English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Morrisův konferenční zákon: Nejzajímavější referát je vždy na programu současně s druhým nejzajímavějším referátem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

co se to děje?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

co se to děje?

cizinka-lucie
09.04.17
20:44
Nereg.

IP: 77.48.21.*
Ahoj všichni. Nevím jestli píši do správné kategorie, ale prostě píšu. Stalo se mi něco divného. Vypadalo to jakože spím a zároveň nespím. Nevím, jestli se mi to zdálo nebo nezdálo, protože jestli to byl sen, tak v tom snu jsem ležela v posteli v ložnici a najednou se se mnou začalo všechno třepat, vibrovat. Jakoby někdo buď třepal se mnou nebo s celou postelí. Chtěla jsem otočit hlavu a nešlo to. Jakobych byla v centrifuze a odstředivá síla mi bránila v pohybu. Nemohla jsem pohnout ani rukou. Všechno se pořád třáslo a bylo rozmazané. A pak to přestalo. A jelikož jsem v tom snu i ve skutečnosti ležela v posteli v ložnici, tak nevím, jestli se to nestalo doopravdy. Má někdo tušení co by to mohlo znamenat?

jakože jestli mi doma straší, tak je to docela možné. Protože už dřív jsem zaznamenala, že třeba jsem byla v kuchyni a něco jsme dělala ve dřezu a když jsem se náhle otočila tak jsem viděla tmavý stín projít za mými zády do chodby. a byla jsem sama doma. Nebo občas mám pocit, že někdo stojí v chodbičce a kouká na mě, ale já ho přitom nevidím. Mám ověřeno od holčiny, která duše vidí, že když mě nějaké místo přitahuje tak, že se do něj musím furt koukat, tak tam většinou někdo je.

za komentáře budu vděčná
 
Dracizena
14.04.17
15:04
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Lucí... ano třásla s tebou Tvá dimenze a to je Tvůj ufounek, který dnes navštěvuje ty lidi, kteří duchovně dozrávají do uvědomění a do vědění... Otvírá se Ti vnímání... vše sleduj, neboj se toho a vše si zapisuj... Také jsem to tenkrát musela prožít... To jsou začátky, kdy Tvá Duše Tě transformuje... když budeš potřebovat se mi svěřit, napiš mi na meil... jsem seznam.cz... to je teprve začátek...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)