English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nikola Šedá

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Nikola Šedá

Teess
25.01.15
16:48
Nereg.

IP: 91.233.249.*
Nemá někdo prosím email na větkyni Nikolu Šedou ???
Našla jsem dobré recenze ale asi ten email nefunguje :((

Děkuju
 
Theodor
31.01.15
13:00
Reg. před 2016

To buď v klidu, ty recenze si stejně povětšinou píše sama, takže buď ráda, že jsi ten mail nenašla.
 
ivuše
31.01.15
22:21
Reg. před 2016

Souhlasím s Theodorem, mě nic z toho co mi pověděla tato kartářka nevyšlo, jen samý bludy, podle mě to byla podvodnice, nebo podvodník. A to chtěla za to zaplatit. Takže za mě ji určitě nedoporučuji.
 
lulu11
01.02.15
17:31
Nereg.

IP: 92.245.5.*
No mě dělala výklad minulý rok a byla jsem spokojená vše se splnilo a nechtěla za to peníze. Takže já se jí musím zastat.
 
Nikca Seda
19.03.15
09:53
Nereg.

IP: 213.155.42.*
Tess: Můj email je stále funkční a to nikcaseda@email.cz
zkuste to prosím ještě jednou, bohužel je docela standard, že sem tam něco nepříjde, nevím co s tím :/

Theodor: To, že jsme si v určité věci nesedli Vám nedává právo mě na základě ničeho takhle pomlouvat. Není to pravda, tak si prosím tyhle řeči nechte na koledu :)

Ivuše: nevím kdo jste, a co se nám nepovedlo, napište mi a můžeme to probrat. Nedělejte předčasné závěry. To že něco nevyjde nemusí být nutně moje chyba, většinou mám opačnou zkušenost... .
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)