English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

anglické př.

Miluj mne málo, miluj mne dlouho.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

MIMOZEMŠŤAN

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

MIMOZEMŠŤAN

Weru
20.11.12
00:16
Nereg.

IP: 94.112.230.*
Ahoj,
před 3 dny se mi zdálo,že spím a náhle mě probudí světlo, které září nad mým tělem.To světlo bylo jasně bílé a příjemně hřálo.Přišlo mi jako bych se vznášela.Najednou jsem se ocitla v tmavé místnosti ve které jsem cítila strach. Ze tmy se vynořila postava připomínající dítě, ale já věděla,že to není člověk.Komunikovali jsme spolu pomocí myšlenek.Řeklo mi to,že porodím dítě, které bude předpovídat budoucnost planety země.V tom jsem ucítila křeče v podbříšku a když jsem se na sebe podívala, měla jsem v pupíku nějakou hadici... začala jsem panikařit a probudila jsem se... ..nevím co to mělo znamenat ale z toho snu mám divný pocit kdykoliv si na něj vzpomenu..
 
Galdýr
14.04.17
20:22
Nereg.

IP: 89.203.236.*
Všichni lidé jsou mimozemšťani prakticky, takže mít takové dítě by byl v podstatě obrovský dar
 
Dracizena
15.04.17
17:15
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Weru, Tys měla sen, ale já setkání s mimozemš´tany prožila, když si mě vytáhli někam do své lodě a prohlíželi a vrátili mě s věděním, mimosmyslovým... začala jsem vidět co jiní nevidí, mám vnitřní slyšení a cítění vyšších smyslů... bylo to UFO, které si Tě přišlo sondovat... A ta hadička z pupku, to je energetická půpeční šňůra, která každého smrtelníka propojuje s jeho dimenzí mimozemskou... vracej se do snového děje a komunikuj s tou postavou a obaluj ji do duhy... vše se obrátí v to dobré a ucítíš absolutní jistotu z toho, co Tě z té druhé strany sleduje... držím palce... ale pokud si chceš přečíst mé zážitky, pošlu Tě na face, do mé skupiny...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)