English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Jára Cimrman

Jsem bezvýhradný ateista; až se bojím, že mě pánbůh potrestá.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

dotaz na budoucnost vztahu, práce a penězi

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

dotaz na budoucnost vztahu, práce a penězi

myškatá
24.06.17
12:46
Nereg.

IP: 188.120.211.*
Dobrý den, prosím chtěla bych zjistit, jestli má budoucnost vztah z přítelem, já 9.7.1980 a přítel 7.3.1991 a jak to vypadá do budoucna s mou prací, zda změním práci nebo zůstanu v té stávající. A kdy už konečně skončí problémy s penězi. Moc děkuji za pomoc.
 
NicolaS
02.07.17
19:16
Reg.22.7.19

Dobrý den,
karty mluví neurčitě, takže bude důležité postupovat opatrně. Je zde hodně proměnných, které mohou ovlinit výsledek. Co se vztahu týče, určitě si zkuste spolu chvíli bydlet a budete mít jasno. Netlačte na pilu. Partner mi vychází, že nebude tvarovatelný - na jedné straně smůla, pokud ho plánujete změnit, na druhé straně nesmírná výhoda, protože bude v chování delší dobu konzistetní a tak jak ho poznáte nyní, takový bude pravděpodobně i do budoucna.

Co se financí týče, bude třeba si zrekapitulovat, zda pro případné zlepšení sama něco děláte a zda je to dost. Vychází mi, že máte otevřené jiné možnost, takže buď děláte málo, nebo se naopak příliš upínáte směrem, který nemá žádoucí výsledek. Pokud jste ve slepé uličce, je jednoduchá rada - změňte situaci. Udělejte něco jiného.

Držím pěšti, ať Vám vyjde vše, jak sama doufáte.
 
myškatá
03.07.17
10:13
Nereg.

IP: 188.120.211.*
dobrý den, děkuji za odpověď. Bylo mi možné lehce nastínit ty proměněnné? S přítelem už nyní ve společné domácnosti žiji cca 1,5 roku. Přítel má své problémy, které se táhnou z minulosti a bohužel zasahují do našeho společného žití, kdyby nebylo jich, tak žijeme celkem poklidný život a neřešili bychom ani finance.
Co se týče mé práce, mám ji na placení účtů. Nejsem v ní spokojená, ale bojím se změny, protože potřebuju uživit své dvě děti.
Ještě jednou moc děkuji za pomoc. Chtěla bych jen poštouchnout jakým směrem se mám vydat,aby už konečně bylo líp.
přeji pěkný první prázdninový víkend.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)