nějakých obrazců (něco jako kruhy v obilí)
Téma vesmír mám ráda, ale jakmile příjde řeč na ufo apod. tak se začínám bát. Ze strachu jsem tedy začala silně bušit na okno a doufala jsem, že někdo otevře. Žaluzie byly bohužel stažené a moje bouchání na okno pomalu přestávalo být slyšet. Chtěla jsem do chaty, kde bych se cítila v bezpečí... Bohužel si nepamatuji, jestli mi někdo otevřel nebo ne. Poté jsem se, jak už jsem psala, probudila se zběsilým tlučením mého srdce.
 
Dracizena
14.04.17
14:58
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Každý jsme napojeni na své UFO svět... je to dimenze a každý máme svou dimenzi a sleduje nás každého jeho UFO bytost... neboj se své skutečnsti, není proč... Mimozemšťan si Tě zhmotnil-stvořil... a skrze hvězdné nebe si s ním povídej a časem ho i uslyšíš a poznáš, že neblafuji... Já kdybych neměla svého ufounka, tak bych neměla vědění...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)