English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

chci být upír...jsem blázen ? (2)

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

chci být upír...jsem blázen ? (2)

Red
01.03.13
20:28
Reg. před 2016

Pokračování předchozího tématu...
 
folin
02.03.13
07:54
Nereg.

IP: 92.230.60.*
Hmm..když jsem založila tu diskuzi tak jsem fakt netušila že tam budou tolik příspěvku... .Ale líbí se mi to
 
davos
02.03.13
18:23
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Nechápu, proč to zamknuli ...

Odpověď pro Slunce?: A i kdybych byl, tak si nemyslíš, že bych ti to řekl?
 
Merit
02.03.13
19:01
Reg. před 2016

Davosi, proc je zamkle vlakno? :-)
pozadala jsem o to, neni duvod to roky "rolovat" :-), ne? :-)
vidis, obycejny "duvod" a pro tebe nepochopitelny?
tim te nechci nastvat, urazit, proste je to "praktictejsi" :-)
tim preci tema "nekonci" :-)

nekdy pouvazuj nad tim, cemu tu energii opravdu venujes, co a koho tim zivis, to by mel ostatne udelat kazdej clovek, co se chce nekam pohnout .. muze se ti stat, ze tu budes sedet jeste za 10let a porad budes premyslet a snit o tom samem! :-D :-D ..
nebudes ani prvni, ani posledni :-)

a podotykam nic ve zlem :-) .. nemam proti nikomu nic :-)
je to vec kazdyho co se svym zivotem udela..
ale to rolovani toho vlakna mi uz lezlo na nervy :-),
takze za tim jsem ja :-) ..
a timhle dekuju Redovi ..
vis na jinych strankach by toto tema ci takovou anarchii vubec netrpeli, vykopali by mnoha lidem prdele :-D!
tak nefnukej, nebud nastvanej a jdi "dal" :-)
cus :-)

 
Slunce?
02.03.13
21:30
Nereg.

IP: 92.230.63.*
davos
Kdyby si napsal že upír jsi,tak bych tomu věřila.Kdyby si napsal že ne.Taky bych věřila proč ne?Nemám důvod nevěřit.Samozřejmě mi odpovídat nemusíš to je jen na tobě.Nechci po tobě přeci tvé pravé jméno ani adresu bydliště.Je to vlastně skoro anonymní.Ale v poho.
 
davos
03.03.13
00:27
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Merit: No, tady nejde už ani o samotný původní příspěvek, ale tak o tradici a zvyk.
Nevím, ty si myslíš, že je to ztrácení času, budiš tvůj názor, ale já se semhle občas rád podívám, co je zde nového a kdo ví, třeba tady najdu něco i zajímavýho a poučnýho.
Nevnucuj svoje názory jiným a nech to tu žít svým životem, však to tu nikomu neubližuje ...

Slunce?: Nebudu tě napínat a hrát si jako někteří ostatní ... Ne, nejsem upír, ale to neznamená, že jsem blbej a nevím věci.
 
Merit
03.03.13
02:30
Reg. před 2016

Davosi :-)
ja se preci nemusela priznavat.. mohla jsem tajemne mlcet, tak jak je to tu ve vlakne zvykem :-D, mohla jsem se obrazne tajemne usrat a nechat to tu zavanet .. :-)


zajimalo by me, co poucnyho a zajimavyho ti to prineslo a jak ti to zkvalitnilo "zivot" .. to bych si rada precetla...

navic pro info, chodej sem deti, jeste nejsi rodic..
ja jo..a reknu ti, doba je dneska takova, ze lidi drou..drou daleko vic hodin (pokud maji praci), nez je zdravo, deti jsou doma samy a spoustu casu travi na netu..jde to uhlidat? kdo si u kompu poradi tak, ze "zakaze detem urcite stranky a vi kam chodej?" ..
sedet mi tu deti a prijit na to, ze "jim tu nekdo chce timhle a potazmo me takhle zasahovat do zivota".. nebo jim tim zkratka nejak ublizovat.. aby "kdyz uz neco hledaji, hledaly to normalni" a kdyby se jim neco melo stat.. ? mate problem..
nikdo tu,ani jinde na netu neni tak anonymni, aby si nemohl vyzrat dusledky svyho jednani..
navody "jak se stat upirem".. tohle, kdyz vidi mala holka, ktera jeste videla "sagu" a doma neni dohled .. tak to s ni zamava..
ty nasledky si pak proste "vyzerete" ..
to neni vyhruzka.. lidi se ruzne tvari a schovavaji..
pedofil taky rovnou nerekne "svlikni se", nejdriv si obet "ziskava"
tak se nerozciluj, ze tu do neceho i vstoupim, rodicem jeste nejsi..

uvedom si, kdo sem zira a za jakym ucelem..

nechovej se jako sobec.. tu nejde jenom o tebe, ci Damiena.. nebo ostatni "sagovce" :-)

az budes mit deti .. pochopis me.. ted to proste pochopit ani nemuzes :-)

klidne me muzes nakopat do prdele, mas na to pravo..
ale ver mi, ze pokud by se tu neco melo stat, nejakymu diteti, muze se ozvat klidne i nejaky rodic.. tak si to proste "vyzerete" ..ten svuj dil zodpovednosti.. i o tom je anarchie!! :-)
divej se potom do oci rodicum, kterym jsi "zmenil zivot skrze jejich dite".. ktery se treba pomatlo.. na zaklade toho, ze diky vam, ci s vami neco "prozilo"..

uz jednou se tu neco "delo".. nastesti to dobre dopadlo..
takze vaz sva slova o poznani.. o pouceni..
a jestlize chcete zkoumat do hloubky..to muzete probrat i na mailech, ci jinde na netu.. ale vzdy je dobre vedet, ze na druhe strane nesedi male dite..a to vidis jen na kamere..
takze nejen duchovno.. srdce, ale pouzivat i rozum! :-)

a tu mas tu moji prdel :-) (_._) .. klidne si kopni..
je-li libo :-)

 

davos
03.03.13
12:49
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Merit: Já tě chápu, ale tohle je problém celého internetu a závisí to jenom na náhodě. To bys musela cenzurovat celý net.
Ono takdy záleží na rodičích, jaké opatření udělají. Jsou na to způsoby, jak dítě kontrolovat, co všechno dělá na počítači.

Já s tebou nechci o tom vést debatu, každý se na to díváme jinak, ale prostě cenzurovat internet, třeba už jenom požadavkem na zamknutí tématu na foru, že se to někomu nelíbí, je omezování svobody druhých
 
Merit
03.03.13
14:39
Reg. před 2016

Davosi, ne, ze se nelibilo tema, ale jeho "delka" = rolovani :-)
o nic jinyho neslo.. tu je "pokracovani" ..

omezovani osobni svobody? kazdej si tu svobodu muze predstavovat jinak..

jinak by o ni mluvil exhibicionista a jinak ten, co se na nej musi divat ;-) ..

cus :-) ..
 
Red
03.03.13
21:01
Reg. před 2016

davos: Blížili jste se 500 příspěvkům v jednom vlákně, takže jsem to jen přerušil, aby jste pokračovali tady. Není třeba za tím hledat ani cenzuru, ani nic dalšího. ;)
 
Slunce?
04.03.13
08:13
Nereg.

IP: 92.230.57.*
davos
Jsi upřímný.
A to se mi líbí.
... ... ... .
Merit
Myslím že máš pravdu.Když jsem byla menší taky jsem často navštěvovala tyhle stránky a nic dobrého mi to nepřineslo. Byla jsem pořád smutná a neustále hledala způsob jak se stát upírkou. Tak moc jsem to chtěla , že se nakonec ze mě stala samotářka,která nikoho nezajmá. Proto z vlastní zkušenosti vím jak to myslíš.
Davos má v něčem ale taky pravdu,to by si musela zablokovat celí internet jelikož jsou stránky o upírech vážně moc a pořád jich přibývá.
 
Merit
04.03.13
23:59
Reg. před 2016

Ahoj Slunce :-)
ber to jako lekci pro tvou dusi, nezlob se na sebe, ani na ty, kteri to nejakym zpusobem ovlivnili, vidime jenom kousek platna :-) (tim myslim minule zivoty a navaznost na ne) ..
vezmi si z toho ponauceni.. nakonec to preci dopadlo dobre, zijes, jasej a zustala jsi "normalni" :-)! to je preci nadherny :-)ne? ;-)

jestli se citis sama, zmen to, okoli treba ani nevi, neciti, ze by jsi se rada sblizila s lidmi :-), nezaris, pritom jsi tu jako Slunce, jenomze s otaznikem :-)
jsi to, jsi takova o cem se rozhodnes o sobe (ty sama) verit ..
tim nemyslim "roli upira", ale jaky jsi "clovek" :-)
takze je to taky jenom na tobe a ja ti to moc preju.

kolik ti je let?

jinak, ja sama jsem skrze upiry dosla k Bohu :-D, ja si vybrala tu "druhou stranu".. byla to blbost tenkrat, zavedlo me to i k jinym praktikam (k magii).. nac potrebuju vedet vse? :-)
nekdy je dobre i nevedet, jinak by clovek treba i neco neustal :-)
to se mi stalo v lete :-D .. jeste, ze ta Intuice vypnula :-)
a porad chodit jako "radar?", proste, at prijde to co prijit ma, at si prozijeme to co mame .. pokud ma prijit varovani, at prijde.. jestli necemu mohu zabranit..

k tomu internetu..
neco se ohlidat da ..
v kazdem pripade .. pocitac neni ani rodic, ani chuva..
i tu plati, ze se nam to v nich vsechno vrati..
mej se krasne :-)


 
Slunce?
05.03.13
08:15
Nereg.

IP: 92.230.56.*
Merit
Já jsem se už z toho dostala.Bylo to když mi bylo 13-15 let.Dostala mě z toho láska.Přestala jsem být sama a začala žít.Do té doby dokud jsem nezjistila s jakým člověkem vlastně žiju.Ale to už je něco jiného.Upírem se stát nechci ale ten smutek je ve mě pořád a já nevím jak se ho zbavit.Co mě trápí nejvíc je strach.
Chtěla jsi vědět můj věk? Za pár měsíců mi bude 18 let.
 
Dahmen
05.03.13
12:46
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Hlavní téma, se tady už stává tématem hodně vedlejším, napište všichni kolik vám je, vyndejte si občanky, pokud je máte a navzájem si je roztrhejte
 
Merit
05.03.13
14:37
Reg. před 2016

Dahmene :-), na to bys mel silu a odvahu jenom ty, roztrhat doklad zality v plastutu, navic doklad, kterym se clovek prokazuje :-)
(to byl vtip, ze?)

tu jde o vek, o to, jak dlouho tim tematem clovek "zije", kolik casu tomu nekdo venuje, spis daruje? a co mu to prineslo..
ty jsi stastny? jsi rad na svete? zijes jak? odpovedi necekam :-)
a nazev vlakna si dobre precti, je v nem dotaz "jsem blazen?" ..
co a koho tu hledas? na to bych si rada precetla odpoved.. za jakym ucelem jsi tu ty? :-)..


Slunce.. smutek? z ceho mas treba strach? ..
ale o tom bychom nemusely kecat tu.. pokecala bych si s tebou radeji na skypu.. pokud budes chtit..
pismenka zavani, za nimi se skryje kdokoliv .. navic vzdy rada vidim, kdo je na druhe strane..
pokud tedy budes chtit, pokecame, staci mikrak, kamerka.. kdybys mela i sluchatka (nejsou nutnosti), bylo by to fajn :-)
jinak tu, to probirat nechci, ani po mailech..
je to "ztrata casu".. muzeme se mijet .. v obsahu..
taky je otazkou, jestli neco resit chces..
znam lidi, kteri jsou na tom uz i zavislí..
ono je pak jedno, jestli jsem ja zavisla na tech svych dymkach miru, nebo je nekdo zavisly na alkoholu.. nebo na emocich..
telo si zvykne na prival chemie, ktere tim vylouci..

tak dej potom vedet, v pripade, ze pokecat chces, tu nech nickname na skypu..a ja si te najdu.. jenom tak "pokecame" ..

jinak 18let je krasnej vek ;-), vsecicko mas pred sebou..
muzes takrka "vse" ..

strach je "branou".. maniplace je pak snadna..
bonusem je smutek "neodstatek sily" .. pak nejsi "svobodna"..

mej se krasne :-) cus
 
Dahmen
05.03.13
14:45
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Kdo říkal, že tady někoho hledám, když jsem hledal, tak jsem našel a byl to opravdu blázen, teď jsem jenom tady a pozoruju co se zde děje, krom toho ano byl to vtip
 
davos
05.03.13
15:25
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Koukám, že se to tady začíná rozjíždět ...

Každý z nás je blázen, v určitém slova smyslu a kdo tvrdí že ne, tak má zase nějakou úchylku ...
 
Merit
05.03.13
15:35
Reg. před 2016

Dahmene, abych se v tom vyznala..

jsi "ted" upir.. ?

v te dobe, kdy jsi tedy hledal a narazil jsi tu na blazna, jsi jeste upirem nebyl? ..

jestli jsi ted upir, kdo te tedy "stvoril?"

proc beres toho cloveka, na ktereho jsi tu narazil jako "blazna?"..


nikoho tu nehledas? nic tu nehledas? .. co ti to tedy prinasi?
neco ti to davat musi ..

cus :-)

 
Dahmen
05.03.13
15:40
Nereg.

IP: 85.71.160.*
No, jsi hodně zvědavá a já upřímný, jsem to co jsem od roku 65 př.n.l
 
Merit
05.03.13
16:14
Reg. před 2016

Dahmen.. zijes tu od te "doby?" :-)
 
Dahmen
05.03.13
16:24
Nereg.

IP: 85.71.160.*
více méně, svět je komplikovanější než se zdá.
 
Merit
05.03.13
17:09
Reg. před 2016

ano, je komplikovanejsi :-)
hlavne, kdyz je nekdo moc velkej diplomat a k tomu tajemnej :-)

vis, zeptam se te na tvoji sexualni orientaci..
prede mnou se nemusis stydet, ja "vim", citim svy..ted je otazkou, jestli umis byt uprimnej..
za timto tematem se skryvaji hlavne "tyto" zalezitosti..
jsi gay, vid?

 
Dahmen
05.03.13
17:29
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Já jsem upřímný, ano nemám potřebu něco tajit, jsem gay
 
davos
05.03.13
17:36
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Merit: Nechápu, co to má s jeho sex.orientací společnýho ... ? Jaksi mně uniká pointa.
 
Merit
05.03.13
17:38
Reg. před 2016

ja s tim nemam nejmensi problem, v jednom z min. zivotu jsem gayem byla taky :-) ovsem latentnim, coz bolelo..

ty mas nekoho s kym zijes? koho mas rad? ma rad on tebe?
jak to vnimaji rodice, pokud je tedy mas? :-)
cus :-)

 
Dahmen
05.03.13
17:38
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Klid, tady se přece nic tajit nemusí, nemám co
 
davos
05.03.13
17:40
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Merit: Teď jde o mě? Já nejsem gay, nechápu, jak jsi na to přišla.
My spolu nic nemáme. Jenom se divím, jak to s tím vším souvisí ... Nechápu.
 
Dahmen
05.03.13
17:40
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Ne, já jsem sám, nemám nikoho, rodina to ví... .
 
Merit
05.03.13
18:01
Reg. před 2016

ja jsem tu nasla fakt dobry kamosky :-)
ja tu hledala "spriznene duse" :-) a co mezi nami lita (sdileni), je krasny :-).. takze ja tu "hledala toto" :-)
nase duse se znaji, takze tuhle stranku beru jako "Dar", jinak bych je nepoznala.. :-) ..


neco tu "hledas".. mozna porozumeni, mozna jine odpovedi, never tomu Dahmene, ze vis vse :-), to nevi nikdo tu :-)

sem se inkarnovali vsichni "za odmenu", jsme tu prej ti nejlepsi z nejlepsich, kazda Inkarnace je dar :-)
pak je otazkou, jak ten zivot "prozijeme"..
nekdo jako norek, nekdo jako hulic.. nekdo jako Dorota, nekdo jako upir :-) ..
pak se vratime domu a tam si potom rikame "sakra, priste to udelam jinak a lip" :-D to mas fuk :-)

i to, ze jsi kym jsi, at uz chory jedinec, nebo upir :-)
je to jedno.. ma to vsechno nejaky vyznam.. vyssi :-)

ja tomu osobne neverim.. a pokud se neco deje "je to slozitejsi"..
a to tu rozvadet nebudu, to je na pokec :-)
sedela jsem za stolem i s vrahy :-) .. s upirem jeste ne.. ale reknu ti.. nejak ti me to nelaka.. ja jen, at tu nekdo neprosedi roky v ocekavani :-D ..
pokud proste zaregistruju, ze se tu deje neco co ovlivnuje deti..
zaridim se podle toho..
nebo nejaky "divny" spady..

jestli tu hledas nekoho, na kom by sis pochutnal? :-)
koho bys rad "vypil?" :-) .. i to se muze dit.. ovsem, na druhe strane potom sedi bytost podle meho zarucene "nemocna".. podle pozemskych pravidel.. a na rovinach vyssich.. si to jednou "vyzeres"..

ja si taky vyziram svuj dil, jenom se neboj :-D!

jenom blbec mohl nechat vymazat v bibli zminky o znovuzrozeni..
spousta lidi by pak vazila to "jak budou zit a jake budou jejich skutky".. :-)
vsechno "je zaznamenano"..

nechci ti ublizovat, snizovat te.. kdo by v me pritomnosti napadal moje kamose, gaye.. nasere me :-)
ty nejsi muj kamos.. ani tak "by mi to nebylo jedno" :-)

cus ... man navstevu :-)
 
Dahmen
05.03.13
18:11
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Hezky napsáno, já tady nehledám nikoho k zakousnutí, od toho jsou jiné zdroje, svůj úděl si vyžírám pořád, ale někoho zakousnout není nenormální, je to přirozený a normální, kázání jsem dostal při své druhé popravě, ale to je celkem jedno, tady se jen dívám, co se děje, kdybych chtěl lovit, tak lovím a krom toho, smrt se neohlíží na věk, pohlaví, ani na to, zda je někdo bohatý či chudý, je spravedlivá a to je jediné v tomhle světě co zde funguje a tak funguji i já.
 
Merit
05.03.13
20:06
Reg. před 2016

Dahmene a s jakou jsi tenkrat odchazel? :-)
 
Dahmen
05.03.13
20:55
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Odcházím pořád se stejnou věcí, bohužel se pořád vracím, to je prokletí.
 
Merit
05.03.13
21:07
Reg. před 2016

je jedina cesta "poresit to tu spravne" .. at se ten kolotoc zastavi..
:-)


Davosi, ja si nevsimla toho, ze se divis tomu, ze se ptam na sex. orientaci.. nekdo se s tim spatne srovnava.. citi se byt "jiny"..
pokud to ma clovek poresene, neni problem si najit partnera/ku ..
ne "velky problem".. problemy se preci bezne resej at je to jakakoliv "dvojka" :-) ci jine seskupeni :-) ..
a ve dvou se zije tak nejak lip :-), ne? :-)
aspon moji kamaradi "tak ziji" ve vztazich.. cili to maji srovnane, diky Bohu za to..
nekteri rodice se s tim treba nemohou smirit, pak to maji ty jejich deti fakt tezky.. navic, prestoze se nase spolecnost tak navenek nejevi, ma spoustu predsudku..
hroznej pravdivej pribehl.. "vojakova divka".. ten se mnou teda zametl..
 
Slunce?
06.03.13
10:16
Nereg.

IP: 92.230.59.*
Merit
Vážně ráda bych si s tebou popovídala, ale myslím že to nepůjde.Nemůžu chodit na skype,email a ani na nic jiného.Popravdě nemůžu si s nikým psát a ani mluvit.Víc napsat nemůžu ale jestli sem napíšeš své skype jméno tak ti určitě někdy zavolám ale jestli tu nechceš psát svuj skype tak to chápu.
 
Merit
06.03.13
13:15
Reg. před 2016

Slunce ahoj :-)
ano, nebudeme si psat .. to je o nicem..
nickname na skájpa sem psat nebudu.. :-)
kdyz je vse jak ma byt, tak pokec probehne.. je to jako se vsim :-)
tak se ti treba prihodi, ze nekoho potkas.. kdo ti bude blizky, blizsi a budete spolu "tak nejak vic".. je lepsi mit nekoho primo ve sve blizkosti.. ale to taky clovek musi "uzrat".. je to kus osobni odvahy, prijit s tim za nekym v realu.. a otevrit se..
kdyz je cloveku opravdu tezko .. "neco se v nem pohne".. a pak teprve zavola.. o pomoc .. a Buh uz mu nekoho posle :-), ci k nemu zacne hovorit sam..

zazila jsem to tak i ja sama.. nebylo mi lehko..
zazili to tak i mnozi jini..
mej se krasne .. proste "tak jak potrebujes" :-)
cus :-)
 
I.AM.IMMORTAL
10.04.13
19:17
Nereg.

IP: 37.188.228.*
Zdravím, dlouho sleduji tuto diskuzi, musím se přiznat, že mě velmi zaujalo to, kolik lidí by chtělo byt upírem aniž by věděli co vše to obnáší. Chápu vás, dnešní doba je taková, že si to lidé přejí, neví oč jde, protože si myslí, že je to jako ve filmu, seriálu. Nedivím se, že vás to láká, přiznám se, nebýt tím co jsem teď, reagovala bych stejně. Ač vím, jak budou ostatní reagovat, jsem ochotná vyvést jednoho z vás z omylu, což je cool být upírem. I.AM.IMMORTAL@SEZNAM.CZ
 
davos
11.04.13
20:35
Nereg.

IP: 176.74.133.*
I.AM.IMMORTAL: Nevím, jestli to byl účel, ale ten tvůj email je jaksi nefunkční ...
 
davos
22.04.13
21:44
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Ty vogo, tady to nějak všechno umřelo nebo spíš všichni umřeli ...
 
Dahmen
26.04.13
00:04
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Neměla by se tato diskuze už uzavřít? Nic dobrého tady nevzešlo a pokud upíří existují, stejně je takhle nenajdete, je to ztráta času...
 
davos
10.05.13
08:16
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Není to tady ztráta času. Protože 99% lidí tady lže a co když se najde mezi nimi někdo, kdo to myslí vážně?
A když si někdo myslí, že je to fakt ztráta času, tak je to jen čistě jeho alibismus a nikdo ho nenutí, aby tady byl ...
 
Merit
10.05.13
11:33
Reg. před 2016

:-D )))))))))))))))


 
davos
10.05.13
23:15
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Tak aspoň tu někdo je, kdo sleduje diskuzi ... I když ne možná ten pravý
 
Dahmen
11.05.13
17:07
Nereg.

IP: 85.71.160.*
No tak to hodně štěstí při hledání, třeba sem pošlu našince, kteří budou víc sdílní než já.
 
davos
12.05.13
11:58
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dahmen: ježiš, to by bylo úplně ideální
Třeba bych se už konečně k něčemu dopracoval ...
 
Merit
12.05.13
16:14
Reg. před 2016

davosi .. "jak je?" :-D
to je co? zase "nadeje" :-) .. zij v miru :-)

youtube.com/watch?v=L7bW5RYa0ts

 
Dahmen
12.05.13
16:35
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Pochybuji
 
davos
12.05.13
17:16
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Merit: Pravda je tam venku ...

Dahmen: Já si své rozhodnutí pečlivě zvažuji a ve většině případů je správné. Když se ovšem stane, že není, tak si z toho vezmu ponaučení ... Nikdo není dokonalý
 
Dahmen
12.05.13
18:00
Nereg.

IP: 85.71.160.*
davos: ano, tak s tím naprosto souhlasím.
 
Merit
12.05.13
21:25
Reg. před 2016

Buh ma i smysl pro humor!! :-)
 
Dahmen
13.05.13
01:42
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Až moc velký smysl pro humor občas.
 
davos
13.05.13
14:43
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Merit: Já jsem se s ním už tak nasmál, že jsem to přestal počítat ...

Život se má brát s humorem, ale když to je tak v pr****, tak se to dostane do takové fáze, že člověku nezbývá nic jiného, než buď plakat nebo se smát. Já jsem zkusil obojí a nějak z toho mám smíšené pocity ...
 
Merit
13.05.13
16:48
Reg. před 2016

vse je Davosi v poradku.. nepoznat "chvile, kdy je to v prdeli", clovek si pak neuvedomi chvile, kdy je to "blazeny" :-)
a nekdy je i blazeny byt na okamzik i v cizi prdeli, ne? :-)
lidi si tam navzajem radi lezou .. ma to sve vyhody :-)

jsme jako zvirata.. "cukr a bic" .. a proto se to pak deje ..
bud je to o moc velkym jasotu a nebo placi..
klid a mir na dusi "je cesta".. zivotni styl? .. filozofie a žitá :-)
v mladi je to tezsi, mne se to na stary koulena keca :-)

hlavne, ze preci zijes :-D .. jak budes zit, je hlavne na tobe :-)
mir s tebou :-) cus


 
davos
12.06.13
14:39
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Zajímavé, začínám si všímat menšího zájmu o tohle téma, ale myslím to obecně ... Když ještě nebyla v kinech celá Twilight sága, tak to ještě šlo, ale jakmile byl venku poslední díl, tak jakoby to všechny omrzelo ... No nic ...
 
Isabell Moon
02.08.13
01:19
Reg. před 2016

existují a nejsi jediný kdo jim chce být... Ale jsou úplně jiní než ve filmech...
 
Dahmen
02.08.13
15:31
Nereg.

IP: 85.71.160.*
No, byli jsme vždy jiní, což je krásné, ale po pár tisíciletích vám taky začne hrabat, jsme skoro stejní jako vy, alespoň na oko, o to tu přece jde
 
davos
05.08.13
23:41
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Isabell Moon: A kdo tvrdí, že chci být upírem ... ?
Ono se tvrdí různých věcí, ale zatím mě nikdo nedokázal přesvědčit, že co kdo tvrdí, je fakt
 
Dahmen
06.08.13
00:09
Nereg.

IP: 85.71.160.*
No, to je fakt
 
Vitae
06.08.13
11:08
Reg. před 2016

Dobrý den vespolek

Meriet: Čarodějka? Médium? Nebo snad obojí? Líbí se mi,že bereš věci tak jak jsou dány, musíš být hodně stará duše.
 
davos
07.08.13
16:16
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Fakta, fakta, fakta. Ano, jsem materialista a realista. Bohužel, žijeme v době, kde každý lže a vymýšlí si a už nejsem naivní, abych věřil všemu ... Takže asi tak.
 
Fire
09.08.13
18:28
Nereg.

IP: 90.178.150.*
Ahoj Dahmene mohl bys mi dát tvůj email? děkuji Fire
 
Dahmen
11.08.13
00:20
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Fire: to mohl, pokud ho chceš, kklidně napiš Whesley@seznam.cz
 
Dahmen
23.08.13
06:32
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Dobré ráno, rád bych věděl zda je tady skutečný upír, žádný Fake, rád bych o něčem věděl a promluvil si email Whesley@seznam.cz
 
davos
23.08.13
12:16
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dahmen: To mě fakt dostalo. O to se pokouším už přes rok ...
 
Camilla2000
23.08.13
15:50
Reg. před 2016

Samozdřejmě blázen nejsi, jenom máš velkou bujnou představivost. Ale věř tomu, že upírem se stát můžeš když budeš pít krev, zvykneš si na to :") Měj se hezky ahoj..
 
davos
23.08.13
17:38
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Camilla2000: No, to mně připadá trošku divné, nemyslíš? A co z toho jako budu mít? Když budu pít krev, tak to ještě neznamená, že budu upírem. Definice upíra je podle mě jiná, než jenom psychicky narušená osobnost, která pije krev ...
 
Dahmen
05.09.13
19:00
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Davos; samozrejme najit upira je tezke, ale to ze nekdo pije krev z nej upira nedela, vetsi blbost jsem tady neslysel.
 
Isabell Moon
08.09.13
13:49
Reg. před 2016

Davos: ale já nemluvila o tobě! Mluvila jsem o tom kdo založil tohle fórum
 
davos
12.09.13
14:00
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Isabell Moon: Část z toho stejně platí obecně. Kdo tady tvrdí, že je upír, tak ať dá nějaký fakta. Já taky můžu říkat, že jsem lesní víla ... Jsem či nejsem, toť otázka.
 
Dahmen
13.09.13
15:44
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Davos: bud rad, ze fakta nemas. Rekl bych, ze nikdo z me rasy ti je neda, pred svetem jsme vice v bezpeci pokud existuje v nevedomosti a hlouposti. Po vsech nekonecnych tisiciletich si davam uz pozor a ti co by se takhle verejne odkryli, museli by se zodpovidat.
 
davos
13.09.13
15:56
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dahmen: A nejsi to náhodou Ty, co říkal, že by bylo dobré se pomalu světu odkrývat?
 
Dahmen
18.09.13
00:23
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Svět na to není připravený.
 
Ištar666
18.09.13
07:15
Nereg.

IP: 37.188.238.*
Škoda že to nejde stát se upírem.
 
davos
18.09.13
18:28
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dahmen: A v čem podle tebe na to není svět připravený? A kdy bude? To si myslím, že se to takto nedá říct. To máš jako s mimozemšťanama, taky se řiká, že na ně lidi nejsou připraveni, ale jednou to přijde a nikdo se nikoho nebude ptát, jestli jsou připraveni ...
 
Dahmen
04.10.13
18:46
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Davos: tohle není jen na mě, já sám do toho nepůjdu, nezradil bych vlastní rasu, jen pproto, aby jsme se ukázali světu.
 
davos
12.10.13
13:04
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dahmen: A to tě, vás, baví žít pořád ve stínu, strachu, lži a tajnosti?
 
Dahmen
12.10.13
21:21
Nereg.

IP: 85.71.160.*
davos: my k tomu máme alespoň důvod, ale lidé lžou s hodně pochybných důvodů.
 
davos
15.10.13
20:53
Nereg.

IP: 176.74.133.*
dahmen: ale, to je alibistická odpověď ... ! :-P
Já lžu pouze tehdy, když by to tomu druhému uškodilo a bylo by to horší než pravda.
 
milujka
16.10.13
21:58
Reg. před 2016

Ze svět neni pripraven? A myslis si to proc?Upiri..hmm kdyby jste vedely co vsechno existuje dalsiho..napred to bylo na posrani ale nakonec sem to taky unesla..a ted uz jen proste vim ze to tak je..a existuje spousta veci..a ziju s tim normalne..Podotykam ze blazen nejsem a drogy taky neberu ;-)Jo a neni me 15 vymysleni kovbojek uz mam za sebou je me 27 let :-)
 
Soňka123
16.10.13
22:42
Nereg.

IP: 37.48.32.*
Jakých věcí? (jestli se můžu zeptat?)
 
milujka
22.10.13
00:47
Reg. před 2016

To bohuzel Sonko..to byla reakce na Dahmena..tohle ti nenalezi..stejne by jsi nepochopila ani neuverila..neber to nejak spatne ;-)
 
Dahmen
25.10.13
01:22
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Já mluvím o lidech obecně, najdou se případy, které to pochopí, ale ne všichni, to je snad jasné, máme spoléhat na pár jedinců? Propo vlkodlačí rasa je málo probíraná a o tu by se měli lidé zajímat, jsou tady také, už víc jak 6000 let stejně jako já, ale o těch se nemluví, když ted vyjdeme na světlo a dáme důkazy o tom, že jsme, jak zareaguje vláda a zbytek lidí, nikdo přesně neví a máme to riskovat? Už tak je váš svět dost narušený, není potřeba mu přidělávat další problémy navíc, musím mluvit za většinu, protože za všechny více méně zodpovídám já, není to tak snadné a pokud si někdo myslí, že se neživíme lidmy, tak to je chyba, dostane se to ven a lidé budou jako potrava, tenhle svět chcete? Já ho nechtěl, nemohl jsem si vybrat, vy můžete, snažte se zapomenout na to co si myslíte, že víte, upíří jsou jen v hororech, tak by to raději mělo zůstat. davos: jak ty na mě můžeš ragovat negativně, vím, že jsi mi pomáhal a byl jsi jediný, kdo mě zná osobně, takže by jsi měl i znát důvody k naší opatrnosti.
 
Dominika Filipová
26.10.13
15:17
Nereg.

IP: 86.49.30.*
Já vím že sem blázen ale já si to vždi moc přála byt ulír ale ja přesta doufat že se jim mužu stát protože sem přestala věřit na upíri ale teď sem viděla tuto stránku a vrátilo my naději věřit... ... .
 
Dominika Filipová
26.10.13
15:18
Nereg.

IP: 86.49.30.*
Já vím že sem blázen ale já si to vždi moc přála byt ulír ale ja přesta doufat že se jim mužu stát protože sem přestala věřit na upíri ale teď sem viděla tuto stránku a vrátilo my naději věřit... ... .
 
Tinushka
27.10.13
13:09
Nereg.

IP: 109.80.123.*
Nejdřív mě zaujal název fóra, když jsem byla mladší, tak jsem se taky vždycky zbláznila do nějakého filmu pro "děti" a chtěla jsem být nějaká fantastická postava (víla, upír,... ).
Potom mě ale zaujala tahle konverzace. Mám z toho takovej pocit,že pan showman Dahmen má jen radost z toho, jak je na něj upnutá pozornost. Pokud bys opravdu chtěl držet věci v tajnosti, určitě bys o tom nemluvil jak nějaká 15ti letá puberťačka na fóru a skrytě toužil, aby se tě lidé vyptávali jaké to je být tím upírem a chtít po tobě důkazy, které stejně nikdy nedostanou, protože žádné nejsou...
 
Dahmen
27.10.13
14:32
Nereg.

IP: 85.71.160.*
No vida, takhle so to dá taky říct, v pubertě sice nejsem už dlouho :D ale poutání p=ozornosti, pardon, ale jsem raději v ústraní, pokud bych předváděl show, vypadalo by to tady jinak. Upíři už nejsou cool, tak ve 14. stol. ale dnes ne. Pro všechny dychtivce, důkazy o naší existenci mám, samozřejmě je všem neukazuji, je to soukromá věc, to snad chápete.
 
Tinushka
27.10.13
16:09
Nereg.

IP: 109.80.123.*
S tou pubertou jsem to napsala právě schválně. Nevypadá to tak, že bys byl patnáctiletá puberťačka, ale jak se snažíš nalákat lidi aby ti to věřili (podle tebe věrohodnými řečmi o 14.st. atd.) získáváš jejich pozornost a očividně ti to dělá dobře. Asi jako teď, když "mám důkazy ale neukazuji je přece nikomu na potkání bla bla bla" to je přeci úplně jasná blbost
 
Dahmen
28.10.13
01:44
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Co na to říct, mám rád pozornost, ale zeptej se jiných upírů jak mluví s lidmi, většina je považuje za chodící jídlo, já se snažím žít jako ostatní, to kdo jsem a už jsem to říkal hodněkrát, nezáleží mi na tom, jestli mi někdo věří, je to každého věc, cvičenou opici jsem dělal také, pokud chceš důkazy, tak ti dám radu, najdi si upíra co ti dá k přezkoumání svojí krev a pochopíš velké rozdíly, takže to co jsem je irelevantní v tomhle životě je mi 28 a žiju si podle toho jak chci, až budu chtít přitahovat pozornost, tak to lidé poznají.
 
Tinushka
30.10.13
21:13
Nereg.

IP: 109.80.123.*
Víš, já upíry na ulici nepotkávám, abych za nima mohla chodit sbírat data a potom uvést nějaký výsledek... Máš pravdu že jsi to říkal hodněkrát, možná až zbytečně mockrát, skoro každý z nás tady prošel základní školou, aby uměl číst, že?
Myslím si, že určitou pozornost tady na fóru sis vybudoval, zajímalo by mě, co myslíš tím že bychom to poznali. Upírský převrat - vyvraždění lidské rasy? Jen do nás :)
Ale lidé jsou různí, někdo si v Bohnický léčebně taky myslí, že je pes, on se tak vidí, ale ostatní ho vidí jenom jako poblázněnou duši.
 
Dahmen
31.10.13
12:30
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Upírský převrat není v tom, že by jsme chtěli vyhladit lidskou rasu, mám lidi občas rád. Lidé si ničí přírodu a přichází o zdroje, tak proč ještě mi. Chci jen říct, že upíři mývají problém s city, jako je třeba nenávist a schopnost odpouštět, nezapomínáme, už nejsme jací jsme bývali kdysi, ale neznamená to, že se nebráníme, krev je nutnost, jak říkám já jsme jen jiná vyspělejší forma člověka nic víc i když s tím hodně známých nesouhlasí, můžeme se učit od lidí stejně jako oni od nás, kdyby to tehdy šlo byl bych raději člověk, žiji s lidmi, ale nikdo nás plně nechápe stejně asi jako my vás, doba se změnila nevím proč by jsme nemohli žít společně však je vše jen o toleranci.
 
davos
09.11.13
16:53
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Tak koukám, že jak se blížil halloween, tak se tady opět rozběhla diskuze ... :-D Ne,ale vážně.

Dahmen:Já na tebe nereaguji negativně, jen nemám rád alibistické a egoistické jednání. Ano, právě proto, že tě znám, tak se tak ptám.
Jinak, možná by se nemělo všechno svádět na vládu dané země, jak by to přijali atp., ale co si napřed vybudovat důvěru mezi jednotlivci? Proč začínat velkými kroky, když se napřed musí dělat malé?

Co mě velice pobavilo bylo to, že se označují lidi tak, že ničí přírodu a využívají její zdroje. Když bych vzal v potaz to, že existuje upírská rasa, tak jsou to právě lidi, kteří vynalezli různé vynálezy a postupy. Taky používáš elektřinu, jezdíš v autě, bydlíš ve zděném domě, topíš, používáš počírač apod. Každá tato věc využívá přírodní zdroje a tím pádem i ty ničíš přírodu. Jestli se ti to nelíbí, tak tyhle a ostatní věci nepoužívej a potom můžeš obviňovat lidi z ničení přírody. Jinak se vezeš ve stejném "vlaku" jako my. Takže neříkej, že lidi si ničí, musíš to napsat tak, že si my ničíme ... Ale to bylo jenom pro upřesnění, rád mám věci, když jsou uvedeny na pravou míru.

A ano, máš pravdu, že bychom se mohli od sebe učit navzájem, ale má to menší háček a ten, že lidi o vás neví a neznají vás. A když mluvíš o vzájemné toleranci a porozumění, tak jak jsem psal výše, bylo by možná nejlepší začít s jedinci, než rovnou s celým lidstvem. Podívej se na to z obou stran. Když by vás znalo několik stovek jedinců velice dobře, tak až byste chtěli jít s pravdou ven v globálním měřítku, tak těhle několik jedinců mohou zbytku lidstva doložit fakta a pravdy, takže by mohla být nějaká důvěra. Komu by lidi měli věřit víc, než lidem samotným, ne?

milujka: Jinak jsem zaregistroval, že jsi něco napsala. Jenom technický dotaz: proč bychom ti měli věřit v tom, že mluvíš pravdu?Na 90% jsi jedinec, který chce využít tématu a jen se prostě svést a užívat si zvědavosti lidí ... Nechápej to prosím špatně, ale když sem napíšeš hnedka to co jsi napsala, tak je to přinejmenším podezřelé ...
 
Theodor
10.11.13
15:12
Reg. před 2016

Tohle téma bude žít věčně, jako upír sám :-) Taky jsem svýho času snil, jaké by to bylo být upírem. Nicméně představa, že bych tu strašil několik století, mi dnes už moc romantická nepřijde. Navíc stát se krevsajícím parazitem asi nepatří do modrého života (deník dobrých skutků).

Osoby, které se chtějí upíry stát, by se spíše mohly zamyslet, proč chtějí žít věčně i za cenu obrovské oběti. Až si tohle vyřeší, mohou se někam posunout. Strach z konečnosti znamená pochybnosti o duši. Takže: ne nechci být upír. K čemu by mi to bylo?
 
Dahmen
15.11.13
01:04
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Být tady na věky, je to krásné, ale v pohádce ve skutečnosti se začnete nudit, všem lidem, žijte si lidský život, být upírem stojí za hovno a nebudu mluvit slušně je rok 2013, už to v modě není.
 
davos
17.11.13
23:24
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dahmen:Jasně,chápu tě, ale co když lidi zapomněli všechny ty věci o své duši a jaké je to být člověkem a prostě se tak nějak nudí a chtějí zakusit něco nového?
Co když je to vlastně takový osud některých lidí, zakusit nesmrtelnost, vlastnosti nemrtvých?
 
Dracizena
18.11.13
17:38
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Davosi, no ano, lidstvo se musí vrátit do svého středu, aby bylo opět v mimosmyslových vibracích... ale do těchto vyšších smyslů se nejde skrze hru na upíry...
 
davos
19.11.13
11:45
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dracizena: Jasně, to jsem ani tak nemyslel. Měl jsem na mysli to, že si prostě někteří lidi neví s sebou rady nebo chtějí něco víc, tak proto mají o to zájem. Třeba by byli takto šťastnější a mohli rozvinout víc svoje schopnosti, které teďka třeba nemohou nebo neumí ...

Jinak, co jsi přesně myslela tím středem?
 
Dracizena
19.11.13
12:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tím středem, to je ta mimo smyslová cesta do svého středu v hlavě, kde se Ti Tvým zájmem začne hmotnit nová čakra-energický vír, který vytéká skrze trojúhelníkový lebeční srůst a roste áááž do hvězd,
do Tvé dimenze... .ale tato čakra musí téci i opačně a to páteří
a z kostrče skrze Zem, áááž do hvězd opačných...

A KDYŽ ČLOVĚK VYHMOTNÍ TUTO PŘEDSTAVU A SPOJÍ VE SVÉM ROZUMU OBĚ HVĚZDNÉ OBLOHY, TAK VE SKUTEČNOSTI SE PROPOJÍ JEHO POLARITY, JEHO HEMISFÉRY A CO JE PROPOJENÉ, TO SVÍTÍ...
Když zapojíš zástrčku, tak lampa svítí a my, člověk jsme tím samým... A kdo svítí, je v jasnozřivosti, je v jasnoslyšení, vidění,
i cítění... je v 6. smyslu vědění, ale i výše...

A to je budoucnost lidstva... jednou bude jasnozřivé a pak bude život o něčem jiném...
Dnes lidé ještě dozrávají jako jablíčka na Stromě Hrůzy, do tohoto uvědomění si, že podstatou je, zasunout svou pomyslnou vidlici s plus a mínusem, do hvězdné zásuvky...
A přitom je to tak jednoduché, mít vědění shůry...
Kdo nesvítí, je v temnu a jen hádá a dohaduje se, ale mnozí mají intuici jasnou a bez propojováni se atd. ale oni čerpají ze zásob
z minulých životů. Ale až člověku tyto zásoby vědění dojdou, zjistí, že duchovno mu lže, kope ho, má hrůzné vize a bojí se neviditelna...

Mě duchovno vede v trojúhelníku, kde jedna strana je černá + bílá
a já jsem tou spojnicí barevnou a proto se obaluji živou energií, které se říká DUHA...
Duha je aurou Země, ale nikdo ji nepoužívá... Já ano a učím, jak držet v ruce sluneční, i hvězdné, i duhové světlo...
Trochu jsem se rozepsala, ale Ty to strávíš...
Držím palce ve Tvé cestě za poznáním svého -JÁ JSEM-***
 
Dahmen
25.11.13
00:02
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Kéž bych si na upíra hrál, být pořád mladý, to není dar, tělo nestárne skoro vůbec, ale to co máte v sobě, to se časem vytratí, než nezbyde vůbec nic, nevím proč by to někdo chtěl.
 
Lála
25.11.13
17:36
Nereg.

IP: 89.103.186.*
nevěřim svým lidským očím
 
Lilly
27.11.13
08:58
Reg. před 2016

Mě by zajímalo jestli když se člověk stane upírem, zda se zbaví všech svých nemocí, ne že bych chtěla žít věčně, ale tohle mě prostě jen tak napadlo. Mě totiž ta nesmrtelnost přijde jako něco dost krutého - představte si, že všichni vaši příbuzní, přátelé i rodina zemřou, ale vy tu budete pořád, jako by se zastavil čas. Asi jsem moc společenská, ale tohle by pro mě bylo strašné. To už je snad lepší zůstat uvězněn v časové smyčce společně se všemi ostatními, kdy se jeden den bude opakovat pořád dokola.
 
Dracizena
28.11.13
17:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
UPÍREM NENÍ ČLOVĚK, ALE JEHO DUŠE...
Když člověk zemře a nikdo ho ani modlitbou neodvede do jeho dimenze, natož vizuálně a to tunelem světelným, tak energie zemřelého se chytá, i kolem jdoucích.
Chytne se zdravého člověka jako velké neviditelné klíště a lidé netuší, že jsou nosiči těchto upírských energií.

A jakým způsobem je člověk cítí na svém těle?
Např. klesnou ti ramena, nebo, ramena jsou nevyvážená, přepadne tě únava, ospalost, lítost, deprese atd.Máš pocit, že tvé tělo je obtěžkané, jako když něco táhneš a je vysáté a bez energie... stále zakopáváš, viditelně se zakloktáváš a děláš ve všem nepochopitelné
i třeba malé chybičky.

Vysávají Tě duše zemřelých a bloudících a to jsou upírské energie, protože jsou odpojené od své dimenze ... Každý jsme spojený se svou dimenzí duchovní pupeční šňůrou a komu se přetrhne, ten pak bloudí životem/feťáci,vrazi, bezdomovci,ujetí lidé/... a po smrti ani pes
po nich neštěkne a tito bývalí vyvrhelové se pak drží, i malých dětí a programují jim svou závislost... je to drsné, ale je to tak...
Kdo hlásá, že je upírem, zcela určitě je obalen těmito zoufalými energiemi a tito lidé jsou vlastně nákazou depresí a únavových syndromů a proto na sebe upozorňují a kdo s nimi naváže kontakt, stěhují se upírské energie po hovorovém toku, i na něj...

A jak se čistit z těchto upírských energií?
Jednoduše a hlavně vizuálně, ale i slovně...
Poradím jen krátce... sedej si do tureckého sedu a denně ámenuj...
Tvoř vizi, že stojíš v ohni který tě čistí od všeho mimosmyslového.
Obaluj se vizuálně do duhy. Duha je aura Země a je duchovním lékem léků...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S KAŽDÝM, KDO JE NOSIČEM UPÍRSKÝCH ENRGIÍ...
 
davos
29.11.13
16:42
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dracizena: Musím s tebou zásadně nesouhlasit v tom, že feťáci, vrazi, bezdomovci nejsou zbloudilé duše. To jsou pouze lidi s duší, kteří si tento život zvolili buď dobrovolně nebo nedobrovolně proto, aby si vzali z tohoto života ponaučení, jako každý z nás. A po jejich smrti, si tedy z tohoto života mohou vzít ponaučení s sebou do dalšího života, kde již takovou chybu neudělají. To nemá se zbloudilími dušemi co společného...
 
Nike.
29.11.13
17:48
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Ne, to nemá. Taky je to lživá informace, že by se nám tu hromadily duše zemřelých. Ty odcházejí, kam mají a není potřeba je speciálně odvádět. Děje se tak automaticky zásluhou vesmírné síly, které se za starých časů říkávalo "Převozník". Jen zcela výjimečně se stane, že kvůli přemrštěnému lpění na životě, kvůli přemrštěným emocím, se taková dušička šprajcne natolik, že se tu udrží déle, než je obvyklé. Je to ale velmi vzácný případ a vždy jen dočasný. Každý si dá přeci jen říct.
Vyprovození umírajícícího sice na místě je, ale to z důvodu psychických. Už se na nic nehraje, je čas odpuštění a smíření se. Umírajícímu to může pomoci snáze a rychleji překonat barda, nic víc.

To, o čem se dá hovořit jako o astrálních parazitech, jsou ve skutečnosti lidské myšlenky. "Zhmotněné" lidské myšlenky. Zhmotněné dávám do úvozovek, sic se nejedná o hmotu, ale nemám jaksi adekvátní výraz a pod "astrální projekcí" si taky každý dosazuje, co se mu hodí do krámu. Na úrovni tzv. astrálu funguje lidské podvědomí a lidé, dokud jsou ovládáni svou vlastní myslí, nechávají se tímto vysávat, to zas jo. O tom, jak taková lidská myšlenka dokáže býti parazitem, se může každý přesvědčit sám. Včetně idiotských teorií z esoterického suterénu bez ostychu.
 
Lilly
30.11.13
14:40
Reg. před 2016

Dracizena:
No podle tvojí definice mě vysává reálně existující člověk - deprese, únava a úzkost jsou častými příznaky, když jsem v kontaktu.
 
Dracizena
30.11.13
23:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Davos upřesním... závislí, i depresivní a jinak nemocní lidé jsou nosiči zbloudilých energií. Když se dlouhodobě člověk nachází v tíživém stavu, tak jeho smysli i ner. soust. je ochromena těmito neukotvenými energiemi... ale každá energie se dá ukotvit, přetvořit, okysličit atd...
A rozum člověka si nic neurčuje, my jsme předem připravený program vyšším programem, než jsme sami a jsme pro účel, čisit v sobě, i na sobě nečisté energie...
 
davos
01.12.13
00:09
Nereg.

IP: 176.74.133.*
Dracizena: Promin,ale s tím ani tak nemohu souhlasit.
Když by to byla pravda, tak to jsem i já a to je nesmysl. Moje okolí nijak nestrádá nebo neovliňuji negativně, spíš naopak.
Rozum člověka je jiná věc, duše je druhá věc. V životě jsme rozumem,po smrti a mezi životy jsme duší. Promiň, ale já si myslím něco jiného,rozum a logické závěry mě k tomu dovádějí.
 
Dracizena
02.12.13
00:21
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Davos neomlouvej se, není proč. Měj svůj názor. Druhého si můžeš jen přečíst, ale myšlenky si skládej Ty sám...
Ano, v životě jsi řízen rozumem, ale mnozí jsou řízeni i v životě svou Duší a ta se cítí zvláštním nepopsatelným stavem...
Je třeba umět si rozdělit co je rozum a co Duše.
Odděl plevu od zrna...
Až Duši jednou budeš vnímat, pak mi porozumíš...
Mnozí ji slyší ve chvilce svého umírání, ale dnes se lidem davově otvírá vnímání až do vědění a ladí se i do 6. smyslu a v této hladině si člověk přichází na to nevysvětlitelné...

 
musela jsem
02.12.13
02:26
Nereg.

IP: 85.135.16.*
Dahmene, prosím, když jsi upír a máš tolik času... Nauč se českou gramatiku. Nedá se to číst. A vypadá to hloupě u někoho, kdo prý je tu tak dlouho... Celkem k neuvěření.
 
Dahmen
02.12.13
18:41
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Pravda, jsem tady hodně lidských životů a pořádně jsem se nenaučil češtinu, ale původem Čech nejsem, tak k čemu taky, krom toho být upír neznamená to, že jste dokonalí, ale na rozdíl od jiných mám jméno a nejmenuji se třeba pan " musel jsem " a hlavně původní téma této diskuse už dávno ztratilo svůj obsah, takže se tady řeší, co se řešit nemá, duševní upíři snad ani upíři v pravém slova smyslu nejsou, to by jich běhalo po světě tolik, až by nezůstalo místo pro normální lidi, až tady bude nějaká zajímavá debata, podívám se. PS: je úplně jedno kdo čím je, důležité je, si zachovat to co jsme, já jsem pořád ještě dítě i když ne nejmladší a upozornění, ti co si to nechtějí číst, ať si nečtou příspěvky pod mým jménem a je to, jak těžké může být něco tak jednoduchého že
 
VEVERÍSEK
03.12.13
19:29
Reg. před 2016

Já nechci být upír vlkodlak (ne lykan ale vlkodlak) nemyslíte že jsou vlci užasní?? V indiánckém horoskopu mi vychází vlk a miluju uplněk, skoro jako bych ho opravdu slyšela se mnou mluvit. Někdy si sním povídám a slyším odpovědi buť jsem blázen nebo je mi souzeno být něčím vic..
 
Luis
04.02.14
20:23
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Na tento svet prichazeji nabourane dusicky jak ze svetle tak i z temne strany astralniho sveta za ucelem neco na sobe zmenit, protoze pouze v materialnim svete je mozny rust ci zmena. Vy kdo se chcete stat upirem si napred v sobe rozeberte , jakou dusi se citite mit (cernou nebo bilou) a jakou chcete mit. Toto je velmi vazne a souvisi to s pocity krivdy, viny , pomsty a viny. Nezahravejte si s tim , vubec nemate tuseni, jak blizko muzete byt se svymi myslenkami v peknem prusvihu. Cerne myslenky majici pocatek v takovemto stylu uvazovani a podlozene pocitem krivdy jsou na pocatku tech nejtezsich kriminalnich skutku.
Cesta ke svetlu se muze na zacatku zdat slozita , ale ten pocit hned pomine jakmile do sve duse svetlo pustite. Ctete clanky othona v rubrice ruzne.
 
Dahmen
15.02.14
21:43
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Řekl bych, že pro ty, co už dávno upíři jsou je asi pozdě na rozhodování
 
Luis
16.02.14
00:02
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Tak zivouciho upira jsem jeste nikdy nepotkal ale svini co mi pily krev , tech bylo dost :o).
 
Luis
16.02.14
00:14
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Tak jsem se kouknul na vlakno, Dahmene, nikdy neni na nic pozde.
V atralnim svete neni zmena mozna, pro tu se chodi sem na Zemi do 3D sveta. Jen v materialnim svete je mozny rust a zmena. To ze jsi tady ma tedy vyznam, kdyz to das dohromady s pocity ktere mas , muzes si formulovat co vlastne chces. Pokud se pak rozhodnes ke zmeme a slibis si ji, otevrou se ti nove pohledy. A kdyz pak vydrzis ve svem zivote na zvolene ceste, staci pak pred smrti si prat , co dal. S tim pak prijdes znovu na svet , nebo pokud jsi dostatecne vyspely ,postoupis dal v duchovnim svete.
A dekuji ti, pomohl jsi mi ujasnit jednu vec , ktera me ve spojitostmi s mymi autonehodami nenapadla- ono je dobre formulovat prani cim chces byt- hned , aby te neco nenadale nezaskocilo a pak to jen potvrzovat.
 
Dahmen
16.02.14
00:37
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Díky ti, víš to je ten problém, nepočítám svůj věk, pouze chyby které jsem napáchal a co už nemůžu odčinit, kdybych chtěl být vykoupený, snažil jsem se o to, ale pokaždé přijdou překážky které mě vrátí na začátek, pro někoho jako jsem já je samota strašná věc, lidé by si mysleli, že na tvor jako já si na ni zvykne, ale pravdou to není, možná neumírám na stáří, ale pocit vinny a to co jsem, se umírání dost blíží, jsou lidé co nevěří a lidé co věří, nepotkal jsem člověka, který by se zajímal o podstatu věci nezaujatě, o to, jak pomoct mě a dalším, ne každý s tím žije snadno, nevadí mi být upír, jsem na to hrdý, ale chtěl bych být i lepším člověkem, v samotě se odpověď hledá dost těžko a já netuším kolik dalších let strávím tím, abych našel klid, každý tady chce být upír, je to jejich svobodná vůle, už neříkám, že neví, do čeho by šli, ale smrt, nemoci, úrazy, radost a hlavně život, zapomněl jsem, jak ho žít a to by lidé měli vědět, můžou se radovat z maličkostí, z čeho já? Je snadné stát se upírem, ale není cesty zpět a teprve potom lidé poznají, že si zvolili špatnou cestu, snad jsem to nenapsal moc dlouhé, ale už tady málo kdo píše.
 
Luis
16.02.14
05:55
Nereg.

IP: 199.119.232.*
V prirode musi byt vsechno v rovnovaze. Jakmile to nekam vyboci, nastanou neprijemnosti ale pak se to zase ustali do normalu. YIN a YANG , jen na protikladech vse funguje. Dobro a zlo jsou take protiklady. Bez protikladu neni cesty dopredu.
Duse ma nekolik stadii vyvoje (pry 7) . Od te nejprimitivnejsi , usazena v nezivych vecech ziskava ve hmotnem svete zkusenosti. Rodi se a umira, inkarnuje se do stale vyssich forem zivota. Tech reinkarnaci jsou miliony. Pak duse prijde do nissich stupnu vyssich urovni zivota a zkousi to jako predator , zit na ukor druhych . Je treba pes zly ? Asi ano, je predator a zere slepice. Nebo ne ? Je takovy mily spolecnik, pro mnohe jako dite. Vlastne skoro cela priroda zde na zemi je zivot na ukor nekoho jineho. Chranime zraloky, krokodyly, hady aby nevyhynuli, jsou soucasti naseho sveta a jeho rovnovahy. Vyvoj proste pres to jde a lide hodnoti co je zle a dobre z pozice tvora se zastrenymi smysly a na zaklade velmi kratkoe doby byti.
At je to jak chce, dospel jsi na rozcesti - jedna cesta vede primo a vyse, druha vede zpet do cyklu. Neboj se jit primo. Usmir se sam se sebou a rozhodni se tak jak to citis. Pravdepodobne jiz nechces to co jsi doposud poznal opakovat. Takze si to dovol a vykroc dopredu. Nasemu stvoriteli udelas tu nejvetsi radost tim, ze se sam rozhodnes , protoze jsi schopen sebereflexe sveho dosavadniho byti s poznanim, ze tudy cesta nevede. V novych zivotech, ktere urcite nebudou jednoduche, budes mit moznost vse napravit a vynahradit i tem dusim, kterym jsi ublizil. Spolehni se, prijdou ti zase do cesty. Druha cesta, ktera vlastne vede zpet je daleko horsi.
Podstata tohoto sveta je perfektne schovana za ateismem, tak se nediv, ze lide nerozumi.
To ze takto premyslis, znamena, ze uz jsi se v podstate rozhodl. Trapi te pocit viny a z nej mas sebedestrukcni tendence. To je naprosto normalni, ty mam i ja a to resim jine veci.
Pamatuj , co je tvoje, to k tobe prijde .Muzes ten prichod zadaneho urychlit virou ve stvoritele. Ten je jen jeden. On vi co stvoril ,se vsim co s tim souvisi tak nikoho neblamuje a je velmi stastny kdyz se veci hybaji dopredu. Ver mu, prijmi jej do sveho srdce a snaz se s nim rozmlouvat. Popros ho at te vede vys, ze jsi se rozhodl byt lepsi. Uvidis, zacnou se dit veci.
Prijdou ti do cesty novi pratele. Jednej s nimi ferove , nezneuzivej svoje schopnosti a naslouchej.
tomas-vasut.blog.cz/1 011/navrat-ztraceneho-syn a
Je uplne jedno, co jsi a byl, dulezite je co chces byt a za tim je potreba jit.
A pamatuj, hledas-li pomocnou ruku , tak ji bezpecne najdes na konci sveho ramene. Tady na tomto svete ma kazdy tolik problemu ze mu na pomoc druhym moc casu a energie nezbyva.
A nesveruj se , nevydavej do rukou kdekoho , i takto se "pomaha"
blesk.cz/clanek/zprav y-udalosti/186828/tenhle- falesny-lecitel-vylakal-z-zen-sex-a-miliony-dostal-14-let.html
Good luck !
 
Camie
01.03.14
22:11
Reg. před 2016

... Dahmene, myslím, že Ti s tím můžu pomoc. Jsi-li úpír, najdeš si mě ;)
 
Dahmen
03.03.14
00:25
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Děkuji, jen zrovna nevím, jestli mám chuť někoho hledat, nechám se raději najít
 
Camie
03.03.14
20:13
Reg. před 2016

... ale no tak, jsi přece od přírody lovec, predátor. Ty musíš hledat, pronásledovat, podmaňovat, abys ukojil svou jedinou potřebu. Celý Tvůj svět se přece jen o tom, jak uhasit žízeň, jak se zbavit té chuti. Máš to stále v hlavě - chuť krve, teplá tepající, protékající Tvými ústy. Ten okamžik blaženosti, kdy celé Tvé tělo exploduje v extázi. A pak klid, který netrvá dlouho, protože bažení začne nanovo a Ty musíš jít znovu lovit.

Ještě pořád mě nechceš hledat?
 
Red
03.03.14
20:50
Reg. před 2016

Camie:tak jako kazda diskuze, i zoufalstvi ma sve hranice. Chapu literarni talent, ale nic se nema prehanet. Neni tady vekove omezeni a ne kazdy vsechno pochopi a vylozi si jak bylo zamysleno.
Budme prosim i v ramci tohoto "tematu" nekde na urovni, ok?
 
Camie
03.03.14
21:05
Reg. před 2016

... Červený, ale tohle je k tématu. A není to o zoufalství je to o Dahmenovi. A věř, že další podobný příspěvek už nezamýšlím. Přísahám na holej pupík.
 
Dahmen
03.03.14
22:12
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Na tuhle stránku své osobnosti se snažím zapomenout, my nejsme lovci, jsme skoro stejní jako vy, z hladem se dá vypořádat i jinak než tím, že budu predátor, tyhle dny už pro mě dávno skončili a nevrátím se k nim.
 
Luis
04.03.14
00:03
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Dahmene, sezen si na DVD serial Stargate Atlantis.
Kdyz uz nic tak te to alespon zabavi.
cs.wikipedia.org/wiki/Wraithove
 
Luis
04.03.14
00:07
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Camie, po precteni tveho posledniho prispevku jsem te na maly okamzik zahlednul. A i citil tu charakteristickou vuni tveho pracoviste.
 
Luis
04.03.14
05:01
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Mam konecne chvilku casu , takze :
birthdaypersonality.t umblr.com/post/6231516493 /october-31-birthday-horoscope-personality-indomitable
netplaces.com/birthda y-personology/october/oct ober-31.htm
 
Dahmen
04.03.14
08:53
Nereg.

IP: 85.71.160.*
To zrovna není můj filmový žánr
 
Camie
04.03.14
21:05
Reg. před 2016

... Dahmene, ale "my" lidé jsme taky lovci. Dej nám možnost a taky budeme zabíjet. Vlastně zabíjíme, pro obživu ;).Jestli jsi naživu už 2000 let, tak jsi musel vidět lidskou krutost a akci. Nicméně by mě zajímalo, jak jsi se té touhy zbavil?
 
Camie
04.03.14
21:07
Reg. před 2016

... Luisi a jaká je ta charakteristická vůně? U mě to voní Shine od Heidi Klum, který teď používám
 
Luis
04.03.14
21:27
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Toho si nevsimej, me se to obcas stava ze vidim neco realne o cem zrovna ctu.
Proste jsem videl vyssi zenu, tak neco okolo 40, stihlou, oblecenou v necem svetlem, rovne hnede dlouhe vlasy vzadu svazane,na usich nejake sirsi krouzkove nausnice jak si jde sednout k pocitaci , vedle vlevo nejaky vchod, pak roh mistnosti a velmi svetle okno.
Nedavno jsem zjistil, ze se to tady i vyucuje. Asi se na to pujdu podivat.
thehealingteam.org/Ps ychic-Development-Class.h tml
 
Camie
04.03.14
21:36
Reg. před 2016

... tak něják vypadala moje bývalá kolegyně před 2 lety :) Co dělá teď nevím. Zajímavé.
 
Luis
04.03.14
21:42
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Tak ji zavolej, mozna to bylo nejake prenesene upozorneni - taky jsem hodne vahal jestli to mam odklepnout.
 
Camie
04.03.14
22:07
Reg. před 2016

... nechám Tě opět nahlédnout do svého pracoviště. Možná si mě tak představuješ a míra sympatičnosti Tvé představy určuje míru sympatičnosti ke mě. Jsem strašnej skeptik, co?
 
Luis
04.03.14
22:19
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Odprisahnes to na holej pupik ?
 
Dahmen
04.03.14
23:28
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Nezbavil, jen jsem jí potlačil, mám přátelé, lidi kterým na mě záleží, k přežití to stačí, když na to myslím, tak ano, viděl jsem toho dost a viděl jsem i svojí krutost, lidé zabíjejí i pro potěší nebo kožešinu, malichernosti a stejně tak i já kdysi dávno, zvířata stačí, lidské životy nechci.
 
Dahmen
05.03.14
06:04
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Kromě toho, koho zajímá historie, jak málo zmínek nebo už vlastně žádné nejsou o nás, co se kdy událo a jaký svět byl, stejně jako Dahmen není přezdívka, ale jméno, které jsem používal kdysi, kam se poděli důkazy o naší existenci? To je to co mě zajímá, hádal bych, že v tom má prsty církev, stejně jako kdysi, tak i teď tahá za nitky, jejich vyvracení všeho krom Boha, ale přitom to sami dobře vědí a střeží před lidmi, otázka, zda je chtějí chránit nebo je nechat v nevědomosti, ne že by na tom záleželo, byl jsem u ukřižování a bible je nejspíš od toho aby vykládala lži, skoro nic se nestalo tak, jak je psáno a naše nejslavnější doba byla v Egyptě, tam jsme se neskrývali, lidé nás měli za Bohy a uctívali, na oplátku jsme jim poskytli vědomosti a oni zdroj potravy, já jsem tady víc jak 10 000 let, jsem jeden z nejstarších upírů, dalo by se říci, že jeden z prvních a v dnešní době je to už úplně jedno, protože jsem stejný jako ostatní, už se na mě zapomnělo, což je škoda, ale v celku ze svých sobeckých důvodů jsem rád, že si mě nepamatují, nikdy jsem nebyl lovec, kořist přišla dobrovolně a myslím, že mám větší úctu k životu než jiní, nevím jestli nám ho dal Bůh, nepotkal jsem ho ani jsem neviděl Krista vstát z mrtvých, ale přesto si pamatuji jak vypadal, jak mluvil,jak chodil, znal jsem ho a vím, že jeho smrt byla hloupá, nebyl mučedník, na tehdejší dobu se jen snažil pomáhat lidu a měl schopnosti které jiní neměli, za to byl odsouzen, jako něco nepřirozeného a nepřijatelného v tomto světě, ale poté si uvědomili, že se dá vytěžit daleko víc z jeho smrti, nakonec ho prohlásili za svatého, takhle kdysi začala církev stavět svůj vlastní svět, na jeho krvi, je jedno co si o tom kdo myslí nebo zda tomu věří, viděl jsem to a vím jak to bylo, osobně mi to stačí, jsem jen zvědavý jak bude svět vypadat za dalších 100 let, s povahou lidí, která je destruktivní, bych to raději neviděl, ale bohužel jsem dlouhověký, tak mám smůlu, nikomu neberu jeho víru, to je dobrá věc, ale kdyby lidí znali pravdu, tak by to nebylo moc moudré, jelikož vím, že se tady skoro každý bere jako blázen, je snadnější vědět, že má slova nemají význam a však, já řekl, co jsem říci chtěl.
 
Camie
05.03.14
20:51
Reg. před 2016

... Luisi... ano ;)
 
Camie
05.03.14
21:07
Reg. před 2016

... Dahmene, závislost, která je stále živena, nejde potlačit ani se ji zbavit. Paradoxně nepomáhá ani doba. Pokud mi to popíšeš podrobněji, budu ráda.

Co se týče historie, mám velmi dobré znalosti o starověkém Egyptě a nevím o tom, že by někdy uctívali nějaké božstvo, které by vyžadovalo krev. I jako objetiny se používalo kadidlo a mirha, ale nikdy ne krev a dokonce nedocházelo ani k objetování lidí pro nějakého boha. Celý jejich panteon je o bozích,kteří ani náznakem nepřipomínají upíry. Nicméně velmi zajímavá otázka se nabízí, kde jste se tu vzali? Archeoastronauti?
 
Luis
05.03.14
22:10
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Camie :o)) ,
Dahmene, to co popisujes je vsechno natoceno a skoro tak jak to popisujes v tech serialech Stargate.
cs.wikipedia.org/wiki /Hvězdná_brána_(seriál) cs.wikipedia.org/wiki /Hvezdns_brana:_Atlantida
(musim dat dohromady sve pocitace, neco se s nimi vcera stalo, tak nemam cas)
 
Soňka123
05.03.14
22:21
Nereg.

IP: 37.48.43.*
Ahoj Dahmene

Měla bych na tebe dotaz. Otcem upírů byl Kain (prý). Dnes to prý není jisté. Jsou dohady o tom, že někde ještě ve fázi spánku. Víš o tom něco?
 
Camie
05.03.14
22:31
Reg. před 2016

... Luisi, Ty na mě hážeš virtuální očko?? To je krásné :)
 
Dahmen
09.03.14
03:25
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Odpověď všem: Nevím jistě zda byl Kain otcem upírů, neznal jsem ho, pokud tedy nekoukám na hry, tam je hodně zmiňován, ale osobně o něm nevím, celá ta věc s tím kdo je otcem upírů a jak vznikli je záhadná a jsou odpovědi, které vím, ale nemohu je říci. Camie: samozřejmě že v historii Egypta nenajdeš zmíňky o tom, co jsem psal, kdyby to tak bylo, nejspíš by to bylo špatně a rozhodně jsme se tam nepředstavovali jako upíři, byla to jiná doba a upíři slunce přežijí ve zdraví, pokud uctívali božstva, dali nám jména podle svých představ, tím neříkám, že Egypt byl ovládaný upíry, ale bylo jich pár a nejen upírů, co se zasloužili o jisté výsady, obětní rituály o tom se nemluví a už vůbec v historii to není, špatná představa toho, jak se děti ve škole učí o tom, jaké to kdysi bylo, lidská verze je lepší a tak jsme to i chtěli, nikdy nebýt nápadní, bohužel jsem tak trochu rebel a nenápadnost mě začala nudit, nemám rád minulost a usedlost, jdu s dobou nebo ona se mnou, těžko říci, vystavuji se tím možná riziku, ale v mé současné situaci, nemám moc co ztratit, co se týče hladu a potřeb, zanedbávám to, jsem nucený omezovat se, jedna z mých nepěkných vlastností je vztek a věci které jsem pak schopný udělat, nepotřebuji motor, který mi dovolí zrealizovat sám sebe, tohle je doba, kdy tvorové jako já jsou osamocení, nepochopení, skrývají se, vidí jak se svět mění, jen my ne a trávit takhle věčnost, je to depresivní, po čase zmizí už i chuť na krev, jsi slabší, nejsi sám sebou, ale kdyby ano, jsi jak časovaná bomba a to se mi riskovat nechce, mě ani tak nezáleží na lidech samotných, mám s nimi už své negativní zkušenosti, ale vyhladit lidskou rasu, to je nesmysl, jen je nás málo, jsou dva druhy upírů, ti co si myslí, že jsou upíři, pijí krev a dělá jim to dobře, ale hádej co, stejně zemřou, jistě si najdou výmluvu, proč umírají a že upíři nežijí napořád a pak jsou upíři, co nesnáší krev a je to jejich prokletí s kterým musí žít, bohužel u většiny z nás to věkem vede k psychické poruše, nesmrtelnost jde na úkor vyrovnanosti jedince. Egypt byla snadná doba, my potřebovali peníze, lidé chtěli nesmrtelnost, ne všichni Faraonové byli nalezeni, vždy to byla politika, už kdysi, dohoda za dohodou, ale jen díky tomu přežíváme tak dlouho, teď je ale jiná doba, ve které nevím sám jak přežít. Luis: více méně v něčem málo máš pravdu nebo i Stargate, starší upíři našli jiný způsob jak přežívat, není jich tolik, ale je pár takových, co své tělo v případě smrti která nejde vyléčit opustí a najdou si jiné, jsem jeden z nich, bylo jasné, že nesmrtelnost nefunguje dokonale a je způsob, jak zemřít, proto se udělali patřičné kroky, tak dlouho bych nepřežil v jednom těle a je to dobré, jiná podoba, vždy ti dá čas aby jsi se zbavil těch co tě pronásledují, začal znovu nebo se jen pomstil v mém případě. Každopádně těžko říci, jsem tady dlouho, ale tajemství světa mi není kompletně známo, jen něco a to si nechám pro sebe, možná časem až najdu někoho jako jsem já.
 
Nike.
09.03.14
09:17
Nereg.

IP: 37.48.32.*
Tak, jako se kdysi jistý zaostalý semitský kmen jal stvořit si dodatečně a uměle svou historii, a prohlásit se za Bohem vyvolený národ, tak ve stejném duchu konají dnešní "upíři", jak mohou :D

Upír v této podobě je slovanská specialitka, kterou jste nechtěně oblažili celý svět, a to díky jinak neschopnému autorovi podřadných divadelních her, zato velmi schopnému plagiátorovi, který vykradl, co mohl. Že mají některé démonické potvory po světě podobné prvky, na tom není nic divného.

Co se Kaina týká, jsou v Bibli u jeho příběhu dva momenty, kvůli kterým si ho někdo ztotožnil se starší mezopotámskou legendou o démonech rábisu. Navíc nazval „rábisu“ upírem, přestože to akkadsky znamená démon (mohl být i dobrý). Jedná se jen o to, že rábisu číhali v temných zákoutích, ale občas i u dvěří a jinak přebývali v poušti.

Slátanina je jak tato upírská konstrukce, tak bohužel i Pentateuch, který učenci mastili do konečné podoby zhruba 900 let. Chudák Mojžíš.
Symbolika může mít více úrovní. Ve světových náboženských legendách představuje bratrovražda, někdy i otcovražda, sluneční cyklus - smrt Slunce. Ba nejenom v čistě náboženských. I takový praotec může být pro svůj lid Sluncem, který je strastiplnou cestou dovedl do země zaslíbené. On i pantáta Čech kdysi zabil.

 
Threesa
09.03.14
22:19
Nereg.

IP: 94.112.236.*
Nike - neber nám iluze :)

... a pánové přispívat do diskuse. Čtu to tu už asi 2 hodiny a prahnu po dalších informacích... děkuji i za další sledující
 
Threesa
09.03.14
22:19
Nereg.

IP: 94.112.236.*
Nike - neber nám iluze :)

... a pánové přispívat do diskuse. Čtu to tu už asi 2 hodiny a prahnu po dalších informacích... děkuji i za další sledující
 
Threesa
09.03.14
22:20
Nereg.

IP: 94.112.236.*
Sorry za spam,nechápu, jak se mi to povedlo 2x...
 
Threesa
09.03.14
22:36
Nereg.

IP: 94.112.236.*
w w w.czech-press.cz/index.ph p?option=com_content& view=article&id=3071:upii-zemi-koruny-eske-sp-1909636616&catid=1678:2007-04&Itemid=148

Něco na dobrou noc pro ty, co tvrdí, že toto všechno je jen výplod fantazie průměrného spisovatele... .
 
Nike.
10.03.14
06:04
Nereg.

IP: 37.48.35.*
... jsem ráda, že to bereš s humorem :)
 
Camie
11.03.14
17:08
Reg. před 2016

... Dahmene, napřed jsem chtěla napsat něco k tomu, co jsi směřoval mě, nicméně pak se Ti povedlo naprosto upoutat mou pozornost. Změnit těla? A to jak? Co teda jste? Kam se podějete v novém těle?
 
Dahmen
11.03.14
20:25
Nereg.

IP: 85.71.160.*
To je složitá věc, představ si to jako další život po životě, karma se opakuje a svým způsobem za to platíme, ale ne všichni jsou jako já, je nás jen pár, tohle vzniklo kolem roku 600, byla to jistá dohoda mezi tvory, nevím nejbližší přirovnání je asi čaroděj, nic lepšího mě nenapadne, ale v zájmu ochrany rasy, pár z nás musí vždy přežít, kdyby kupříkladu nastal konec světa, neměli by jsme se kam vrátit, takže jsme asi to co jsme, ale jde nám o zem, bez lidí není tělo, než se našlo vhodné čekal jsem chvíli, ale byl jsem na koncertu Bonie M, znal jsem Edith Piaf, ale potom už nic, to je ta traumatická část, nejhorší jsou vzpomínky, narodíš se a kolem puberty ti začne silně hrabat, trvá to léta, ale pak si začneš vzpomínat a to je pořád dokola, bohužel, lidské tělo má svoji kapacitu, čím víc se vracíme, tím méně si pamatujeme a jsme omezenější, je rozdíl být zcela mrtvý a být mrtvý v živém těle, na světě bylo tolik známých osobností jako jsme my a všichni je měli za pouhé lidi. Ale mýty o upírech, čarodejnicích, vlkodlacích, nejsou to jen mýty, ale platí vždy jedno, silný jsi tak, jak silná je tvá osoba, neplatí to jen u nás, ale u všech.
 
Camie
12.03.14
21:26
Reg. před 2016

... začínám se v tom ztrácet. Napřed píšeš, že jsi tu od roku 65 př.n.l. a teď, že to všechno začalo 600 nl. Já měla za to, že upír je stvoření zaseklé mezi dvěma světy - živých a mrtvých, že žiješ staletí, což také píšeš,ale teď to zase podáváš, že se jedná o karmické "přeroďování".

Ale i tak mi tu uniká hlavní myšlenka - pokud potřebujete tělo (když jsi na vhodné čekal nějakou chvíli), tak jak se do něj dostanete? Na to, aby jste tělo hostitele přeorganizovali z fyziologického hlediska mám tedy upíry chápat jako retrovirus?
 
Dahmen
12.03.14
21:47
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Asi takhle, jsem tady delší dobu, ale něco na způsob reinkarnace vznikl později bohužel, nebral bych to jako retrovirus, vhodné tělo musí být zdravé a hlavně přizpůsobivé, nevybíráme si, smrt je smrt, až se najde vhodná osoba, vrátí nás to zpět, mezi tím jsme někde, no těžko říci co to vlastně je, peklo ani nebe ne, ale jsme pryč, samozřejmě se snažíme neumírat, není to sranda, rodit se znovu, osobně bych se tady už rád udržel tak jak jsem.
 
Camie
14.03.14
18:55
Reg. před 2016

... tak reirkanace buďto je, nebo není, ale určitě nenastala chvíle, kdy najednou vznikla. Taky nechápu, jak vás to najednou může vrátit. Pokud jde o reirkanaci, musíš se znovu narodit, nejde Tě to vrhnout do nějakého těla. Jak bys tam byl? Čím bys byl?

Napřed píšeš, že jsi tu dlouho, že jsi tak starý, že Tě přešla i chuť na krev, teď najednou se přeirkanuješ. Tím pádem by ta chuť tu byla stále, stále znovu. Opravdu se v tom ztrácím.
 
Threesa
14.03.14
23:22
Nereg.

IP: 94.112.236.*
Ahojky, me zase neni jasné, jak si psal výše, že si začínáš vzpomínat na svou minulost kolem puberty. To jako do puberty jsi "normální dítě". Stravuješ se normálně, a v pubertě ti "hrábne" a začneš se živit krví? to by taky mohlo znamenat, že blázince jsou plné reinkarnovaných upírů. Prosím vysvětli laikovi, děkuji.
 
Camie
15.03.14
20:38
Reg. před 2016

... prosím i odborníkovi
 
Theodor
16.03.14
15:20
Reg. před 2016

Po 10 000 letech bych opravdu depresivně neexhiboval na netu, ale vládl celé Zeměkouli.

slovo skeptika.

P. S. Dahmene, jsi li upír, rád bych Tě potkal. Nabízím i pohoštění krevními konzervami. Skupina dle výběru

xtheodor@seznam.cz
 
Theodor
16.03.14
15:24
Reg. před 2016

To Red: Nechápu tvoje napomenutí, Camie. Myslím, že nenapsala nic oplzlého ani jinak hanlivého. Ani si nemyslím, že by to bylo pod úroveň. Vcelku jsi mě zaskočil, protože jsou tu mnohem děsivější příspěvky, tak mě zajímá, čím si Camie vysloužila napomenutí admina.

Dík
 
Dahmen
17.03.14
01:22
Nereg.

IP: 85.71.160.*
jak jsem říkal,není na to jednoduchá odpověď, ale dosti pochybuji o tom, že blázinec je plný reinkarnovaných upírů, tohle není právo, ale výsada nebo trest. jde o desítky jedinců, ne stovky, nic nevzniklo jen tak, jako se lidé obávají katastrof, my se báli o přežití, proto je uzavřená dohoda se staršími, ti se mohou vrátit, kdybych o tom mluvil do hloubky, řekl bych toho až moc. Svět už se pokoušeli tací jako jsem já ovládnout a vždy selhali, navíc je mi milejší pobíhat tu jako vlk mezi jehňátky než král v říši zvířat. Všude jsou nepřátelé a je potřeba být ve střehu, jen vracení se má i své nevýhody, jako rodina na kterou si zvyknete, oni jednou odejdou a vy ne, takže být upír je spíš život, kdy jste neustále sami, nemám ani chuť na krev, když není pro co žít. každý studuje upíry podle toho co zná nebo slyšel, ale je to složitější, před pár dny jsem se krmil, bylo na mě vidět už malé změny, tak to bylo nutností, ale nebyla v tom radost, u nováčků je to snadné, tam není zkouška v tom, zda vydrží tu bolest, než se přemění a hlad, ale až po staletích sami zjistí, že jim to přinese pouze samotu. Jediné řešení by bylo vytvořit nás víc, nebýt sami, ale ne každý, by dodržoval zákony a měl úctu k lidem, ne že by tedy ta má byla vysoká, ale najde se tam. Kromě vzhledu se hlavně změní to kým jste byli a čím pak budete, pokud by si někdo myslel, že bude stejný, nebylo by to tak, stane ze z vás věc, ale citlivější než lidé, naše emoce jsou slabost, můžou vést k rozpadu osobnosti nebo k destrukci vůči ostatním, s tím už praxi mám, kdo chce být upír, musí se smířit s tím, že starý život skončil, může jen hrát divadlo pro ostatní, ale nikdo to nepochopí, dokud si to neprožije, takže vážně neříkám, že je to reinkarnace, spíš podvod a prokletí pro pár z nás, ale život si najde cestu a to samé platí tady. Mám jen na paměti, že některé věci jsou tajné a nemůžu o nich mluvit více. Moje stárnutí se zastavilo na 20 roce života, ale ze mě si nikdo nemůže brát příklad, jsem trošku jiný než ostatní.
 
Threesa
17.03.14
14:51
Nereg.

IP: 94.112.236.*
Děkuji, že ses tak krásně vyhnul odpovědi... :)
 
Camie
17.03.14
20:42
Reg. před 2016

... na stranu jedné píšeš, že jsi tu, abys nám zvěstoval a že je Ti jedno, co by s Tebou mohli udělat druzí z Tvého druhu, na stranu druhou mlžíš a protiřečíš si a vyhýbáš se odpovědi. Pokud nám teda chceš něco říct, takto řekni.

Pokud Ti to pomůže, jsem držitelkou 2400 let staré přísahy, která mě váže mlčením k věcem sděleným mezi čtyřma očima. Opravdu mě nechceš hledat?
 
Dahmen
20.03.14
21:46
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Ne, já jsem sobec, tisíce let tomu tak bylo a bude, kdo chce najde si mě
 
Camie
24.03.14
20:13
Reg. před 2016

... tohle není sobectví, ale arogance.Asi za ta staletí a proto, jak dokonalý tvor jsi. Navíc docela alibismus - dochází argumenty, tak si mě hledejte, já nikoho nechci.

Myslela jsem, že je v Tobě větší potenciál. Že to dohraješ dál. Škoda ...
 
Dahmen
27.03.14
17:25
Nereg.

IP: 85.71.160.*
No, nikdo není dokonalý, co jsem se naučil od lidí je vše, jak se nakonec chovám, takže v podstatě moje je odrazem lidí, nic jiného jsem tam neviděl
 
Dahmen
27.03.14
17:36
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Camie: ale teoreticky mě to zajímá, co píšeš, jen to hledání tebe, upír nemá v hlavě zabudovanou GPS, navíc nevím jestli to stojí za to, málo informací k tomu mám.
 
Camie
01.04.14
21:44
Reg. před 2016

... upírku,Camie stojí za každou souřadnici GPS ;)

Nicméně, když si vemu, jak píšeš, že jste lidstvo učili, co vše jste je naučili, neříkej mi, že si nedovedeš poradit s tím, někoho najít. Okno mám pořád otevřené
 
Dahmen
06.04.14
03:44
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Samozřejmě že si s tím dokáži poradit, ale mám i jiné starosti a přírůstek v rodině, teď je pro mě důležitější anonymita, jelikož se nerozhoduji už sám za sebe a i kdyby ano, nemůžu vědět co skrýváš a plýtvat na to své úsilí, já lidem pomáhám, jsem jako oni, alespoň se snažím, nechci teď vybočit z řady.
 
Nuki
06.04.14
07:18
Nereg.

IP: 82.100.3.*
chci být upír... jsem blázen ? - odpověď: Ano a naprostý.
A jak to tak čtu tak dodám jinou...
Hraju si na upíra... jsem blázen? - Ano a naprostý.
 
Merit
06.04.14
13:38
Reg. před 2016

Dahmene .. nevim, zda to chapu spravne, ty jsi se stal otcem?
cus :-)

 
Dahmen
07.04.14
23:44
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Otcem? No nestraš :D spíš jen někdo z mých blízkých se stal mnou
 
Merit
08.04.14
01:26
Reg. před 2016

no bylo mi to divny, ptz to mas "jinak", cus :-) ;-))

 
Dahmen
09.04.14
16:33
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Děti neplánuji i když je mít můžu, ale tuhle katastrofu bych si na sebe nevzal, když si někdo hraje na upíra tak pozor, ten upír umí dost ošklivě kousat
 
Merit
09.04.14
18:48
Reg. před 2016

ja to myslela trochu jinak :-) cus :-))

 
Dahmen
10.04.14
00:27
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Tak jsem to nepochopil, jsem momentálně myšlenkami někde úplně jinde
 
Merit
10.04.14
17:19
Reg. před 2016

psal jsi tu, jak to mas s orientaci, proto mi bylo divne, kdyby jsi sel do "ditete" :-) ..
o to mi slo, proto jsem se ptala :-)
snad jsem ti tim ted nejak neublizila .. to bych nerada ..
ale jak to napsat, aby jsi to pochopil a ja se te nedotkla, snad jsem volila pismenka dobre, cus :-)

 
roznovka
10.04.14
21:13
Nereg.

IP: 46.13.156.*
no, zřejmě nevíš co roupama... ..asi bys potřeboval nějak zaměstnat ruce i mozek - pracovat a pak by Tě i přešly takové nesmysly... ... nesmyslné myšlenky
 
Dahmen
11.04.14
00:33
Nereg.

IP: 85.71.160.*
O moje roupy bych se být tebou moc nestaral, pokud máš problém, nechoď sem, snadné jako facka, ale pozor, nikdy nevíš kam dopadne.
 
Dahmen
11.04.14
00:37
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Moje orientace, ta je totálně mimo provoz, žiji jako každý jiný a dělá mi to neplechu v soukromém životě, ale nedotkla jsi se mě, to můžou jen hlupáci, neřekl bych, že tam patříš
 
Sallhra
11.04.14
01:22
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Pročítám si bratrovu diskuzi a nedalo mi to, abych něco k tomu nedodala, neboť bráška měl vždycky problém se vyjádřit. Nejsem upír, ale mám k nim blízko. Abych nějak vysvětlila jak je možné že žijeme tak dlouho, začnu nejdřív tím, že napíšu, že původně jsme se jako lidé narodili. Stvořila nás síla, která se na Zemi již dávno nenachází. Ano, je nás víc, mnoho nejrůznějších tvorů, vám skryté. Naše duše putují po smrti do unikátní sféry, stvořené jen pro tento okamžik, můžeme tam pobýt jak dlouho chceme a vybírat si "tělo". Tento přesun je, ale částečně omezen. Nemůžeme "posednout" kohokoliv. A ve chvíli kdy si "hostitel" uvědomuje naši přítomnost se začne učit. Učíme ho našemu vědění. Vybíráme si i normální jedince ve kterých vidíme potenciál a učíme je.

To je asi všechno co jsem chtěla napsat. Nechť nad vámi bdí příroda
Sall
 
Mar
11.04.14
05:30
Reg. před 2016

to MERIT - ohlidat detem sitovou komunikaci,potazmo jakoukoliv cinnost na pc je absolutne to nejmensi. taky mam deti a taky dru jak **** , abych nas uzivil.doma se o tohle postarat dokazu,ale co u kamaradu? dnes ty deti uhlidas treba doma, ale rozhodne ne venku.ono je to pak asi spis o tom,jak je clovek vychovava.my jsme nekdy s moji partnerkou docela bezradni, pokud mam byt uprimnej.
 
Merit
11.04.14
12:29
Reg. před 2016

Mar :-), mit dite/deti, to neni zadna prca, co? :-)) ..
tolik deti mi proslo rukama, nez jsem mela ty svoje vlastni, starsi v rodine vychovavali nas (sourozenci), my jim to pak vraceli, kdyz se deti narodily jim :-D .. a kdyz rve vlastni dite, je to teda UPLNE jiny :-D .. vstat jsem musela ja a nebo muzskej :-D)) .. a to jeste jde, tri roky clovek vartuje, ptz ty deti pri tech pruzkumech sveho okoli nevedi, ze jim jde treba o zivot (zasuvky, voda, kamna atd.) ..
a pak prijdou roky ve skolce, skole, kamaradi, tam nacucaj co muzou taky :-) a nekdy by clovek zalomil rukama, co si nacucaji :-))
s detma jsem to mela a mam otevreny porad, stacil pohled do oci, uz jsem vedela,ktera bije :-) ..
a puberta? no, uprimne, mne se narodit dite s moji povahou, ho snad utlucu :-D)), takze byl Buh milosrdny a poslal mi oproti mne andilky :-D))))))))))
kdyz jsem shledla "bastardy", lezl mi mraz po zadech a pry z toho dost velky podil bylo o skutecnosti .. paneboze ..
takze dokud jeste lezou na net, treba na takovyhle diskuze, to snad jeste i jde, clovek na diteti ty nejaky zmeny preci pozna..
ale kdyz nacichne hajzlovstvim? ano, je to vychovou ..
vychovavat je fuska, ale ono se to proste vyplati .. co do nich vlozime a neni toho malo, to se nam jednou vrati, neni to zarucene, to je pravda, vzdy jsou tu moznosti, ze se neco muze zvrtnout ..
ale to uz beru jako osud .. kdyz udelam vse co mohu, v nejvetsi palbe, kvalite? co vic mohu udelat?
staci projit mestem a nebo jit mezi mlade, tam kam chodi ..
prinejmensim huli .. zahuli si, prebiji pocity, zachlastaji ..
ja jsem toto s detmi neresila a jsem JIM za to vdecna ..
ja ti nevim co bych delala.. hlavy bych jim urazila :-D .. a bylo by to platprdny? casto ano ..
i ta sexualni vychova.. na netu k mani "vsechno" .. co se asi deje v hlave ditete, ktery nic nevi .. a tape .. a pak se boji a nesmi se ani zeptat, ptz by prasklo "na co se to dival/a" ..
ja byla jako "policajt" :-D)) ohar :-D))))
o vsem jsem s detma mluvila .. uplne o vsem ..
kdo jim muze lip odpovedet na tyhle otazky? snad ten, kdo je privedl na svet a miuje je .. preje jim svobodu ve vsem .. ale spolu ze zodpovednosti .. za sve skutky ..
a nerikam, ze to byl vzdy med :-) .. vztah matka/dcera byl taky chvilemi ostry, ale tak to uz bejva ..
roky je to fajn :-) .. mama ma vzdy otevrenou naruc pro sve deti, da jim preci volnost, at poznavaji svet ..

a co je rodicu, co se starali a staraji a deti to neumej oplatit ..
dneska je zatezko pomoci rodicum, i kdyby to byl blbej nakup???
jako "dotazeni nakupu domu" .. nechapu to ..
co lidi je zmanipulovanejch i v tom smeru, ze odpoutani se od rodicu pomaha dospet? ale do jake miry? ..
ty role jsou nezastupitelne a co lidi se jich i vzda a deti daji do ustavu ..
co rodice se "nestara" a deti je milujou?" i to jsem zazila a mnohokrat :-D))
fakt se neda kecat nejak do zivota lidem, nepomaha to, muzu ukazat jizvy, nebo na jizvy druhejch, pokud to ma ta duse zazit, nezastavi toho cloveka nic :-)

tak ti preju, hodne zdaru pri vychove, at prozivate v rodine Lasku, mate vseho hojnost a dostavas zpetnou vazbu ..
aby se vse pohnulo i v systemu tak, ze deti vychovas a ony jednou nenechaji tebe a mamu na holickach :-*) ..
jak nefunguje rodina, je to na HO*NO .. cozpak to politici nevidej, co nam tropej? sakra, o to vic se musime mit jako lidi radi, respektovat se a mit dobre vztahy :-)
mej se krasne, cus :-)

 
roznovka
12.04.14
10:20
Nereg.

IP: 46.13.156.*
Dahmen - facku si dej sám sobě chudáku
 
Dahmen
12.04.14
15:45
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Roznovka: tak ty mě bavíš
 
Camie
14.04.14
18:44
Reg. před 2016

... Dahmene, je super, že někde prošel coming outem, asi Tvůj přítel. Tak si to užíjte. I když nevím, proč by ses neměl dál rozhodovat jen za sebe. Ten druhý se o sebe musí postarat sám. Ale kluci, přeju vám to.

Sallhra - teď jsi tomu fakt nasadila korunu. Opravdu, když už chcete psát o tom, jací jste upíři, tak se odprostěte od Stephenie Meyerové a jejich Twillight a Vetřelců a vymyslete si něco originálního. Takže Ti položím otázku, kterou jsem směřovala i Tvému "bratrovi" - co teda jste? Nebo ještě jinak - jak se na člověka vlastně napojíte, abyste s ním mohli "manipulovat".
 
Dahmen
15.04.14
00:23
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Camie: Ale Sall není upír :D na světě je daleko víc věcí než upíři. A já nemluvil o své orientaci, rozhoduji se za někoho jiného, protože za ni nesu zodpovědnost a nemusím tady snad vysvětlovat, že syn se vždy postará o svoji matku i když z ní udělá to, co na sobě nesnáší. Ale dnes už je to jiné, našli se lidé ochotní zase v něco věřit a dát svému životu smysl, vy lidé v zajetí moderní doby jste ztraceni, ale my zůstaneme nadále tady, na rozdíl od vás, uvažujeme logicky a se zdravým rozumem, vaše pochybnosti jsou pro mě irelevantní.
 
Sallhra
16.04.14
16:52
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Nejsem upír, to co jsem by se dalo nazvat čarodějnicí. I když tento termín je dosti nepřesný.
 
Camie
16.04.14
20:29
Reg. před 2016

... ještě čekám, kdy se tu objeví hejkal.

Upírku, zodpovědnost neseš jen za sebe, protože zodpovědný můžeš být jen a jen za svoje činy, nikoli činy nebo myšlenky druhých. Rozhodovat se můžeš také jen sám za sebe, protože ve chvíli, kdy se začneš rozhodovat za druhého, bereš mu jeho svobodu volby. A je jedno, jak blízká je ta osoba. To by ale tak chytrý a staletý upír měl vědět.

Přijdou Ti irelevantní pochyby, ale odkazuješ se na svůj zdravý rozum a logické myšlení. Zlatíčko, pokud by člověk (alespoň někteří)nebyl logický, racionální, tak ty pochyby tu nejsou. Docházelo by k bezduché asimilaci všeho, co řekneš. Ale člověk moudrý se ptá, pátrá, má pochyby, které mu pomáhají, aby se dostával dál a dál. Divím se, že tohle nevíš, nebo nechápeš. Pochyby u lidí jsou naopak velmi relevantní a Ty, jakožto "učitel" bys měl být za ně naopak rád a vyhledávat je.
 
Dahmen
17.04.14
00:39
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Lidé jsou irelevantní
 
Nike.
17.04.14
09:54
Nereg.

IP: 37.48.33.*
... existence upíra je na člověku zcela ZÁVISLÁ, hlupáku...
... ať se to vezme z jakékoli strany...
 
Camie
17.04.14
12:15
Reg. před 2016

... Dahmene, ty jsi vážně tele a ne upír. Příště až si začneš na něco hrát, nebo se snažit něčím být, lépe se vyprofiluj,protože tohle, co předvádíš je trapas. Je to k smíchu. A už mě nebavíš. Čekala jsem od Tebe víc.

Nike, myslím, že upír může přežít i na krysách a vsadím se, že jak Dahmen, tak Sallhra Ti oba potvrdí, že se dokáží napojit a koexistovat i v amébách. Nakonec zjistíme, že to byla právě tato "symbióza", co odstartovala život na Zemi. Bože, mám to promyšlenější jak oni dva :)
 
Nike.
17.04.14
14:28
Nereg.

IP: 37.48.32.*
Ano. Ovšem je potřeba, aby krysy a améby uvěřily. Krysy jsou nadmíru racionální tvorové, na ty pomůže jen zpitomující píšťala. Amébám to ještě moc nemyslí, nic neřeší, chytají první reflexní reakce, prostě jsou…
…pustím-li nicméně aspoň tu úvahu, možná, jestli to byla améba Chaos Chaos, tak to by snad šlo, protože jinak mi není jasné, jak by se symbiózou parazitujícího organismu s parazitujícím organismem mohl na planetě vyvinout někdo, kdo má tvůrčí schopnosti. Nejsem však biolog, nechám se ještě poučit.
 
Camie
17.04.14
15:55
Reg. před 2016

... no počkej, Ty o nich uvažuješ jako o organismu, ale zatím jsem z něj nedostala, co vlastně jsou. Natož jak ovládají člověka - irelevantního. Kloním se k názoru, že i oni se museli za milion let nějak vyvinout, takže stále se přikláním s tomu, že se jedná (jednalo) o nějaký retrovirus. A ameby mají docela potenciál - panožky, krmí se ... Přece jsou tu, aby nás učili, tak proč by nás nemohli DOKONCE stvořit, no né?
 
Nike.
18.04.14
07:46
Nereg.

IP: 37.48.34.*
Já nevím, co se chceš od něj dozvědět. Po všech těch úhybných manévrech nezbylo už z upíra vlastně vůbec nic. Ani původní stravování, ani nesmrtelnost, snad jen v tom zrcadle - symbolu sebepoznání, se stále nevidí. Ani jsem nepochopila, čemu nás měli naučit, naposled jsem si přečetla, že se naopak cosi naučil on od člověka a toho je odrazem.

... bokem, k irelevantním úvahám: ... jako retrovirus v hostitelské měňavce, kterou sežrala krysa? Nebo odkud kam? Od počátku opravdu? Mám v tom strašný hokej.
 
Dahmen
20.04.14
17:36
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Tak to je přesně důvod proč lidi už nic neučíme, v minulosti to šlo, ale v současnosti to nefunguje, říct mi hlupáku a pak ze mě ještě udělat požírače krys, to je snad pod úroveň všech. Já si vážím jedinců, co jsou ochotní uvěřit a naštěstí jich mám ve svém okolí dost, nepotřebuji vám tady něco násilím nutit a pokud se hodláte bavit tímto způsobem, ponižujete spíše sebe než mě. U mě to efekt nemá žádný, maximálně takový, že vaše konspirační teorie jsou docela zajímavé a kupodivu se dali čekat, ostatně jako vždy, ale nedivte se, jak vy ke mě, tak já k vám a takhle cesta nevede.
 
Anna Regina
21.04.14
13:09
Nereg.

IP: 90.181.39.*
Je tu z vás někdo vůbec opravdu upír?
Mám pocit, že jste jen lidi, co chtějí být zajímaví... těžko říct, můžete být upíři, protože vím, že je to možné, ale... mno. ... jak komu věřit, že?;)
V dnešním světe všichni lžou... pak je to ale těžké pro lidi, co hledají pravdu.
Těžko říct, jestli by pravý upír psal na takové stránky..hmm..možná i jo, možná se nějaký retardovaný upír najde, nebo se už prostě nudí. Jediné co by mě zajímalo je, kde je pravda a jak to tedy všechno je. Žádné lži, ty mám všude kolem sebe.
Pravdu
 
Nike.
21.04.14
20:15
Nereg.

IP: 37.48.37.*
Drahoušku Dahmene,
v žádném případě se od Tebe nenechám citově vydírat. Ty ses veřejně ztotožnil z krvelačnou temnotou, která opovrženíhodná je, a budeš mít moralistické kydy. Jde někam...
 
Dahmen
22.04.14
02:17
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Ale já bych to tak moc nehrotil, to není citové vydírání, jen je to o slušnosti, když se tak neumíš chovat, je to tvá věc, já se stotožnil pouze s tím co znám a když se dívám na tebe, je to dokonalý příklad toho, proč jsem takový, neříkej mi Drahoušku, my jsme spolu husy nepásli. Na jeden lidský život toho víš málo a když se ti to nelíbí, tak máš smůlu, miluji tu dobu, kdy je svoboda slova, řekni mi to do očí, ale na to stejně nemáš, takže papa a vážně bych ti neradil, potkat se s mojí krvavou temnotou, jak ty říkáš
 
Nike.
22.04.14
06:33
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Ale hrotíš, toužíš po pozornosti, exhibuješ. Všechno jenou končí, i hra. Nedokázal jsi zvážit svoje možnosti, a Ty jsou docela chabé, za to já Ti nemůžu. Na jeden upírský život je to trapné. Asi to budeš muset nadále zkoušet na blogískách dospívajících. Výrok "člověk je irelevantní" je zajisté slušné chování... Za takových okolností se na setkání s krvavou temnotou těším. Takové sekám hlavu :)
 
Camie
22.04.14
20:41
Reg. před 2016

... Upírku, já bych Ti to do očí klidně řekla, ale Ty se mi od začátku vyhýbáš. A teď vidím, že opravdu nejlepší obrana je útok. Ale nejde Ti to. Opět. Nike má pravdu, že po několika tisíciletích života tu jen tak exhibuješ. Se schopnostmi, které popisuješ, že máš mít, bych stála v čele tajné světové organizace a tahala za nitky. Jen tak bokem. Ale na to, že je Ti 27, se chováš asi přiměřeně.

Opět jsi nic nepochopil. Učit lidi můžeš teprve když mají rozum a mají něco, čemu se říká KRITICKÉ MYŠLENÍ, což je něco, co neuznáváš. Teprve, když je člověk začít přemýšlet, můžeš ho vést dál. Pokud upřednostňuješ POUZE ty, co bezmezně věří, není to učení lidí, ale tvorba sekty. Pokud se bojíš/te lidského rozumu, pak bude ve vašem učení něco, co nechcete, aby na to bylo upozorněno, případně o tom diskutováno. Možná se bojíš, že jen nejsi tak chytrý, jak to tu prezentuješ. A mě si opět nepřesvědčil, že nějaké učení, filozofie či co já vím, jak tomu říkáš existuje. Svět se mění a lidi s ním, buď se tomu přizpůsob, nebo zhyň. To je evoluce.

A nesnaž se kopat dokola, kopeš jen sám do sebe!
 
Dahmen
22.04.14
22:21
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Ano, ale kam ta evoluce nakonec povede, vážně se omlouvám, že nejlepší obrana je útok, ale jsem na to zvyklý, ono to zabírá až když mě někdo vážně naštve a hádat se mi zrovna nechce, to si nechte na doma se svýma starýma.
 
Camie
23.04.14
20:11
Reg. před 2016

... Dahmene,jako nositelka tisícileté tajné přísahy Ti dám jednu (další) radu - nekousej kolem sebe. Za čas budeš mít zuby na cimpr campr a kolem nebude žádnej pokousanej!
 
Merit
24.04.14
11:55
Reg. před 2016

cus Dahmene :-)
jenom se ptam "stojis vubec o nejakou radu?"
chces se vubec s nekym setkavat? :-D ..

kdyz das jasne najevo "ze o to nestojis" .. nastane klid :-)

a pokud se nechces dohadovat se zenskyma .. rovnou rekni "jak to mas", nektere zeny si mozna mysli, ze te spasi, zachrani :-D ..
a pritom, kdyby jsi chtel (a to nechces) zachranit, mel by to preci byt spis muz :-D))
a to se doufam neurazis .. tak to proste je :-)
kdyz me balily lesbicky, jasne jsem rekla, ze jsem na muzsky a ze je to beznadejny (z jejich strany) a beru to jako fer hru :-)
upirstvi o te sexualite je .. je to "pudove" at uz na to verim, ci neverim :-) .. pro tebe a jne muze ten svet existovat :-)
ja do nej nevidim, ani nechci ..

nemam proti tobe nic, ani proti jine orientaci ..naopak, vsem takovym fandim .. pak se teprve zije svobodne, kdyz se to vi, vse je jasne a ciste ..
dokud clovek mlzi, ci sam nevi, ma v sobe zmatky a muze mi tu kdo chcee vykladat, ze tu o toto neslo, ja to citim jinak "nadrzenost", ale ne z tve strany :-) a kdyz teda nic nebude, bude z tebe udelan pitomec .. a vo tom to je :-)
a za pitomce te rozhodne nemam :-)

sla bych po tobe, to ano, kdyby jsem te vyhmatla, ze tu chces neci krev :-), tim myslim "lidskou" a kul bys tu nejake pikle ..
ale to tu snad proboha nenahanis :-) ..
hlidam, at jsou v poradku proste "deti" ..
a kazdej at si nazor udela sam :-)

Mir s Tvou Dusi :-) .. a prosim te, jestli jsem te nastvala, odpust :-) .. ale snad ne :-) ..

raf! :-D
 
Camie
24.04.14
20:57
Reg. před 2016

... Merit,teď jsi to naprosto zabila :D
 
folin
25.04.14
14:27
Nereg.

IP: 88.102.228.*
To ještě vážně existuje někdo kdo touži po tom stat se upírem? Neuvěřitelné
 
Dahmen
25.04.14
16:59
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Jsem v pořádku, jen jsem nikdy vyloženě nenapsal, že mám zájem se s někým setkat, natož být spasen, krev tady nehledám, když je třeba, tak zrovna neřeším kde a proč, nemá to co dělat s morálkou, ale lidi nejím, alespoň se o to snažím.
 
Nike.
26.04.14
08:06
Nereg.

IP: 37.48.38.*
folin,
copak to, ale u 28letého už se to docela ekluje, to je prostě trapné. Tím spíš, že to, co zde všichni vytrvale popisují, nemá s upírem společného nic. To je křivení archetypů, tak typické pro tuto apokalyptickou dobu. Nezapomeň, že autoři novodobé fantasy byli buď přímo materialisté, anebo měli minimálně materialistické pohnutky - zisk. Podprahově však všechno křivé informace, vedoucí k odmítnutí lidství, vábnička pro blbce. Ale už to nebude dlouho trvat.
 
Dahmen
27.04.14
23:07
Nereg.

IP: 85.71.160.*
Ave Apocalypse
 
folin
04.10.14
16:14
Nereg.

IP: 88.102.228.*
Proč tu už nikdo nepíše?
 
IDEAMI
19.10.14
22:32
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
nor.1.ka
18.11.14
13:50
Nereg.

IP: 83.208.251.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
marcus
20.12.14
03:18
Nereg.

IP: 194.228.13.*
zdárek lidi
myslíte si jestli že existují upíři tak chtěli přeměnit děti po případě dorost? :)
když budeme před pokládat že existují tak budou volit velmi důkladně koho vezmou mezi sebe a jaký bude mít přínos pro klan,kohen,rodinu.
Určitě to nebudou lidi poblázněni filmy a knížkami. spíše budou volit lidi z potenciálem do budoucna nebo ty co již něco dokázali v životě.
Zapomeňte na ty vaše stmívání a jim podobné. přečtěte si něco co se muže podobat realitě trochu víc třeba Vládce strachu (je to úplně vymyšlená kniha) ale pojednává celkem naturalisticky.
Kdysi tady probíhala debata jak zabít upíra.Nevím jestli stříbro nebo kul nebo jiné ptákoviny fungují ale na všechno funguje masivní devastace organizmu.
Ps. pokud sou upíři tak bych je velice rád podkal a viděl nějaký důkaz :) ,,víra krásná ale hory nepřenese,,
 
Atsu
02.02.15
18:19
Nereg.

IP: 85.71.160.*
A upíři jsou celý žhavý do toho aby se předváděli Tohle forum zaniklo včas
 
DaweShadow
29.01.18
00:09
Reg.27.1.18

Zdravím věřím, spíše doufám že zde nejsem jediné skutečné "dítě noci" proto bych rád pokud je zde mezi vámi i jiné "dítě noci" aby se mi ozvalo. Jelikož jak každý ví ve středu tohoto měsíce bude (Super Blue Blood Moon) a jelikož bude první po 150 letech netuším jaký vliv to na nás "děti noci" má a pokud tak bych go nerad trávil sám, už tak shánět potravu sám je docela těžké a nudné. Takže pokud zde je opravdu další "dítě noci" ozvěte se. Děkuji
 
A
12.03.18
15:21
Nereg.

IP: 46.135.104.*
Marcusi. Pravdu bdíš. Nebereme mezi sebe nikoho kdo je pojívenej seriály ba i v reálném životě si velmi pozorně a dlouho vybíráme komu řekneme pravdu. Dříve jsem byla mladá a nezkušená a teď svých chyb lituji ačkoli né každé díky mé zatvrzelosti že tam kde je temnota může být světlo jsem dokázala změnit pár názorů pro mne teď důležitých lidí.
Buď požehnán
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)