English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Logau

Když se ti v střídmosti, radosti a klidu žít podaří, zavřeš tím své dveře lékaři.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Kouřové plamínky-pro Dračí ženu.

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Kouřové plamínky-pro Dračí ženu.

2jana
26.04.15
08:28
Nereg.

IP: 89.177.202.*
Chtěla by se zeptat na můj sen,čekali jsme na přistavení autobusu s lidmi u našeho podniku a v zelené trávě,kde jsem stála já začaly z ní na několika místech vyšlehávat úzké kouřové plamínky z ničeho nic. Měla jsem strach,že to začne hořet,rukou jsem to vždycky přiťápnula,aby se to nerozhořelo. Hlavně jsem se divila,jak to mohlo jen tak samo o sobě doutnat, tu a tam jsem už i viděla jiskřičky ohně.
Děkuji za vysvětlení.
 
Dracizena
26.04.15
16:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janí zdravím... toto je velmi důležitý sen, který Ti bude regulovat životní směry...
Tento sen používej při meditaci a často si sedej na tu zelenou s ohněm kolem sebe... .bude Tě to duchovně čistit...
Ano, kdyby ses svěřila s tímto snem faráři a v době inkvizice, hnaly by tě na pranýř a mučením by z Tvého těla vyháněli Ďábla...
Ono se to i stalo, jednomu, z Tvých životů...
Oslovuje Tě tělesná ohnivá síla a to je KREV a krev má také svého rudého Ducha...
Oslovuje Tě zemitý sopečný Duch... a tato energie se musí spojit s Tvou tělesnou ohnivou energií a pak člověk nemá potíže v mezilidských vztazích.
Zelená tráva... tato barva mluví o tom, že Ti záleží, jestli máš zdravé tělo a v případě potřeby, co bys měla opravovat atd.
Když zem pod Tebou hoří, není to hrůza, ale DUCHOVNÍ CESTA...
A jak měnit své myšlení, aby Tě vlastní oheň nezačal pálit pod nohama?
Určitě nevracej nadávajícím nadávky. Oni rádi po duchovních lidech hází ohnivé koule/je to ohnivá kritika/, ale Ty, jako oduchovnělá, nesmíš vracet oheň ohněm, protože by ses sama spálila.
Až jednou, až budeš mít pevnou půdu pod nohama, tak budeš i cítit komu můžeš jeho oheň vrátit a kterého člověka takto napravit...
Já toto dnes už mohu tvořit, ale před lety mě duchovno zastavovalo a připadala jsem si, že jsem jako skleslý beránek, který se nesmí ozvat...
Ano, i Tebe si duchovno bude energeticky posilovat a budeš v choulostivém čase, jako když had se svléká z kůže, budeš i choulostivá na kecy druhých, ale budeš se muset naučit být nějakou dobu v koutku, nereagovat na blbce, než Ti naroste nová aurická, nazvu to skořápka-hadí kůže... Pak budeš rozumět i mušce zlaté a budeš lidem číst i myšlenky... nejspíš cítíš, že máš na tyto oduchovnělé vlohy našlápnuto... Držím palce, ale vím, že Tě drží i jiní...
 
2jana
27.04.15
21:22
Nereg.

IP: 89.177.202.*
Dračí ženo moc děkuji za komentář a jako by si mě opravdu znala.Jak jsem si to tak pročítala,opravdu se někdy cítím jako ten beránek co se nesmí ozvat těm,co po mě hází ohněm.A fakt si i já říkám,že ještě pro mě nepřišel ten pravý čas,abych se ozvala. Ale je mi z toho dosti smutně,protože si řákám,že třeba ani ten čas nepřijde.Jsou u nás na pracovišti takové 2 pipiny i v bydlišti a dost mi ublížily,závidí,nepřejou a já jsem zticha.Mají velkou sílu a já je nedokážu přebít,ani to neumím. Dost i někdy brečím.Prostě čekám na tu dobu,jak ty píšeš. Ubírají mi sílu. Ještě jednou díky a moc tě zdravím.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)