English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Barthélemy

Hlupák je jenom ten, kdo nikdy nemyslí jinak.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Oběšenec

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Oběšenec

layerovad
27.06.14
11:53
Reg. před 2016

Když mi byly tak 4 roky můj strejda mě lechtal a já nevím už proč jsem se nják zakuckala a ztratila jsem vědomí bylo to jen na pár vteřin ale za tu dobu jsem podle mích rodičů (spíš podle toho co jsem sem potom řekla)byla u boha seděla jsem mu na klíně a povídala si s ním od té doby jsem se na hřbitově modlila a nad postel kreslila hrobečky... nikdy jsem k tomu nebyla vedena a todle chování se stávala od incidentu,potom se to ve mě nějak podlačilo ale vždy se mi něco zdá a v blízké budousnocti se to doopravdy stane. A právě chtěla bych mluvit s mím strejdou co se oběsil poměrně hodně mladý a myslím že pro to mám urité nadání a potřebuju poradit jak se s ním spojit nejlépe sama
 
petr54
27.06.14
20:05
Reg. před 2016

Dobrý den. Zkuste si položit otázku: Proč chci za každou cenu navazovat kontakt ? Váš dávno mrtvý strýc je v úplně jiné rovině existence a mezi ním a vámi v současné době žádná ani karmická vazba; proto jakýkoliv pokus o kontakt pomocí magie či podobných praktik skončí s tím, že se Vám možná podaří se napojit na nějakou formu existence v astrální úrovni, ale nebude to váš strýc.
Zdravím:Petr.
 
petr54
27.06.14
20:59
Reg. před 2016

Oprava

... a mezi ním a vámi v současné době není žádná ani karmická vazba; ...
 
Theodor
28.06.14
09:22
Reg. před 2016

Zdravím, nevím proč mi tu začal bít na poplach vnitřní alarm. Asi protože si neumím vysvětlit "ztrátu vědomí" po lechtání s následnou sebevraždou strýce... Nevím, jestli to není pandořina skříňka, kterou je nebezpečné otevírat, ale vzhledem k tomu, že sem píšeš, tak možná ano. Tvá touha spojit se se strýcem možná poukazuje na něco nevyřešeného mezi tebou a ním. Změna chování a malování hrobečků svědčí nikoliv o setkání s Bohem, ale o bolesti a ublížení. Nevím, nevidím to jasně, jen to vzbudilo vnitřní neklid...
 
Camie
28.06.14
14:00
Reg. před 2016

... layerovad, pokud Theodorovi začíná být alarm, tak u mě to poplachem jen hučí, včetně blikajících oranžových světel, které bytostně nesnáším.

Osvětlím. Je vidět, že si vlastně nic z toho, co se tehdy stalo nepamatuješ, respektive je vše zatlačeno do podvědomí. Co se stalo víš jen zprostředkovaně a to od rodičů, ne od strejdy. A že se něco stalo, je zřejmé. Následkem bylo Tvé dosti nestandardní chování, které se opravdu u netraumatizovaných dětí neobjevuje. Dětská fantazie je velmi variabilní a věci, které nezná si vysvětluje po svém, včetně toho, že určité zážitky dokáže nahradit "příjemnějšími" postavami, třeba z pohádek. Někdy i dospělí přesvědčí dítě o tom, že to, co se děje, je správně a dítě věří, ale musí si to něják pro sebe zdůvodnit.

Opravdu se tu nechci pouštět do psychoanalýzy, ale už to, že se tu objevil tento příspěvek je vidět, že něco není dobře. Nějaká Tvá část, nebo část života, se začíná ozývat a Ty víš, že je něco špatně. Věř mi, že žádné spojování s duchy či kýmkoli Ti nepomůže. Odpověď máš v sobě a doporučuji, abys velmi brzo našla psychoanalytika, který Ti pomůže si vzpomenout a s tím "traumatem" (a já věřím, že tam trauma bylo, a jsem přesvědčena, že i Ty to podvědomě víš) se vyrovnat.Víc už to rozvádět a rozebírat nebudu. Neudělalo by to dobrotu.
 
Dracizena
28.06.14
16:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lay... už to, že máš nesrozumitelné jméno, mnohé to prozrazuje...
Ano, máš věštecké sklony, ale musíš si nejprve srovnat energie podle barev, abys jednou uměla měnit, i ty katastrofické předtuchy.
Nestačí vnímat, že se má stát nějaká katastrofa, ale silou vůle měnit její bolestivý osud a toto člověk umí... Tuto magickou sílu v mysli člověk má, ale málo kdo ji umí použít...
Určitě se nauč modlit, to je prvořadé a Tvůj Anděl /vnitřní hlas a nebo touha/ si Tě povede správným směrem...
Ne být pobožná, ale zbožná, vždyť Bůh Tě měl na klíně a to je pravda...
Hrobečky znamenají, že se Tě drží duše mrtvého strýce a tuto jeho energii Ty, a dnes, musíš od sebe odpoutat a poslat vizuálně do hvězd..Nechtěj na sobě nést jeho karmu, jeho dědičnost...
Není náhoda, že hledáš vysvětlení...
 
Camie
28.06.14
19:07
Reg. před 2016

... dračí, někdy si fakt přeju, aby Ti ten Tvůj anděl, bo co to je, před tím, než se začneš zapojovat do takového tématu zacpal pusu, nebo nakopal zadek.
 
Dracizena
28.06.14
21:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Camie... nestrkej nos kam nemáš... čti jen a jen to své... těmto lidem kteří soudí druhé a ne sebe, se říká drbny... je to jasné?...
Ale klidně si drbej a drbej, ale pozor, aby sis nevydrbala díru do hlavy... pak to bolí... Nejsi duchovní,proto nevíš, co zde hmotním...
Jsi nevyrovnaná a proto stále budeš hledat u jiných to, čemu nerozumíš...
Přemýšlej, proč sebe neovládneš a chytáš se mě... říká se tomu nemoc... NEZVLÁDÁŠ DUCHOVNÍ MOC=NEMÁŠ MOC A ZÁVIDÍŠ...
A jen se mě chytej, ty divoženko
 
Camie
29.06.14
11:43
Reg. před 2016

... no tak jediná drbna, co soudí druhé jsi tu Ty, protože zatímco já napsala jen konstatování, Ty jsi mě začala soudit a projikovat do mě své fantasmagorie. Pokud to, že dle Tebe nejsem duchovní znamená, že jsem lidská a na rozdíl od Tvé předuchovněné duchovnosti, kdy nevidíš a neslyšíš lidi, jejich bolest duše, pak jsem za to vděčná, že nejsem jako Ty.

Bohužel při své aroganci nejsi schopna přijmout, že tento článek není o Tobě, ale o Layerovad, která má problém. A to poslední, co tu bude chtít číst, jsou Tvé výlevy.

Layerovad, omlouvám se, že tohle tu musíš číst.
 
Dracizena
29.06.14
12:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
To byla ale rychlost...
Nejsi jako já a to si piš... ale jdeš v mých stopách-čteš mě, sleduješ a tím pádem tě zajímám a to mě těší... čtu tvé energie velmi dobře a rozumím jim, co mi zvěstují...
držíš se mi jako klíště, protože ti nic jiného nezbývá... čerpáš ze mne...
Tvůj Anděl ti vzkazuje...
NEOBTĚŽUJ, KDE NEOBTÍŽÍŠ...
NEOTRAVUJ, KDE NEOTRÁVÍŠ...
NEKRITIZUJ, KDE NEZAKOŘENÍŠ...
VĚŠÍŠ SE NA MĚ, ABYS NEBYLA OBĚŠENCEM...
CHTĚLA BYS MĚ NAKOPAT, PROTOŽE SAMA SE CÍTÍŠ JAKO ZKOPANÝ PES...
KOMUNIKACE S DRUHÝM, JE VÝMĚNA ENERGIÍ, BER SI HOLKA, BER...
LÉČIVÉ ENERGIE MÁM NA ROZDÁVÁNÍ... ASPOŇ ZMOUDŘÍŠ...
KE TVÉ CHYTROSTI, TI ALE CHYBÍ MOUDROST, SLUŠNOST, TAKTNOST...
MĚJ SE DOBŘE A VĚŘ, ŽE NA MĚ UŽ NEZAPOMENEŠ.TVÁ-AKS-***
 

Dracizena
29.06.14
16:31
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Předešlý můj příspěvek byl pro Camii, která mi přeje, jak zde chlubivě píše, aby mi někdo skopal zadek a tato, jakoby dáma neví, že si odpovídá sama sobě...
Camie, potřebuješ natlakovat kostrční čakru... máš ji jako řešeto...
Až ti budou otékat kotníky a bolet nohy, bude pozdě...
To ukrutné zlo, co v sobě nosíš, jsou tvé veliké budoucí bolesti...
Ale vím, že i přítomnost ti ukazuje tvou nevyčištěnou zášť...
 
Dracizena
30.06.14
18:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A ještě pro Camii...
Kam sahá tvá inteligence, když se jakoby slušně omlouváš Laye za svůj útok na mou osobu... přemýšlej... slušný člověk se takto nechová a duchovní už vůbec ne...
Toto je list Layer a proto sem takto vleze jen holá drzost kterou v sobě krmíš a ona roste a roste... je to jen houba, která Tě jednou pohltí...
Kdo chce kam, pomožme mu tam... já to nedělám, ale dohadovat se s nikým nebudu a už to vlastně ani neumím...
Jsem v míru, protože JSEM***
Veřejně se za tebe pomodlím a jestli Ti má modlitba nepomůže, tak jsi už v propadu, kam jiný pro tebe nedosáhne...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZE CAMII A JEJÍ NESROVNANÉ LIDSKÉ OKOLÍ***
AŤ SE STANE Z VŮLE MÉ, TVÉ A JEJICH***
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)