English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Owenův zákon: Sotva si sednete k šálku horké kávy, šéf si vás zavolá a uloží vám něco, co vás zdrží právě tak dlouho, aby káva stačila vychladnout.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Léčitelství v oboru onkologie

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Léčitelství v oboru onkologie

Theodor
28.02.14
17:32
Reg. před 2016

Včera ve sprše, kdy se pomocí energie vody očištuji od špíny dne, jsem přemýšlel o jedné věci. Proč jsem se za 6 let studií a 7 let praxe nikdy nesetkal s jediným pacientem (a to ani mimo nemocnici), který měl seriozně diagnostikovaný nádor (rozumějte: histologicky prokázaný), navštívil léčitele a bez zásahu medicíny se uzdravil.

Když jsem začínal s medicínou, měl jsem ambici najít léčitele, se kterým by se dala propojit. Myšleno takto: Lékařici coby mechanici těl by připravovali pole pro léčbu duše. Potíž je, že většina léčitelů je vůči medicíně dost odbojná, a někteří klasickou medicínu svým klientům vyloženě zakazují.

Nicméně za celou dobu jsem se nesetkal s jediným "zázračně" vyléčeným nádorem. Nikdy nezmizel, nerozplynu se, dokonce se ani neprodloužila doba přežití, ani se výrazně nezvýšila kvalita života.

Jelikož stále ještě doufám, že někdo takový existuje. Byl bych rád, kdyby se někdo přihlásil. Pokud jste měli nádor a léčitel vás uzdravil, nebo někoho takového znáte, rád bych slyšel váš příběh.

Díky!
 
Luis
28.02.14
17:50
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Mohu ti dat z ceska dva konkretni priklady - rakovina prsou ve stadiu kdy doktor v Budejovicich vyhlasil, ze je cas si usporadat osobni zalezitosti (za tri tydny oba nadory praskly a vstrebaly se, osoba zije dodnes) a pak cerny zhoubny vyrustek na ocnim vicku, ktery narostl na centimetr a pul do delky .Pak nejake deset let zanedbane pasove opary. Na dalsi jsem ztratil kontakty. Jenze energie tam udelaly jen pomocnou praci v diagnostice, hlavni praci vykonala Euphorbia Esula.Zagoogluj si Euphorbia anti cancer , Euphorbia cyparissias, Euphorbia helioscopia.
Jen namatkove ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22190452
 
petr54
28.02.14
17:57
Reg. před 2016

Dobrý den. Úvodem jen tolik, nejsem léčitel ani "zázračně" uzdravený pacient. Další už je mimo rámec tohoto fóra. Pokud máte zájem ozvěte se mi na e-mail: pet.54@email.cz.
Zdravím: Petr.
 
Camie
28.02.14
18:37
Reg. před 2016

... onkologii jsem se vždy vyhýbala, ale několik onkologických pacientů, hlavně žen, kolem mě prošlo.

Ty, které vyhledaly léčitele, se chvíli cítily dobře, protože většinou v čajích, které si musely za nemalý peníz koupit, byla kombinace meduňky a třezalky. Což následně vyvolalo kontraindikace s léky. Největší úspěch léčitelé měli v tom, že narozdíl od některých zdravotníků je poslouchali. Nicméně jakákoli svépomocná skupina odvede daleko lepší práci.

Shrnuto - neznám žádného :)
 
Martina Štěpánková
12.01.16
21:54
Nereg.

IP: 213.195.213.*
Znám Ninu Polokovou, kterou lékaři už poslali domů zemřít a díky intenzivní práci na sobě za pomoci psychoterapeuta postupně nádor vymizel. Lékaři jí také pomohli, ale nikoliv se samotným vyléčením rakoviny, ale když krvácena z tělních otvorů, tak jí v nemocnici krvácení zastavili. Bez toho by to asi nešlo... Nicméně dnes je zdravá a má asi roční dítě :-). Já jsem také měla dvakrát rakovinu a až podruhé jsme zjistila, že lékaři dokáží nemoc vyléčit, ale už nezajistí, aby se nemoc nevrátila. Věřím, že všechny nemoci mají psychosomatickou příčinu. Práce na sobě však trvá a proto nám lékaři dají právě ten čas, abychom mohli změnit své pocity, své postoje. Proto také nabízím ženám s rakovinou prsu poradnu, neboť jsme všechny pocitově stejné :-)
 
Martina Štěpánková
12.01.16
21:55
Nereg.

IP: 213.195.213.*
Znám Ninu Polokovou, kterou lékaři už poslali domů zemřít a díky intenzivní práci na sobě za pomoci psychoterapeuta postupně nádor vymizel. Lékaři jí také pomohli, ale nikoliv se samotným vyléčením rakoviny, ale když krvácena z tělních otvorů, tak jí v nemocnici krvácení zastavili. Bez toho by to asi nešlo... Nicméně dnes je zdravá a má asi roční dítě :-). Já jsem také měla dvakrát rakovinu a až podruhé jsme zjistila, že lékaři dokáží nemoc vyléčit, ale už nezajistí, aby se nemoc nevrátila. Věřím, že všechny nemoci mají psychosomatickou příčinu. Práce na sobě však trvá a proto nám lékaři dají právě ten čas, abychom mohli změnit své pocity, své postoje. Proto také nabízím ženám s rakovinou prsu poradnu, neboť jsme všechny pocitově stejné :-)
 
Lumpino
16.01.16
17:35
Reg. před 2016

Několik mých příbuzných a známých mělo rakovinu. Nenavštěvovali žádného léčitele, všichni byli léčení klasickou medicínou. Z osmi jich déle než 5 let přežívá jeden jediný.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)