English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Největším úsilím přátelství není ukázat naše chyby přátelům, ale ukázat jim jejich chyby.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Existují znamení aneb máme ještě šanci?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Existují znamení aneb máme ještě šanci?

Sarila
31.10.14
10:28
Nereg.

IP: 89.111.97.*
Ahoj všem,
ráda bych vás požádala o názor. S přítelem jsme se rozešli před rokem. Byla to láska veliká a bohužel úplně blbě zahozená - byli jsme tak moc spokojení, bez většího vzrůša, že jsem podlehla svodům někoho jiného - a samozřejmě toho moc litovala, nicméně vyústilo to v rozchod, který bolel jak mě, tak mého bývalého přítele a ani jeden ho vlastně asi ani nechtěl, nicméně jsme nevěděli jak z toho ven. On si pak našel jinou (se kterou mu to samozřejmě moc dlouho nevydrželo), ale na apely že to zkusíme znovu rezolutně kroutil hlavou (i když mi po rozchodu kolikrát říkal, jak mě bude vždycky milovat ... ).
Nyní má asi dva měsíce opět další přítelkyni, ze které je naprosto unešený a smazal si mě dokonce z přátel na Facebooku. Jasně že to bolí. A hodně.
I když se scházím s jedním mužem/klukem, v hlavě pořád nosím bývalého. Myslím na něj každý den, schází mi, v životě si představuji stejně jen jeho. Denodenně žádám boha i anděly o pomoc. A teď k tomu, co se mi stalo: když jsem měla opět prosebné volání k vyšším mocem, začala mi na mobilu v přehrávači hrát písnička, na kterou jsme spolu tančili úplně poprvé (a dodnes si pamatuji, jak komolil při zpěvu její slova). a kterou s ním mám neodmyslitelně spjatou.
Pak (bude to znít možná trochu úsměvně) se mi stalo, že když jsem vyplivla pastu do umyvadla, rozprskla se do tvaru nápadně připomínající postavu s rozepjatými křídly.
Myslíte, že může být nějaké znamení nebo se ho jen snažím vidět? A je možné, že se k sobě zase vrátíme? Děkuju vám a přeji krásný den.
 
kelišová
31.10.14
11:43
Nereg.

IP: 217.117.216.*
myslím, že je to jen zbožné přání, musíš jít dál a neudělat stejnou chybu až budeš s někým jiným.chlapi se nezdají, ale jejich duše jsou citlivější, než si myslíme a tak moc se bojí dalšího zklamání, že se přes nevěru někdy nepřenesou... ..my ženský to umíme líp... .
 
Dracizena
01.11.14
14:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sarila, píšeš, že střídá partnerky. Myslíš, že bys mu mohla věřit?
Ptáš se na znamení... Anděl ti jasně říká, že ho máš ze sebe vyplivnout, jako tu pastu... a proto Anděl ti vyhmotnil tvar svého těla v obrazci z pasty...
A tou písničkou Ti Anděl chce ukázat váš začátek a konec. Začátek byl nádherný a konec ošklivý a proto se začátek nemůže napojit na konec, aby tento se váš energetický kruh opět mohl zdravě točit.
Kruh se odpojil a už se nespojí a kdyby jste se dali opět dohromady, jednou by zase došlo k rozchodu a trápilo by to jen a jen Tebe...
Bude jiný kluk, vydrž a spolehlivý...
 
Sarila
01.11.14
19:57
Nereg.

IP: 77.78.89.*
Ahoj oběma,
děkuji vám za názor. S tou spolehlivostí - to je právě to. Spolehlivějšího člověka jsem ještě nepotkala. (a možná teď vypadám jako zamilovaná puberťačka s růžovými brýlemi, jenže ... . za pět let už člověk pozná, jaký ten druhý je) Dalo se na něj ve všem spolehnout, nikdy mě nepodrazil - zkazila jsem to já. A asi i chápu, že se snaží začít někde jinde, protože jsem mu ublížila.
A doufala jsem, že čas všechno spraví - a je to snad ještě horší. Myslím na něj čím dál tím víc.
 
Dracizena
01.11.14
23:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Saril, jdeš si za svým a nechceš se vzdát a to je dobře...
Proto Ti prozradím terapii, která svou energií dělá i zázraky.
Začni si kreslit kruhy ve velikosti sevřené pěsti a maluj je tak dlouho, dokud začátek se nespojí s koncem a kruh ale musí být pravidelný.
Kresli kruhy svižně a přej si, aby ruka byla vedena Tvou plus a mínusouvou energií a jen sleduj, jak ruka sama bude kruhy kreslit do lepších tvarů a až se spojí konec se začátkem. Pak obrátí, i ten negativní osud...
Budeš duchovně tvořit a jestli je to shůry dané, pak bývalý se vrátí...
Jde o automatickou kresbu, kdy Ti povede ruku Tvůj duchovní rádce a kdo se i takto postaví na duchovní práh, je mu shůry pomoženo.
Ale zprvu ten kruh bude šiškou a určitě se Ti nepodaří spojit konec se začátkem... ale tímto nerovným tvarem Ti Anděl ukazuje Tvou nevyrovnanou polaritu a kresbami-snahou, si ji vyrovnáváš.
A vyrovnaná polarita, je i vyrovnaný magnetismus v aurickém poli, který umí přivést zpět, i to ztracené... a o tom to je...
Držím palce...
 
Sarila
02.11.14
12:21
Nereg.

IP: 89.111.97.*
Děkuji moc, určitě vyzkouším Je jedno, jak často to budu provádět, že?
Jinak chápu, že mě možná považujete za blázna a naivku, ale pořád si bez něj připadám taková ... neúplná. Doufám a věřím, že to půjde. Děkuju! :)
 
gumbuda
03.11.14
02:24
Nereg.

IP: 109.107.211.*
Hrozně jsi mu ublížila-rozzervala jsi mu srdce na kusy--tohle nejde nikdy zapomenout(PROŽILA JSEM TO).I když vztah obnovíte ,jeho výčitky ho zničí.Měla bys jít dál--čas je lékař.Hodně štěstí
 
shokobons
07.11.14
20:32
Reg. před 2016

já jsem v podobné situaci,akorát já nic neudělala,ale partnerka ze dne na den zabouchla dveře a odjela a už se nechtěla vidět a napsala nejdřív srdceryvný vzkaz,že mě navždy bude milovat,což mi ještě dva dny předtím tvrdila i do očí, ale že se nevrátí už nikdy jako partnerka a pak se začala chovat drsně, když jsem chtěla osobní schůzku a vysvětlení,proč odešla,toho se mi nedostalo,dodnes tomu nerozumím a jsem plna vzteku a nevysvětlených otázek a hlavně, chci ji zpátky, měly jsme problém v sexu,já ho chtěla častěji a ona skoro vůbec,dodržovaly jsme kompromisy,ale asi selhaly a já ani nevím odkdy to přestala chtít a proč,prý je citově chladnáa neumí mi projevovat city a pak tenhle odchod,podotýkám,že jsme si ve všem úplně skvěle rozuměly a byly jsme pro sebe stvořeny a máme citové silní pouto,tak to nedokážu přijmout a udělat vše,aby se vrátila,ale smazala si mě i z FB, chci zkusit ty kruhy,ale moc jsem je nepochopila tu techniku a budu vděčna za jakoukoli radu a tobě Sarilo přeju víru,že to vyjde,pže si ji přeju i pro sebe, tohle asi nikdo nepochopí,kdo nezažil zbytečný rozchod..
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)