English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jak už se mám z toho dostat ???

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Jak už se mám z toho dostat ???

Pettulina
29.03.15
19:32
Reg. před 2016

Dobrý den,

můžete mi prosím někdo poradit,proč opakovaně nemohu najít stálou práci?Když najdu práci,tak na smlouvu na dobu určitou,i když se maximálně snažím,nezůstanu tam... trvá to už několik let a já už bych někde ráda zakotvila... jsem z toho smutná... nemohl mě někdo proklít??? Děkuji Všem za radu Petra 16.6.1974
 
Dracizena
29.03.15
20:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Petul, každá kletba vypuštěná z hrdla, se vrací zase jen Tobě a třeba až v dalších životech. To je ten bumerang, který člověk vyšle a vrátí se zase jen k němu, ale když zemře, na jeho místě žijí potomci a proto bumerang zasáhne i další generace.
Není náhoda, že se ptáš na kletbu a proto myšlenkou a modlitbou čisti své předky, kteří kleli a jejich bumerang padá dnes na Tebe.
Stačí, že předek byl kameník v lomu a musel dřít a proto svou těžkou práci proklínal a jeho potomci pak o práci nezavadí...
A nebo jsi bumerang vyslala do hvězd a proto dopadl až dnes na Tvou osobu, ale z Tvých minulých životů... je druhá varianta..
Čisti své minulé životy modlitbou světelnou, je má rada...
 
Pettulina
31.03.15
06:56
Reg. před 2016

Děkuji Vám,je možné se s Vámi spojit emailem a zaplatit si konzultaci?
Přeji hezký den...
Petra
 
Dracizena
31.03.15
16:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Petul, kdybych bohatla z duchovního vědění, tak pro obrovskou hromadu peněz, bych vás dnes už neviděla... a byla bych jinde...
A proto, pokud mám čas a mám propojení s lidmi, odpovím...
Ale pokud cítím, že na druhé straně je těžký a kritizující kalibr, buď počkám na svého Ducha a nebo odpovím jen krátce...
Ty nejsi těžký kalibr... můžeš mi napsat... jméno znáš a jsem seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)