English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Herbart

Vychovávání je věc rodinná; z rodiny vychází a do ní se zpravidla vrací.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

existují demoni??

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

existují demoni??

kikio
07.02.11
05:54
Nereg.

IP: .*
existují demoni a nebo je to jenom něco vymyšleného?? a načem zakládají všechny ty horory o démonech nemůže to být jen výmsl ... ..
 
kelišová
07.02.11
15:27
Nereg.

IP: .*
kikio - takoví démoni jako v hororech určitě ne .
V různých filozofiích existují andělé , nebo dobří duchové , nebo démoni jako vyzobrazení nejtemnějších stránek lidské duše -( asi tak bych to viděla já - démon jako člověk , jež propadl do temnoty zla ... ..).Duchové přírody mohou být dobří či zlí - to pak jsou ti démoni - mají na starosti bouře a nečas , bludné cesty a zmatenost ... .
Jednomu příběhu o démonech věřím , film o Africe , já si nemohu vzpomenout , jak sse jmenoval , stavěli tam železnici a lidi ohrožovali dva lvi - lidožrouti - bratři .Mělo to být zfilmování zkutečného příběhu , co se stal ... .
Základ hororů - život byl moc těžký v minulosti - boje - války - pověry .Lidi si vyprávěli pohádky a když je čteš - tak je to naprostá hrůza a ještě k tomu je toto čtení určeno pro děti .A takové Příběhy z Šumavy nedoporučuji vůbec číst před spaním ...
 
kelišová
07.02.11
15:28
Nereg.

IP: .*
Mě tak napadlo , že jsem slyšela názor o druhé světové , že Hitler byl ovládán démonem , ale v tom případě Stalin taky ... ..
 
red
07.02.11
16:20
Nereg.

IP: .*
hitler a stalin byli jen zakomplexovani magori, tam bych demona nehledal :) ...
 
dracizena
07.02.11
23:47
Nereg.

IP: .*
Démonem v člověku je jeho nadměrně silná myšlenka o které když člověk neví tak snadno druhé ničí... Mám známého který si rád postával na křižovatce a přál si že bude karambol a pak vítězně hlásal, že se vždy něco stane když si to přeje. A tak jsem ho musela naučit když cítí neštěstí, že silou vůle musí to neštěstí rozdrobit na malé kousíčky a pak je démonem světla a k účelu zdravému Vyšší Vůle... Tato síla je přírodním živlem a příroda je i v lidských tělech, jen v jiné formě... A démon ve filmu? To je ve skutečnosti třeba chřipkový vir. Ono vše je, jen rozum posbírá informace svou fantazií z celého vesmíru a bytosti světla nám to zdrcnou dohromady do filmováho příběhu a vytáhnou mikrosvět do našeho času a démoni hrůzy jsou na světě i když to žije všechno v našich tělech... Ale ano, jak říká Kelišová, démonická síla je živelná síla a je jinak živá, ale je živá…
 
kikio
08.02.11
16:09
Nereg.

IP: .*
no děkuji za názory a co takový uzavírání smluv s ďáblem?? taky hovadina??s prominutím :D
 
Nike
09.02.11
11:36
Reg. před 2016

kikio,
ptáš se na věci, které jsou spojeny s vírou v něco. A co je z lidské víry stvořeno, to vlastně existuje :) Minimálně jako záznam.
Tak pokud věříš v satana, můžeš si představit i nějaké sepisování smluv. Já třeba v něj nevěřím, tak pro mě je to symbolika: ať se děje, co se děje, zlo na Tebe může jedině tehdy, když se mu dobrovolně vydáš. Když navíc nemáš strach, zařadí si Tě do středu a ztratí důvod i pokoušet a strašit. Ale bát se je někdy přitažlivé, co? :)
 

dracizena
09.02.11
13:48
Nereg.

IP: .*
Kikio, vše pohádkové žije v jiné formě v lidském těle. Vždyť celý náš svět je jen lidské tělo. My žijeme každý ve svém těle skutkově, ale to je na dlouhé povídání... A Ďábel? Je rudý a dělá bububu a proč? Protože je to živý druh hmoty ve Tvém těla a to je KREVNÍ TOK... a kdo se duchovně nestará o svou krev, o svého Ďábla, tak má prostě zdravotní potíže které si jeho Duše táhne jako ranec na zádech z minulých životů... Ptáš se na Ďábla a to znamená, že budeš mít sen o rudé barvě a pak mi napiš na meil. Jestli chceš napiš meil a něco Ti pošlu k přečtení...
 
Deni15
25.04.11
16:59
Reg. před 2016

Já si myslím (spíš vím), že jsou... jasně, že můžou být jako temná stránka člověka, ale jsou i bytosti (nemyslím z těch filmů o když některé pdole mě nemají daleko) které obtěžují lidi co se zajímají o různý neberzpečný věci... podle mě od takových docela neškodných,kteří ti vyvolávají strach, po opravdové potvory co jsou zlé. Mám kamarádku co ji párkrát démoni napadli... není to sranda,, ale samozřejmě nebudu nikomu názor vnucovat ;)
 
Lindušé
26.04.11
17:23
Reg. před 2016

Já věřím jednomu příběhu podle pravdy ... Nevím jak se jmenoval ale posedlo to jednu holku , která pak nakonec zemřela .. Mluvila šesti jazyky a říkala jména šesti démonů ... .. Říkal v něm i Hitlera ... Takže Kikio .. myslím že opravdu existují démoni i andělé
 
Lindušé
26.04.11
17:23
Reg. před 2016

Já věřím jednomu příběhu podle pravdy ... Nevím jak se jmenoval ale posedlo to jednu holku , která pak nakonec zemřela .. Mluvila šesti jazyky a říkala jména šesti démonů ... .. Říkal v něm i Hitlera ... Takže Kikio .. myslím že opravdu existují démoni i andělé
 
alnixa
27.04.11
16:45
Reg. před 2016

jasně že existují
 
violet28
17.06.11
21:08
Nereg.

IP: 87.244.225.*
tema demoní?? je otazka? demnoi jsou nelidcke" je to posel dabla temnoty!! prichzi knam na svet aby mohl utirat lidcke duše" navadel je k ruznim činum: poznali ste človeka velmy dobre a srazu se zmenilna nepoznaní?? začal brat drogi byl agresivni?? to jsou určta pomoc od demona"" zabyvam se temi to jevamy!! chodi za mnou lidi na odhaneni duchu tak zvane lidcke duše po smrti a demony! neni legrace se tim zabyvat a vnimat to nebo ono to pozna když ho vnimate a pak začnou byt jevy vyrazneši!!
 
PetrNovac
04.10.13
00:34
Nereg.

IP: 37.188.249.*
demoni existujou jednoznacne !!!
Ve vsech kulturach na svete uz od starych dob
byl.y demoni uctivani, ruzne zobrazovany atddd
takze kdyz to slo na mysl
lidem z kazde kultury na celym svete
tak to neni zadna nahoda ..oni existujou
vubec si snimi nezacinejte ... !! jsou to vysoce inteligentni bytosti , falesny a zly
a vyhrou je pro nich to ze lidi neveri v jejich existenci , oni jsou to zlo ve svete !!
Obrate se k Bohu a Jezisi Kristu
on nas miluje i s nasima chybama
dal nam svobodnou vuli
a my si mame vybrat jestli chceme
promarnit svuj zivot tady na svete
nebo mu zivot dat , mit lasku , pokoj na dusi , chut do zivota a hlavne mit vecny zivot zkrze Krista ...

On jen ceka v skrytu na vase Ano
Jezise prijmate virou

Nic se nemuze vyrovnat jeho lasce

neni to ani majetek , ani zeny , ani penize , atd. co vas muze naplnit ,,, urcite mate porad pocit ze vam neco v zivote schazi a nemuzete zjistit co a hledate to jinde a porad se citite prazdni. jedine Jezis vas muze naplnit vim to z vlastni zkusenosti , byl jsem ateista , nemel jsem rad krestany , a vsechno okolo toho. vysmival jsem se ze to jsou blbecci fanatatici , a pak jsem sam prijmul Jezise ... Duchovni svet existuje , demoni taky , ale hlavne Buh existuje !!! ktery na vas ceka
Bud si vyberete Boha a nebo si budete uzivat ,, vsechno jednou skonci a kazdej bude muset umrit , proto je moudre prijmout Boha zkrze Krista , prectete si prosim Bibli :) a pak pochopite o cem tu pisi ,,,


 
Maty
04.10.13
09:32
Nereg.

IP: 176.222.228.*
PetrNovac, myslíš, že přijmout Boha a zároveň si užívat života by nešlo? Co když to, co žijeme, není "buď" a "nebo", ale prostě "žij, jak umíš"? Když přijmeš démona do svého života - máš ho tam, když přijmeš život jako všudypřítomnou tvořivost - žiješ v tom, když budeš brát Bibli jako recept na život - vytvoříš si pro sebe hranici ... ... ale tohle všechno si modeluješ sám, nikdo jiný Ti nemůže vnutit nějakou teorii (když mu to ovšem nedovolíš)
 
wojnys
24.05.16
13:13
Nereg.

IP: 82.150.181.*
démoni existují už jsem bil napaden když my bylo 5 . Když děda zemřel babička řekla jestli tady jsi dej nám nějaké znamení . A pak ruplo ve skříni a otevřeli se dveře od vchodu . Svíčka co jsme měli na stole furt hořela i když v ní nic nebylo .
 
Lumpino
28.05.16
19:20
Reg. před 2016

Existují různé bytosti na "duchovní" úrovni. Dobré, zlé i neutrální. A není až tak moc těžké s některými z nich navázat kontakt pomocí například tzv. meditace. Pro ty co to opravdu zajímá doporučuji třebas od Josefa Durra, Experimentální démonologie eventuálně Arbatel, Z magie starých a existuje ještě mnoho dalších chytrých knížek které jsou volně na netu v PDF formátu. Stačí zagůglit.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)