English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Druhá šance

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Druhá šance

Lilly
28.02.15
20:07
Reg. před 2016

Dobrý večer.
Před několika lety jsem měla přítele, byl to můj první sexuální partner. Moje "věřící" kamarádka mi řekla, že prý s kým prvním se vyspím, s tím jsem nějak "spojena". Jenže problém je v tom, že náš vztah byl dost komplikovaný a nebyla jsem v něm šťastná. Od té doby jsem ale neměla jiného sex. partnera. A on pak nějak zjistil, že takovou druhou jako jsem byla já, jen tak nenajde. A tak by se chtěl vrátit, ale já to nezvládnu, po něm jsem měla vztah s někým, komu se podařilo mě dokonale využít, takže je teď moje důvěra v opačné pohlaví rovna v tom lepším případě 0.A tak nevím, co dělat. Děkuji za každou odpověď.
 
kelišová
01.03.15
10:04
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Druhá šance - proč ne, napiš si pro a proti na papír.Co Ti ten vztah dával a co Ti vadilo, nikdo nebude úplně dokonalý.Nikdy nenajdeš prince, ale normálního chlapa, jde o to aby si se sním cítila dobře, aby to nebyl nemakačenko, aby stál při Tobě a pak vašich dětech... .
Každopádně přemýšlej a když se rozhodneš pro druhou šanci, tak ho nenech dlouho čekat... .
 
Lilly
01.03.15
13:22
Reg. před 2016

No to je právě to, v tom vztahu to fungovalo naopak než mělo, já byla ta co ho držela nad vodou(aby o sebe dbal,aby dodělal školu, aby nechlastal, aby nehulil trávu) a on byl za to ještě na mě sprostý. Jeho rodina, když zjistila, že jsem od něj odešla, tak se u nich odehrál konflikt, pohádali se, možná i na pár facek došlo. Jediné co mi zůstalo byly oči pro pláč, on se pak vůbec nezajímal, jak na tom jsem, psal mi jeho bratr a maminka. Jeho rodina je moc fajn, ale s ním žít nedokážu.
 
Dracizena
01.03.15
15:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lilli, to co o něm píšeš, že pije, hulí trávu, nedbá o sebe, tuto závislost si za sebe chceš zapřáhnout a táhnout ho jako vůl?
My ženy jsme obdarované, starat se o druhého, ale dělat druhému berličku a ten druhý se nesnaží a celou karmickou tíží se o tebe opírá, do toho bych nešla.
DROGA JE METLA LIDSTVA
KTEROU ZAMETEŠ JEN SVŮJ PRÁH...
a proto, když on se svých závislostí nevzdá a nezamete si svůj práh, druhý se mu stává jen vrbou které slibuje a slibuje a skutek utíká a utíká daleko před závislého...
A tím skutkem je jeho Anděl, který se od něj vzdaluje a proto se z těchto lidí stávají zlí predátoři a nebo negativní nákazou.
Lilli zvedni hlavu a jdi dál... a nelituj, není čeho...
 
halil
01.03.15
15:17
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Ako Vás tak čítam nejako mi nie je jasné čo by ste rada počuť? ...

ved si sama odpovedáte, že to s ním nezvládnete, alebo že s ním žiť nedokážete, takže popravde nemám jasno v tom, čo by ste vlastne rada od nás.
Ved vy to viete. Tak sa len podľa toho zachovajte a ostatné neriešte.

a hlavne nenechajte sa zmanipulovať rodinou, či ním, že sa zmení atd.a všetko bude dobré?
NIE!
Ludia sa nemenia, nič nejde zmeniť vôľou, rozumom. Len milujúcim chápajúcim srdcom .. ale vy píšete už teraz, že s ním nedokážete žiť, teda ho nemilujete ... nie tak aby ste jeho povahu v tichosti ustála ...
takže? ... dáte mu druhú šancu? či nie .. ?
 
kelišová
02.03.15
15:51
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Lilly - Dračí a Halil maj pravdu, tak jdi dál cestou života a dívej se okolo sebe,takových chlapů na světě, máš z čeho vybírat...
 
Lilly
06.03.15
11:07
Reg. před 2016

Děkuji všem za komentáře. Máte pravdu, hloupá jsem byla dost dlouho. Uvědomuji si, že mám problém v sociálních dovednostech nebo prostě něco je ve mně divného, protože 90% lidí, které jsem v životě potkala mě akorát použilo ve vlastní prospěch a pak najednou přestali komunikovat. Prostě komunikační blackout bez příčiny. Vlastně se teď učím žít sama se sebou a řešit vlastní problémy. Je mi z toho, jaký ten můj život byl, dost často smutno. Zažila jsem hodně smutných situací, které bych nikomu nepřála. Fyzická bolest je úplné nic proti tomu, jak dokáže bolet duše. A těm odborníkům - psychologům nevěřím, protože mě už v dětství děsili tím, že jsem hypochondr a že spoustu si toho vymýšlím. Nevěřili tomu, co se mi stalo, takže teď vůbec nemám důvod jejich pomoc vyhledávat.
 

halil
06.03.15
19:45
Nereg.

IP: 195.168.91.*
lilly

nuž áno, chápem vašu nedôveru k psychológii v podstate je to jeden z dôvodov prečo som ja samotná psychológiu nedoštudovala, pretože som zistila, že moderná psychológia sa nezaoberá skutočnou pomocou, ale iba akokeby kĺzaním sa po povrchu.
určit diagnózu na základe iba viditeľného, mi prišlo nedostačujúce, popísaním následku a neskúmaním príčiny vzniku "problému" boľavej duše je podľa mňa málo.

Odpoveďou pre mňa bola hĺbinná psychológia, ktorá navádza k skúmaniu samého seba cez všetky možné procesy. Teda poznávanie samého seba.

Ale v podstate by som ak smiem neodporúčala nepracovať so sebou. Vo vašom prípade i informácia o vašej hypochondrii môže no nemusí mať reálny podklad.

Ako to myslím? Pripodobním to na príklade keď sa mi o pomoc prihlásila žienka, ktorá v reálnom živote má vyštudované tri vysoké školy, ( jednoducho ju štúdium furtom baví ) s tým, že má problém dlhodobý problém vo vzťahoch. ( partnerských vzťahoch )
väčšina z mužov v jej minulosti popravde dosť ťažko znáša jej tituly pred a za menom :-D ale ju opustili i z dôvodov že je submisívna.
Ale problém je že nie je. :-)
Takže ako odporúčanie pre ňu šlo, aby prestala byť falošne skromná.
Vysvetlila som jej rozdiel, že je síce pekné, že sa nevyvyšuje nad iných, ale nemôže i v bežnom rozhovore s inými reagovať, že sa vlastne nič nedeje, ved kadekto vyštudoval ľavou zadnou tri vysoké školy, dve dokonca naraz. :-)
Príklad napríklad, ako by sa cítila ona, ak by šla so zlomenou rukou o pomoc k chirurgovi, s očakávaním že predsa len vie čo robiť, a ten by zareagoval cca .. " ááále, to nie, to ste kde počula, že som chirurg, ja som sa tu v nemocnici iba vyskytol, to je iba náhoda, ale pozriem sa Vám na to, keď už inak nedáte " ... :-)

Táto žienka to robí len preto aby mala pokoj od ľudí, a tak vysiela okoliu obraz o sebe, ktorý nie je pravdivý. Veď kto chce pochopí, a kto nie tak nie. Nevadí mi ked sa pár kreténov odo mňa odlúči.
V poriadku, má na to nárok a je to i jej právo, ale už nemá právo hnevať sa na ľudí, ak ju zatrieďujú podla toho, aký obraz o sebe ponúka.

A toto môže byť i váš prípad Lilly. Pouvažujte, či obraz ktorý ste ponúkla o sebe psychológom nemôže byť pravdivý. Pre nich, pravdivý.
či váš prednes vás samotnej nebol o sebaľútosti, apatii, rezignácii ... atd.
a k tomu aby ste to skúsila správne pochopiť, patrí i sebahodnotenie v zmysle som hlúpa.
WTF ( preklad: welcome to facebook ;-) nech sa vyjadrujeme salónne :D )
prečo by ste mala byť?
Hlúposť a múdrosť je iba hodnotením, pomenovaním vždy jednej strany mince.
Ale? Fakt je ten, že minca je platná iba vtedy, ak obsahuje i hlavu i orla. Len ak sú spolu, tvoria Mincu. Teda skutočnú hodnotu.
Takéto sebahodnotenia nie sú potrebné. Nik ich nepotrebuje počuť, a ani vidieť. Tak sa ich vyvarujte i Vy.
jo? ... .:-)


 
Lilly
08.03.15
19:07
Reg. před 2016

Děkuji halil za myšlenky, asi se jen na to všechno dívám z příliš subjektivního pohledu. Pro mě jednodušší někoho od sebe odehnat než ho k sobě pustit, protože jak mě ovlivnily ty zkušenosti, tak nedokážu ostatním důvěřovat. Raději očekávám podraz než pomocnou ruku, občas je to paranoia, kdy nejsem schopná se najíst v restauraci. Ale musím to zvládnout sama. To už mi taky došlo, že takového kamaráda, co by při mě stál v dobrém i ve zlém nepotkám, s tím jsem se smířila. Nezávidím svým vrstevnicím, co jsou vdané a mají děti, nedokázala bych žít s takovým mužem, jakého mají ony. Celkově si z pohledu těch vztahů připadám vyčerpaná, vrací se mi vzpomínky jen na to nejhorší.
 
halil
08.03.15
20:18
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-) Ste typická vzorka bežného človeka ..

je normálne dívať sa na všetko vonku zo samej seba ( subjektívny pohlad )
je normálne cítiť strach zo vzťahov
je normálne ísť pohodlnejšou cestou :-)

No ak už toto všetko spôsobuje vám zlobu, to normálne nie je ...

Preto je dobré mať subjektívny názor, ale objektívne vedieť prijať i názor či myšlienky iného.
Je dobré cítiť strach zo vzťahov, no nedovoliť mu aby sme prežili život, ktorý je naozaj krátky, kde sme prežívali a nie skutočne žili
je normálne ísť pohodlnejšiou cestou, no tá nepohodlnejšia nás oslobodí, vynesie do výšin, .. pretože nie sú väčšie výšiny ako ked prekonáme vlastné obmedzenia. :-)

takže? klídek, jo? ste absolútne v pohode a absolútne normálna, ako väčšina, .. otázka znie, či chcete žiť ako väčšina, alebo chcete žiť podla seba ...
a k tomu patrí hlavne pochopenie ...
že ..
seba samých môžeme vidieť, iba prostredníctvom očí druhého :-) ... a na základe toho sa rozhodnúť, či takí, ako nás vidia iní, i skutočne chceme byť ... a či taký sme, a ak nie, prečo to potom vidia takto? chyba asi nebude v nich, ale vo mne, že im ukazujem to, čo v skutočnosti nie som ... . :-)

PS: a čo sa týka bahnenia sa v sebalutosti, milá lilly, niekedy nie je nič lepšie, ako sa polutovať, .. pofúkať, teda vylízať rany .. akurát si treba byť vedomími, kto je za ne zodpovedný. NIk iný z vonku za to nemôže. Nikdy ... :-)
 
halil
08.03.15
20:18
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-) Ste typická vzorka bežného človeka ..

je normálne dívať sa na všetko vonku zo samej seba ( subjektívny pohlad )
je normálne cítiť strach zo vzťahov
je normálne ísť pohodlnejšou cestou :-)

No ak už toto všetko spôsobuje vám zlobu, to normálne nie je ...

Preto je dobré mať subjektívny názor, ale objektívne vedieť prijať i názor či myšlienky iného.
Je dobré cítiť strach zo vzťahov, no nedovoliť mu aby sme prežili život, ktorý je naozaj krátky, kde sme prežívali a nie skutočne žili
je normálne ísť pohodlnejšiou cestou, no tá nepohodlnejšia nás oslobodí, vynesie do výšin, .. pretože nie sú väčšie výšiny ako ked prekonáme vlastné obmedzenia. :-)

takže? klídek, jo? ste absolútne v pohode a absolútne normálna, ako väčšina, .. otázka znie, či chcete žiť ako väčšina, alebo chcete žiť podla seba ...
a k tomu patrí hlavne pochopenie ...
že ..
seba samých môžeme vidieť, iba prostredníctvom očí druhého :-) ... a na základe toho sa rozhodnúť, či takí, ako nás vidia iní, i skutočne chceme byť ... a či taký sme, a ak nie, prečo to potom vidia takto? chyba asi nebude v nich, ale vo mne, že im ukazujem to, čo v skutočnosti nie som ... . :-)

PS: a čo sa týka bahnenia sa v sebalutosti, milá lilly, niekedy nie je nič lepšie, ako sa polutovať, .. pofúkať, teda vylízať rany .. akurát si treba byť vedomími, kto je za ne zodpovedný. NIk iný z vonku za to nemôže. Nikdy ... :-)
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)