English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

děda ve snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

děda ve snu

danula
28.06.16
09:08
Reg. před 2016

Dobrý den, mám velké problémy,existenční situaci a hrozí další problémy, které bych asi nezvládla, velmi se trápím a jsem ve stresu a trvá to už přes měsíc.
Dnes mi volala matka, které se zdálo o mém dědovi, přišel za ní a řekl jí, že mám vyhráno, aby mi vyřídila, abych se netrápila.
Jak si mám tento sen vysvětlit. Velmi děkuji
 
Dracizena
29.06.16
22:29
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Nějak bylo a nějak bude... vydrž... tělo se trápí proto, aby se z těla uvolnily negativní energie, jsou to skryté nemoci... Volej si Anděl hvězdného... a vnitřní hlas Ti poví co dál... a nebo Tě povede pocity... Ten vzkaz je od Anděla dědy, dědu si musíte odvést bílým tunelem který si postavte vizuálně... držím palce...
 
danula
30.06.16
15:05
Reg. před 2016

Děkuji a přeji mnoho dobrého
 
Dracizena
03.07.16
15:31
Nereg.

IP: 86.49.183.*
 
macina38@seznam.cz
03.07.16
16:46
Nereg.

IP: 86.49.97.*
Dobrý den,prosím poradíte mi,poslední dobou se mi zdá o mrtvém otci,a dokonce O bývalém manželovi a jeho rodičích,všichni jsou po smrti.v tom snu se bavíme jako v běžném životě.mám pocit jako bych tu měla ducha,a poslední dobou je to horší,mám stavy kdy mám pocit,že mám sevřený krk,v noci se probouzím,uplně propocená,a mám zimnici.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)