English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

R. Thákúr

Prvé kroky - vždy nejtěžší.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Hexana Sara Dana Miková Glacová

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Hexana Sara Dana Miková Glacová

spojmese
26.06.14
11:55
Nereg.

IP: 90.178.21.*
Hexana Sara Dana Miková Glacová!!!! POZOR. Kdo se chce přidat k JIŽ podanému trestnímu oznámení na tuto zrůdu, at´ napíše na tento email : spojmese@seznam.cz Okradla vás? vylákala z vás peníze? museli jste se kvůli ní zadlužit? věšela vám báchorky na nos o své ležící matce, že nemá své rodině dát co jíst atd??? citově vás vydírala a jen vás využila. Musí být za to potrestaná,ale bude jen díky vám, kteří se přidáte!!!
 
andula2007
14.01.15
11:39
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Tato žena cíleně "vydírá" a láká z lidí peníze pod slibem pomoci, ale nic nedokáže, jen přijdete o peníze! Nevěřte jí ani pozdravení!!!!
ivím se, že naše justice takové lidi neumí potrestat! Ale nedejte se! Přidejte se k těm, které obrala!
 
Rumpplex
14.01.15
12:07
Nereg.

IP: 79.212.183.*
Ja jsem byl jednou u vestkine, aby mi predpovedela budoucnost. Sedim uni ona se na mne podiva a pak se podiva z okna a znovu na mne. A rika: Mate zelenou Mazdu. A ja nato: Jo mam. Ona nato: Tak to budete v budoucnu muset hosne chodit. A ja nato: jakto!!!:o A ona nato: Prave vam ji ukradli.
 
kletba
14.04.15
08:47
Nereg.

IP: 93.190.152.*
Podvodnice, která jen připraví o peníze a nepomůže. Jde jí jen o to, aby z Vás vyrazila co nejvíc peněz, sama vystupuje jako nemajetná, ale není tomu tak, žije se na dost vysoké úrovni z Vašich peněz a za zády se vysmívá. Nepůjčujte jí nikdo peníze, ani si pro ni neberta půjčku, i když Vám bude tvrdit, jak vše splatí . lže! Nedá Vám ani korunu, jen Vás okrade jako ty, kterým to udělala před Vámi Je to přesně tak, jak tady už mnohokrát bylo popsáno. Pozor na ni, vystupujte i pod jinými jmény a peníze si nechává zasílat na příbuzné a známé. A je to vynikající herečka a manipulátorka, dostane Vás tam, kam potřebuje. Pozor na ni!!!
 
kletba
14.04.15
08:47
Nereg.

IP: 93.190.152.*
Podvodnice, která jen připraví o peníze a nepomůže. Jde jí jen o to, aby z Vás vyrazila co nejvíc peněz, sama vystupuje jako nemajetná, ale není tomu tak, žije se na dost vysoké úrovni z Vašich peněz a za zády se vysmívá. Nepůjčujte jí nikdo peníze, ani si pro ni neberta půjčku, i když Vám bude tvrdit, jak vše splatí . lže! Nedá Vám ani korunu, jen Vás okrade jako ty, kterým to udělala před Vámi Je to přesně tak, jak tady už mnohokrát bylo popsáno. Pozor na ni, vystupujte i pod jinými jmény a peníze si nechává zasílat na příbuzné a známé. A je to vynikající herečka a manipulátorka, dostane Vás tam, kam potřebuje. Pozor na ni!!!
 
Mirka1962
20.09.18
13:57
Nereg.

IP: 86.49.227.*
Paní Dana si ode mne půjčila 100 000, že mi za to pomůže s nemocnou maminkou. Maminka zemřela a paní mi peníze nevrátila. je to smutté, že lidské hyeny dokážou takhle zneužít cizí neštěstí. nemám sílu to z ní tahat.
 
Hexana-sara
06.11.18
17:36
Nereg.

IP: 188.175.196.*
Sprosta lez!!! Nikdy jsem nikomu nedelala nic na zdraví!!
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)