English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nechce se někdo přidat do upíří skupiny/rod...

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Nechce se někdo přidat do upíří skupiny/rodiny?

Charlotta1111
15.05.14
21:32
Reg. před 2016

Ahoj všem.
Měla bych docela zájem, o vytvoření větší skupiny upírů, neboli ti, co se o ně zajímají. Nebylo by totiž vůbec špatné, kdyby nás bylo více, co na to říkáte? Jestli by jste se chtěli přidat a máte zájem či dotaz, napište na email : kouzelnicealex@post.cz
 
Dracizena
16.05.14
16:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Charloto, myslíš, že na to máš obklopovat se lidskou temnotou?
Nejsi žádná čarodějnice, ale já Ti ukáži, co dokáže nenápadný čaroděj...
Čekej, protože se Ti projdu za tmy po pokoji. Uvidíš mě a podle stupně strachu poznáš, jak velkou duchovní ochranu máš...
Nevím kdy to bude, já sama musím čekat na určitou energii shůry, do které se obléknu a jdu mezi lidi do vizí, i do snů...
Má přítomnost Tě buď zastaví a nebo se poženeš do záhuby duchovní a to je např. deprese,i schíza... modli se-ámenuj o sto šest, ať není pozdě... měla bys vědět, žes byla v dávnu upálena a dnes se chceš spálit zase?
 
Charlotta1111
16.05.14
21:57
Reg. před 2016

Co to tady blábolíš? Ty si jako myslíš o sobě co? MYslíš, že se tě bojím? A kdo si tady pak o sobě co myslí že? A hlavně asi neumíš číst, ale já nejsem čarodejnice... už se těším, až za mnou večer přijdeš, bude aspon sranda... jako máš nějaký problém, nebo tady všem jen lezeš do jejich návrhu a cpeš tady kecy???
 
Dracizena
17.05.14
00:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, to jsem přesně já
 
darkfantasie@seznam.cz
03.06.14
15:40
Nereg.

IP: 109.75.148.*
Pokud se zde najde dospělá žena s opravdovým zájem o to, zařadit se mezi nás, jsem schopen pomoct jí s proměnou a vším s tím souvidejícím. Zvaž jestli to doopravdy chceš. Pouze Praha. Pokud jsi si jistá, můj email je darkfantasie@seznam.cz
 
I AM
06.06.14
22:36
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
I AM
06.06.14
22:39
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Anonym
26.06.14
20:59
Nereg.

IP: 37.188.225.*
NEVĚŘTE darkfantasie@seznam.cz,
Neposílejte mu žádný email,je to podvodník a lže,není to žádný upír. Holky,nenechte se zmást a nespadnetě mu do pasti!!!
 
Theodor
28.06.14
09:23
Reg. před 2016

Jakou má darkfantasie past? .-))
 
Anonym
06.07.14
22:35
Nereg.

IP: 37.188.224.*
Namluví vám, že vás dokáže proměnit,bude po vás chtít spoustu informací a tak. Rozhodně si s ním nedávejte schůzku. Je to jen nějaký chlápek, co si na upíra hraje. Rozhodně ten,kdo mu na to skočí, je pěkně pitomej...
 
Merit
08.07.14
14:47
Reg. před 2016

a proc hleda dospelou? ze by sexik? :-)) ..

jestli jo, tak to snad kazda pozna, i kdyz jsem poznala lecitele, kterej chtel "za kazdou cenu videt" moje poprsi :-)) .. a kdyz jsem rekla, ze ne, udelal ze me temnou (co do drbu) :-D ..

jak chlapovi tlaci na gulach, schova se za cokoli? .. tim nechci tvrdit, ze my zeny to taky neumime :-), ale u chlapu je ten tlak vetsi:-)) ..

holky bacha .. navic hrani si s temnotou, muze byt i cestou k Bohu, ale taky do blazince .. nevim charloto kolik ti je let .. a co te k tomu vede .. rozhodne bud opatrna .. kdyz si nekdo hraje s ohnem, mel by pocitat s popaleninami ..

cus :-)
 

Dracizena
08.07.14
22:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tak nevím, nevím, ale vím, že když já a Merit mu na to skočíte, tak tu jeho past zlomíme:)))
 
Charlotta1111
13.07.14
18:51
Reg. před 2016

Zdravím,
zřejmě jste to špatně pochopili, ale chtěla jsem jen založit skupinu lidí, co se o upíry zajímají. Můžem si vyměňovat své názory, nápady, novinky a tak. Pokud by měl někdo zájem, pište na email, již zadaný. Docela se přidává hodně lidí.
A nemyslete si, že se NIKDO o upíry nezajímá...
 
AMITIRA
17.07.14
00:34
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)