English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

jak se zmenit??

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

jak se zmenit??

diva
20.09.10
20:46
Nereg.

IP: .*
psala jsem tu uz tenkrat o mim pritelovi a mych problemech.
Nevim jak si poradit.

Od malicka jsem mela spatne detstvy a proto nikdy delam hlouposty a to oblivnuje moji relaci s mim pritelem.

Vite vzdy se nastvivam o malich veci co treba neni kvuly cemu,nebo se nastvu a delam spatny oblicej,kdyz jsem nastvana vzdicky muj pritel se mne pta stokrat co ti je a ja nic ale vim ze neco se deje ale proste v hlave mam ze budu nafouknuta.a pak cely den se mracim.

MUj pritel mne miluje hodne a je na mne hodne hodny ale ja vzdicky vse skazim s mim chovanim.a potom jak se mracim cely den se zacnem hadat a potom je vse fajn a ja se chovam normalne ale pak jak zapomenu na hadku zase mam v sobe nastvany a nafokuvani.

jsem clovek ze ma rad bej sama hodne veci mi leze na nervy a proste nevim jak bych mohla tohle zmenit.premyslet driv nez udelam oblicej nebo se nastvu kvuly blbym vecim jak/???
 
Tilly
27.09.10
16:43
Reg. před 2016

Myslím, že by jsi se měla ponořit do jádra problému a to, do tvého dětství. Píšeš, že bylo špatné. Zkus si s někým rozebrat to, co ti v dětství ubližovalo, možná tak nadeš podstatu problému. Můžeš si o tom promluvit třeba i s odborníkem, který ti určitě pomůže.
 
anelie.
27.09.10
20:17
Nereg.

IP: .*
Diva:Myslim, ze si dokazu predstavit,o cem mluvis. To se ale netyka jenom tebe, vsichni mame urcite naucene vzorce chovani, ktere se od toho, jak bychom se idealne meli chovat, dost lisi.

Nerekla bych ale, ze zkoumani a analyza minulosti by nam nejak zasadne pomohla, ve stylu, v detstvi se mi stalo tohle a tohle, uvedomit si tu situaci a cary mary fuk! tento zpusob chovani je pryc. :)Aspon u me to tak nikdy nefungovalo a to mam svou minulost zanalyzovanou az az.

Urcite by ti pomohl rozhovor se psychologem, ale muzes si pomoct i sama. Proste je treba se sledovat, uvedomovat si, co zrovna delas, a takto zjistis, ze nad svymi pocity a naladami mas do jiste miry kontrolu, a muzes se sama rozhodnout, zda budes nastvana nebo ne. Kdyz se takhle zamyslis nad svym jednanim, muzes i prijit na to, co te k nemu vede a pak se snazit to opravit. Je to ale beh na dlouhou trat.
Takova je aspon ma zkusenost.
 
lilia
02.10.10
15:03
Nereg.

IP: .*
dis se mracim tak to musime nechat bejt proto se milujeme pritela a prone bi sme odelali cokolif ale to se neda proto se necitime sadnu lasku dis bude nase brava chvile tak tedi budeme citit lasku tedi posname co do je laska
 
Maty
13.10.10
20:53
Nereg.

IP: .*
Ahoj anelie,
svým způsobem s Tebou souhlasím (že by člověk měl řešit svou přítomnost), ale jak víme, co člověk, to jiný příběh. To, že někdy člověk pokračuje ve svém chování podle vzorců, které si vytvořil v dětství (např.proto, aby jej rodiče měli rádi), uznávají dnes i leckteří psychoterapeuti.

Je třeba příběh ženy, která v dětství prožívala až takové nadšení z každého dárku, výletu atd., až tím uváděla své rodiče do stavu pochybností ( "ostatní si asi myslí, že své dceři nic nedopřejí"), a proto jí řekli, aby na návštěvách nic nechtěla a chovala se zdrženlivě. Dítě si to vysvětlilo tak, že rodiče zarmucuje, a tak začalo popírat samu sebe, jen aby zachovalo přízeň svých rodičů. Od rané dospělosti "děvče" trpělo silnými depresemi a nebylo možné vystopovat, co se děje, protože všechny vztahy se zdály vpořádku. No, není vše tak, jak na pohled vypadá.. někdy pomůže dobrý psychoterapeut, jindy meditace, hloubkové sebeuvědomění, každému něco jiného.

Milá divo,
myslím si, že když prožíváš pohodu, máš pocit, že to není normální, a proto začneš vyvolávat nějaký "rozruch". Je to určitý způsob neklidu a strachu, že si to nezasloužíš. Ovládne Tě smutek a trucovitost(?). Je to hodně i o sebeúctě. Až si to sama v sobě objevíš a přiznáš, můžeš se dostat dál. Přeji Ti v tom hledání hodně štěstí..
 
Paní Věra
29.01.16
07:54
Nereg.

IP: 171.25.193.*
Jak se změnit? Vyzhoušejte úplně změnu vzhledu. Zkuste se oprostit od toho starého já a začít úplně jiný život. Člověku mnohdy pomůže drobnost. Shodit 5 kilo na váze, mít pevnější postavu apod. Za sebe můžu jedině doporučit slimax. Ten velice rychle účinkuje a je naprosto bez negativních účinků. Navíc s ním rychle docílíte nového vzhledu.
 
Šarlotka
29.01.16
09:20
Reg.31.8.21

jj, vyzkoušejte slimax. Ten skutečně hodně rychle pomůže a konečně začnete nový život.
 
Paní Věrka
29.01.16
10:02
Nereg.

IP: 178.17.174.*
Tak jako nejen slimax, ale třeba i ten femi nebo ta zelená káva z maxivitalisu - všechno najdete na jedné stránce. Vyzkoušejte. Určitě chce změnit nejen duši, ale i tělo, aby právě tělo odráželo stav mysli.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)