English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Hadi

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Hadi

Maria
29.11.14
18:47
Reg. před 2016

Nesla jsem své přítelkyni darem dva krásné hady, jiná žena přistoupila, hady mi vytrhla z rukou a na kousky rozšlapala. Cítila jsem naprostou lítost, bezmoc zklamání. Zajímavé bylo, že znám ženu, která mi hady zabila, je to někdo z mého zaměstnání. Dalo by se z toho něco vyčíst ? Prosím o výklad, děkuji. M.
 
Dracizena
30.11.14
14:31
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maria... vysvětlím z pohledu, jako když se koukáme na vodní hladinu, ale vysvětlení nebude z pod vodní hladiny... zatím ještě ne...
Žena Ti zabila hada ve snu, i v reálu...
Zamysli se nad tím, co asi bude znamenat ten had... Koukni se do těla a tam vidíme, všemožné hadí toky, ať je to cévní, nervový, meridiální a další a další... Jde o energie, které tělesným zákonem TEČOU a proto se jim říká hadí síla. Hadí síla teče i páteří a celou kosterní stavbou a kostře se říká SMRT...
Ta žena Ti zabila hady, to znamená, že z pohledu energií, Ti i na dálku ničí některé toky v těle. Ve skutečnosti je neničí, ale jemně narušuje a jen proto, abys našla cestu, jak si ochránit svůj prostor a nikdo Ti nenarušoval Tvé myšlení a to je ten tok, který Ti ona ničí.
Je to tok myšlenkový. Nejspíš na ni opakovaně musíš myslet a proto sebe, ale i ji začni obalovat do duhy ze třech pruhů. Cítím, že jeden pruh musí být červený, pak bílý a zlatý...
Ona potřebuje obalovat do zlaté barvy, protože je také v zájmu duchovním, jako Ty... a tím Ti problém časem vyplave z mysli a bez nenávisti k ní a to je důležité... nech to plavat...
Hady Ti zabila proto, žes ji i Ty něco živého zničila v minulém životě.
Ale dnes už musíš zastavit tu vaši hru na házenou. Za několik let by to mělo vážnější dopad... mluvím o vašich myšlenkových energiích, které umí člověku pošramotit i tvář... Myšlenkové energie jsou podobné elektrickému proudění... sleduj další sny, které budou mluvit z Tvé Duše...

Sny o hadech, pavoucích, stromech, nebo vidět duchy, jsou cestou do otevření 3.OKA, neboli otevření Boží Brány, do zóny vědění...
 
Maria
30.11.14
19:36
Reg. před 2016

Pro Dracizenu
Děkuji za výklad, je to moc zajímavé, vlastně je to řešení pracovního problému, intriky a pomluvy, které mě dost poškodily, ale měla jsem za to, že to jde od někoho jiného.Moc mě překvapila její tvář ve snu, v práci s ní nemám moc společného, ale i tak když nastoupila a představili mi jí, tak jsem se úplně naježila a kdykoli s ní mluvím a podívám se jí do očí, zaplaví mě pocit naprostého odporu a zloby!!?? Už skoro rok se snažím každý den meditovat abych našla klid, ale jde to velmi těžko a máš pravdu ty otravné myšlenky se vrací jako noční můra. Ještě jednou děkuji, už jsem si myslela, že meditace nepůsobí, ale asi ano pokud dostávám takové zprávy. M.
 
Dracizena
07.12.14
19:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
OTOČ SVÉ LÉČIVÉ ENERGIE K SOBĚ, ABY TI POMÁHALY...
Maria, protože medituješ, napíši zde ještě velmi důležitou radu,
kterou mám od své mimozemské bytosti...
Tato rada je pro každého, i pro tebe, kdo se jen zakoukáš do blba a vypneš myšlení... i toto je meditační stav a mnozí ani netuší, že se i takto tělo dává do pohody...

Vždy, když si jdeš vědomě meditovat, vždy přistupuj k meditaci s myšlenkou na někoho, komu přeješ zdraví, ale i jeho zlo uzdravit...
Nemedituj jen tak, halabala... Meditace léčí, ale ty lidi, které máš kolem sebe a třeba ti i svým zlem šlapou na paty.
Meditací vypneš myšlení a tvá skutečnost sjíždí černou šachtou dolu, do sklepení svého domu, které je tvou postavou.
Tělo od srdíčka dolu, až k ploskám chodidla, je jednou polaritou a od srdíčka nahoru, ke srůstu lebečních kostí, je druhou polaritou.
/Už jsem zde na věštírně toto někde vysvětlovala/.
Nejsou vyrovnané tyto polarity, ale jejich nevyrovnanost je vyladěna s rozumem, který je dnes stále nedokonalý.
Ale ty si všímej své meditační hloubky od srdíčka dolu a sleduj, kam tě tělo vpustí, jako horníka... Nahoru nikdy tím pomyslný výtahem nevyjíždíš, není potřeba, čistíme své temno a sklep tělesný je temnem. My musíme meditačně čistit spodek těla, kde mnohým rozum bloudí.
A proto se i říká, že někomu spadl rozum do kalhot...
Když chceš vyčistit negativní myšlení někomu, kdo je zlý a je ve tvé blízkosti, musíš meditačně sestoupit do jeho hladiny, kam mu spadl rozum v jeho těle a v té jeho pomyslné šachtě...
Vnitřní energie si tě v té správné hladině zastaví a tudy pak vede cesta, že můžeš mu dát vědět telepaticky a můžeš mu i vyjasnit myšlení. Takto se dá ten druhý i zastavit, když třeba sen ti prozradí, že on se řítí do katastrofy, nebo do nemoci a ústně si nedá říci, protože má rozum mimo duchovní cítění... .
Není zdravé v meditacích dlouho odpočívat, praskají pak myšlenkové nitky a proto mniši si nikdy na nic mimořádného nepřišli. Meditačně klesají až na dno, ale to své dno /DNA/ neví, že by měli čistit a proto svou mysl nikdy nevyčistí...
Meditace je zdravá, když víš, že se spouštíš do hloubek svých buněk a že chceš druhému pomoci a pak energie toho druhého automaticky pomáhá tobě... Jsme v automatickém koloběhu... A proto duchovně vyzrálí lidé vědí, že sami sobě neumí energiemi pomáhat...
A zde popisuji proč... a jak na to, aby se dělo...
 
Maria
08.12.14
21:55
Reg. před 2016

Děkuji Dracizeno, medituji řízené meditace od Petra Chobota, zaměřené na čištění energetických center od hlavy až po paty. Je pravdou,že posílat lásku někomu kdo mi ublížil je velmi těžké,ale nakonec pomalu přicházel klid a toho si velmi cením, dokonce se zklidnila i situace okolo mě.
A na dnešek další prapodivný sen." Na levé noze se mi vytvořil zapálený flek, jakoby složený z červených koleček a z nich paprskovitě ubíhaly cestičky, které se hýbaly. Vyděšená jsem běžela vedle do místnosti za mojí matkou, aby se podívala co to tam mám, a ta z těch cestiček vytáhla dlouhé, ploché, bílé a svíjející se červy FUJ. No a tohle mě probudilo. Poslední dobou se mi zdají samé takové dobroty, co se to děje ???
 
Dracizena
18.12.14
23:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maria... a budou se Ti dít různé, i třeba nechutnosti...
Ale, je to mluva tvého těla a ty nechutnosti se jen snaží vylézt z těla, aby tam nezakořenila a neměla jsi ve stáří zdravotní potíže...
Vždyť pracuješ už pro své tělo a tělo se začíná čistit, i když zatím snově... Napiš mi na meil, je toho hodně, co je třeba rozebrat a na co se musíš psychicky připravit... jsem, seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)