English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Logau

V nouzi dá ti radu každý dobrý přítel; ale málokterý dá ti mouky pytel.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Kartičkári help

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Kartičkári help

lllenocka
07.10.10
17:10
Nereg.

IP: .*
Ahojte,viem,že som hlúpa,ale zaľúbila som sa do zadaného chlapa.Vedel by mi niekto povedať,či to má zmysel?Či sa mám snažiť o niečo alebo to nechať tak?Lebo sa mi zdá,že sa aj ja jemu páčim.Tak ak by mi bol niekto ochotný pomôcť budem nesmierne vďačná
 
Theodor
08.10.10
10:13
Reg. před 2016

lllenocka zamysli se, kdybys byla na opačné straně barikády. Měla bys přítele a některá by se ti ho snažila lovit... Byla bys schopná uznat, že váš vztah tedy nevyšel, ať si ho užije ta druhá? Nevím nevim..
 
lllenocka
08.10.10
12:05
Nereg.

IP: .*
Ja sa zatial o nic nesnazim,preto chcem vediet-ak by mi niekto vylozil karty-ci to ma zmysel..lebo ak je z jeho strany zaujem a z mojej je urcite,tak mozem skusit zabojovat... ak je ich vztah stabilny,mal by to ustat,ale ak nie,tak je odomna drze skusit zabojovat?
 
Handulína
08.10.10
16:31
Nereg.

IP: .*
Ahojky- co říct?Snad jen to, že bolest, kterou způsobíš někomu jinému se ti stonásobně vrátí. Já bych "lovila" v jiných vodách. Měj se hezounky. Hanče
 
vestkyna3
08.10.10
18:13
Nereg.

IP: .*
lllenocka
Ahoj moja,
už od včera mám taký zvláštny pocit, že ti mám napísať, že my dve sa určite poznáme a preto Ti píšem:
No, no nechaj toto tak, čaká ťa krásny a trvalý vzťah, a to hneď za druhým rohom, takže sa rýchlo lepšie okolo poobzeraj a uvidíš!!! A želám ti veľa šťastíčka a toto nechaj pekne tak, čo tým skúšaš ???? Verím, že tvoj dotaz nie je myslený až tak vážne... .akurát zažívaš úžasnú nudu alebo úžasne nudný stereotip ??? Obzri sa a máš ho vedľa seba !!! Kartičky mi to ukázali... Tmavovlasý, štíhly, šarmantný... .

 
Theodor
08.10.10
19:54
Reg. před 2016

lllenocka: Nemyslím si, že existuje nějaký stabilní vztah. Snad jen po sesypání do společné urny už je jistota, že za jinou neodejde. Domnívám se, že hodně mužů si nechá poplést hlavu, protože jim to velí jejich biologická podstata. Nicméně nadpoloviční většina z nich neopustí dlouhodobý vztah a bude tě vnímat jako povyražení. To tě zraní, zraní to jeho partnerku a nakonec i jeho... Proto je lepší zadusit to ještě v zárodku, zatlačit slzičku a odkráčet pryč...
 
lllenocka
08.10.10
22:15
Nereg.

IP: .*
Ahojte,

chcem sa vám v prvom rade poďakovať za vaše názory a za to,že ste vôbec napísali.Určite máte všetci pravdu,ja to viem.
vestkyna3,ahoj aj ty ... mozno sa aj pozname,ktovie ..ďakujem špeciálne tebe,že si mi vyložila kartičky a namáhala sa pre mňa... aboslútne neviem,kto by mohol byť ten vysoký,šarmantný,štíhly(jeden mi napadol,ale to určite nie)... a trafila si klinec po hlavičke,len sa nudím,a preto vymýšľam hlúposti ..ale keď tej nudy je už na mňa priveľa... a nevedela by si mi nejak bližšie popísať toho ,mládenca,?..poznám ho už?... či ešte nie... ?..
..ďakujem všetkým ešte raz
 
vestkyna3
08.10.10
23:08
Nereg.

IP: .*
ano, rada ti napíšem mail a podrobne ti opíšem veštbu, nechaj mi adresu, ahojček, papá.
 
lllenocka
09.10.10
08:46
Nereg.

IP: .*
Ahoj vestkyna,

moj mail je atria1@azet.sk... ďakujem dopredu
 
vestkyna3
09.10.10
11:16
Nereg.

IP: .*
lllenocka mail je pripravený
 
lllenocka
09.10.10
11:56
Nereg.

IP: .*
Už sa veľmi teším
 
veštkyňa3
09.10.10
12:33
Nereg.

IP: .*
mailík už letí k tebe,papá
 
blazena
13.10.10
09:07
Reg. před 2016

Ahoj vestkyna3,usudzujem,ze vies vestit.alebo sa mylim?Ja som sa uz viacerych pytala na otazku,ktora je premna momentalne dost podstatna a kazda mi povedala nieco ine.Mozes mi napisat,ako to bude vyzerat s mojou pracou,na ktoru som sa dala minuly tyzden?Ja vobec neviem,ci v tom pokracovat,nejako ma to nemotivuje ale koli financiam musim robit.dakujem ti velmi pekne,moj email jenny2002@centrum.sk
 
veštkyňa3
13.10.10
21:26
Nereg.

IP: .*
posielam Ti mail
 
simea
14.10.10
09:31
Nereg.

IP: .*
věštkyna3 mohu tě taky poprosit o výklad,mám v partnerských vztazích akorát zmatek a nic už nějakou dobu, moc bych tě prosila o výklad, děkuji sulemina3@centrum.cz
 

veštkyňa3
14.10.10
12:27
Nereg.

IP: .*
poslala som ti mail, potrebujem nejaké údaje, ahoj.
 
Kanuska
14.10.10
16:44
Reg. před 2016

veštkyňa3 potřebovala bych poradit.Chodila jsem s přítelem 6let a rozešli jsme se od rozchodu uplynul rok a mezi tím jsem našla nového přítele,kterého mám ráda,ale nemiluji.Myslela jsem,že se to časem změní.Už to trvá 6.měsíců a já stále nemůžu na bývalého zapomenout.Dáme to ještě někdy s bývalým přítelem dohromady?Cítí něco i ke mně?Moje narození 18.9.1984 a Jeho 11.2.1980 Kanuska@seznam.cz děkuji
 
veštkyňa3
14.10.10
18:24
Nereg.

IP: .*
Kanuska

poslala som ti nailík
 
coollady88
15.10.10
12:08
Nereg.

IP: .*
Ahojky veštkyňa3 i ja bych se tě chtěla na něco zeptat,byla bych moc ráda kdyby jsi se podívala na to jestli je naděje že by z nás mohl být pár,děkuji.Já 18.1.1988 on 5.6.1979 Moc děkuji
 
coollady88
15.10.10
12:29
Nereg.

IP: .*
coollady88@seznam.cz
 
veštkyňa3
15.10.10
19:48
Nereg.

IP: .*
poslala som ti správičku
 
Katarína
30.10.10
22:23
Reg. před 2016

 
Lodicka30
05.11.10
09:39
Nereg.

IP: .*
Dobry den vestkyne, mohu i ja poprosit o vyklad. Predem moc dekuji. Lodicka30@seznam.cz
 
Lodicka30
05.11.10
09:39
Nereg.

IP: .*
Dobry den vestkyne, mohu i ja poprosit o vyklad. Predem moc dekuji. Lodicka30@seznam.cz
 
sliva sliva
23.11.15
22:51
Reg.23.11.15

Dobrý den, ráda bych poprosila o radu. Chodila jsem s přítelem 6let a rozešli jsme se, od rozchodu uplynulo několik let a mezi tím jsem měla několik vztahů. Myslela jsem,že se to časem změní. Ale stále nemůžu na bývalého zapomenout.Dáme to ještě někdy s bývalým přítelem dohromady?Cítí něco i ke mně? Moje narození 18.9.1984 a Jeho 11.2.1980 duranciesliva@gmail.com děkuji
 
Vendx
27.11.15
21:51
Nereg.

IP: 141.0.15.*
Prosim vestkyni o vyklad. Vowi@seznam.cz
 
Martulka Praha
03.12.15
18:38
Nereg.

IP: 95.142.108.*
zde je komentar od Lenky z Vy, ktery jsem nasla a odkazuje na Petra K - Podle mě je asi nejlepší pan Petr K z Brna, numerolog a kartář. je ale o dost dražší 2 tisíce za hod, má stále plno ale je opravdu asi nejlepší. Našla jsem ho podle rozhovorů s ním z TV na youtube.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)