Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 23.1.2017
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena.

Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...

Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Uplnek - magneticka energie?20.01.17 / Dracizena v Starosti
magický rituál18.01.17 / barborka122 v Kouzla a magie
Hledám dobrou Kartářku Jihlava15.01.17 / lia v Praktické věštění
Tornádo15.01.17 / Káťa583 v Sny

Pesimismus zkracuje život. Dny, které naplníme vztekem a nenávistí, neprožíváme, ale ztrácíme je.
Další myšlenky ...

Myšlenky moudrých

Vauvenargues

Lenoši chtějí pořád něco vykonat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!
zpět

Náhlý vztek a pocit, že stále něco přehlížím

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář
Náhlý vztek a pocit, že stále něco přehlížím
Květina
(23.12.16 / 23:53)
IP: 109.183.150.*
Dobrý den,
někomu celé moje vyprávění bude připadat směšné, ale já nevím, kde jinde se vypsat a zároveň opravdu očekávat upřímnou duchovní odpověď.
Stále čekám na lásku a vím, že jsem mladá, je mi jen 24, brzy 25. Už tři roky jsem bez partnera, když nepočítám různé patvary vztahů, které mi v období těchto posledních tří let přišli do života.
Vždy jsem si řekla, zkrátka mě tento vztah měl posunout dále. A tak jsem věřila vesmíru, meditovala, věnovala se sobě, odcestovala do cizí země, studovala vysokou školu, pracovala, snažila se naplnit své tužby, které by mohli jakýkoli vztah táhnout ke dnu. Občas si zašla ke kartářce a ty mi vždy řekly, že má láska čeká za rohem.
A teď tu stojím po třech letech, kdy jsem si myslela, že už jsem na duchovní úrovni, kdy jsem schopná být sama a přesto šťastná, spokojená i bez partnera, s myšlení, že ten pravý by byl krásná třešinka na mém plném životě přátel, rodiny, koníčků, zvířat. A předevčírem jsem si řekla, že bych se měla posunout ještě dále a začala si čistit čakry. Měla jsem především krásné pocity, ale dnes. Celý den zvláštní melancholie a najednou mě zachvátila neuvěřitelná vlna vzteku na celý vesmír. Nikdy jsem nic podobného vůči Vesmíru nepocítila, vždy jsem si velmi vážila jeho vedení a brala ho jako jakýsi proud kolem mě, který mě vede tím správným směrem, abych mi bylo pomoci k tomu, po čem ze srdce toužím. Ale najednou mě zachvátil vztek, protože mám stále pocit, jakoby vážně moje láska byla na dosah a já ji jen nedokázala dosáhnout! Sama sobě stojím v cestě a nevím čím! Věřím na lásku uvnitř tak silně a tolik miluji, dávám lásku všem kolem sebe, přesto bych ji mohla dávat ještě více, a to směrem ke svému partnerovi, který by mi ji dával na zpět.
Myslíte, že krok zpět může být čištěním čaker? Nebo máte pro mě nějakou radu? :)
Děkuji mnohokrát :)

Dracizena
(08.01.17 / 14:55)
IP: 92.62.225.*
čti si mě zde a najdeš odpovědi i pro sebe...Tvůj dlouhý sloupek nemám čas číst...i když vím, o co u Tebe jde...pááá

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte aktuální dění na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)