English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jak na telepatii či na levitaci?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Jak na telepatii či na levitaci?

Nikita23
24.11.13
21:36
Reg. před 2016

Ahoj všichni. Nevíte jak se naučit telepatii i levitaci? Poradíte prosím? Poraďte prosím... Nicole :/
 
maňásek
25.11.13
15:04
Nereg.

IP: 90.176.236.*
Částečná telepatie přijde sama kultivací osobnosti.. Ve chvíli kdy přijde sama, je třeba jí jen cvičit.. pokud jedinec pomocí této schopnost neporušuje univerzální zákony, případně vůli samotné prozřetelnosti, je mu ponechána pro urychlení jeho vývoje..

Levitace je závislá na ovládnutí vzdušného elementu.. od chvíle, kdy je vzdušný element ovládnut stačí cca 20 let cvičit a je to..

samotná levitace je podle mě ztráta času.. Je to schopnost tvrdě vybojovaná pravidelným a vytrvalým cvičením.. a nic jiného než senzaci nenabízí..
 
Jindra Nazarská
24.09.14
20:23
Nereg.

IP: 194.228.11.*
V první řadě nechápu, jakto že můžete naprosto volně mluvit o telepatii, která se stále léčí.
Také jsem měla zato, že máme svobodu, ale mám na krku psychiatrii i policii, kdy jedna mě dokonce nechala násilně odtáhnout a zažila jsem i násilnou léčbu jako za komunismu. Jiná policie se chová různě. Pravda je, že tvrdím, že jsem se s někým setkala pouze na základě telepatie a také je toto pravda i jinak mám ověřenu telepatii. Vím ,že netrpím bludem. Přesto se mi snaží i omezit svéprávnost, aby se nemohlo dále mluvit a dále vyšetřovat. Ganzfeld pokusy prokázaly telepatii u 38 % populace, přesto se stále léčí.
 
diidiii
24.09.14
23:24
Reg. před 2016

J.N.
to je děsné... :/
asi by si měl člověk výsledky své "duchovní" činnosti nechávat pro sebe...
a můžu se zeptat... kdo na Vás tyhle psy poštval?
je těžké uvěřit, že ani dnes ještě nemůžem být v těchto věcech svobodní...
Jinak já mám zkušenosti s telepatíí u svého syna... často vysloví mou -nebo něčí- myšlenku dřív než já... .asi to je přirozená schopnost které jsme přestali využívat a dá se snad znovu obnovit prostě tím, že se na to začneme zaměřovat a věnzjem tomu pozornost, začnem to znovuobjevovat..
 
Nike.
27.09.14
19:52
Nereg.

IP: 37.48.41.*
Jindro,
Vy nechápete, jak někdo může naprosto volně mluvit o telepatii bez následků, já zase nechápu, že někdo řeší své finanční problémy tím, že se začne podílet na praní špinavých peněz z organizovaného zločinu a pak polici tvrdit, že jenom naletěl, bo mu výdělek z přeposílání peněz z účtu na účet připadal jako seriózní výdělek. To se pak může dočkat i toho vyšetření, což ani není v kompetenci policie, že ano?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)