English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

John

Pravdě se přiblížíme jen potud, pokud se vzdálíme od života.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

biele holubice

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

biele holubice

00medved
19.03.15
14:18
Reg. před 2016

co znamena sen s dvomi holubmi ktore stali za oknom mala som im dat moj list ..poradte
 
Dracizena
19.03.15
15:38
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dvě holubice, jsou polaritní prostor... a to je ta 13.utajená komnata...
Bílé holubice, podání andělské ruky, aby ses neupsala zlodušnosti, které je mezi lidmi více jak dosti...
Okno, je to cesta do Tvé Duše a stačí ho jen vizuálně otevřít, pozvat si SVÉHO Anděla hvězdného a okno zase zavřít, aby do Tvé mysli se nestěhovaly negativní energie, které vedou rozum do omylů.
List, je to Tvůj rodný list a snově je to úpis na zdravý život...
je to andělský sen, určitě si ho zapiš i s datem do sešitu, kam sny patří...
 
halil
21.03.15
11:18
Nereg.

IP: 195.168.91.*
pekné predpoludnie želám

Okno, a obrazy ktoré sa odohrávajú za oknom, sú to po čom túžite, o čom snívate, čo vidíte ...

holubice, sú symbolom naviazania partnerského vzťahu, ak boli biele, je to túžba po tzv. pravej láske ... čistý a naplnujúci vzťah ...

list máte na mysli dopis? lebo ak je to dopis, tak je to v podstate správa, pre seba samú, že ste na takýto vzťah pripravená :-)

 
00medved
21.03.15
18:15
Reg. před 2016

no len skoda ze stym vztahom nemozem pohnut ..dakujem
 
halil
21.03.15
21:13
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-) príde, 00medved, len si zachovajte túto čistú túžbu po vzťahu, nie po konkrétnej osobe.
Nepodliehajte času, že sa nič nedeje, pracuje totiž pre vás, nie proti Vám.
A ten vzťah, príde ... :-)

 
Dracizena
22.03.15
10:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
00medvěd... Nemůžeš se vztahem pohnout, když jsi ještě vizuálně neotevřela to snové okno a holubicím jsi neřekla svá přání... Holubice jsou Tvým Andělem a cesta oknem ven, je cestou na druhou stranu, do toho duchovní rozměru...
Prostě, ve vizi si na to zahraj a chtěj to vidět, jako v živém filmu...
Pomalu otvírej okno a vnímej, že holubice čakají, až jim předáš list popsaný svými tužbami... A ve skutečnosti si také vypisuj svá přání na papír a papír někde venku zahrabej pod drn...
Víra uzdravuje a trhá i ledy na kousky a když budeš věřit tomu popsanému papíru který venku zahrabeš, tak se pak nediv, že se s Tebou zatočí svět a přijdou příjemné změny... .
Vždyť sen tě k této cestě doslova šteluje...
Tvůj Anděl mi opakovaně potvrzuje, že ten list, má být list popsaný Tvým přáním, ale i tím, co jsi zlého prožila. Vypiš to ze sebe a šup s tím do Matičky Země, aby duchovno si přečetlo a konalo...
Držím palce...
 
00medved
23.03.15
20:00
Reg. před 2016

aj tak sa uz vztah pomaly konci
 
00medved
23.03.15
20:01
Reg. před 2016

uz aj zajtra odchadzam
 
halil
24.03.15
08:01
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Kam?
 

00medved
24.03.15
11:52
Reg. před 2016

v zahranici som aj s priatelom uz je koniec idem na slovensko
 
halil
24.03.15
16:46
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Tak potom fen sen je iba odpovedou na vasu vnutornu tuzbu. Tento vztah, ten od ktoreho odchadzate jednoducho taky nebol.

Preto iba sen je potvrdenim, ze toto chcite a ono to pride. ( ten list znamena z casti predpoved, ak sa otvorite novej moznosti )

Jednoducho nieco konci, aby sa mohlo zrodit nove a take ako snivate. :-)
 
Nira
06.06.17
08:37
Nereg.

IP: 78.98.209.*
A čo tak biele holubice v klietke? Bola tam osoba pre mňa drahá, ktorá mi veľmi pomáhala. Doniesla tú klietku s bielymi hobubicami a povedala, že ich spolu vypustíme.
 
Jojola
12.12.20
06:50
Nereg.

IP: 95.173.87.*
Hrdlicka nebo holubice cela bílá na mě vlitla primo na hlavu drcnym stylem pak začaly padat bílé okvětní listky. Pak jsem koukla k neby a v mrakach jsem jasně vydela postavu anděla a pred nim byl duch nebo čert
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)