Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pátek, 24.2.2017
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana.

Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

jak můžu získat schopnosti ??

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

jak můžu získat schopnosti ??

hedísek
(15.11.09 / 11:56)
IP: .*
Ahoj chtěla bych se zeptat jak mužu dostat schopnosti chtěla bych mít telekinezi ale nevim jak na to už dlouho to skoušim napište budu rada

Bručák
(15.11.09 / 16:15)
Prostě to trénuj

Theodor
(15.11.09 / 22:52)
A naco ti to bude?

berenka9
(21.11.09 / 17:13)
jakoprocto chces????jako to nemusis mit ja asi kdyz to neekzistuje!!!!!

pucíček
(06.12.09 / 12:50)
berenka9 - jak můžeš vědět že to neexistuje ? . Já teda na to věřím. /> hedísek - to nevím ale taky bych chtěla
Bručák - dík

piper
(04.01.10 / 18:43)
když ne to nevěříš tak sem nepiš !!!!!

Gazooora :-)
(17.02.10 / 20:18)
Ahojda..já na to veřim..ptze moje teta má knihu stínu..a me to tda taky mooc zajíma..ale jak to získat do rukoůů?...poradte jmmi...diky :-)

ricoooo
(19.02.10 / 19:19)
kde se kniha stínu kupuje a kolik ti je

ildusa
(02.03.10 / 10:32)
mojho svagra mama je taki bosorka abo jak sa to vola vidi do buducnosto a vsetkoo proste to s anetrenuje podla man to uy ma v sebe podla mna nehladajte to co nemate ......napr ja vyd zvisnivam to ked sa nieco udeje v rodine no to je ajtak jedno tak yatim bay

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
lucka s chomutova
(22.04.10 / 22:26)
rada by chtela pomoc odvas ale nevim jak to mam napsat... bojim jse o moji lasku a rada by chtela vedet co mne ceka prosim vas napiste mi to

vijta
(20.07.11 / 17:09)
IP: 85.70.208.*
caute ja uz mam axtralni projekci a chci mit este prenaseci schopnost

vijta
(20.07.11 / 17:09)
caute ja uz mam axtralni projekci a chci mit este prenaseci schopnost

vijta
(20.07.11 / 17:13)
ildusa:jak to dela?

:D
(21.07.11 / 16:07)
IP: 93.181.65.*
Cau chtela bych vedet co mam delat a bych predelala minulost? prosim napiste !

kukuk
(21.07.11 / 16:08)
IP: 93.181.65.*
JAk mam to udelat abych se mohla podivat do minulosti ?

im
(21.07.11 / 21:33)
:D minulost se nesmí měit s minulostí měníš budoucnost i přítomost i malá drobnost může změnit celý život a to nejen tvůj s časem si radsi nehraj myslim to dobře

meel
(22.07.11 / 13:15)
kukuk: Astrální cestování nebo hypnóza

Kata-rína
(22.07.11 / 15:38)
IP: 94.199.199.*
Podívat se do minulosti: systemické konstelace.
Změnit minulost: dtto. Plus cestou Reiki - jestliže je to potřeba, lze poslat léčivou sílu do minulosti - pokud je nějaká zátěž, lze se s tím touto cestou vypořádat /možná jen částečně, jak, kdo/. Je to na delší pokec - ve zkratce: z mého pohledu - je třeba poznávat, zjišťovat a hledat, který zůsob komu víc vyhovuje. Psychologie - systemika.
V podstatě minulost změnit nejde, lze se s ní vypořádat - vyvážit anebo pokoušet se o to. A přijmout jí.

Beno
(15.11.11 / 18:19)
IP: 90.180.205.*
Se to zde přibližuje k regresní terapii....

robert
(17.11.11 / 15:04)
IP: 88.103.228.*
hcu umnet cist mišlenki

Rychlovka
(11.12.11 / 11:48)
myslíš telepatii? jasně tu jentak nemůžeš mít můsíš jí dostat darem je to drahocená věc....dostanu knihu stínů ale až k vánocům takže byses mi musela ozvat až potom...

vampireza
(13.12.11 / 19:41)
IP: 83.208.10.*
no ale cítit pocity a nálady druhých je někdy o hubu když neumíš dělat clony na ochranu tak se stoho můžž i zláznit no ale někdy je to i dobrá věc ale bacha na to

meel
(14.12.11 / 13:18)
kultivujte svůj charakter a schopnosti přijdou sami.. např: zbavte se ega; pochopte, že nic není dobré ani špatné; přijměte skutečnost takovou jaká je bez zkreslení; žijte v přítomnosti; přijměte bytí jako váš nejvyšší cíl; dojděte ke skromnosti a poznejte pravdu.. zkrátka dojděte k osvícení.. ;)

Tomáš Olšavský
(16.12.11 / 21:20)
IP: 178.190.122.*
jak mužu ziskat schopnost zmrazit čas? Napistemi podakujem vam zatie informacie ako ziskat.

vampireza
(24.12.11 / 23:14)
IP: 83.208.10.*
nikdo nic nedokáže pokud není na to psychicky připraven každý si představuje že je to tak lehké,není každá moc má své prti klady ať se nám to líbí nebo ne

Theodor
(25.12.11 / 12:43)
Lidé s vaším přístupem získají maximálně tak schopnost žít zbytečným životem a ulítávat na fantasy seriálech. Já to měl taky rád, Čarodějky byl můj oblíbený seriál. Ale to si vážně myslíte, že si koupíte knihu Stínů a budete mrazit čas? Jste hloupí, nebo to nemyslíte vážně?

Beno
(31.12.11 / 00:24)
IP: 90.180.205.*
Chcete schopnosti dám vám tip...

Příklad bude realný né jak čekat na něco co za svůj život pravěpodobně nedokážete.
S tom našel fyzickém světe toho moc nesvedete ale v jiném ano.
Již můj typ budete jistě znát ten kdo se zajímá nebo zajímal o AC astralní cestování jistě to zná.
Podobný způsob je velmi jednodušší který je jistě i zde ve veštírně komentován.

Jedná se o LD lucidní snění.
Které lze jednoduše praktikovat schopnosti trochu z vúli.. mě se podařilo LD po studování za dva týdny vyvolat že jsem chtěl. A to neznamená že jsem se nezajímal i o jinou ezoteriku i duchovní nauku.
V takovém případě jsem duchovně víš než-li ostatní.
Samozřejmně jsem o-proti ostatním s kterými se stýkám dítě.
Trochu odbočím a doporučím vám provést pár kurzu aspoň 1 stupně reiki.
Víc vám výhody nebudu vypisovat každý z vás si najde cestu jak bude potřebovat.
Z důvodu ochrany. Samozřejmně mužete sami dajít bez zasvědcenní... ale o tom pochybuju že z vás to někdo dokáže jako k př. Usui

Tedy zpět k LD...
Teď vám sepíšu krátký příběh mého LD a pár rad.

Pamatuju si LD byl jsem na balkóně o dost větší než je li v panelovém době..
Samozřejmně jsem došel k tomu že jsem zjistil toto není real.
Pomyslel jsem snažil jsem se vyvolat prsteny magické.
Měl jsem jich cca 3. Již jsem si nemyslel na to aby každy prsten měl nějakou schopnost.
Jen jsem si řekl že tento prsten má sílu to vše tak jsem vyskočil z balkonu. Z tolika m bych se zabil. Což se nestalo a pokračoval sem vdalších hovadinách tak to pokračovalo dál jen tak v normalním snu neskáčete atd. dalši prsteny letani, sila levitace již dal jen podle představ. Je daleko jednoduší přes nějaký předmět brát schopnosti.
Ale to už je o dost hodně trénovaní daleko.
Důležite je nezapomenout že sníte, nezbudit se ze snu a další.
Zjistit že máte LD lze poznat máte-li starý stul na určitem miste a on už tam par roku neni přidevam to jako error a je to tu LD.
Tak to mám já co si pamatuju bylo i že v normalnim životě jsem ukončil ZŠ a ve snu bylo že jsem byl opět ve škole a byl test PŘ ted sem nic neuměl musel sem opisovat na což jsem se zamyslel... nechodim do školy ale sem tu CO!!? v té chvíli mi to došlo. No a vyběhli jsme na učitele je zmlátit...8DDD
Většinou se mi stává že se probudim ale po probuzení lze dále pokračovat v klidu lehnout a snít žádné stresy to budete mít většinou smůlu.

Tedy to ukončím měl bych to nadlouho se podělit o své další zkušenosti.

Nepsali jste zde že chcete ovlivnit schopnosti zde ve fyzickém světe.
Tak máte podobný Tip

Jinak jsou zde řeči s životem minulým to se mužete podívat na svůj aktuální život obrazově jak jsem již psal regresní terapie.
Je-li mi známo dájí se i z minulých životu blokády odblokovat atd.
Já jsem to nikdy zatim nepodstoupil z dobrých důvodu.... Pozor ke komu jdete (manipulace)...
Pokud budete chtít dám vám pár kontaktů...

S pozdravem do nového roku s přelomem 2012 Jan Beneš

Nike
(31.12.11 / 10:03)
Beno, Beno...

promiň, ale opravdu jsem nepochopila, jak souvisí lucidní snění se schopnostmi. Snění je stále jenom snění, snění je pro snílky.
Typická esoterické krávovina, která koluje kol kolem a všichni to jako ovce přejímají.
Nedávno jsem natrefila na článeček, ve kterém autor označil esoteriku za bulvár duchovna, který podává lidem kamení místo chleba. Přesně tak to je. Klouzání po povrchu, senzacechtivost, touha po schopnostech, touha po moci, ovšem neochota jakkoli na sobě zapracovat, raději se vyhlíží, nebo uměle vyrobí nějaký dar shůry, opěk klouzání po povrchu. Bulvár duchovna je navýsost výstižné označení. A taky slušné, jak si veřejný článek žádá. Pro mě je to žumpa plná sraček.

Možná jsem to ale nepochopila a nabídl jsi jim to jako šidítko malým dětem...to jediné by mělo smysl.

Můj druhý dotaz se týká toho svěcení. Je mi líto, ale podle mých informací ani výtečný zenový Mistr, rozhodně žádné béčko, nevěděl, co má s těmi symboly dělat, dokud mu to někdo nezaktivoval. On to na tom Tibetu, který to chránil 12 tisíc let, doslova vydyndal. Musel předtím absolvovat 21ti denní meditaci, kterou ještě neznal (to Tě možná pomýlilo) a pak teprve s požehnáním shůry byl zasvěcen a dovolili mu přinést pouze několik symbolů z Pravého runového kola, a to pouze těch pozitivních a pouze proto, že se mění doba.
Bez aktivace je to, jako bys měl počítač bez softwaru. Budeš mít sice nový úžasný stroj, ale bude Ti tam blikat céčko a nic...
To se netýká jen reiki, ale duchovní magie vůbec. Kdyby Ti někdo, kdo to smí, oživil např. ankh, pak s ním můžeš i zabít. Jinak je to jen bezcenný šperk.
Řekla bych, že jsi to zaměnil s něčím jiným...

Rovněž úspěšný rok Ti přeju a hledej dál...jako ten zenový Mistr...hm? :)

iksypsy
(12.01.12 / 12:01)
IP: 78.80.83.*
Nike: hahaha. Měl jsem lucidní snění o tobě. Co bys tomu řekla?

any ...
(12.01.12 / 14:28)
IP: 88.103.178.*
ahoj ... taky nevím jak mám získat schopnosti ... veřím v to :) nevím jesi mi hrabe nebo tak neco :D Ale líbí se mi to ... víte nekdo recept jak se tím stát nebo tak neco ? :)

láska
(25.01.12 / 09:08)
já chsi mít moc jako piper ale nedaří se to trénuji to i o půlnoci napiš te mi děkuji

VeronikaJayFrayova
(29.01.12 / 18:24)
IP: 109.80.52.*
Pokud chceš mít schopnosti musíš je mít vrozené... pokud chceš poradit napiš mi na veronikajayfrayova@ nebo na skype holky.z.ulice

BlogerUploader
(02.03.12 / 20:31)
Jay: prosím jak mi můžeš pomoct chci umět létat

robertek
(24.03.12 / 14:32)
toje lež

MC-Bashis
(11.04.12 / 16:43)
IP: 85.70.254.*
jak mám aby jsem měl ledevou schopnost

dava lasku
(12.04.12 / 21:22)
hedisek...
Ahoj. Co se tyka treba te telekyneze, tak to je opravdu mozne treninkem posilit. Ale vseobecne podle zakonu universa, nemuzes ziskat nic, jen proto ze to chcec. Se schopnostmi sem duse prichazi a nebo se v urcitem case nastartuji. Je to vse predem dane a naplanovane presne pro vyssi dobro. Naopak plati, ze cim vic clovek po necem touzi a chce za kazdou cenu ziskat ci ovladat, muze si zablokovat pristup k energiim navzdy. Kazda duse ma svuj plan a ten by se nemel ovlivnovat

ericmasek
(02.06.12 / 13:46)
IP: 88.100.66.*
chtěl bych ovladat vodu ale nevím jak

im
(02.06.12 / 14:01)
najdi si hydrokinetická cvičení...

smutna
(29.06.12 / 15:50)
ahoj ja taki ale nevim jak nato prosim pomoc te mi ja to potrebuji

dracek7
(30.06.12 / 22:11)
Tak to asi všechno spadá pod PSI schopnosti že?
tím myslím telekinezi pohybování předmětů pomocí vůle,telepatii..,hy ovládání vody,biokinezi změna barvy vlasů/očí atd...,atmokineze změna počasí,chronokineze ovládání vnímání roku času.. atd...?
njn,existují k tomu různá cvičení mno..například na procvičování telekineze PSI-wheel.... a pro ty co ještě pochybujou že něco takového existuje,doporučuji podívat se na youtube na Ninu Kulaginu...
já na to teďka nemám moc času,ale s cvičením určitě tak do 2 měsíců začnu..mám to teďka těžký mno .. x)

dracek7
(30.06.12 / 22:13)
tak např. mě by se líbilo nějak urychlit růst rostlin nebo něco podobného,ale bohužel o tom nic nevím xD, ale o ovládání jiných živlů toho vím hodně.. x))

tynasissy
(02.08.12 / 18:15)
Zdravím,
Kolik ti je? Věřím,že ještě ani nemáš občanský průkaz.ty si asi myslíš,že magie funguje tak,že prostě dostaneš schoponosti a hurá budeme kouzlit.Ale v magii je mnohem MNOHEM víc.Pokud chceš magii "provozovat&qu ( nenašla jsem teď správné slovo :D) ,tak v ní hlavně musíš věřít.Schopnost je v každém z nás.Ale to nestačí.Musíš cvičit svou vůly a źačít s jednoduchým modlením k bohyním,jednoché rituály a zaříkávadla.Zkus se spojit s přírodou a nehledej v tom logický smysl.Vlastně ty sama kouzlíš,i když si to neuvědomuješ.Třeba když kleješ nadáváš-vypouštíš negativní vybrace a i to je,věř či ne,magie.
už ti nechci dál plést hlavu
Buď zdráva

Spišiak
(26.06.13 / 12:58)
IP: 31.134.102.*
Ľudia ja som našiel toto magiaenergie.wbl.sk tam som spravil také cvičenie a vďaka tomu som zistil aký mam element a začala mi rukami prúdiť energia ! Fakt odporúčam

meli.viki
(29.06.13 / 23:27)
IP: 78.98.169.*
ahoj mi sme meli a viki sme najlepsie kamoski dnes vecer sme skusili :

napisalisme na papjer ake schopnosti pozname a zo sveckov sme spalili papjer a potom sme zahrabali tu sviecku do zeme. a to pisali na internete zeked to urobime tak musime snivat o nasich schopnostiak a take schopnosti dostaneme *9

Camilla2000
(23.08.13 / 15:46)
Zdravím :) Na kouzla také věřím myslím že by se to snad nějak udělat dalo. zkus více trénovat a pak uvidíš, já jako malá trénovala abych mohla přenášet věci anichž bych to držela samozřejmě mi to vyšlo ale ruku mám stála pod věcí aby nespadla, nevím jak se to stalo, ale je to tak. ;") na kouzla věř! :") sice se mi vznášejí jen pár CM však mi to stačí i tak, líde se diví když třeba nesu hrábě a nedržím je :) Věř více fantazii a třeba se to stane. :) Měj se hezky a držím palce.

Hoow
(24.08.13 / 04:48)
modlení a rituály ??? blbost .....to nejsou kouzla .... nebo magie ............... a telekineze????? víš to je podle mě nejtěžší a nikdo nemá tak dalece vivinutou mysl aby uměl otočit polaritu tak aby mohl přenašet předměty ještě jí vlastně řídit. Telekineze je nesmysl. A kdo tvrdí, ze to umí tak ať mi sem napíše chci to vidět. Tibetští mnichové, jsou jedni z těch co ovládají základy kinezí od nich se uč. Tam jsem čerpal já. Ale telekineze ........ je nesmysl ......ono víc těch kinezí je nesmysl......... nic nemužeš ovládat ..... jen živli a to pouze ovlivnit ....... jediná kineze, která jde je chronokineze ..... ..ALE ABY JSI BYLA JAK VY TOMU TU ŘÍKÁTE MÁG NEBO ČARODĚJ musíte vnímat a jít od základů

??????
(17.12.13 / 13:53)
IP: 89.29.89.*
řekněme že mam dar stři let ohnivé koule a létat recept neni Žandy jen mi mutanti x tohle mame

saruš
(31.07.14 / 22:45)
IP: 81.162.192.*
Ahok jak muzu dostat schopnost cist myslenky a jak byt rychla

sukat
(02.08.14 / 11:44)
IP: 217.112.161.*
chci sukat s blondynama kazdy vecer :( ! :*

hedvika :*
(01.01.15 / 17:50)
IP: 81.162.192.*
jak mužu ziskat schopnost ohen v rukach ?? ;( prosim napiste !!!""&quo

Azazel
(01.01.15 / 17:59)
IP: 79.212.183.*
Pro Hedvika: Pouzij draslik. Ale vazne, nejdziv se pokus vytvorit rukama enegeticke koule a postupnim stunovanim enargie ziskas po case plasma koule. Mezitim nezapomen meditovat, kazdy den 2 x 2 hodiny a trening vecer cca 2 hodiny. Celi proces trava asi 3,5 roku podle sikovnosti. A kdyz to nevijde pozij drasli a mas podobnej efekt. ;D

Azazel
(01.01.15 / 18:01)
IP: 79.212.183.*
Pro sukat: A co ti v tom brani.

Eliska balcárková
(19.02.15 / 16:06)
IP: 46.13.107.*
CHCI ABI MNE ŠICHNIU ZE TŘIDY MILOVALI A ešte bich chtela dostat schopnos

Eliska balcárková
(19.02.15 / 16:07)
IP: 46.13.107.*
CHCI ABI MNE ŠICHNIU ZE TŘIDY MILOVALI A ešte bich chtela dostat schopnos

madr
(15.04.15 / 01:22)
IP: 77.237.156.*
Ziskat schopnost je dar!!! To si nejde ani vnutit ani naucit s tim se clovek uz narodíí takze ty reci okolo jsou vsechni jen keci..

Lumpino
(25.04.15 / 06:43)
Schopnosti může získat každý kdo chce a má dostatek trpělivosti.
Jsou od toho různé meditační techniky nejen z Jogy.
Zajímavých textů v češtině je poskrovnu, našla by se např. Šiva samhita či Gheranda samihta, které vyšly česky v polovině devadesátých let.
Anglicky jsou volně na netu v PDF formátu.
Jinak je česky čínská taoistická "duchovní alchymie" od Richarda Willhelma a C.G. Junga, Tajemství zlatého květu.
Anglicky jsou jak výše uvedené knihy, tak dále pro příklad Sat chakra nirupana a The serpent power - přeložil John Woodroffe ( A. Avalon )

strašpytel
(26.04.15 / 20:03)
IP: 188.175.138.*
čarodějky se zrodily z popela dračího tak
požádej dabla samotného jenž umři!kdo si
to přečet tak do 5 dnů umře musel jsem to
napsat jinak bych umřel do 5 dnů kdo si to
přečet tak to napište do jinýho blogu nebo
umřete do 5 dnů a to fakt!!!

Dracizena
(26.04.15 / 21:37)
IP: 213.151.77.*
Strašpytle, jsem ze souhvězdí Draka a z popele je vlastně každý.
Pokud mou odpověď budeš číst, kaj se, protože falešně určuješ lidem délku života a ona je to vlastně Tvá smrt...
Ne do pěti dnů, ale v padesáti se Ti bude vracet tento vyslaný bumerang.
Já jsem Ďáblovo stvoření a proto Ti pomohu Tvůj bumerang chytit, protože by Ti uťal hlavu...a to si nedělám legraci, protože legrace neexistuje, legrací se hmotní i zkázy, díky nevědomosti...raději se za Tebe už dnes pomodlím...ámen+áme za Tvá ohnivá slova, která Tě ještě nepálí, ale jednou budou...pak mě volej, jiný Ti nepomůže...

Anna1970
(27.04.15 / 22:05)
ach ľudia, a tak žiť jednoduchý život, mať sa rád a mať rád blížnych svojich, to vám nestačí? Skromnosť vám chýba a myslím, že bez tej ťažko dosiahnete osvietenie, alebo všetko čo s tým súvisí. Ja mám trocha vyvinutú intuíciu. Chcela som si posilniť tretie oko. No zistila som, že to nie je únosné. Dokážem vycíťiť zlých ľudí, a to stačí. Čítať myšlienky mi nie je treba. Ja myslím srdcom a takých ľudí k sebe priťahujem, od tých ostatných bočím. Ak môžem ak to zrovna nie sú moji kolegovia alebo kolegyne a musím s nimi byť. pekný deň..

Lumpino
(28.04.15 / 14:18)
Annička dušička. Někomu stačí málo, někomu ne. Někomu stačí víra v kýmsi druhým předhozená dogmata, někdo chce vlastní přímé poznání. Někomu stačí že se jakžtakž proplácá životem, jiný chce mít sílu si svůj život řídit podle svého..............

unknown
(20.05.15 / 18:11)
IP: 91.103.166.*
Chtěl bych vám dát jednu radu nezabejvejte se těma věcma jako jsou nadpřirozené schopnosti já osobně věřím a mám důvod věřit a lituji toho že jsem se s něčím takovým dal vůbec do kontaktu a ne tak že bych chtěl vše se odvíjí od toho jak probíhá váš život a ne nadarmo se říká karma se vrátí je mi 18 let a mám zničený život jelikož vždy když se má nebo stane něco někomu z rodiny vždy tam jsem vždy to cítím a vždy se snažím pomoct ale nejde to ... jedinou věc pokud se chcete setkat s něčím nadpřirozeným je když sníte a cukáte sebou pak se probudíte ale pokud se neprobudíte vaše duše opustí tělo a můžete se ocitnout na jakémkoliv místě na světě v jaký čas chcete v jaký den i rok ale dávejte si pozor já se neprobouzím a pořád se ocitám na jednom a tom samém místě ... na svém pohřbu kde stojí mí zesnulí rodiče ... život mám v troskách a rád bych si vypujčil ten váš od lidí kteří sní mít něco jako nadpřirozené schopnosti jen snít by mi stačilo. Chodil jsem asi od 12 let k psycholožce řekla že jsem naprosto v pořádku obchodil jsem s babičkou několik odborníků a nikdo nedokáže pomoct blázen taky nejsem a úkazy že se takové věci dějí jsou skutečné i věděcky zaznamenané

s.h.
(20.05.15 / 18:50)
IP: 178.255.168.*
dobrý den moc bych si přála mýt schopnost čarovat co má udělat

Anastasia
(20.05.15 / 21:34)
IP: 89.103.46.*
unknow- Myslím, že máme podobné problémy. Minimálně si velice ráda vyslechnu tvůj příběh. A nejsi blázen. Lidé nás často považují za blázny, ale neví všechno..
Napiš mi.
Anastasia.Raven

Štěpán
(03.08.15 / 00:01)
IP: 168.235.195.*
Pokud si myslis, ze se to naucis ze dne na den, tak to je mala sance. Ja zkusenosti s telekinezi mam. Pokud chces neco vedet, napis mi na email nowic1247@gmail.com

liroj
(24.09.15 / 20:58)
IP: 88.100.118.*
Zprava pro všedsky magicke schopnosti se daji odhalit tak že si na papir namaluje pentagram ze obicejne soli a uprostřed pentagramu date svičku podivate se na ni a jestli se plamen zvedne tak mate magicke sili ajestli ne tak ji ziskate tak že vezmete nějakou latkovou panenku a date ji někomu hodně bliskimu a zapichnete do ni spendkik a přesne za 10 min se propojite a ziskate silu z tohoto zaklinadla:ofus mremo energi ofukto mandere.... A hnet zitra je mate

LMarie
(05.11.15 / 10:40)
IP: 82.142.115.*
Já tedy souhlasím s názory, že ne všichni mají mít k magii aschopnostem přístup. Pokud někdo schopnosti má, pak to tak mělo být. Pokud je nemá, neměl by si s tím vůbec zahrávat. Nikdo by neměl zkoušet věci, kterým nerozumí. Na druhé straně na nás nečekají pouze naše hodné babičky a mrtvý pes. Je to opravdu složité a provozování magie člověkem, který tomu nerozumí, může spíše ublížit, než pomoci. Hlavně to taky vůbec nefunguje jak v seriálech pro puberťáky jako Upíří deníky, Čarodějky apod. Jako varování bych ráda uvedla třeba zcela běžné vyvolávání duchů na party. Kolikrát to nedopadlo pro dotyčné dobře, že. Pokud se přece jen chce lajk tomuto tématu věnovat i v praxi, radím pouze v přítomnosti zkušeného media. A toho dnes zatěžko hledat. Pokud to není vyloženě někdo z tvých blízkých, nikdy nevíš, zda to není podvodník, nebo někdo další nezkušený. Stejně tak jako by nikdo neměl řídit bez řidičského průkazu, střílet bez zbrojního pasu, tak by ani neměl provozovat věci nad jeho chápání bez potřebných zkušeností.

Verr
(13.11.15 / 16:01)
IP: 88.101.95.*
Ahoj chtěla bych získat schpnost ale nwm jak chtěla bych mít ledovou moc.

Verr
(13.11.15 / 16:02)
IP: 88.101.95.*
Ahoj chtěla bych získat schpnost ale nwm jak chtěla bych mít ledovou moc.

Lidi pls...
(15.02.16 / 13:48)
IP: 37.188.141.*
Aha tady se nekdo diva na H2O, co...

Lidi pls...
(15.02.16 / 13:48)

Lidi pls...
(15.02.16 / 13:49)

Lumpino
(18.02.16 / 16:34)
Jak získat schopnosti?
Zadejte si do Gůgle např.
zbavitel siddhove
cituji:
"Dušan Zbavitel
Siddhové

Tantrickými i jógickými prostředky je možno podle tradice nesčetněkrát doložené v literatuře dosáhnout nejen na jedné straně osvobození z koloběhu životů (mókša) nebo velkého štěstí (mahásukha), ale také takzvaných siddhi, doslova "úspěchů", v přesnějším výkladu schopností a sil, které jsou obyčejným smrtelníkům upřeny. Literatura uvádí především osm mahásiddhi, "velkých sil", a to: schopnost zmenšit se na velikost atomu (animá) a tím se učinit neviditelným, nabýt libovolné hmotnosti (laghimá), získat všechno, co si člověk může přát (prápti), za všech okolností prosadit svou vůli a záměr (prákámja), narůst do jakékoli velikosti (mahimá), získat nadřazenost a převahu nad kýmkoli a čímkoli (íšitva), ovládat všechno na světě (vašitva) a plně vládnout svým touhám a vášním (kámavasájitá). Některé z těchto sil bývají ve výčtech formulovány odlišně a bývá mezi nimi uváděna také schopnost libovolně prodloužit délku své pozemské existence a sám si zvolit okamžik a způsob své fyzické smrti; a lidová tradice přidává ještě schopnost létat vzduchem, číst cizí myšlenky a chápat záměry každého, nemuset jíst a pít, proměňovat věci ve zlato atd. Podle této tradice žijísiddhové, tj. muži, kteří dosáhli těchto úspěchů, mezi námi nepoznáni, protože nemají žádnou motivaci k tomu, aby se lidem projevovali, pohybují se v himálajských velehorách, vznášejí se neviditelní v povětří nad námi, ale někdy sestupují také na zem a pouhý dotek jejich těla nebo předmětu, který nosili na těle, zaručuje ostatním smrtelníkům bohatství a štěstí."

Irisl
(10.03.16 / 20:29)
IP: 37.48.43.*
TEĎ DOBŘE POSLOUCHEJTE,PROTOŽE JÁ JEM ČARODĚJKA A TEĎ TO MYSLÍM VÁŽNĚ:

Jelikož já vlastním schopnosti, tak jsem se rozhodla, že bych se podívala na nějaké stránky s hloupostmi o magii. Zavedlo mě to sem a tak jsem se rozhodla, že vám napíšů jak to skutečně chodí.

Takže 1.S magii se člověk může narodit, díky kouzelnickým genům v krvy nebo jen tak.
2.Přesným návodem, se ale dají získat schopností podle naší mysli(Návod na konci).
3. Jiná/ý čaroděj/ka, nebo jiná osoba nadaná schopnostmi vám může přenechat polovinu svých schopností, která té osobě zas přibude odpočinkem. Můžete ale získat jen schopnost, kterou ta daná osoba ovládá.

To by bylo k získání magie a teď dál. Magii ovládat není vůbec těžké, protože když čarujete něco konkrétního tak se stačí jen soustředit a vidět to v mysli hotové. Taky musíte mýt svůj AMULET dá se říct. To je nějaký šperk nebo předmět pro vás důležitý. Musí to být něco darovaného a nebo zděděného. Předmět je vaše pomůcka pro kouzlení. Bez ní to prostě nepůjde! Žádná věc se nedá okouzlit, aby vám takhle pomáhala. Já sama ji objevila až v 11. To jsem svoje schopnosti cítila už v 7,5. Dostala jsem ji jako malá od někoho z rodiny.

Teď návod (nezlobte se, našla jsem to v archívu u nás doma, je to stará osvědčená metoda, dokáže dát kouzla jen osobě, co v sobě cítí kouzla a věří na ně a ano, je to trochu zrýmované):

Sami v místnosti musíte být
odvahu v sobě objevit
nebát se magii skrytou v sobě ukázat
věřit si, věřit nám

nakreslit na zem prstem pentagram
vidět ho v mysli čistě jako porcelán
stoupnout si doprostřed a zavřít oči
tak jako muži po meči a ženy po přeslici

Pak nahlas pronést:
"Živli země, vodo, větře, ohni, země
povstaňťe živly všemocné a pomozte mi mou moc objevit
miluji celý svůj život a přál bych si -."(uvěďte schopnost)

Pak je pochvalte a jděte spát
magický pentagram vás bude v noci hřát
Boží ráno vám přinese po čem tolik toužíte
jen nemyslete si, že se můžete státi vlkodlaky či upíry!

V tom naše schopnosti nic nevěstí!
Střežte a pečujte o ně dobře
ať přinesou vám dobrou nit
nedejte se svést na tu temnou stranu...
Pak to končí, snad vám to nějak pomohlo a ahojky.

Jo a ješťe něcon - držíme se stranou, aby jsme neohrožovali svět, jsme velmi mocní a do blázince se nám nechce a i tak by jsme se bránili, takže by byli další a další potíže. Štěstí je, že si už lidé začínají uvědomovat existenci kouzel. Dejte tomu 40-85 let a možná (MOŽNÁ!) budeme existovat svobodně a bez problémů. Mějte se krásně a rozhodněte se sami, chcete věřit nebo ne? Prosíííím, pomozte nám aby jsme mohli žít normální život a mohli si čarovat beze strachu na ulici. Už před 1000 lety jsme zlé bytosti zničily a teď máme spolek co likviduje zlé bytosti. Dejte nám prosím šanci. Nejsme zlý. Pá pá. Snad někdy brzy na sdružení magie a bytostí na našem každoročním setkání.

Erik
(10.03.16 / 20:33)
IP: 37.48.43.*
Věřím, chtěl bych, aby si lidé už ksakru uvědomili, že kouzla EXISTUJÍÍÍÍÍ!!!!!

Lumpino
(12.03.16 / 19:01)
Samo že existují. A jsou o tom jak se je naučit i volně na netu celé knihovny. Pro hledající - zadejte si do gůgle třeba heslo grimoar, klíčky šalamounovy, Eliphas Levi, František Kabelák, .............. a stovky dalších .....

DarinaB
(29.03.16 / 22:16)
IP: 62.24.86.*
Za svůj život jsem se setkala s hodně lidmi kteří jen slibovali a slibovali. Výsledek žádný. V Cechach je myslím jen jeden člověk který je opravdový Pan učitel. Po rocích hledání a marných pokusu jsem se s tímto člověkem dostala do stavu astrálního cestování a spojila se s minulostí. Ale tady ho nenajdete, všechny kontakty odsud byl jen ztracený čas a peníze.
Darina

Azazel
(30.03.16 / 15:12)
IP: 217.252.48.*
Black Goo

DarinaB
(30.03.16 / 16:41)
IP: 46.135.79.*

Bohuzel velmi casto pusobi mimo CR takze.problem zastihnout cislo na nej je 721 510 150

Lumpino
(02.04.16 / 05:17)
Každý kdo opravdu chce to může zvládnout sám bez učitelů. /> Jen musí mít trochu trpělivosti. Návody jsou volně na netu.
A pro ty kteří nemají moc času experimentovat, lze výhodně využít třeba poslední myšlenky před usnutím. Zadejte si do Gůgle termit "Jenia sank"
Spánek se také využíval bohatě již v anticém řecku a egyptě, viz překlady magických papyrů.

DarinaB
(02.04.16 / 09:07)
Když pomineme rizika a ztrátu času tak ano.

Lumpino
(02.04.16 / 09:39)
1/Využití posledních myšlenek před usnutím není příliš veliká ztráta času. Tak maximálně několik minut denně.
2/U sankalpy (viz článek jena sank - na gůgle) je riziko akorát nevhodně volené přání. U praktik starořeckých a staroegyptských - viz magické papyry - je riziko že člověk může třeba volat nevhodnou mocnost. Ale vzheldem k dostatku volně dostupné potřebné literatury s dostatkem uniformací každý může snadno zjistit do čeho se pouští.

DarinaB
(02.04.16 / 10:32)
Teď michas dohromady dvě úplně rozdílné věci, ale nejsi jediný. Astrální cestování je něco úplně odlišného.

Lumpino
(02.04.16 / 15:18)
Astrální cestování lze nejsnáze nacvičit využitím posledních myšlenek před usnutím. Představa cesty. Ale cesty se fším fšudy, sledováním jednotlivých kroků ......etc. Ve spánku vystupuje astrální tělo samovolně a řada snů jsou astrální zážitky. Kdeyž to hudou člobrdíci a člobrdice praktikovat pravvidelně, po nějaké době se jim začne rozjasňovat...... A protože AT vystupuje ve spánku samovolně, jde o přirozený postup atím je to prakticky bez rizika.

DarinaB
(02.04.16 / 15:22)
Ještě jednou pletes si astrální cestování a lucidní snění. Astrální cestování nefunguje ve spánku. Sirite tady šílené dezinformace.

Lumpino
(02.04.16 / 18:28)
Mám ozkoušené. Je to podle článku v časopise Isis a paracelsia z roku 1907, nebo 6. již přesně nepamatuji. Jojo.
Že se člobrdíkovi skutečně podaří vymístit AT se pozná podle toho že může spáchat telekinetické jevy.

DarinaB
(02.04.16 / 20:48)
Já se o to sama i s pomocí jiných snažila několik let. Jak jsem již zmínil psala povedlo se mi toaz s pomocí mentality v Praze. Má to však i své proti, ale asi se o tom nechci moc rozepisovat. Byla to spíš jen reakce na diskuzi a mou zkušenost. V podstatě první prozitivni za mnoho let. Pan je bohužel k nezastizeni ale pokud někdo chce zkusit doporučuji i co se věštění týče. Dávám sem kontakt kdyby někomu pomohlo 721 510 150

Homerka
(05.05.16 / 14:11)
IP: 85.203.16.*
spis bych doporucila najit si zahady-mysteria.cz, ten pan co web pise ma obrovske zkusenosti, delaval prednasky a sam mel ucitele z Asie. Ja k nemu chodim hlavne na vyklady, ale o techto vecech se casto bavime, o vyzkumech apod.

Zorro22
(29.05.16 / 21:15)
IP: 88.100.205.*
Ahoj moc bych chtel zacit z magii ale nevim jak na dobry zacatek

Lumpino
(01.06.16 / 07:50)
Dobrý začátek je si proštudýrovat chytré knížečky od chytrých a študovaných autorů jako byl František Kabelák, František Bardon, dr. Oldřich Eliáš, dr. Jan Kefer, Karel Weinfurter, ....a mnoho dalších. Lze je nalézt volně na netu. Případně juknout na stránečku grimoar cz (tady to nebere odkazy), frabato cz, a je noho krásných stránek v angličtině jako studioarcanis, wizardforum, atd..

Jinak je dobré začít s meditacemi. Pro ty co chtějí získat opravdu síly je dobré otevřít čakru. Na východě se vřele doporučuje srdeční. Meditace asi tři měsíce na čakru adžná aby se uklidnila a následně přenést mysl pomocí sledování dechu do čakry anahata. Tam mysl udržovat roky dokud se neotevře. Koncentraci na Anahatu lze páchat i v běžném životě, člověk u toho nemusí sedět v klidu.... viz od Richarda Willhelma, Tajemsví zlatého květu. Je volně na netu v pdf (viz gůgle)jen se tam čakra adžná nazývá nebeské srdce a anahata "srdce z masa".

Lumpino
(01.06.16 / 07:55)
Jo a pokud člobrdík nemá božskou trpělivost tak je možné se v meditaci (eventuálně s využitím spánku = posledních myšlenek před usnutím jako to páchali často ve starém řecku a egyptě) obrátit na některou z mocností onoho světa která má vztah ke kouzlům a mágii. Třebas řecká Kirké, Hekaté, .... etc.

Pavel Bartoš
(18.07.16 / 22:37)
IP: 185.99.176.*
Ahoj ja furt citim a verim ze mam nadprirozene schopnosti jako treba pohybovat vecma nebo dokazu proklinat i zachranovat lidi ale nedokazuto dokazete mi pomoct

Dracizena
(20.07.16 / 13:21)
IP: 86.49.183.*
Pavle, tyto schopnosti má každý, ale lidé do těchto schopností zrají, jako jablíčka na stromě a nebo, jak každý roste, jde ale o duchovní růst...Jsme jablíčky na jednou stromě, která nezrají v jeden okamžik, ale pomalu a postupně po sférách a záleží, kdo se nachází, v jaké výšce v té pomyslné KORUNĚ...Kdo je uchycen na své větvi blíže ke Slunci, nebo dobře Slunci vystaven, ten dozrává dříve.Kdo je ve stínu větví, ten dozrává později a to jsou dnes lidé, kteří jsou materiálně zaměřeni a duchovno je pro ně přinejmenším, hloupostí...nejsou dozrálí do uvědomění si své druhé a to duchovní polarity...Ty jsi se svou stopkou přichycen na větvi, která se houpe ve větru a proto víš a vlastně nevíš...Víš, že něco je jinak, ale nevíš jak bys do těchto tajů nahlédl, když se s Tebou větev houpe a to je ten neklid v Tobě...Pokud chceš, více si přečti na face ve skupině"mimosm vnímání"symbol, červené jablíčko...Tvá otázka má mnoho odpovědí, které zde nemohu rozepisovat...trvalo by to týdny a měsíce...

Lumpino
(20.07.16 / 16:49)
V každém případě je to záležitost delšího duševního výcviku. A trpělivosti.

W.S.
(20.07.16 / 16:58)
IP: 80.188.76.*
Aby jste došli svého cíle,musíte dojít k osvícení,povznesení a pak budete vyvoleni.Kdyby na světě každý měl tyto schopnosti následovala
by nerovnováha ,nejen našeho světa ale celého vesmíru.A to přeci nejde.
Dále je to poslání služby která není nikterak lehká a jednoduchá,nejeden následovník musel projít i smrtí.Někteří se k službě i narodí.Věřte nebo ne tuto smlouvu zrušit nejde!Někdy je to i o čírém šílenství,samotě a i zlobě ostatních .Tak si nejdříve ujasněte jestli
chcete žít horor nebo život.Já bych měl už jen jedno přání žít po 30leté službě ten nejobyčejnější život alespoň pár let.

HEDÍSKOVI
(21.07.16 / 20:25)
IP: 109.81.208.*
KYVADLO-STAČÍ POŽÁDAT

Hitman48
(19.08.16 / 19:40)
IP: 46.135.100.*
kdo říká že neexistuje je líný
ale kdo cvičí ten se může ostatním vysmát
magie je dobrá
používal bych jí bez ohledu na karmu a podobné blbosti
dělal bych si s magií cokoliv a nebral ohledy na to kolika lidem by ublížila a komu zase pomohla

Sahara
(26.10.16 / 22:35)
No magie je dobrá i zlá, záleží na tom jak ji použiješ.
vlastně ani nevím jestli se ti několikrát vrátí jak se všude píše, já jsem to nijak nepocítila. Podle někoho ano nebo zase ne, ale já si nedokážu představit, že bych někoho vědomě př. proklela a jemu by to zkazilo život nebo by z něj musel někdo sundávat. Bbrr .....
To už tak ty lidi musí být doopravdy zlí nebo nechci vědět jaká hrůza je v to mohla změnit.

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)