English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

France

V lidské povaze je, že odpočinek po jedné práci nacházíme pouze v druhé práci.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Janina1

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Janina1

Anděl-prosím Dračí ženu
28.09.16
18:49
Nereg.

IP: 78.45.117.*
Dračí ženo,mohla by jsi mi ještě pomoci osvětlit tento sen:Vyšla jsem z našeho domu a po pár krocích jsem potkala muže,vypadal tak obyčejně,nenápadně a byl všedně oblečen,no a řekl mi,že je Anděl.Chtěl,abych mu řekla,jaký je můj život. Já jsem si nechtěla moc stěžovat,jen jsem řekla,že je mi docela dobře,jenom že mi chybí láska. Od mi něco dlouze odpovídal,ale to jsem si nezapamatovala,nebo spíše nevím,co mi říkal. Děkuji
 
Dracizena
30.09.16
22:57
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Já našla svého Anděla ve hvězdách... volej si ho do hvězd a měj v myšlence toho prostého muže ... někdy Ti možná povím, kdo ten muž byl... měj se dobře...
 
Janina 1
09.10.16
11:38
Nereg.

IP: 78.45.117.*
Dračí ženo,děkuji za odpověď.Já se ráda dívám do hvězd,je tam jakoby takový klid. Chtěla bych se zeptat,a byla bych ráda,jestli by jsi mi mohla prozradit,kdo byl ten anděl,který se mi zdál ve snu a který mě oslovil.Moc zdravím a děkuji.
 
Dracizena
09.10.16
22:07
Nereg.

IP: 92.62.225.*
V krátkosti vysvětlím... Andělem, to jsi byla Ty v budoucím životě... ale to nejspíš nepochopíš... asi takto, jako bys ty, z dětství sebe přišla pozdravit do dnešní dospělosti... stejně tak z dalšího života, který je více jak moudrý a v umu, z našeho pohledu nemožném, se jde dívat, ale i podávat ruku svému minulému životu. Ty sama ses snově setkala se svým budoucím životem, který Ti dělá Anděla... Já, ve svém dnešním životě zase chodím pomáhat svým minulým životům a radím jim a mluvím do mysli a třeba se jim i zjevuji... mé minulé životy si myslí, že jsem jejich anděl, jsem ale člověk z budoucna a mě vedou lidé, zase z mého budoucna a to jsou zase pro mě andělé... .Snad rozumíš, těžko se vysvětluje to, co je mimosmyslové... pááá
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)