English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

doprovazi me smula a duchove

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

doprovazi me smula a duchove

kacinda
19.10.16
19:54
Reg.19.10.16

Dobry den, rada bych se zeptala, zda mi dokaze nekdo poradit, koho mam vyhledat, kdo by mi mohl pomoci? Sama si uz nevim rady. Cca pred tremi lety jsme se prestehovali s manzelem a synem z bytu do domecku na vesnici i s mymi rodici a mladsi sestrou. Nevydrzeli jsme tam ani rok a museli jsme od tama pryc. Se sestrou jsme porad citily neci pritomnost a nas pes taky. V noci jsme slyseli ruzne zvuky... ale nikoho jsme nevidely, prestoze uz predtim se mi treba zemrela babicka a deda ukazali. bylo toho moc. A rekla bych, ze zhruba od te same doby se nam i nasim zacala lepit smula na paty. Ale opravdu po vsech strankach... od zdravi az po finance a ja uz nevim kudy kam... jsem uz na dne a melu z posledniho. Nemam z niceho radost, bojim se co.prinese zitrek, kdyz uz se na chvili usmivam, v zapeti zas vyletim jak cert kvuli malickosti, jsem porad nemocna, prijde mi, ze snad i sirim tu smulu kolem sebe. Jak se dat zase doporadku a jak zjistit kde je pricina tech vsech problemu? Budu rada za jakoukoliv odpoved ci radu. Dekuji
 
Dracizena
21.10.16
22:22
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Ano kačí, tu smůlu šíříš Ty, Tvé energetické pole... Už dávno jsi měla najít někoho, kdo Ti podrobně vysvětlí, co to je za zvuky v domě... a neměli jste se stěhovat, protože ty magické kroky nese Tvé aurické pole a ONO jde s Tebou... Hlavně se ho neboj, strach je hurikán... napiš mi na meil. dnes nemám čas... až, tak Ti mohu poradit co a jak... také jsem si tím prošla, když jsem nevěděla... jméno znáš a jsem seznam.cz... měj se dobře...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)