English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nevím jak dál se životem

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Nevím jak dál se životem

Mamča
18.06.13
10:50
Reg.19.3.16

Dobrý den nevím co dál dělat v životě,co si počít.Mám dvě děti.Nevím jak se rozhodnout.Jakou cestou se dát.Také řeším finance... Najde se někdo kdo by mi mohl pomoct?15.6.1990
 
petr54
19.06.13
19:55
Reg. před 2016

Dobrý den. Nehledejte problém venku ale uvnitř sebe. Jsou tu dvě děti, dobrovolně jste vzala na sebe povinnost se o ně postarat. Ve vztahu k partnerovi došlo k problému - je u vás nedostatek jednoho z principů universa a to je láska. Přestaňte bojovat s okolním světem a zároveň před světem utíkat, i vy jste součástí universa - jedinečnou bytostí se svobodnou vůlí. Pamatujte, že peníze nejsou cílem ale jen prostředkem. Najděte si pevný bod - začátek cesty a cíl, kam chcete dojít. Radujte se z každého dne - je tu pro vás. Pokud máte zájem o více informací ev. konzultaci ozvěte se mi na e-mail pet.54@email.cz.
 
Mamča
17.07.13
22:28
Reg.19.3.16

Dobrý den nelze mi vám odelat email píše mi to že je email neplatný.Určitě mám zájem o více informací
 
Mamča
17.07.13
22:29
Reg.19.3.16

Dobrý den nelze mi vám odelat email píše mi to že je email neplatný.Určitě mám zájem o více informací
 
M.i.l.
13.01.20
14:34
Nereg.

IP: 109.164.110.*
Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.
 
M.i.l.
13.01.20
14:35
Nereg.

IP: 109.164.110.*
Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.
 
M.i.l.
13.01.20
14:35
Nereg.

IP: 109.164.110.*
Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.
 

M.i.l.
13.01.20
14:36
Nereg.

IP: 109.164.110.*
Zdravím, nevím co si počít.Přítelkyně mě nechala a bohužel tomu pomohli kamarádi a rodina.Všechny teďka nesnáším, a bohužel můj stav se jen zhoršuje.Nikomu nevěřím.Hlavně ze mě všichni před ní udělali lháře a blázna.
 
lekar
31.12.20
03:41
Nereg.

IP: 176.98.110.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Xcici
01.01.21
16:08
Nereg.

IP: 85.135.50.*
Don y den, nemam ze sebe radost a vlastne ze vseho kolem sebe. Nevim jam mirim nic me nebavi, vztahum a lasce se branim, chranim se tak pred bolesti. Matka me vzdy soudi a posuzuje nebo rovnou zasahuje do mych rozhodnuti. Prala bych si vse obratit k leosimu, rust, najit si zajmy a konicky, delat smysluplnou praci, cinnost, ponahat lidem a pomahat planete a svetu aby bylo pro vsechny dost vseho a aby lide ..I ja nedrancovali svet a umeli vyuzivat prirodni zdroje moudre a efektivne ku radisti a prospechu vsech. Dekuji Iveta 40 let
 
hns
02.01.21
10:43
Nereg.

IP: 78.80.17.*
: Nevim jam mirim nic me nebavi, vztahum a lasce se branim, chranim se tak pred bolesti.

Zřejmě jste měla špatnou zkušenost s rozchody. To je očekávatelné, nic hmotného netrvá věčně.

: Matka me vzdy soudi a posuzuje nebo rovnou zasahuje do mych rozhodnuti.

To je výsledek vaší karmické vazby z minulosti. Omezte matčin vliv na sebe, je to brzda.

: Prala bych si vse obratit k leosimu, rust, najit si zajmy a konicky, delat smysluplnou praci, cinnost, ponahat lidem a pomahat planete a svetu aby bylo pro vsechny dost vseho a aby lide ..I ja nedrancovali svet a umeli vyuzivat prirodni zdroje moudre a efektivne ku radisti a prospechu vsech.

Toto vše vyžaduje jednu věc a tou jsou nehmotné zásluhy (v angličtině merit, v sanskrtu sukriti). Je to něco jako bankovní konto (ostatně i peníze jsou forma energie). Musíte je naplnit, jinak budete jen přežívat, potýkat se s negativitami a marnit čas.
Metod je mnoho, každá duchovní tradice má nějaké, byť jejich duchovní síla se liší.
Za sebe doporučuji poslech a čtení svatých textů podle vaší volby. Nepotřebujete na to žádného prostředníka, velké náklady, velkou inteligenci - celkově vzato žádné hmotné kvalifikace.
I jejich samotná přítomnost ve vašem obydlí je příznivá, o úctě k nim nemluvě. Jednoduchý postup je postavit je na polici nebo stolek, zapálit před nimi vonnou tyčinku a poklonit se jim.
 
Anežka
06.01.21
19:52
Nereg.

IP: 141.170.129.*
Dobrý den nevím co mám dělat dcera mě řekla že se mě boji a že mám skapat sama nevím co jsem ji udělala dala jsem ji vše co jsem mohla i s dětmi jsem ji pomohla děkuji
 
majmir
06.01.21
20:40
Nereg.

IP: 89.233.188.*
Jsem zlostna, nevrla, i kdyz se sebevic snazim a jsou i dobre dny tak to pokazde dopadne, ze kricim, pak je mi to lito. Citim odcozeni detem, zejmena tomu nejmesimu, jakobycj ho dost nemilovala, ta pece o nej je kolikrat automaticka, bezmyslenkovita, co mam delat, sbych secitila vicemilovanaa i javicemilovala?
 
Nanu
20.01.21
17:10
Nereg.

IP: 109.105.39.*
Co mám dělat moc si přeju bejt upirem už ani nemám co stratot v životě sem přišla o tolik věcí že mám chuť se občas...
 
Patricki 25
24.01.21
01:07
Nereg.

IP: 88.111.51.*
Dobri den ja nevim co mam delat chlapa mam psichopata mam zneho stresi dela mi pozadal mje o ruku pret vsemi jenom abi mohl byt populaci a nechal mje sem se strasne tesila a delal si zemje sradu mlaty mje doma a porat sem neocnici onemocnela sem strasne moc nevhi se svjerovat rodine protoze se moc stydim mam zneho us strach nevim jak se ho mam zbavit mam snim 1 male dite kere ho moc miluje a nemuze bes neho zit duvod proc sem neutekla odnego prwtym sem zavolal policaji na neho tak mje ote dobi tira nevim co mam delat kluka mi zblbl a ja drzim kuli maleho abi nebyl smuty
 
PATRIK25
24.01.21
01:12
Nereg.

IP: 88.111.51.*
Cotim ze mje svagrova porobila celu moji rodinuu delaji to oni znicila mi vstach s patrerem a pritom muj patrer se hadame jak kocka a pes porat mlatime se ato 3 do tydne
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)