English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Saint-Exupéry

Prostor vědomí je pranepatrný. Vejde se tam vždy jen jeden problém.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Dotaz na vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Dotaz na vztah

Kaktík
16.02.17
00:17
Reg.16.2.17

Prosím o dotazem na můj vztah - nevztah. Třičtvrtě roku jsem chodila s přítelem, když jsme spolu začínali oba jsme měli dlouhodobě partnery. Můj předešlý vztah byl ale vyhořely a tak jsem nechala věcem volný průběh . Oba jsme se velmi rychle zamilovali až bych řekla poblazdnili. Mezi námi je rozdíl 16 let. Dohodli jsme se ze spolu začneme žít, i on si to přál. Já svého bývalého partnera opustila a on podlouhle době též bývalou. Odstěhoval se a během měsíce se k ni zase nastěhoval. S tím ze celou situaci nezvládl ... no vyklubal se z nej pěknéj poseta. Můj dotaz zní mám nějakou šanci ze ji opustí a bude se mnou nebo ho totálně u táhla zpět ?? Já 26. 1.1989 on 8.8.1973
 
Kaktík
16.02.17
13:29
Reg.16.2.17

Vím ze při přečtení mého dotazu to vypadá jako holka to jsi mohla čekat ze s tebou tak starej chlap nezůstane, jenže já si vážně myslela ze ano . Tolik lásky co mi dokázal dat, cítila jsem velkou energii mezi námi . Představoval mě svým přátelům a kousku své rodiny jako novou přítelkyni.. proto se tady ptám na výklad mého vztahu s nim, jelikož celou tuhle změnu z jeho strany vážně nechápu
 
Tamara A.
16.02.17
17:26
Reg.6.8.16

Dobrý večer. Karty ukazují, že pán je na rodinu navázaný a nikdy ji zcela neopustí. U něj se mi zde ukazují jen náhodné známosti. Bohužel trvalý partnerský vztah mezi vámi dvěma zde nevidím. TA
 
Kaktík
16.02.17
17:54
Reg.16.2.17

Děkuji Vám za odpověď 🙂 Měla bych ještě následující dotaz jestli vidíte v tomto roce u mě jiného v pohodě partnera?
 
Tamara A.
18.02.17
13:54
Reg.6.8.16

Dobrý den, karty mi ukazují velmi nadějný vztah koncem roku. Budete hodně zamilovaná. Držím palce! TA
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)