English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Ex přítelkyně

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Ex přítelkyně

goethe
28.09.18
09:21
Nereg.

IP: 188.175.34.*
Zdravím, byl by zde nějaký ochotný člověk, který by byl schopen "zjistit" co se děje v hlavě mojí ex-přítelkyně, zvlášť, jestli na mě myslí případně jestli ji chybím, jak se má.. a co podniká nového? Nebavíme se společně, ale občas na ni myslím a chtěl bych vědět, jestli tahle fáze někdy skončí a začneme spolu opět komunikovat, případně jestli ji co se stalo mrzí a toužila by to napravit. Děkuji moc :)
 
Symbiotica
02.10.18
02:44
Reg.13.11.17

Udělala jsem výklad karet z Osho Zen Tarotu. Ex přítelkyni vyšla karta Lakomství - tedy nechce se dělit o svůj čas, pocity a co prožívá. Zároveň mi vyšla karta Vina - nejspíš jí trápí i výčitky svědomí. Do třetice všeho dobrého vyšla karta Vedení - Vaše ex přítelkyně nejspíš poslouchá svůj vnitřní hlas, který ji z nějakého důvodu vedl pryč ze vztahu.
Pro Vás mi vyšla karta Morálka - možná byste měl přestat moralizovat podle zažitých zvyků. Morální poučky někdy nedokážou postihnout pestrost reality. Dále mi vyšla karta Tvořitel - rozvíjejte svou osobnost, pracujte sám na sobě, to vás posune dál. Do třetice mi vyšla karta Odpoutání - odpoutejte se od toho, co bylo, nelpete na věcech ani lidech, nechte věci odejít.
Poselství andělů pro Vás zní: věřte svým snům, zejména těm nočním - hledejte znamení. Nebojte se být sám - Samota Vás může naučit ledacos potřebné. Pak už bude láska a krásný vztah nadosah
 
Symbiotica
02.10.18
09:10
Reg.13.11.17

Jinak tady na webu doporučuji Zenové karty pro každý den Zen buddhismus učí na věcech nelpet a nechat události přirozeně plynout
 
Pavluša
03.10.18
09:15
Nereg.

IP: 46.135.109.*
Rozešel se se mnou přítel,myslím,že kvůli matce,na které je závislý,napsal mi definitivně jsem s tebou skončil.Potřebovala bych vědět,co se nyní děje v jeho hlavě,zda je to definitivní,nebo zdali to napsal ve vzteku... máme naději?
 
Symbiotica
04.10.18
19:08
Reg.13.11.17

Milá Pavluso, podle Osho Zen Tarotu mi vychází, že Váš bývalý partner potlačuje své skutečné emoce (vyšla karta Izolace, nebo-li že je izolovaný od svého srdce, že chce být silný, nechce plakat,... ). Dále vyšla karta Samota, která znamená, že momentálně mu nejspíš vyhovuje, že je sám. Dále vyšla karta Průlom - je tedy možné, že u něho dojde k zásadnímu obratu v myšlení i chování, že dojde k "obratu" a pochopení. Když se ptám na budoucnost vztahu, opět vychází karta Průlom, tedy pokud u ex partnera dojde ke změně myšlení, je návrat možný. A další karta je Trpělivost - k tomu snad není co dodat Přímo Vám andělé v kartách radí: buďte silná a věřte, že láska je nablízku
 
Radka81
05.10.18
09:40
Reg.15.6.17

Dobrý den, mohla bych vás taky poprosit jestli by jste se mi nepodívala jestli je šance na obnovu vztahu s expřítelem, asi moc není :-/ ale mě se moc nedaří na něj zapomenout. Moc děkuju Radka
 
Symbiotica
05.10.18
10:45
Reg.13.11.17

Milá Radko, karty Vám radí, ať necháte věci plynout a nechcete mít vše pod kontrolou. Některé věci se prostě nedají naplánovat. Ohledně Vás mi v Osho Zen Tarotu vyšla karta Blázen - tedy nenechte se znechutit špatnými zkušenostmi, nezahořknete. Pak možná uvidíte možnosti, které kolem sebe máte. Váš ex partner není Vaše jediná možnost, i když podle karet se nejspíš znáte už z minulého života. To ovšem neznamená, že spolu musíte být do konce života. Spíš jste se měli potkat, abyste vyrovnali karmický dluh. Jinak co se týče bývalého partnera, karty ukazují, že zrovna prožívá šťastné období, kdy se pravděpodobně věnuje i nějaké tvůrčí činnosti. Zatím to tedy úplně nevypadá, že se plánuje vrátit Pro Vás mi však v andělských kartách vyšlo, že nová láska je blízko. Vy se však musíte zbavit omezení, které jste si sama nastavila ve své hlavě
 
goethe
06.10.18
20:58
Nereg.

IP: 188.175.34.*
Symbiotica, děkuji Vám moc za pomoc.
 
goethe
06.10.18
21:20
Nereg.

IP: 188.175.34.*
Jestli se ještě můžu zeptat, znamená tedy výklad nahoře, to, že se už spolu k sobě nevrátíme? Že jsou naše cesty navždy rozděleny? Protože to tak má být? Nebo se mám odpoutat jenom proto, abych se něco naučil? A poznal jaké to je být sám? Děkuji Vám moc, jste úžasná
 
Symbiotica
07.10.18
14:46
Reg.13.11.17

Milý Goethe, když jsem se ptala, jestli je možné, že se s ex přítelkyní k sobě vrátíte, tak karty to úplně nevyvrátily. Čili možnost návratu tu je. Každopádně to od Vás bude chtít výraznou práci na sobě. Vyšla mi pro Vás karta Hojnost - tedy máte se snažit být bohatý, a to ve všech směrech. Je důležité být duchovně bohatý i tělesně bohatý. Člověk nemá být materialista, ale nemá být ani asketa. Pro ducha nesmíme zanedbávat tělo a ani naopak to není správně. Dále mi vyšla karta Sdílení - ta je o bezpodmínečnem dávání lásky, a to opravdu komukoliv. Nejen partnerce. Otevřené srdce náplní Váš život štěstím. A naposled mi vyšla karta Lpění na minulosti. Tato karta říká, že minulost nejde vrátit zpátky a je to tak přirozené. Pokud někdy opět navážete s ex přítelkyní vztah, ten vztah už bude jiný než dřív. Protože Vy oba budete jiní. Nemá smysl se násilím snažit udržet vše tak, jak to bylo dřív... Tak přeju hodně štěstí a lásky
 
KlárkaKlárková
07.10.18
14:57
Reg.7.10.18

Dobrý den,chtěla bych se Vás zeptat co říkají karty..Po 5 letém vztahu jsem odešla od přítele z něhož máme holčičku.Nemůžu na něj přestat myslet a chtěla bYch vědět,zda i on na mě myslí či on mě má ještě rád.Má nový vztah a zajímalo by mě,zda je to jen nálepka na jeho bolavou duši či láska.Zda se k sobě ještě vrátíme nebo se naše cesty rozešly.Nevím,zda to bylo správné rozhodnutí,jelikož mám pocit,že jsem měla ještě vydržet..Předem moc děkuji a přeji pěkný zbytek dne.
 
zuma24
07.10.18
16:52
Reg. před 2016

Dobrý deň p. Symbiotica
Pozreli by ste sa prosím, ci sa mi vo veľmi blízkej dobe podarí nájsť vhodné zamestnanie a podnájom?
Michaela 27.3.1982
Veľmi pekne ďakujem
 
Symbiotica
07.10.18
19:03
Reg.13.11.17

Milá Klárko, podle andělských karet k Vám bývalý partner nejspíš stále něco cítí. Andělé Vám radí, abyste v sobě obnovila důvěru ve Vašeho bývalého partnera. Podle všeho ve Vašem vztahu ke konci chyběla právě důvěra. Podle andělských karet situace spěje k harmonickému konci, konflikty se vyřeší. Naslouchejte radám svého anděla strážného Váš vztah má podle karet možnost pokračovat, ovšem ani jeden z vás by neměl chtít toho druhého mít plně pod kontrolou - místo kontroly má být důvěra. Krásný den
 
Symbiotica
07.10.18
19:09
Reg.13.11.17

Milá paní Michaelo, podle archandelskych karet práci i bydlení najdete. Všechno bude, jak má být a jak to pro svůj vývoj potřebujete. Možná úplně všechno nebude podle Vašich představ, ale Vesmír moc dobře ví, proč Vám co posílá do cesty. Karty Vám radí: buďte silná, spolehejte na své schopnosti. Při stresu relaxujte v přírodě. A buďte na lidi kolem milá, snažte se s druhými dobře vycházet - to Vám pro vyřešení situace pomůže. Přeju pěkný večer
 
KlárkaKlárková
07.10.18
20:58
Reg.7.10.18

Moc děkuji za Vaši odpověď..stále v to tedy doufám,že by mohl být možný návrat.Ale nejde mi do hlavy,proč během měsíce po 5 letech našel novou "lásku" a o mě mluví,tak,že mi nemůže přijít na jméno a vlastně jen proto,že jsem to s ním nezvládala psychicky,tak jsem odešla a tím pádem rozbila rodinu,kterou tak chtěl..takže karty myslí,že mám čekat,až se tenhle bol uklidní? A cesta zpět by byla eventuelne opět na světě..má to vůbec smysl čekat na někoho,kdo mi vlastně ubližoval? Bude to stejné,kdyby se návrat uskutečnil? Mov Vám děkuji a přeji pěkný zbytek večera
 
zuma24
07.10.18
21:53
Reg. před 2016

Ďakujem p. Symbiotica
Momentálne som to všetkého nervozna a snažím sa byť nebyť sprostá na ľudí ale moc sa mi to nedarí. Hlavne neviem pochopiť prečo mám vo všetkom smolu :/
 
Symbiotica
08.10.18
11:06
Reg.13.11.17

Milá Klárko, andělské karty říkají, že máte odpustit. A taky, že máte myslet na své dítě - byl ex partner dobrým otcem nebo dceři ubližoval? Jak nese rozchod vaše dítě? Návrat k bývalému není podle karet nutný. To si musíte ujasnit sama, co vlastně chcete a jak to cítíte.
 
Symbiotica
08.10.18
11:10
Reg.13.11.17

Milá Michaelo, karty říkají, že máte být sama sebou. Když budete k sobě i k druhým upřímná (s láskou), vše se zjednoduší. Také byste se mohla zaměřit na studium toho, co Vás zajímá - i kdyby to byl jen víkendový kurz. Posune Vás to dál. Jinak když budete k lidem laskavá, spíš Vám pomůžou, než když budete nepříjemná.
 
Radka81
08.10.18
11:36
Reg.15.6.17

Dobrý den, moc děkuju za váš výklad, já vím, že bývalý partner není moje jediná možnost, jen něco ve vnitř mě nedovolý zapomenout :-/ možná se opravdu můžem znát z minulého života jak píšet, hodně by to vysvětlovalo, hlavně ten pocit, že to stálen není vyřešené :-(
 
KlárkaKlárková
08.10.18
14:35
Reg.7.10.18

Moc děkuji p.Symbiotico,..ne ne přítel byl velice dobrým otcem,ale poslední dobou špatným partnerem.Naše diťě nese rozchod bych řekla dobře,jelikož je najednou usměvavá,veselá,aktivní,nepláče a není protivná,uplakaná což byla..V sobě mám stále pocit,že k nám patří..nemůžu se z toho nějak dostat a tak hledám odpovědi na otázky které mě tíží..Děkuji Vám moc za Váš čas.
 

t.mro
08.10.18
17:45
Reg.3.2.22

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Mmm
08.10.18
18:19
Nereg.

IP: 91.219.240.*
Dobrý den p. Symbiotica,
co mne čeká v lásce? Objeví se někdo nový nebo jen nevidím kolem sebe? Díky
 
Zlatka
11.10.18
12:15
Nereg.

IP: 83.208.104.*
Milá paní Symbiotico,moc prosím,podívejte se na mého bývalého partnera Honzu-otce mých dětí.Vloni jsme se rozešli,zcela ignoruje naše děti,na mně byl vždy silně fixován,ale na děti prostě kašlal a teď už se 3 měsíce neozval,ani k svátku jim nepopřál.Naprosto to nechápu.Můžete se prosím podívat do karet,co se s ním děje(zda má problémy nebo je naopak tak happy,že děti úplně vymazal) a jestli se to ještě někdy zlepší?Děkuju vám moc a moc.
 
Symbiotica
12.10.18
07:57
Reg.13.11.17

Milá Lailo, podle Osho Zen Tarotu tohoto muže nejspíš znáte z minulého života. Nejspíš má mezi Vámi dojít k nějakému karmickému vyrovnání. Karty Vám radí, ať posloucháte svůj vnitřní hlas a ať se soustředíte na přítomnost a neutíkáte v myšlenkách do budoucnosti. Nechte věci uzrát Pak bude vše, jak má být Přeju pěkný den
 
Symbiotica
12.10.18
08:05
Reg.13.11.17

Milá Terezko, karty mi říkají, že zmíněný muž k Vám nejspíš něco cítí, ale má nejspíš také hodně náročné období plné povinností, takže na nějakou romantiku asi nemá zrovna moc myšlenky. Podle karet by Vašem vztahu bylo potřeba hodně kompromisů. Andělské karty Vám radí, ať meditujete, snažíte se být v klidu a věříte, že vše nakonec dobře dopadne - i kdybyste nakonec neskončila s tímto mužem
 
Symbiotica
12.10.18
08:13
Reg.13.11.17

Milá Zlatko, podle karet Váš bývalý partner momentálně zpracovává svá vnitřní zranění. Takže právě to bych viděla za omezením komunikace. Až se dá psychicky trochu dohromady, tak je pravděpodobné, že kontakt s dětmi opět naváže Přeju pěkný den
 
blíženka
12.10.18
08:54
Nereg.

IP: 46.33.116.*
pro Symbioticu .Prosím o radu jestli mám dál setrvávat ve vztahu z mužem kterého mám sice ráda ale už ho nemiluju.děkuji
 
blíženka
12.10.18
08:56
Nereg.

IP: 46.33.116.*
pro Symbioticu .Prosím o radu jestli mám dál setrvávat ve vztahu z mužem kterého mám sice ráda ale už ho nemiluju.děkuji
 
Symbiotica
12.10.18
13:22
Reg.13.11.17

Milá blíženko, napíšete mi třeba jeho datum narození nebo křestní jména? Děkuji
 
blíženka
12.10.18
16:06
Nereg.

IP: 46.33.116.*
on je 23.10 1970 a já 1.6 1973.děkuji
 
Symbiotica
12.10.18
16:44
Reg.13.11.17

Milá Lalilo, psala jsem to proto, abyste se ohledně tohoto vztahu příliš nesnažila a nepokoušela se ho násilně posunout dál. Karty říkají, že vše má svůj čas. Vyšla mi teď ve výkladu pro Vás karta Trpělivost. Je to dostatečné vysvětlení?
 
Symbiotica
12.10.18
16:57
Reg.13.11.17

Milá blíženko, tak jsem se tedy podívala do karet a vyšla mi karta Integrace - ta naznačuje, že máte v sobě zmatek a bijou se ve Vás různé pocity a myšlenky. Tato karta radí si nejdřív udělat v sobě pořádek, než dojdete ke konečnému rozhodnutí. Dále mi vyšla karta Dokončení, která naznačuje, že určitá etapa Vašeho života je u konce. Jako třetí karta mi vyšla Důvěra - ta říká, ať se nebojíte budoucnosti a následujete srdce V andělských kartách mi vyšla karta Děti. Je možné, že jeden z Vás má děti? Při rozchodu by na ně měl být brán ohled. Celkově se tedy dá říct, že rozchod je pravděpodobně přirozeným rozuzlením situace. Hodně štěstí v dalším životě
 
t.mro
12.10.18
20:00
Reg.3.2.22

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Symbiotica
13.10.18
16:16
Reg.13.11.17

Milá Lalilo, podle karet Vás daný muž vnímá jako moudrou, atraktivní a tvůrčí ženu
 
Symbiotica
13.10.18
19:04
Reg.13.11.17

Milá Lalilo, podle karet je tento muž odvážný, má rád svobodu, má také tvůrčí schopnosti. Jak se to shoduje s Vaším názorem na tohoto muže?
 
t.mro
13.10.18
19:32
Reg.3.2.22

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Symbiotica
16.10.18
07:43
Reg.13.11.17

Milá Terezko, v kartách mi opravdu vyšlo, že v nové práci se nevyhnete stresu. Ovšem karty radí, ať se příliš neohlížíte do minulosti a berete vše jako výzvu a zajímavou zkušenost. Podle karet tato práce nejspíš nebude Vaše konečná stanice, ale dá Vám spoustu potřebných zkušeností, které Vás posunou dál
 
Symbiotica
16.10.18
07:50
Reg.13.11.17

Milá Saxanello, karty mi nějaké výrazné city u tohoto muže neukázaly Vyšla mi karta Vědomí, Zdroj a Svět, což znamená, že se nejspíš jedná o vyrovnaného a moudrého člověka, který je nejspíš i svým způsobem charismatický. Ale zatím to podle karet na nějakou výraznou náklonnost z jeho strany moc nevypadá. Což se ale třeba časem může změnit... Chtělo by to každopádně víc otevřené komunikace
 
Symbiotica
16.10.18
08:15
Reg.13.11.17

Milá Lalilo, ten muž nejspíš cítí, že Vás zná z minulého života a také je mu sympatické, že jste oba tvůrčí typy, nebo-li máte podobné zájmy Nejspíš se v něm postupně rodí i nějaký hlubší cit, ovšem je potřeba tomu všemu dát čas Přeju pěkný den
 
t.mro
16.10.18
20:29
Reg.3.2.22

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Mmm
17.10.18
22:11
Nereg.

IP: 91.219.240.*
Dobrý den paní Symbiotica,
chtěla bych se vás zeptat na muže ve svém životě. On 18.6.1982 je náhodným kolemjdoucím nebo pro mne bude mít nějaký větší význam? Rozvine se mezi námi vztah?
předem moc děkuji za odpověď.
Mmm
 
Radka81
18.10.18
11:15
Reg.15.6.17

Dobrý den, mohla bych vás ještě poprosit jestli by jste se mi podívala na může ve znamení berana, kterého jsem ted poznala, jestli karty něco radí? Děkuju Radka
 
Saskia
19.10.18
20:03
Nereg.

IP: 213.226.235.*
Dobrý den chci změnit zaměstnavatele chci pracovat s dětmi do 3 let.Budu přijata do zaměstnání od ledna?
Jsem profesionálnī chůva, mám certifikát.dekuji za odpověď
 
Nadeje
22.10.18
08:17
Nereg.

IP: 62.44.5.*
Dobrý den chtěla bych prosím vědět, jestli se v mém teď blízkém životě objeví nová láska. Po 4. letech vztahu - nevztahu s člověkem, který to ukončil docela hodně nehezky ke mně, mám i strach, jestli si lásku od sebe neodháním. Hodně jsem pracovala na lásce k sobě samé (konečně )a na plnění teď už opravdu mých snů. Moc děkuji za odpověď
 
Nika
25.10.18
16:06
Reg.17.4.24

Dobrý den, měla bych dotaz na paní Symbioticu, pokud sem ještě chodí. Týká se mého vztahu s mužem, se kterým moc přeju rodinu. Mockrát děkuji :)
 
annet
25.10.18
19:00
Nereg.

IP: 37.221.245.*
potkávám chlapa, který se mi líbí a já se líbím jemu, ale nevím jestli je zadaný a pomrkává po mně jen tak... nebo jestli má skutečně zájem a nemá jen dostatek odvahy. Děkuji za odpověď.
 
meky
28.10.18
16:20
Nereg.

IP: 93.99.194.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
JenTak
28.10.18
18:31
Nereg.

IP: 188.175.98.*
Třeba hledá dívku, která by ho zachránila, neboť...
 
e
28.10.18
23:05
Nereg.

IP: 93.99.194.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Symbiotica
29.10.18
08:02
Reg.13.11.17

Milá Radko81,
dělala jsem výklad na vztah se zmíněným mužem ve znamení Berana. Karty radí, ať se spolu radujete z maličkostí, neřešíte minulost a minulé zklamání a ať také nepotlacujete své emoce a myšlenky - důležitá je otevřenost. Je tu ještě jedno malé varování - hlavně spolu nebojujte o moc ve vztahu. To by Váš vztah mohlo pohřbít... Hodně štěstí
 
Symbiotica
29.10.18
08:12
Reg.13.11.17

Milá Saxanello,
tak jsem Vám po delší době udělala výklad a vypadá to, že daný muž oceňuje, že máte velké a otevřené srdce Zároveň už tam začíná hrát roli i fyzická přitažlivost Vypadá to, že se Váš vztah začal rozvíjet...
 
Symbiotica
29.10.18
08:16
Reg.13.11.17

Milá Terezko (narozená 16.6.),
podle karet si na práci snů budete muset ještě počkat. Zároveň byste se měla zbavit omezujících myšlenek, které Vás zbytečně drží při zemi. Ještě mi v kartách vychází, že možná vysněnou práci získáte díky partnerovi - např. Vám dohodí kontakt... Hodně štěstí
 
Symbiotica
29.10.18
08:23
Reg.13.11.17

Milá Mmm,
podle karet to zatím na moc vážný vztah s mužem narozeným v červnu 1982 úplně nevypadá... Karty ukazují, že se jedná o svobodomyslného muže, který hledá spíše dobrodružství. Ovšem karta Kolo štěstí ukazuje, že situace se může vyvinout opravdu různě. Ani vážný vztah není úplně vyloučen... andělské karty Vám radí, ať posloucháte svůj vnitřní hlas a intuici Ta Vám může pomoci i ve velmi nepřehledné situaci
 
t.mro
29.10.18
18:44
Reg.3.2.22

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Verunika
29.10.18
19:01
Reg.13.8.17

dobry den mila Symbiotika,mam na vas prosbu ze či najdem do konca roka vhodne zamestnanie,som ostala na urade prace od 1.5, ked som odisla z roboty po 23 rokoch,kde som pracovala,ako administrativna pracovnicka, a tym že žijem sama, som odkazana na robotu,od novembra mi skoncila podpora,ktoru som dostavala z urade prace, budem velmi rada,ak dostanem odpoved Vierka 6.4.1962
 
Majka1111
31.10.18
11:59
Nereg.

IP: 194.39.218.*
Dobry den,
pred dvomi tyzdnami sme sa rozviedli s mojim manzelom. Nasiel si milenku, o dost mladsiu (10 rokov). Ja ho vsak stale lubim, chcem sa spytat, je tu este sanca, ze sa niekedy dame dokopy? Pracujeme spolu v jednej spolocnosti, bohuzial aj s nou. Premyslam aj nad zmenou prace? Je to spravny krok? Dakujem <3
 
blíženka
02.11.18
14:46
Nereg.

IP: 46.33.116.*
Symbiotiko ,prosím mohla bych mít vztah z mužem jmenuje se David je ve znamení ryb rok 1980,já 1.6 1973.děkuji
 
Mmm
03.11.18
18:58
Nereg.

IP: 91.219.240.*
Milá Symbiotico, děkuji za odpověď.
Popravdě jsem z vaší odpovědi spíše zmatená, tak to zkusím trošku jinak. Potkám během roku svého životního partnera?
 
Lufín
04.11.18
12:51
Nereg.

IP: 93.99.194.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Alexis
04.11.18
23:24
Nereg.

IP: 81.110.212.*
Mila pani Symbiotiko,

chtela bych se Vas zeptat na vztah, ktery trva temer 10 let s prestavkami. Ex-pritel se ke mne porad vraci a pak rozchazi bez vysvetleni. Tvrdi, ze mne miluje, ale jeho chovani je pro mne velice nepochopitelne. Vzdy, kdyz se vysporadam s rozchodem, tak se opet objevi a zacne to nanovo... .Oba zijeme v jinych zemich. Nevim, zda mam byt neuprosna a dat mu sbohem anebo vyckavat. Porad totizto k nemu prechovavam velice silne city.

Pedem Vam dekuji, Alexis
 
Dory
06.11.18
11:56
Nereg.

IP: 90.181.93.*
Dobrý den Symbi mám přítele, na kterém mi velmi záleží. Je to po dlouhé době muž, se kterým si rozumím. Poslední měsíc se ale jakoby uzavřel do sebe. Komunikuje se mnou pouze přes zprávy, přestože jsme se předtím vídali každý den. Na mou otázku co se děje odpověděl, že nechce pokazit náš vztah, jelikož má problémy v zaměstnání i v osobním životě a se vším se musí vypořádat sám. Nechápu tu náhlou změnu a velmi mě to trápí. Popravdě řečeno nevím jestli jeho city neochladly, nemá jen odvahu mi to říct a potřebuje čas. V některých situacích se mi zdá, jakoby nebyl zcela upřímný. Mám pocit, že jej částečně ovlivňují i jeho kamarádi. Chtěla bych ze zeptat, jestli jsou jeho city ke mně upřímné a jaký je důvod jeho změny. Je naděje, že se opět vše urovná? Děkuji moc za drahocenný čas
 
Re****
07.11.18
02:31
Nereg.

IP: 93.99.194.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
nešťastná
20.11.18
12:53
Nereg.

IP: 88.103.215.*
Milá Symbiotico,
budu pokračovat v duchu tohoto vlákna. Po dvanácti letech přítel najednou odešel. Netvrdím, že to bylo zničeho nic, ale žádný zásadní důvod tu není (alespoň žádný, který bych si uvědomovala). Sama jsem si vykládala Tarot - asi "milionkrát" a pokaždé mi vyšlo, že se vrátí. Protože netoužím po ničem jiném, nejsem si jistá jestli kartičky neovlivňuji. Byla byste tak hodná a mohla se podívat, jestli naše pohádka bude mít Happyend nebo... (ani napsat to nechci). Přemýšlím, jestli mě má ještě rád - i když myslím, že ano, jestli na náš vztah myslí. A hlavně, jestli je něco, co bych mohla udělat. Moc Vám děkuji Mirka
 
momo89
21.11.18
13:10
Reg. před 2016

Příjemný den, paní Symbiotico,

chtěla bych se zeptat, jestli se dál bude ještě nějak vyvíjet vztah s mužem (7.3.1991), já (22.7.1989)?
Případně, objeví se v mém životě někdo jiný, s kým nám bude spolu bezva?

Děkuji Vám za odpově%d a Váš čas.
 
Mikes998
19.12.18
22:54
Nereg.

IP: 213.192.12.*
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli je možné pro mě a mou bývalou přítelkyni se k sobě vrátit, případně jestli tam nějaká šance je nebo jaká je v našem vztahu momentálně situace. Měli jsme se rádi, a byli jsme spolu 5 let. Rozešli jsme se v srpnu kvůli mému vleklému špatnému zdravotnímu stavu, který jsme spolu nezvládli.Problém je že ona mezitím potkala někoho jiného a nevím jak moc velkou budoucnost to má, jestli je návrat možný. Udělal jsem od srpna kus práce a zdraví se rychle lepší, a myšlenka na návrat se mě v poslední době vrací častěji. Za sebe si myslím že by to smysl mělo pro krásný vztah, zajímala by mě ale situace u ní. Díky moc za jakoukoli pomoct stím.

email: michalmika@atlas.cz
Já 16.04.1991
Slečna 25.9.1989
 
ZDK
21.12.18
21:45
Nereg.

IP: 88.146.217.*
měl jsem dlouhý 13ti letý vztah s ženou,několikrát jsem aby mi řekla jak to s námi vidí dál ale vždy se z toho vykroutila že to necháme zatím tak a různě.Pak v 47 letech šla studovat(udělat maturitu) neměla čas abychom se viděli s 3 měsíce před maturitou napsala že jak ji udělá tak se uvidíme.Já byl skoro pořád v nemocnici to ale nevěděla a když jsem byl trochu schopen tak jsem ji hledal a zjistil že odjela za prací do Švýcarska,rozešla se se mnou.Po roce se ozvala,vysvětlila mi proč se se mnou rozešla že ji to tam okouzlilo ale trvala na tom že je konec.Po pár měsících jsme se najednou domluvili že spolu dáme dohromady domeček splatíme hypotéku a podíváme se po nějakém pozemku na stavění.Během půl roku a její práci v zahraničí je vše jinak.Když jsem se jen zeptal jestli by si mě nevzala jako za muže tak jen já pracuji v zahraničí,já vydělávám peníze,já nebudu žít na dvou místech chci být svobodná a tak dál.Rodiče ze ni mohou jet,dcera taky jen mě by to zaměstnavatelé nepovolili.Dělá tam opatrovnici v nějaké rodině a co dělá dál nevím.Myslím že mě jen využívá nebo neví co chce.Co vlastně dělat já dělám to na co jsem se dohodli a ona najednou změní vše.Nejspíš se také jen starat sám o sebe a já aby bylo to první na čem záleží.Jenže takový já nikdy nebyl.
 
paulinka
26.12.18
21:35
Reg.26.12.18

zdravím prosím můžete zjistit co si muj byvaly přítel myslí opustil mě pry se zamiloval mame 2 děti společný dům a dluhy slíbil že bude platit ale já se s tím nemohu vyrovnat po 25 letech už se zacínám chovat jako blázen, pořád si myslím ze se vrátí mám jestě šanci nebo naprosto všechno zahodil?děkuji
 
paulinka
26.12.18
21:39
Reg.26.12.18

ještě k předešlému dotazu zda se vrátí já jsem 5.6.1969,on je miroslav 7.12.1968
 
kreta
27.12.18
02:35
Reg. před 2016

Prosím Symbioticu, jak bude pokračovat vztah s mým ex, já 20.9.1970 a on 8.1. 1956... .moc děkuji předem
 
kamensko
04.01.19
09:56
Reg.4.1.19

Krásný den všem štastným i smutným. Poprosil bych o radu k mému problému. S manželkou nám to po 20 letech nefunguje, a teď někoho má a nevím jak je to mezi nimi vážné. Poradí prosím někdo jak se zachovat a jaká šance na obnovení lásky? Já 1.2.1973 Ona 1.4.1978 + 2 děti Moc děkuji
 
Symbiotica
05.03.19
19:03
Reg.13.11.17

Zdravím všechny Po dlouhé době jsem opět zde. Rozhodla jsem se, že už nebudu věštit přes internet. Pro větší přesnost je vždy lepší výklad dělat osobně... Ovšem můžu všem, kdo se ptají, dát malou radu: zítra (6. března 2019) je novoluní v Rybách. Je to skvělé období, kdy můžete využít svou intuici. Před spaním položte otázku a přejte si z celého srdce sen, ve kterém najdete odpověď Dnes v noci ke mně přišly ve snu důležité informace... Proto věřím, že i k Vám můžou přijít
 
29astert
05.03.19
22:00
Nereg.

IP: 80.188.212.*
Dobrý den, moc Vás prosím o radu ohledně mého exmanžela, který mi v manželství dlouho lhal a v roce 2018 jsme se museli kvůli těmto sporům rozvést. Velmi tím trpí naše 9 let dcera, byla bych moc ráda, kdybychom všichni dostali ještě jednu šanci a dali to zpět dohromady. Prosím pěkně, je to reálné? Moc děkuji předem a přeji vše dobré.
 
MAXmilian007
02.09.19
14:22
Nereg.

IP: 91.139.36.*
Před rokem koncem srpna jsme se rozešli, rozstěhovali, ale od té doby spolu stejně trávili veškerý čas a bylo to skvělé, plno smíchu, výletů a radostí, koncem května jsme si dali prostor, aby se rozmyslela, jestli se mnou ještě chce být, začátkem čerence, do té doby jsme se vídali mnohem méně, mi řekla, že už mne nemiluje, že mne má moc moc ráda, ale to na vztah nestačí, že s tím bojovala celou dobu, ale nedokázala to. Od té doby se jen vyjímečně náhodně potkáme, komunikace žádná, když jsme naposledy komunikovali, říkala nikdy neříkej nikdy, měli jsme úžasný vztah a jsi nejlepší chlap na světě, lepšího vím že nenajdu a nezamiluju se, budu už jen nešťastná. Miluju ji, není hodiny, abych na ni nepomyslel, večer jí posílám před spaním lásku a přeji ji dobrou noc. Nevím co dělá, nevím jak jí je, nechávám jí její prostor a stéle věřím, že to přijde. Co myslíte?
 
Nikodem
04.08.20
02:17
Nereg.

IP: 109.81.214.*
Chci se prosim zeptat zda by slo zjistit kdyz jsme se tedka rozesly z moji ex přítelkyni a ja ji mam moc rad a porad ji mam v hlave a v srdci jestly to je i u ni.
I kdyz rika ze me nenavidi ze me nemiluje ze jsem byl jeji nejhorsi vztah.
Chci se zeptat jak je to doopravdy u ni? Jestly se mi jeste ozve? Dekuji za odpoved
 
Nikodem
04.08.20
02:19
Nereg.

IP: 109.81.214.*
Chci se prosim zeptat zda by slo zjistit kdyz jsme se tedka rozesly z moji ex přítelkyni a ja ji mam moc rad a porad ji mam v hlave a v srdci jestly to je i u ni.
I kdyz rika ze me nenavidi ze me nemiluje ze jsem byl jeji nejhorsi vztah.
Chci se zeptat jak je to doopravdy u ni? Jestly se mi jeste ozve? Dekuji za odpoved
 
Nikodem
04.08.20
13:43
Nereg.

IP: 109.81.214.*
Chci se prosim zeptat zda by slo zjistit kdyz jsme se tedka rozesly z moji ex přítelkyni a ja ji mam moc rad a porad ji mam v hlave a v srdci jestly to je i u ni.
I kdyz rika ze me nenavidi ze me nemiluje ze jsem byl jeji nejhorsi vztah.
Chci se zeptat jak je to doopravdy u ni? Jestly se mi jeste ozve? Dekuji za odpoved
 
Gabriela
06.01.21
02:14
Nereg.

IP: 78.136.131.*
Dobrý den. Chtěla bych poprosit jestli se ke vrátí Honza, můj na půl bejvali. Byli sme něco jako kamarádi z výhodami a on se na mě vykašlal a sliboval že semnou bude a našel si jinou.. Mohla bych poprosit jestli se koukněte do karet a řeknete mi jestli stejná za mnou doleze. Děkuji moc Olahová
 
spike
19.12.21
13:46
Nereg.

IP: 89.235.31.*
Dobrý den, před půl rokem jsme se rozešly se snoubenkou, byly jsme spolu 3 roky z toho jsme spolu 2 roky bydlely. Když jsme se sestěhovaly ,odstěhoval jsem se k ní 70km od mého bydliště našel si práci v jejím městě a začal nový život , rozchod byl bohužel z její strany. Odstěhoval jsem se zpátky domů .Bral jsem to hodně špatně do doby než se sama asi po měsíci ozvala a od té doby jsme spolu byly v kontaktu ,vídaly jsme se ,byly jsme na kratší dovolené ,občas jsem u ní přespal. Veškerý tento kontakt mě uklidňoval a dávala naději na návrat do společného vztahu a vypadalo to ,že náklonost k obnovení vztahu je i z její strany. Bohužel po posledním střetnutí ,kdy jsme spolu trávily celý den jsem odjel domů ,psaly jsme si a já ji vyznal lásku ,mé pocity a že chci obnovit náš vztah. Reakce zněla , že se mnou být nechce ,nemiluje mě ,s někým spí a vypadá to ,že z toho něco bude. Zeptal jsem se jí ,proč mě celou dobu lhala ,tahala za nos a využívala moji náklonost, odpověděla ,že možná lže teď ale je to pro moje dobro. Na sociálních sítích se nemáme v přátelích ale vím od známé ,že má změněný status na zadaná, který si změnila týden po tom co mě oznámila ,že s někým spí. Tyhle informace mě úplně rozložily ,už skoro 2 měsíce nejsme vůbec v kontaktu ale já ji pořád bezhlavě miluji. Stavy ,které mám nikomu nepřeji každodenní úzkosti a deprese ,které jsou čím dál horší. Nedá se pracovat, chodit do společnosti přátel ani rodiny ,už dlouhou dobu spím 4 max 5 hodin denně ,ze stresu nemůžu usnout a když usnu zdá se mě o ní a to mě donutí se probrat a pak už nespím. Chtěl jsem poprosit touto cestou , co se jí děje v hlavě , jestli co psala myslela vážně a je pravda ,že někoho má . A jestli je šance ,že by jsme byly opět spolu. Miluji ji čím dál víc a stesk a touha po tom být s ní je neutuchající. Už mám za sebou rozchody ale nikdy jsem nezažil takové nekončící a stupňující se stavy. Moc děkuji za každou reakci.
 
Spike
20.12.21
18:14
Nereg.

IP: 89.235.31.*
Ano, zpětně když se na to podívám je to tak jen mě využila aby měla ten přechod k jinému lehčí a kdyby jí to nevyšlo mohla mě dále využívat. Dokážu takhle racionálně přemýšlet. Bohužel druhá strana věci je ta, že ji pořád miluji a stesk po ní je strašný. 2hý měsíc v kuse spím maximálně 4 hodiny denně, neutuchající deprese a úzkostné stavy, které mám pořád. Poslední 2 dny byly asi nejhorší, dnes jsem nedokázal jet do práce. A nějak jsem si uvědomil, že sám se z těchto stavů asi nedokážu dostat. Tak jsem si zajel k Dr. vše jí vysvětlil a dostal jsem antidepresiva. Bohužel nikdy bych si nemyslel, že mě něco dokáže takhle položit na kolena. Par rozchodů za sebou mám, s navazováním kontaktu se ženami problém nemám. Ale bohužel tohle mě totálně rozsekalo. Možná to bude i tím, že byla první se kterou sem si dokázal představit žít už napořád a proběhly i zásnuby. Jinak jsem měl jen dlouhodobé vztahy, před tímhle 3 letým jsem měl vztah 8 let ale rozchod mě takto nezasáhl.
 
Spike
21.12.21
15:04
Nereg.

IP: 89.235.31.*
Děkuji a moc si vážím toho, že jste mi napsala. Doufám, že mě ty léky pomohou alespoň časem spát. A celkově se zklidnit. Beru je sice druhý den, ale už
cítím první nežádoucí účinky, které mají trvat maximálně 14dní (zhoršení uzkostných stavů a deprese) , takže přes svátky to bude nejspíš očištec, pak už by měly snad celkově zabrat a pomoct mi jít dál.
 
žal
26.12.21
21:36
Nereg.

IP: 89.102.144.*
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám již několikaletý vztah s partnerem, nicméně necítím k němu 100% lásku. Mám ho více než ráda, ale nedá se říct, že ho miluju. Problém je, že se mi ozval bývalý přítel, ke kterému pořád něco cítím, a je to přesně to co necítím k současnému partnerovi. Nevím co mám dělat, zda současného opustit, nebo to nekazit a zapomenout na ex.. děkuji za odpověď..
 
Marie Bertova
30.12.21
00:20
Nereg.

IP: 94.112.20.*
Jsem tak na dne, ze si preji neprobudit se. Kazdy tvrdi, musis se mit rada jit dal. Je to vic jak 5 let, co jsem odesla od pritele k vuli cloveku na ktereho jsem vsadila vse. Udelal ze me naprostou nulu. Nemuzu se prece drzet ohrane vety, mas deti, rodice. Modlim se a cekam znameni jak jit fal. Nemuzu zapomenout ani na ex pritele, ani na cloveka, ktery mi vzal veskere nadeje a iluze. Muze mi nekdo poradit? Zeptat se karet? uz nevim ceho se chytnout. Boli me, ze nikomu nechybim, ptam se, kdy to skonci….a zda se treba mylim a jeden s ex me ma rad, nebo me odespali. Bud rada za pomoc, kartam jedinnym verim..
 
Kamca
04.01.22
09:42
Nereg.

IP: 188.120.23.*
Dobre rano chtela bych viedet comne ceka v buducnosti z partnerem on.22.11.1967 ja 8.3.1968 dekuji moc 💕 💕
 
Riso1
05.01.22
05:38
Nereg.

IP: 62.197.243.*
odkaz pre SPIKE;je mi lúto ,že Vás takto opustila a dôverne to poznám aj s tým 4hod. spánkom a všetko to ostatné čo opisujete ,napíšte mi (ak sem náhodou prídete) na kuric.richard@gmail.com
 
Ondřej
09.05.22
20:46
Nereg.

IP: 78.80.16.*
Dobrý den, mohu se zeptat jestli se expřítelkyně ke mě vrátí?
 
Ondřej
09.05.22
20:47
Nereg.

IP: 78.80.16.*
Dobrý den, mohu se zeptat jestli se expřítelkyně ke mě vrátí?
 
Patrik
27.10.23
09:49
Nereg.

IP: 77.104.194.*
Dobrý den prosím chtěl bych pomoc jsem zoufalý o svého přítele když nás rozdělili me rodiče prosím chtěl bych vědět jestli na me mysli a miluje me?
 
Patrik
27.10.23
09:50
Nereg.

IP: 77.104.194.*
Dobrý den prosím chtěl bych pomoc jsem zoufalý o svého přítele když nás rozdělili me rodiče prosím chtěl bych vědět jestli na me mysli a miluje me?
 
Patrik
27.10.23
09:52
Nereg.

IP: 77.104.194.*
Dobrý den prosím chtěl bych pomoc jsem zoufalý o svého přítele když nás rozdělili me rodiče prosím chtěl bych vědět jestli na me mysli a miluje me?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)