English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

negativní energie lidí

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

negativní energie lidí

Philadelfie
02.05.13
16:34
Reg. před 2016

Ráda bych se zeptala, jak přežít v prostředí, které je nepřátelské a které mě a dceru nepřijalo. Jedná se o městečko, kam jsem se vrátila po 16 letech a dcera zde nastoupila do 2. třídy. Od začátku tady máme problémy s lidmi. Neférovost a podrazy vrcholí v tomto období i od lidí, od kterých bych to nečekala a znám je dlouho. Dnes jsem dostala posl. kapku, kdy mi spolužák natvrdo řekl, že si všechny problémy vyrábím sama. Přitom se s nikým moc nebavím a nikam nechodím. Bohužel se občas potřebuju na něco zeptat a vrací se mi to ve zlém. Vůbec to nedokážu vydejchat. Sama to špatně nemyslím, jen se snažím nějak zorientovat a jednám slušně. Vážně nevím, co s tím a hlavně, proč se mi to tak děje. Jsem tak špatná, že si to zasloužím, je to tady tak negativní?? Opravdu tomu nerozumím.
 
Merit
02.05.13
18:35
Reg. před 2016

ahoj :-)
ono se nam to zrcadli .. "nase naladeni" .. a je tezky si priznat, ze nas na druhych stve to, co si v sobe nosime sami ..
priznat si, ze si za vse muzu sam/a je kus cesty a uspechu :-)
lidi si k nam dovolej to, co jim dovolime my sami :-)

moje kamaradka se pred dlouhymi roky vratila do rodne vsi, postavili si tam s muzem dum.. a zirala na to "jak to ocekavani bylo velkolepe, jine a jak se lide zmenili" :-) .. uz je to ok :-) ..

uvedom si, ze je doba jaka je a ze si vedome muzes vybrat "co chces, potrebujes zit" a nechas-li se otravit tim okolo a budes cist a vyhledavat "cerne kroniky" :-), tak to taky potom budes zit ..
kolik hodin ma den? 24hod! (nas pozemsky den).. kolik hodin denne myslis na toto? .. kolik hodin zijes jinak, pro sebe, svou malou, svoji realitu? :-)
je to v tobe.. jak si to nastavis a tu cestu jak z toho ven.. najdes hlavne ty sama a v sobe..
kdo hleda? ten co pochopi, ze mu neco chybi, ze o neco prisel ..
jsi verici? .. ja ano.. a vim, ze pomoci si mohu jenom ja sama ..
ze mi vzdy pomuze Buh a Ja Jsem Buh a ty taky, kazdej z nas je jeho malou casteckou .. i ten tvuj spoluzak :-)
zacni hledat odpovedi .. kdo jsi? proc jsi se sem narodila?
najdi svoji cenu .. :-) svoje sebevedomi :-) .. svoji SILU :-), tu Bozskou :-) a neupirej ji druhym :-)

kolikrat jsem se musela o nejaky kus vratit? nescetnekrat .. kdy davame moc velkou dulezitost tomu co je za nami.. porad to zijeme, porad jsme i v budoucnosti a kde je pritomnost? :-)

vyjdi mezi lidi co jsou jinak naladeni .. jdi si nekam zatancit :-)
pokecej o vsem moznym a mej svuj svet :-) ..
jsme si zaky i uciteli vzajemne :-) .. vycihni co ti sedi :-) ..
lidi jsou proste ted otraveni, vybrali si to sami a jestli mezi ne vpadnes a zapadnes.. muzes zit zrovna tak, jako oni ..
nesud je, je to infekcni, ma to nejaky vyznam, vezmi si z toho to dobre.. "vidis, ze je neco jinak, takze pujdes jinudy" :-)
neco ti "ukazuji" :-)

mas tu dite.. a melo by byt pro tebe nejdulezitejsi jeste na par let :-) .. a jak zazni v jednom filmu .. tvoje utrpeni (jevi se ti to tak mozna) je min dulezity nez radost tveho ditete :-) ..
jednou ti to tve dite vrati a v dobrem :-)
kazda investice do nich vlozena .. i kdby doslo na obdobi "vzpoury a hadek", to pomine .. pokud clovek za toto prosi .. a odpusti a miluje :-)

mej se krasne :-) .. snad jsem te nicim nenastvala, neurazila :-)
zalitej si po netu .. pust si na ytoube "rozhovory s Bohem"..
je tam toho hafo od Duška.. Chauna a jinych :-) .. nakrm svou dusi tim, co ji chybi .. a to je "Laska a sdileni" :-)
taky je tam "Eckhart Tolle" :-) .. Adamcova.. Blechova ..
vydej se na cestu poznani .. sebe, Boha .. Vesmiru :-)
zivot je krasny, prestoze je nekdy tezky.. pokud dokazes podekovat za vsechny zivotni lekce (i za obdobi, kdy jsi dostala za usi).. a s pokorou to prijmes .. tvuj zivot se zmeni :-)
jenom "opravdu chtit" :-) a fakt vyjit :-)

jsme propojeni .. nemusis me brat na zretel.. ani me nemusis poslouchat .. je to tvuj zivot .. a je hlavne na tobe jak ho prozijes .. :-)
a podotykam.. ta skola je celozivotni .. i pri poslenim vydechu "neco pozname" :-) ..

mej se krasne :-) .. a opatruj sebe i svoje male!! :-) Buh s vami :-)


 
Philadelfie
03.05.13
12:42
Reg. před 2016

děkuju za odpověď, je v tom hodně pravdy... . na toto jsem si naběhla svým rozhodnutím, svou důvěřivostí, svým zklamáním. Bohužel v tomto městě zůstalo něco nehybného, mrtvého, alespoň pro mě. Jsem přecitlivělá a lidi, které jsem znávala před 20 lety, jsou jiní, agresívnější, arogantnější... nevím, rozumně a v klidu se zeptám, řeknu názor a vzápětí podraz a lži, ze kterých se mám zodpovídat. Jde mi především o dceru, protože tito lidé jsou pedagogy a dcera do té školy chodí. Když chci vysvětlení a pochopení, komunikaci, je mi sděleno, že mám dát dceru na jinou školu. je s podivem, že na předchozí škole byla bez problémů.
Miluju dny, kdy do školy nemusíme a potkáváme lidi, s kterými nám je dobře.
Možná mi toto něco zrcadlí, ptala jsem se kyvadla, často jsem napadána, že jsem plná negativní energie, cítím, že ty negace nejsou ze mě, ale z okolí a většinou to sdělují a soudí lidé plní vlastního ega a negací. Ale není to tak.
Myslím, že se tady mám naučit být odolnější a ráznější - to mi jde hodně těžko. Taky se naučit nepřijímat cizí energii a nenechat se ovlivňovat.
Na dceru myslím moc a vždy, proto mi je líto, že začala tady školu nenávidět. Což je práce pár měsíců tady, že se hroutí, když se má učit... je ve druhé třídě a to čeho jsem byla svědkem, mě doslova zdrtilo a cesta z toho je - cesta pryč z tohoto malého městečka.
Doba je těžká a má trpělivost malá. Věřím v lepší období, jen včera jsem byla na padrť, zas další zklamání... . říkám si, jestli mi to stojí za to.

Moc děkuju za odpověď, vymyslím něco, co mi a dceři udělá dobře na duši a dobijem baterky. věřící nejsem, ale věřím sama v sobě, i když do kostela nechodím
 
Merit
03.05.13
20:42
Reg. před 2016

ahoj :-)
vlozim ti sem link, nejde sem vkladat klasicky, tak si ho oznac, otevri v novem panelu, pokud chces, pokud nechces, nedelej to :-)

v tom videu je to vse krasne receno, teto pani to verim ..
"vse ma svuj vyznam" :-)
mej se krasne, cus :-)





youtube.com/watch?v=O9vWxgqlN6g
 
Dracizena
03.05.13
21:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Phila... pracuješ s kyvadlem a to znamená, že máš v sobě živelnou sílu kterou ale nepoužíváš vně... Zabal kyvadlo které Ti bere energii a začni vizualizovat... přišla jsi tam kde máš vyčistit negativní zóny a velmi dobře cítím, jak moc jsou těžké...
Lidé kteří na tebe útočí, jsou to jejich vibrace které se vás chytají, jako když tonoucí se stébla chytá a Ty dnes posílíš své vibrační pole, abys nebyla tím stéblem, ale silnou kládou a časem, i vorem. Až oni si pomyslně na vor sednou, pak si Tě budou vážit...
Pomohu Ti svými světelnými vibracemi a Merit pomáhá také, ve své formě... .Více Ti vysvětlím meilem... dracizene@seznam.cz
To co prožíváš je transformační stupeň, ale nemusíme do něj padat, až tak hluboko a když, tak je třeba vědět, kudy vylezeš, ale určitě neutíkej. Jinde by se to opakovalo, jen v jiné formě...
Hlavu vzhůru a vydrž a pojď se učit, jak uzdravovat svou zónu i rodiny a lidí, kteří mají na vás vliv...
 
Philadelfie
07.05.13
12:44
Reg. před 2016

děkuji Dračíženo, včera jsem ti psala mail a vrátila se mi chybová hláška, ale určitě mě info zajímá. Můj mail je: Philadelfie@seznam.cz.

Jinak dnes jsem se dozvěděla, jak to tady v městečku "funguje" a bylo to srovnáváno s šikanou. Já podobné jednání cítím s učitelkou své dcery, nahání mě, abych jí podepsala, to, co ona chce a já nejsem schopna - tam jít. Proto, že si ty papíry chci vzít domů a v klidu si je prostudovat. Ne v blízkosti někoho, kdo na mě bude tlačit a nutit mě udělat to, co nechci.
Jestli to je transformační stupeň, nezvládnu ho, nemám zde žádnou podporu nikoho a tlak je neuvěřitelný.

Manipulace a agresivita, zastrašování, diktátorství - co je proti tomu láska?
Budu ráda, když mi napíšeš
 
Philadelfie
07.05.13
12:44
Reg. před 2016

děkuji Dračíženo, včera jsem ti psala mail a vrátila se mi chybová hláška, ale určitě mě info zajímá. Můj mail je: Philadelfie@seznam.cz.

Jinak dnes jsem se dozvěděla, jak to tady v městečku "funguje" a bylo to srovnáváno s šikanou. Já podobné jednání cítím s učitelkou své dcery, nahání mě, abych jí podepsala, to, co ona chce a já nejsem schopna - tam jít. Proto, že si ty papíry chci vzít domů a v klidu si je prostudovat. Ne v blízkosti někoho, kdo na mě bude tlačit a nutit mě udělat to, co nechci.
Jestli to je transformační stupeň, nezvládnu ho, nemám zde žádnou podporu nikoho a tlak je neuvěřitelný.

Manipulace a agresivita, zastrašování, diktátorství - co je proti tomu láska?
Budu ráda, když mi napíšeš
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)