English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Existuje nadpřirozeno??

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Existuje nadpřirozeno??

Rosli
04.10.14
16:48
Nereg.

IP: 88.102.228.*
Co myslíte? Existuje nadpřirozeno nebo ne? ..Vždy jsem věřila že ano.Teď mám ale pochyby ... Viděli jste někdy nebo nevysvětlitelného??
 
Nicole Kantoříková
04.10.14
21:59
Nereg.

IP: 90.176.64.*
Samozřejmě :) ... .setkání s duchy, cítění či předávání energií, věštecké sny... .
 
diidiii
05.10.14
11:08
Reg. před 2016

NADPŘIROZENO OPRAVDU NEEXISTUJE, vše, co se odehrává v tomto vesmíru je naprosto přirozené, včetně záležitostí, které nejsme běžně schopni (nebo ochotni... ?)vnímat a rozumět jim... ... :)
nehmotné energie jsou stejně přirozenou součástí každé živé bytosti jako hmotné orgány, to, že připustíš a objevíš jejich existenci, je začátkem jejich poznávání a učení se vědomému zacházení s nimi... taky jsem krátce po fázi objevení této sféry mého bytí(pochopenítohohle mi trvalo několik let :) ) a už teď jsem nadšená z možností, které se přede mnou otevírají... :)
 
Rosli
06.10.14
19:37
Nereg.

IP: 88.102.228.*
Zdá se že každý má jiný názor..Myslím že jsem něco viděla... Ale nevím jestli jsem si to třeba nepředstavila ..Ale jsem si tím tak jistá
 
Azazel
06.10.14
22:08
Nereg.

IP: 79.212.169.*
No tobi bylo pekne smutne jestli ne.
 
Nicole Kantoříková
07.10.14
17:45
Nereg.

IP: 90.176.64.*
diidiii: a jak vysvětlíš že jsem kámošku zbavila velké bolesti hlavy jen když jsem měla přiložené ruce na její hlavě a žádný kurz reiki a reiki jsem nepodstoupila???
 
Merit
10.10.14
20:26
Reg. před 2016

Nicole .. asi jsi hodna :-) a to je dobre .. pa
 
Dracizena
11.10.14
14:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Někdo si musí zaplatit velkým penízem aby si uvědomil, že nadpřirozeno existuje a vírou se ubíral dál k pomoci svému tělu a bližním skrze léčivou energii...
A jiní lidé svůj Dar vycítí ze svého nitra a nemusí nikomu věřit, nemusí být ve víře a ví, že je v jemnohmotnějších léčivých vibracích jak ten, co se učí z knihy a nebo z kurzů.Ale ve skutečnosti, každý je léčivou formou, jen ne každý si to uvědomuje a každý je v jiné jemnohmotnosti a nebo hrubohmotnosti, ale každý druh lidského vibrování je léčivým tokem...

Ano, kdo vnímá nadpřirozeno + přirozeno + nepřirozeno a to v jedné hladině, vše je pro něj PŘIROZENÉ...
Nadpřirozeno vnímají začátečníci kteří si ještě nesáhli do nepřirozena. Kdo si tam sáhl tak ví, že vlastně, vše nepřirozené je přirozené a vše žije přirozeně v lidských tělech a v těle aurických, ale v hloubce mikro hluboké... mnozí do těchto rozměrů nevidí a proto
v tom vidí nadpřirozeno... .
 
diidiii
12.10.14
12:41
Reg. před 2016

Nicole, a četla jsi celý můj komentář nebo ses zaseklana na první větě ?..:) nevěděla jsem, že mám zaplý capslock tak se první věta napsala velkým písmem-"omylem"
zkus číst ještě jednou,celý text a dostaneš odpověď i na svou otázku... :)
 
diidiii
12.10.14
12:59
Reg. před 2016

spoustu věcí nevidíme, třeba mikroorganismy, a bereme je jako přirozené... ... i když jasně, většinu údajně "nadpřirozených" jevů se zatím nepovedlo vědcům dokázat či odhalit (jak směšné slovo ve spojení s vědou..:)) ) a pokud se snad někde něco objeví,vědci to raději zakamuflujou a zabývají se výnosnějšími záležitostmi... noco jsou to taky lidé, takysi chtějí žít v přepychujako každý z nás... :))
ne promiňte, teď to zní jako bych si vědců a vědy nevážila, to zas ne... , jen některých jejích principů... .
ale i tak přece nemůžem říct, že je přirozené jen to, co je lidskému vědění a vědeckému pitvání dostupné... .kolem nás vlastně není nic než příroda a i ty nejroztodivnější věci vznikly z ní..:)
je dobré přestat to brát jako něco odděleného, jako něco tajemného, co z nás činí něco většího... , je to přirozená součást každého a všeho,je to pro nás spíše skrytá vlastnost našeho životního prostředí-prostoru, jen lidské vnímání, tak jak jej běžně známe, není nastaveno tohle cítit vidět a vnímat, si myslím, abychom mohli, je třeba vyvinout nějaké úsilí, ale není třebapak výsledek brát jakobychom objevili nový vesmír...
jen můj pohled,předem říkám, často, ale opravdu často se mýlím... :)) ale stává se, že i ne... :)
 
Theodor (unlogged)
17.10.14
13:58
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Ve vesmíru existuje nepoznané, nikoliv však nadpřirozené. Jde jen o terminologii. Lidé označují za nadpřirozené vše, co neumí vysvětlit. Čemu nerozumí. Takže pokud Nikole Kantoříková ve své nekonečné všeobjímající dobrotě (postrádající jakoukoliv stopu arogance či nízké inteligence) přiloží ruce a něčeho dosáhne, označí to za nadpřirozené. Ten, kdo ví co dělá, totéž označí za naprosto přirozenou věc.
 
Theodor (unlogged)
17.10.14
13:59
Nereg.

IP: 77.104.223.*
jinými slovy: souhlasím s diidii
 
Dracizena
17.10.14
17:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jsou lidé kteří si neosahali ještě tak úplně, to své přirozeno a proto spojnice přirozena vyciťují, jako nadpřirozeno.
Dá se to přirovnat k páteři, kde mnozí lidé vnímají jen přirozené obratle, ale chrupavčité spojnice jsou pro ně něco nepřirozeného...
Každý se hledá a jednou se najde...
I Rosi jednou bude dnešnímu nadpřirozenu koukat přímo do tváře a pozná, že nepřirozeno, ani nadpřirozeno neexistuje... vše je přirozené...
Ale mnozí, ti uvědomělí, když se jim přirozené nadpřirozeno opravdu ukáže, tak mohou strachy vyletět z kůže... a pak jsou v nepřirozené své ustrašené zóně... znám, ne jeden případ...
 

Iness
16.02.15
23:26
Reg. před 2016

Proc je tak malo lidi, kteri prirozene nadprirozeno dokazi vnimat a brat jej prirozene?
 
Dracizena
17.02.15
14:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*

Iness... nádherná otázka...
Udělejme si představu louky, která se začíná probouzet a lidstvo je kytičkou, tím rudým Vlčím mákem. Když se tyto květy začnou rozvíjet, bude jich na té louce auricky svítit ve svém květu, jen několik.
A když půjdeš okolo louky za týden, bude louka poseta květy, už mnohem více a když se půjdeš podívat za 3 neděle, oslní tě nádhera sytosti toho rudého koberce...
A tím samým jsme i my, lidé... Dnes se lidé probouzí do svého aurického květu a ten jeden květ na velké lidské louce si připadá, jak sám voják v poli a ostatní lidé, kteří jsou ještě duchovně zavřeni, jako poupátko, tak kritizují toho rozkvetlého a jen proto, že mu nerozumí.
Ten rozkvetlý už cítí sluneční informace a to jsou i mimosmyslové, ale ten nerozkvetlý člověk neví a jen se hádá se svými myšlenkami a ruší druhé a netuší, co je to dotek Anděla světla a proto na rozkvetlého hledí tito lidé, jako na blázny.
Těmto nevědomým lidem se říká, že jsou ještě zakukleni a nebo jsou larvou. Ještě se nevyklubali a nemají motýlí křídla, která jsou barevnou svítící aurou a informačním kanálem s dimenzí lidského vzniku.
Ale každý prochází tímto vývojem, ale každý ve svém čase...
Ti začátečníci to nemají jednoduché, mezi poupaty. Ale dnes se časová přímka pohnula a už těmto duchovně vyvinutým lidem se nedává svěrací kazajka, ale mnozí jim už naslouchají...
Ano, chce to jen naslouchat, ne poslouchat a sami ve své hlavě si skládat střípky, aby si každý sám složil to rozbité pohádkové zrcadlo a mohl v něm vidět své druhé-JÁ-, svou druhou polaritu... a o tom je duchovní zrání člověka...
Vím, že se ve svém životě dočkám té lidské rozkvetlé louky /lidského davu/, který bude auricky svítit a základní barva bude svítivě RUDÁ***
Je to barva psychické síly, která neubližuje, asi jako ten Vlčí mák s černým středem... Černá polarita na každého čeká a máme ji každý ve svém středu.
Bez černé polarity neuzdravíš svou Bílou Nemoc !!!
STOUPNI SI KAŽDÝ DO SVÉHO STŘEDU A DÝCHEJ
SVŮJ ŽIVOT A ŽIVOT DÝCHNE SVÝM SVĚTLEM NA TEBE...
 
Iness
17.02.15
21:09
Reg. před 2016

Dracizena: Krásně napsáno
 
drako
17.10.17
23:18
Nereg.

IP: 46.135.78.*
Ja myslim ze jo klidne si o tom pokecam kdyz mi da nekdo cislo treba po smskach
 
Lumpino
28.10.17
16:41
Reg. před 2016

Žádné nadpřirozeno neexistuje. Fšechno co se děje je naprosto přirozené. Pouze lidiškové nejsou fševědoucí a když něco neznají a je to nad jejich chápaní tak to berou jako "nadpřirozeno".
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)