English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rey

Často by se muž spokojil s drobnými projevy přízně od ženy, jíž se dvoří, ale neodvažuje se být nezdvořilý, stane se jejím milencem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Hana a Sergio

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Hana a Sergio

Honey004
31.07.15
15:00
Nereg.

IP: 151.68.182.*
Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou, co dělat v případě, že si nesu karmický kříž ve vztahu a jak z toho ven, obírá mne to o energii, ale nemohu na něj zapomenout. Já Hana nar. 04/02/1979 v Novém Jičíně a on Sergio nar. 21/04/1974 v Biella Itálie.

Děkuji za jakoukoli radu
 
Dracizena
31.07.15
15:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Haničko, začni se modlit světelnou modlitbou, to je prvořadé a také se obaluj pomyslně do duhy, ať má tři pruhy, jako česká vlajka... a to je druhořadé... a za třetí, začni používat svou léčivou energii, která Ti teče z dlaní, i z prstů a denně si, třeba i po chvilkách zásobuj tělo hvězdným stříbrem... vědomě na sobě začni duchovně pracovat.
Tu energii, kterou jsi utopila v něm, v Sergiovi, se pomalu, ale jistě z jeho těla vrací do Tvého... odloučení nerozhoduje, toto tvoří andělé... a při zbavování se láskou své energie, to člověk cítí, jako vášeň, ale když se energie vrací, obyčejně ženy toto cítí tíživě.A to, že na něj nemůžeš zapomenout, to znamená, že andělé mezi vámi drží, jakousi rouru energetickou, kudy se vaše energie vrací do vašich těl a mysl musí spolupracovat. Dá se toto přirovnat, jako když doktor bude operovat a musí mít pacienta při vědomí... a to je to samé a proto na něj myslíš, aby se ve Tvém těle neusadily jeho karmické zhoubnosti a rychleji se vše vrátilo... Píšeš, že neseš karmický kříž, ale proč sis už dávno svůj těla kříž NEROZSVÍTILA světlem duhy a nebo hvězdným?Co svítí, tam není temno a ani karmické temno...
 
honey004
31.07.15
17:27
Nereg.

IP: 151.57.76.*
Děkuji moooc Dračí řeno
 
honey004
02.12.15
00:02
Nereg.

IP: 151.35.18.*
Zjistila jsem, že je Sergio můj dvojpaprsek ( dvojplamen ) znovu jsme se viděli a já mám od té doby tolik energie...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)