English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Platón

Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem; třeba je pro člověka největším dobrem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

nešťastná láska

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

nešťastná láska

hancazavrel
24.01.17
18:24
Nereg.

IP: 89.190.75.*
Dobrý den, navštívila jsem toto fórum a líbí se mi příspěvky a rozhodla jsem se sem napsat, třeb mi někdo pomůže.
Jsem rozvedená, ale bydlím s bývalým manželem. Nedávno mi zemřel tatínek a když byl nemocný, napadlo mě, aby lidé, kteří se s ním dlouho neviděli, ho navštívili.
Našla jsem na facebooku kontakt na muže, který se s ním v minulosti znal, ale nějak se přestali stýkat.
Každý měl časem jiné starosti nebo ho život zavál jinam.
S tímto mužem jsme si padli do oka a začali se intimně scházet, což trvalo asi rok a půl, i po smrti tatínka.
Nedávno jsem se ho zeptala, proč nemůžeme být spolu, když se už dlouho scházíme, děti si rozumí apod.
Odpověděl, že bychom si my dva nerozuměli jinak, že o tom neuvažoval a ani nechce.
Od té doby se skoro dva týdny neozval. Strašně se mi stýská, ale čekám, že napíše nebo zavolá, protože v minulosti, když jsem to první udělala já, tak se mi vysmíval, že to bez něho nevydržím.
Já ho moc miluji, ale nevím, jak do toho. On má z předchozího vztahu syna, já mám dceru. On se hrozně ve své přítelkyni zklamal, syn má jeho příjmení, ale s paní se nikdy nevzali. Naše děti se navzájem znají a rozuumí si. Byli jsme spolu bruslit a na rybách. Zřejmě už ženám nevěří a chce si jen užívat a jakmile by to mělo přejít dál, tak skončí. Zkoušela jsem s ním mluvit i nemluvit, vše špatně. Je beran, někdy se dlouho neozve a pak překvapí. Od začátku mi říkal, že mě nemá rád, ale pořád mě chtěl vidět a když jsem mu řekla, že já už takhle dál nemohu, tak to skončilo.
Moc mužů jsem nepoznala, ale jsem přesvědčená, že on je ten pravý a že by nám to fungovalo i jinak.
Myslím na něho ve dne v noci, i v práci a doma. Doma jsem to taky řekla a bývalý manžel mi to tak nějak trpí a zřejmě čeká až se vyblbnu.
Jsem z toho již zoufalá.
Můžete mi někdo poradit, co byste v takových situacích dělali nebo co by bylo dobré? Možná se mi vysmějete, ale já tohle nikdy nezažila. A opravdu mi to trhá srdce.
 
Tilly
16.02.17
11:25
Reg. před 2016

Dobrý den, naprosto rozumím Vašim pocitům, bohužel tento vztah nemá budoucnost. Podle Vašeho příběhu nehledáte jen flirt, důvod proč na něj nemůžete přestat myslet a máte pocit zamilovanosti je ten, že Vás odmítá (každý chce to, co nemůže mít). Zkuste si s ním promluvit přímo, říct co od vztahu očekáváte a pokud nebude ochotný Vám vyjít vstříct, tak jen ztrácíte čas. Nezůstaňte zaseklá ve vztahu, kde muž není schopen opětovat Vaše city. Má rada je nechat ho jít a porozhlédnout se jinde, život je příliš krátký na to, abyste se trápila. :) Vím, že tohle jste slyšet nechtěla, protože je to pravděpodobně to, co už sama víte.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)