Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je středa, 29.3.2017
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.

Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

2016 nadpřirozeno a schopnosti a jiných věcí

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

2016 nadpřirozeno a schopnosti a jiných věcí

0000
(08.10.16 / 23:36)
IP: 88.103.74.*
Informace rady a pomoc s nadpřizenem a ovládáním různých schopností (ovládání živlů,trochu reiky a jiných)a jiných věcí ohledně těchto témat.S hodně schopnostmi jsem se již setkala a i s nadpřirozenem. Ovládám nějaké živly a trochu reiky. Nechci nalhávat že vím vše,ale mám s tímto tématem spoustu skutečností a tak nabízím pomoc.Napište kdo by měl zájem se na cokoliv zeptat

Sahara
(30.10.16 / 21:01)
Ahoj mohla by jsi mi prosím vysvětlit co to reiky jsou?
Samozřejmě jsem o nich už slyšela, ale nějak jsem se o ně nezajímala.
Jestli mi odpovíš ušetříš mi spoustu hledání.
Díky

Lumpino
(31.10.16 / 04:53)
Já reiki klidně vysvětlím. Reiki je práce s tzv. čakrami = duchovními centry v lidském těle. Vynález japonského buddhistického mnicha. Je velikou otázkou co je na reiki reálného. Např. v Indii kde má nauka o čakrách oficální původ to berou dost odlišně. Tam procházejí všechny čakry pouze jogini chtějící probudit hadí sílu - "kunadlini&quo - a ukončit koloběh životů. Nesnaží se otevřít čakry ale pouze pročiští "dráhu" jimi vedoucí, aby mohla hadí síla volně vystoupit a rozplynout se... Jogini chtějící nějaký efekt = schopnost se snaží čakru otevřít. Ale obvykle pouze jednu. Pro příkald sv. Raghavanand prohlásil že žádný člověk nedokáže otevřít všechny čakry během jednoho života.
Podobně postupují i např. adepti duchovní alchymie, viz Tajemství zlatého květu v překladu Richarda Willhelma. Je volně na netu v pdf.
Tři měsíce koncentrace na "nebeské srdce" = čakra Adžna - kvůli uklidnění a následně přenesení mysli do "srdce z masa" = čakra Anahata. Tam se zaměřují dokud se čakra neotevře a neprobudí síly v ní ukryté. Tedy řadu let i v běžném životě, ne pouze v meditaci.
Takže podle něktzerých východnách mistrů trvá otevření čakry mnoho let denní koncentrace na jednu čakru a podle reikistů otevřou fšechny čakry za chvíli. /> Podle originál joginů (indických) má ten kdo skutečně otevře čakru získat tzv. siddhi. To zanemná že kdo nezíská siddhi, nemá čakru otevřenou.
Viz chakras-and-superna - zkuset gůgle.

Lumpino
(02.11.16 / 16:14)
Na doplnění něco o reiki - článek. Tečky si zájemce jistě doplní.

dzpc.reiki sweb cz/cakry_hlavni html

0000
(06.11.16 / 16:33)
+Sahara pokud to chceš říci stručně reiky je používání energie na uzdravování.U reiky hrají také velkou roli čakry jak už bylo zmíněno. A je to odlišné oproti šamanismu.Šamanismus je to když nějaká osoba (která toto dokáže) převezme jeho problémy na sebe,ale tím je sice vyléčí ,ale přivodí velké problémy sobě ,proto se spíše používá reiky . Pokud by jsi chtěla říci víc stačí napsat

0000
(06.11.16 / 16:33)
+Sahara pokud to chceš říci stručně reiky je používání energie na uzdravování.U reiky hrají také velkou roli čakry jak už bylo zmíněno. A je to odlišné oproti šamanismu.Šamanismus je to když nějaká osoba (která toto dokáže) převezme jeho problémy na sebe,ale tím je sice vyléčí ,ale přivodí velké problémy sobě ,proto se spíše používá reiky . Pokud by jsi chtěla říci víc stačí napsat

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)