English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

NÁVOD NA TO JAK SE STÁT UPÍREM

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět

NÁVOD NA TO JAK SE STÁT UPÍREM

Banshee01
04.08.12
17:43
Reg. před 2016

1.ZPŮSOB
Nejdříve se musíte připravit na přeměnu.Vyrazte někam do lesa na mýtinu přesně za úsvitu.(pokud možno né sami a se souhlasem rodičů)Někde kde je klid.Nesmíte s sebou mít nic stříbrného takže všechny náramky,řetízky a jiný kovošrot nechte doma.Sedněte si do prostřed mýtiny a z kapsy vytáhněte nádobku se speciální mastí.Tu mějte připravenou předem, noste ji u sebe po 3 dny než budete chtít začít přeměnu.)pokud ji u vás najde učitel řekněte pravdu.,,Ne pane učiteli to nejsou drogi ,ale mast po které se přeměním v upíra.') Je lepší aby si myslel ,že jste se zbláznily než aby vás podezříval z páchání kriminálních zločinů.
RECEPT NA MAST
Nasbírejte pupeny tymiánu,měsíčku,květy lísky a proskurníku.Vše rozdrťte společně s pepřem a bobkovým listem.Přidejte rostlinný olej a promíchejte.Vzniklá pasta je mast.
-Mast bude mít větší sílu pokud jí necháte co nejdéle v místnosti bez přístupu světla např. ve sklepě,čím vlhčí tím lépe.nejméně 7 dní.
-poté co se vypravíte do lesa,namažte se tou mastí po celém těle.(osobně se přiznávám ,že bych si odpustila být upírkou než abych po sobě roztírala tu slizkou ,zatuchlou ,páchnoucí ,plesnivou břečku.Ale pokud to opravdu toužíte podstoupit ,dejte na mou radu a vemte se sebou někoho kdo vám případně poskytne první pomoc.
MALÉ VAROVÁNÍ
budete vypadat nemožně a vonět dost divně. Vězte ,že se vám kamarádi budou smát,pokud po nanesení masti budete ještě nějaké kamarády mít protože se nebudete moct 3 dny umýt kvůli přeměně.a možná vás kvůli tomu vykopnou ze školy.Takže než se do toho pustíte důkladně se o tom poraďte nejlépe s nějakým duchovním,rodiči,kamarády a psychologem.
KROK1
Namažte si zápěstí pryskyřicí a za volání: O Hékaté přijmi mě k dětem noci.Jelikož ti chci oddaně sloužit.Postupte k dalším krokům.
KROK2
Tváře si potřete šťávou ze zimolezu.Duchové se kolem vás budou jen rojit.(ovšem také se kolem vás mohou začít rojit i včely, takže pozor!
KROK3
Napusťte si vlasy citronovou šťávou.Nevšímejte si toho když vám kamarádi začnou říkat citroun a budou se vám smát.Houby vědí a možná se i objeví na vašem jídelníčku.
KROK 4
Na paže si naneste směs vonných olejů z růže, vanilky a borovice.Růžová vůně Hékaté prozradí ,že věříte v přeměnu, vanilka prozradí ,že jste plní víry a soucitní se světem upírů.Borovice prozradí ,že jste opravdu připraveni.
KROK 5
Píchněte se do prstu a 1 kapku krve nechte ukápnout do hliněné misky společně s vínem a poté vypijte.

A nyní vás důrazně varuji!!! Nezapomeňte se před cestou dovolit rodičů,učitelů,lékaře případně i policajta.Zajistěte si doprovod nejlépe hasičů či jiných záchranářů.
Proč to pořád opakuji? Ono je to asi takhle:Jestli si chcete po těle dobrovolně patlat nejrůznější sajrajty a k tomu utopit hlavu v citronádě tak se pak na mě neodvolávejte ,když se něco pokazí a vy se přiotrávíte.Jelikož skoro nikdo nemá odvahu na přeměnu touto cestou a spousta lidí nedodržela pokyny a přizpůsobila si návod zjistili ,že se nic nestalo. proto přikládám o trochu jednodušší způsob.

2 ZPŮSOB
nechte se kousnout od upíra.Jelikož vám asi upír na dveře sám od sebe nezaklepe musíte hledat sami.nejlepší je pokud si stoupnete na nejfrekventovanější náměstí a začnete křičet ,že se chcete stát upírem, třeba se nějaký retardovaný upír najde a pomůže vám.
Je jen na vás jaký způsob si vyberete avšak přeji vám hodně štěstí.Snad se někdy při měsíčku sejdeme.
 
oppity
16.08.12
01:28
Reg. před 2016

To by mě zajímalo, kdo ví, jak vypadají květy lísky (myslíš samičí nebo samčí?) a navíc jak to všechno nasbírá, když každé kvete jindy Jinak dobrý joke.
 
Banshee01
17.08.12
22:40
Reg. před 2016

v tom je ten háček ,že všechno kvete jinak jen si lamte hlavičku nad tím jak vypadaj květy lísky zkuste pokus omyl
 
:D
24.09.12
13:20
Nereg.

IP: 109.81.192.*
Vazne to funguje ? ti jsi umip :D ?
 
klára
19.12.12
21:31
Nereg.

IP: 46.13.237.*
musí to bít supr stát se upírem,ale bojím se,co když dostanu vážně otravu?je mi 10 let a muj sen je stát se upírem
 
petr kulhanek
19.01.13
21:03
Nereg.

IP: 88.102.207.*
ja mam taky sen stat se upirem klaro.
 
petr kulhanek
04.02.13
10:10
Nereg.

IP: 88.102.207.*
a co kdyz budem potom chtit zabit rodice ?????
 
Banshee01
26.02.13
10:17
Reg. před 2016

Víš Kláro když je ti 10 měla bys přemýšlet jestli chceš být upírem v tak nízkém věku... Navžy ti bude 10...
 

Banshee01
26.02.13
10:28
Reg. před 2016

A to jestli budeš chtít zabít rodiče... Není moje starost
 
davos
03.03.13
00:34
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Hm. Proč si někdo zakládá svůj topic, když tento stjený příspěvek byl tady na foru už probírán?

Nechci se nikoho dotknout, ale tohle je fakt už šilený a pošahaný ...
 
ble
16.11.13
08:51
Nereg.

IP: 212.71.154.*
 
VEVERÍSEK
03.12.13
19:45
Reg. před 2016

já bych taky chtěla být upír, ale nechci ze sebe udělat trapku!! A vůbec jak mám vědět že to opravdu funguje když nemám důkaz?? jak mám vědět že si z nás jen neděláš prču???
 
VEVERÍSEK
03.12.13
19:51
Reg. před 2016

Jó a musí to být miska ??
 
Lisa
03.02.14
10:45
Reg. před 2016

To jsou pěkný keci!! Nebaví mě už ty pořady o upírech a návody na to se jím stát!! Já se jím stala před třemi lety a nevyrostla jsem a nederostly mi pořádný prsa a musím furt jíst chipsy, protože to jediný mi mě drží od touhy!! Ta co mě proměnila (né kousnutím jak se říká) není na chipsy a prý jí trvalo dost dlouho než našla své tlumící "tlačítko" jo jasně je to v některých ohledech super, ale lidi počkejte si na svůj život a pak se teprve rozhodněte!! Jesli se chcete v noci potulovat po bytě a nikdy nemoct onemocnět když se vám nechce do školy, kdyby nebyla ta hypnóza tak jsem teď ve škole a píšu test, na kterej jsem se vykašlala učit.
 
Pepa
20.04.14
17:22
Reg. před 2016

Lisa : ty si upir jo ?
 
Lillo
01.06.14
15:30
Nereg.

IP: 90.176.194.*
Vsadim se že ten kdo tohle udělá skončí v Bohnicích.
Chceš být upírem ? Staň se poslancem.
 
Tomáš B
01.06.14
17:14
Nereg.

IP: 213.155.165.*
Ahoj Liso a ty jsi teda upír a máš e mail mohli by jsme si o tom popovídat. Co ty na to.
 
Valéria
10.06.14
15:05
Nereg.

IP: regular_user.*
Hej Liso ty si naozaj upír? Ak áno do káž to..
 
Jana456
10.06.14
15:12
Nereg.

IP: regular_user.*
A ak nechcem použiť ani jeden postup? Ak chcem sa premeniť sama nie akou mágiuo? akú mi odpuručíte? Ja sa chcem naozaj stať upírom..
 
zunicka
12.06.14
19:32
Nereg.

IP: regular_user.*
tak tohle je největší kraviny ever
 
kapin
12.06.14
19:54
Reg. před 2016

Tak jak nato :) opravdu se chcete stát upírem ? opravdu ? chcete na sobě nést to břímě času ? a Banshee01 píše hodně ale hodně velký hlouposti ja jsme upír bohužel byl sem v sektě Krvavého bratrstva nebo taky znamé jako temné bratrstvo není to nic hezkého kdiž přežijete vlastní rodiče bratry a sestry synovce pra synovce ba dokonce svůj rod to opravdu chcete ? kdybych mohl vrátit čas už bich tak učinil a ni nevíte cobich za to dal znovu obejmout své rodiče říct jak je mám rád... ... . pokud tak chcete bít upírem napište sem popíšu vám ten rituál ale příští měsíc tu nebudu jedu totiž do Francie si tam pro jednu zásilku tak a tet sem vám řek co sem říct mohl aniž by jsem mněl nějaký trable děkuju... ...
 
AnnaRegina
13.06.14
14:06
Nereg.

IP: regular_user.*
kapin -
spolek temného bratrstva byl ve Skyrimu-počítačové hře-, takže nevím no...
Ale ok, z čisté zvědavosti, napiš mi na email: Anna.R.B@seznam.cz
A můžeš mi věřit;)
 
Nego
26.07.14
02:32
Nereg.

IP: 81.90.253.*
Lidi nebudte hloupý .. návod o kterým píše je pěkná blbost .. každý vampýr co si tohleto čte jen kroutí hlavou ale rozhodl jsem se , že něco málo napíšu : vampýři jsou jenom energetičtí závyslaci kteří vypadají jako normální lidé .. nežijí 1000let a nemusí pít krev a ani při pohledu na ni jim nevylezou tesáky a zčervenají oči :) zkuste se držet této malé rady pokud vás vampirismus zajíma
 
anonym- chci se stát upírem
21.08.14
11:52
Nereg.

IP: 178.77.208.*
ahoj, moc moc moc bych se chtěla stát upírem ale předtím bych se chtěla zeptat nějakého upíra co to všechno obnáší, protože je mi teprv 13 let tak bych v tomto veku nechtěla zůstat, tak by mě zajímalo jestli když jsem upír můžu chodit na slunce a takové další věci co se toho týkají. Takže kdyby měl někdo zájem mi na tyhle otázky odpovědět
 
Merit
21.08.14
12:48
Reg. před 2016

dobrej vek na to, stat se tu obeti "nejakyho uchyla", bud opatrna ..
uz mas tolik rozumu .. a na netu se pohybovat umis .. ze si info vyhledas .. i kdyby nevim co ..
otazkou je co pak prozijes, kdyz se s takovymi lidmi sejdes, propojis a neco zazijes ..

byt to muj web, zenu odtud lidi s touto tematikou pryc .. karabacem..
uchylnosti .. lidi drzet ve sve moci .. touha ..
ale to je na majiteli a stejne jako my ostatni .. kdyby se tu jednou opravdu nedej Boze neco semlelo a doslo na to nejhorsi .. tak s tim bude muset majitel potom zit .. ze byl u neceho .. co dopadlo "tak ci onak" a ti lide se potkali tu .. a neco tu punktovali ..

nikdy nevis, kdo je na druhe strane .. a co po tobe bude opravdu chtit a kam te vylaka ..

Buh te opatruj .. a ty se hlavne taky opatruj .. uz nejsi tak mala..
 
I..A.I
10.09.14
23:29
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
BÍDŽÍSS
06.11.14
02:39
Nereg.

IP: 93.91.150.*
HEZKÉ STRÁNKY!
 
Black Angel
29.12.14
15:07
Nereg.

IP: 46.135.32.*
velka picovina kdyz si myslite ze staci na sebe namazat masticku z lisku nebo ceho , Samansky ci cikánsky kletby ty udelaji z cloveka upira ne naka masticka
 
Azazel
29.12.14
19:48
Nereg.

IP: 79.212.183.*
A jeste si k tomu si dejte 250 ml vyvaru z 1 g Muchomurky a zvolejte Vita Morte. A budete jako drujdi. Bile vlasy z citronady, cervenou pokozku (nebo vyrazku) z masticky, priotraveny z priskirice a muchomurky a postipany od vcel. A diky Muchomurce budete mit pocit ze umite letat. Pak vam kamaradi zavolaj zachranu a vy stravite 1 tejden v nemocnici a 2 tejden v blazinci.
 
Anonym
29.12.14
20:37
Nereg.

IP: 37.188.129.*
Vtipný, jak se tady chcete stát upírem a radíte si navzájem docela dost špatně... Protože nikdo neví z vás, jak to doopravdy je. Chápu ty, co tomu nevěří a jsou proti této věci. Ale chápu i ty, kteří se jimi chtějí stát(upíry). Je to krása, být nesmrtelný, krásný a mocný. Ale má to i své stinné stránky, nemyslete si.Pokud budete někdo chtít o tomto tématu diskutovat,napište mi sem email a já vám odpovím. Krásný večer přeji.
 
Dracizena
29.12.14
23:38
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Anonymko, máš pravdu, nemoc je nesmrtelná a upírství je nemoc...
 
Alexander
05.01.15
21:00
Nereg.

IP: 188.175.42.*
Chci se stát upírem na ochranu mého národu proti válkám které můžou v průběhu přijít buďto se stát upírem nebo najít upíra který mi prokáže laskavost... .všichni se chtějí stát upíry jenom protože je to frajerství ale nikdo z žádného dobrého důvodu jenom aby se tím mohli chlubit a za chvilku by je to omrzelo a začali brečet pro normální smrtelný život... Má touha stát se upírem je veliká proto abych mohl zachránit náš národ před válkami a hněvem.
 
Red
06.01.15
01:47
Reg. před 2016

Alexander: ano, taky sem se predevcirem dival na novyho Drakulu, ale nebudu kvuli tomu tady ze sebe delat blazny...
 
Alexander
06.01.15
16:21
Nereg.

IP: 188.175.42.*
Jakého nového Drákulu?
 
Alexander
06.01.15
16:24
Nereg.

IP: 188.175.42.*
Jo počkej už vím :)
Ne kvůli tomu to fakt není :) Třeba když se podíváš na situaci s Islámem a podobným zvěrstvem co dělají jak třeba normálně mezi lidmi stínají druhým hlavy ;). Proto se chci stát něčím větším co by mi pomohlo to zastavit i tady u nás nebo kdekoliv jinde.Udělám proto vše nevím jestli ty chceš aby tvá rodina zemřela podobným způsobem.
 
Red
06.01.15
16:34
Reg. před 2016

Tobe se neco takoveho stalo? Nebo nekomu ve tve rodine? Nebo nekomu ve tvem meste? Nebo nekomu v nasem state? Nebo nekomu v okolnim state? Na zaklade ceho jsi zjistil, ze mas absolutni pravdu a muzes rozhodovat o tom, ze Islam jako nabozenstvi neni legitimni a je treba proti nemu bojovat? Kdo ti dal pravo zabijet, nebo mrzacit ostatni z duvodu nejakeho presvedceni? Neni toto presne duvod, proc se toto deje? Ze lidi jako ty, kteri nic nevi, nemaji zadne duvody, se proste jen z masove vyvolane nenavisti postavi na nejakou stranu? Neni to neco, proti cemu chces bojovat?

Ale pockat, ty jsi clovek, co veri, ze se muze stat upirem a to jeste takovym, ktery je nesobecky a kona dobro, tak to pak vysvetluje mnohe k mym otazkam a na odpoved v postate neni treba cekat ;)
 
Alexander
06.01.15
16:55
Nereg.

IP: 188.175.41.*
A kdo dal právo zabíjet těm co už několikrát chladnokrevně zabili?
Mi ani nikomu známému se to ZATÍM nestalo a zato jsem rád ale co budeš dělat jestli to příjde? Nechci tady vyvolávat žádnou paniku :) Co potom? Pak už bude asi pozdě nemyslíš? Ale chápu to je věc přesvědčení :) A napsal si to dobře stím že přesně kvůli tomu to je ty války.Ale někdy je to opravdu potřeba jenom stačí ochránit ty co to potřebují a nezneužívat to :)
 
Alexander
07.01.15
21:34
Nereg.

IP: 188.175.42.*
Okey beru to zpátky :D celou věc sem viděl velice špatně a tím se chci omluvit všem slušným vyznavačům svojí víry :) nechtěl jsem nikoho poškodit.
 
KamaradCZ
25.01.15
13:36
Nereg.

IP: 78.157.167.*
Jak tak čtu komentáře a návod na upíra
To co je tu napsáno jsou hovadiny pomazat se mastí hm... ..
Hovadina
Já si mi slim že že ten kdo ten návod napsal je cvok a chce si z vás udělat srandu... .
Jestli věříte tak to zkuste ale já dám radu vetší hovadinu jsem nečetl a to jsem četl plno hovadin
Můžete to zkusit hledat květy-přísady pomazat se tím a smrdět jako dobytek nebo se otrávit zabít se to je už na vás... .
No může to být pravý návod ale nemusí zkusit to můžete ale nezapomeňte máte jen jeden život a jednu šanci
A ty cos to napsala či napsal jak si na to přišla by mě zajímalo máš knihu či seš čarodějka nebo co jak si nato přišla jen tak si internetem hledala upíra a pak tě napadlo si vymyslet vlastní recept a udělat si srandu s těch co to s kusí osobně se chci stát upírem ale mazat se mastí a postoupit riziko že tohle napsala 7 letá dívka co by měla jít do cvokárny ne ne ne mockrát děkuji těm co to zkusily přeju aby se neotrávili a ta co to napsala/napsal by měla jít do cvokárny :D
 
Hateru
01.02.15
17:08
Nereg.

IP: 217.112.166.*
Ahoj lidi, kdo se chcete stát upírem,nebo o tom kecat, tak mi napiste na e-mail AoiReita@seznam.cz
 
Sarkastická *píp*
23.03.15
21:18
Nereg.

IP: 46.231.75.*
Ty komentáře mě dostávají :D Autor/ka tohohle "návodu" si, podle mě, dělá srandu (jestli ne tak si jdu dobrovolně hodit mašli). Děti ... upíři neexistují a jestli jo, tak to budou krvežíznivé potvory a ne kopie Edwarda ze Stmívaní (hrozný film... ). Pokud je vám deset a tvrdíte mi tu, že jste upír, radím vám vzpomenout si na výchovu rodičů a přestat si vymýšlet. Děti na internet nepatří a za tím si stojím.
 
eliska linetova
11.04.15
14:35
Nereg.

IP: 90.176.6.*
kdyz sem byla mala furt sem si hrala na upira moc si preju se jim stat ale tyhle navody to je jen pro deti nestaci jit na hrbitov nebo po tme s kamoskou ??? chci se stat moc rada upirkou ale tohle to nebude fungovat
 
Lumpino
12.05.15
06:35
Reg. před 2016

Tedy, ehm, to jsou mi nápady. Když si hrají dětišky z první třídy pomocné (zvláštní) školy.
Každý se může stát i něčím více než obyč. člobrdíkem/člobrdicí. Ale dá to fušku. Pro ty co ale mají trpělivost a opravdu chtějí může stát výsledek za to. Jen pozor s čím si kdo hraje. Nevhodná přání se mohou obrátit... ..
zbavitel_siddhove
Zadejte si do gůgle vyhledávače.
"Dušan Zbavitel - Siddhové
Tantrickými i jógickými prostředky je možno podle tradice nesčetněkrát doložené v literatuře dosáhnout nejen na jedné straně osvobození z koloběhu životů (mókša) nebo velkého štěstí (mahásukha), ale také takzvaných siddhi, doslova "úspěchů", v přesnějším výkladu schopností a sil, které jsou obyčejným smrtelníkům upřeny. Literatura uvádí především osm mahásiddhi, "velkých sil", a to: schopnost zmenšit se na velikost atomu (animá) a tím se učinit neviditelným, nabýt libovolné hmotnosti (laghimá), získat všechno, co si člověk může přát (prápti), za všech okolností prosadit svou vůli a záměr (prákámja), narůst do jakékoli velikosti (mahimá), získat nadřazenost a převahu nad kýmkoli a čímkoli (íšitva), ovládat všechno na světě (vašitva) a plně vládnout svým touhám a vášním (kámavasájitá). Některé z těchto sil bývají ve výčtech formulovány odlišně a bývá mezi nimi uváděna také schopnost libovolně prodloužit délku své pozemské existence a sám si zvolit okamžik a způsob své fyzické smrti; a lidová tradice přidává ještě schopnost létat vzduchem, číst cizí myšlenky a chápat záměry každého, nemuset jíst a pít, proměňovat věci ve zlato atd. Podle této tradice žijísiddhové, tj. muži, kteří dosáhli těchto úspěchů, mezi námi nepoznáni, protože nemají žádnou motivaci k tomu, aby se lidem projevovali, pohybují se v himálajských velehorách, vznášejí se neviditelní v povětří nad námi, ale někdy sestupují také na zem a pouhý dotek jejich těla nebo předmětu, který nosili na těle, zaručuje ostatním smrtelníkům bohatství a štěstí."

Siddhové - v indické mytologii první stupínek nadpřirozených bytostí, mezi které můžou člobrdíci a člobrdice přejít ještě za tohoto života, pokud například meditací či podobnými technikami získají nadpřirozené síly - siddhi.
 
Red
16.05.15
10:17
Reg. před 2016

tohle je nejsrandovnejsi vlakno na foru ;) 3 roky a porad jede ..
 
Ten nedůležitý
22.05.15
22:35
Nereg.

IP: 109.80.95.*
Lidi, to vážně chcete být upíři?:D..Není na tom nic co by bylo dobré..Když jdeme se třídou ven tak furt nosite džíny a mikinu i když je třeba 30 stupňů, jako jediní chodite stínem a jste úplně odloučení od kolektivu.. A všichni si o vás myslí, že jste divní:(.. A ne není to tak, že když se stanete upirem třeba v 10ti tak vám bude na vždy 10, ale budete stárnout do 17ti a pak už ne:)..A to co autor/ka této stránky psala není pravda:D Ani z 1/8 Ani slovo o tom mazání se
nějakou mastí či co Jestli chcete něco vědět o upirech tak mi napište na email :) ... Vole.nevim.email@seznam.cz Hodně štěstí :)
 
alexx
26.05.15
20:54
Nereg.

IP: 194.228.169.*
Chci se jen zeptat když kousnu toho kdo chce být upír bude upírem?
 
I..A.I
09.06.15
23:14
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Brí
25.06.15
17:53
Nereg.

IP: 78.102.131.*
Pro alexx:
Jo.
 
Michael
09.07.15
12:47
Nereg.

IP: 109.81.211.*
ahoj hele velmi mě to natchlo a já sem stím postoupil a nic víc se nestalo nic ani pupínek ani věráška ani smítko jenom mě bolí hlava když začnu hlasitě mluvit nevíš jestly se něco zvrtklo nebo něco třeba sem něco vyvolál něco jiného než sem měl prosím rychle napiš a chceš i fb aby sis semnou o tom popovídala prosím
 
IraVampira
25.07.15
09:36
Nereg.

IP: 46.252.230.*
řvát na náměstí kravina:D mám osvědčenej návod jak se stát upírem..:) hlavně ať nechytí upír vás ale vy jeho:D upíra poznáte tak že pokud je poblíž lidí je nervózní... potkáváte je třeba v metru..tam je skoro pořád tma takže tam by jste ho mohli potkat... a když už ho potkáte..noste u sebe lahvičku se svojí krví..musí být z dlaně.. no a jděte někam tmou a kapejte za sebou kapky vaší krve a on za vámi půjde... když ho dostanete kam jste chtěli mějte u sebe posvěcenej kříž (u sebe nemyslím někde v kapsi nebo tak to by za váma nešel)ale na místě kam jste ho nalákali zamkněte tam a ukažte na něj ten kříž..no a řvite na něj že se chcete stát upírm... většinou to udělá..ale taky se může stát že řekne že to udělá a sice vás kousne ale třeba vás nepromění ale jen zabije nevěřte ale můj kámoš tohle udělal a od tý doby už jsme ho neviděli a ty lidi co tu píšou že jsou upíři... je to možný..ale tak když se tady lidi ptají jak se stát upírem tak proč jim nepomůžete? proč je nekousnete?
 
Calipo
13.08.15
21:45
Nereg.

IP: 185.69.69.*
čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!
 
JohanaJohana
08.09.15
16:53
Nereg.

IP: 78.80.96.*
Jsem presne dodrzela postup, dva roky vsechno shanela a funguje to - jsem upir - takze kdyby chtel nekdo kousnout, muzem se domluvit - byvam na namesti docela casto, takze zkuste kdyztak zakricet

PS: je to fakt bozi byt upir, vsem to doporucuju
 
JohanaJohana
08.09.15
17:12
Nereg.

IP: 78.80.96.*
Anebo kdo by nechtel kousnout od holky, muze ho kousnout muj kluk taky upir - kdyztak mu napiste nebo zavolejte 605 516 815
 
Brí
09.09.15
17:11
Nereg.

IP: 78.102.131.*
Pro JohanaJohana: Ahojky mohla by si sem prosím přidat i svoje tel.: číslo? Moc ráda bych se s tebou sešla. Už hledám taky tak zhruba 2 roky jak se stát upírem a zatím nic. Mohla by si mě prosím přeměnit? Klidně ti dám i trochu svojí krve za přeměnu. Díky za odpověď a tvoje tel. číslo bych nikomu nedala.;-)
 
Makyta
09.09.15
20:37
Nereg.

IP: 178.17.4.*
Pro JohanJohan:ahoj psala jsem na číslo a není upir takže sis to vymyslela :( dúfala jsem že konečne nájdu upira co mě promeni a ono nic dyž tak napíš na můj email majkamary155@seznam.cz díky Makyta
 
Sylvia
20.10.15
22:42
Nereg.

IP: 62.24.87.*
Hele lidi tohle je naprostá kravina... . Upírá už dneska neexistujou .
Nemyslíte si ze kdyby upiri exustovali bylo by na světě úplně všechno jinak ???
Ja sama nevím moc co di o tom myslet ale určitě vím ze dneška už žádný upiri neexistují . Víte ja jsem agnostik nevěřím něčemu co nebylo dokazany nebo jsem to neviděla nebo nezazila ;)
 
Vendulka 123654789
28.10.15
00:07
Nereg.

IP: 77.104.247.*
Takže jesm tu abych to tu dala na pravou míru ty kdy říká že se musí nechat kousnout upírem tak ty at' navštíví psiciatrickou léčebnu Bohnice protože ten kdo si myslí že mu napíše upír že ho kousne tak ho musím zklamat pochibuju že vás kousne určitě vám to někdo napíše o tom nepochibujte ale radči se mrkněte do Bohnic a přemíšlejte jestli by jste tam nechtěli strávit pár mněsíců protože upír o sobě nebude dávat vědět protože jsou tu zabijáci upírů upír možná tyhle hloupé články čte a někde na druhé straně světa se tam chechtá a smíchi umírá ale skuste rači tento recept večer až budete připraveni a rozhodnuti že chcete být upír tak tedy si lehněte otevřete okno sundejte si veškeré stříbra všechny šperky a zvolejte své celé jméno ulici a ještě ktomu řekněte já jméno jsem ochotná se vzdát svého smrtelného života za nesmrtelný oddávám svá těla jakému koliv upírovi či dampírovi již stan' se usněte a kdo ví oni si vás už najdou
 
Tats
28.10.15
15:31
Nereg.

IP: 81.200.55.*
To jako myslíte vážně? o_O
 
Andy11_1
13.12.15
23:01
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Komenty ako komenty :D ja by som sa tiez chcela stat upirkou snivam o tom od svojich 8-9 rokoch :) no je to tazke zit s takou tuzbou po niecom co neni skutocne :)
 
Termon
03.01.16
07:15
Nereg.

IP: 88.102.116.*
No,vy asi zapomýnáte na to že možná někdo má upíří gen v sobě a ani o tom neví😎
 
Upíří gen?
07.01.16
02:02
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Sasetka
15.01.16
18:18
Nereg.

IP: 178.143.77.*
Ahoj Kapin.Nebudem ti pokladať tie debilne otázky ako Premenis ma?Ja osobne mám pred upírmi veľký rešpekt. Chcem sa len opýtať či by si mi napísal na e-mail. Chcem sa o upiroch veľa dozvedieť.Email saska.fodranova117@gmail.com Ďakujem
 
hybrit etes
23.01.16
11:45
Nereg.

IP: 93.153.6.*
mám opravdu kámarady kteří souu čím souu věřte mi nebo nee nemaji moc štastnej žívot čím souu
 
hybrit etes
23.01.16
11:45
Nereg.

IP: 93.153.6.*
mám opravdu kámarady kteří souu čím souu věřte mi nebo nee nemaji moc štastnej žívot čím souu
 
Snad upír
25.01.16
19:19
Nereg.

IP: 94.242.69.*
Hello lidi prosím promění me někdo upír chci být celej svůj život. Díky.můj facebook je Natalie Pokorna mám tam fotku mě s bilím koněm .ps.blázen nejsem
 
Viktorie1900
26.01.16
13:19
Nereg.

IP: 213.192.30.*
Já jsem upír vy idioti a to co tu píšete sou samí kraviny .Jestli chcete být opravdový upír , musíte si dát trojku s upírem a vlkodlakem .Celkem zábava. Pak slouží jako svačinka.Bacha na krev pannen.Adios amigos
 
Anna1200
26.01.16
13:20
Nereg.

IP: 213.192.30.*
Já jsem taky upír a znám Viktorii , ale to co tu psala není jediný způsob.Dejte si houbičky.
 
Vasilisa Dragomírová
28.01.16
17:38
Nereg.

IP: 37.221.241.*
Já jsem Vasilisa Dragomírová a jsem upíří princezna





;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
 
Tráva
04.02.16
17:52
Nereg.

IP: 176.102.128.*
vážně to funguje jen když jsem byl s kámošem tak to bylo strašidelný ale najednou se nás ve škole všichni bojí* ale ne paní učitelka :)
 
trol a jako
10.03.16
20:15
Nereg.

IP: 109.81.215.*
 
trol
10.03.16
20:16
Nereg.

IP: 109.81.215.*
a jako to se stanu treba upirkou jako je z twilight saga
 
violetta5555
11.03.16
09:56
Nereg.

IP: 85.132.200.*
ja o tom stat se upírem toužím celí svůj život



ps:funguje to?
 
violetta5555
11.03.16
09:56
Nereg.

IP: 85.132.200.*
ja o tom stat se upírem toužím celí svůj život



ps:funguje to?
 
alexandra
11.03.16
18:15
Nereg.

IP: 109.81.215.*
a za jak dlouho po tom co na sebe nanesu ty věci budu upírka ?
 
SaddCamilla
17.04.16
16:32
Reg.17.4.16

No mohu jen dodat, ze nic z uvedenych ritualu na netu apod. vůbec nepomuze tomu, aby se kdokoliv zvas stal upirem. Maximalne si uženete otravu, nebo jiné nemoci, kdysi se na tyto rituály divala ma mladsi sestra a v jednom se psalo, ze mate lezet ve vane, pichnout se do prstu presne o pulnoci, vylejt to do kelimku + s nejakyma kvetinama a vypit to, je to nehorazna blbost, vazne si uženete několik nemoci a ne, ze budete upiri.
 
Paka
27.04.16
14:05
Nereg.

IP: 88.102.189.*
Tyto zaručené návody nefungují. Ani jeden. Zapomeňte na filmy, přiblblé upírské romány a podobné sračky. To už rovnou můžete věřit v Harry Pottera, protože byl taky jak film v televizi, tak v knihách. :) Upíři existují, ale ani trochu se nepodobají těm směšným figurkám ve vašich filmech a seriálech.
Proberte se a buďte rádi že je neznáte. Jde jen a pouze o život.
 
Vladka
17.05.16
12:24
Reg.1.5.21

Děti vzpamatujte se a zijte realitou ne serialama o upirech, jsou to jen seriali a upíři neexistuji.Kdyby bylo vše tak jednoduche tak už by tech upírů tu bylo hafo ale nic stoho nefunguje a fungovat nebude.Narodili jsme se jako lide a těmi jsme a zustaneme.Jsem matka dvou deti a z něčím takovim mi prijit me deti tak jako rodic se nad tím zamyslim jestli me deti sou po psychické strance v poradku.Tak se proberte a prestante na blbostech
 
Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)